www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Георги Абаджията и Лъвов мост


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Георги Абаджията и Лъвов мост, Обесен от турците на 15. XI.1877 година
XXXL
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 273
Дата на регистрация: 3-March 06



Лъвов мост - символ на пълната анархия,корупция и безнаказаност в България.На едното кръстовище се намира Дирекция на Народната Милиция /полиция/.Отсреща е мястото от където много българи напускат страната.Все по-често с еднопосочен билет.От фирмата превозвач предупреждават да си пазите парите и багажа.Почти няма автобус,който да потегли без поне един от пътниците да е "изгорял" -Обадете се в полицията !!!!
Отговориха ми -НЯМА СМИСЪЛ.
Женския пазар отдавна ме кара да се чувствам като в Ориента.За хората тук законите на България са невалидни.Проституция,наркотици,крадци и боклуци дошли от цялата страна да изкарат някой лев пребърквайки чантите и джобовете ни. "Търговци" за които касов апарат или съдебна регистрация са думи непреводими.Не се заблуждавайте-оборотите са големи.Почти всички са на социални помощи./....като има кой да им ги дава smil4334aa05d5cb2.gif /Стоката е от арабските складове ,с които е пълно тук.За всички е ясно,че не те не търгуват само джапанки и гащи .Да се обадиме в полицията ????-НЯМА СМИСЪЛ.
Там,на светофара точно срещу пощата преди години се търкаляше токче от обувка.Случайно разбрах ,че е на учителката ми по история .Стояла на светофара а някакво дете дете тръгнало да пресича на червено.Тя се хвърлила да го спаси.Колата прегазила нея.Това дете може и да е забравило вече за този инцидент.Лесно се забравя.
Точно там ,между ел.стълбовете и мантинелата,долу почти незабележим е паметника на ГЕОРГИ АБАДЖИЯТА обесен от турците на 15 XI 1877 година.БОРЕЦ ЗА ОСВОБОЖДЕНИЕТО НА БЪЛГАРИЯ ОТ ТУРСКО РОБСТВО.
Моля,кажете на повече хора за този паметник.Дайте идеи как да го спасим от заличаване.
PM
Top
XXXL
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 273
Дата на регистрация: 3-March 06



...заглавието и описанието на темата написани едно до друго....не стоят добре но незная как да ги радактирам.Лъвов мост не е "обесен" от турците, но е сигурно ,че всеки паметник който напомня за турското робство ,ЩЕ БЪДЕ ЗАЛИЧЕН ...и лъвовете също.Те са символ на СИЛНА БЪЛГАРИЯ
PM
Top
Eлена
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



QUOTE (XXXL @ Mar 8 2006, 05:07 PM)
...заглавието  и описанието на темата написани едно до друго....не стоят добре но незная как да ги радактирам.Лъвов мост не е "обесен" от турците, но е сигурно ,че всеки паметник който напомня за турското робство ,ЩЕ БЪДЕ ЗАЛИЧЕН ...и лъвовете също.Те са символ на СИЛНА БЪЛГАРИЯ

Добре си е темата. Само оправи словореда (размени им местата) и всичко ще е наред smil4334ad1724132.gif : "Лъвов мост и паметникът на Георги Абаджията" Ако системата на сайта не ти даде да редактираш заглавието - админите ще го оправят! smil3dbd4e398ff7b.gif

Иначе АКЦЕНТЪТ ТИ Е ЯСЕН на всички - квот за "дребното" таквоз и за ЕМБЛЕМАТИЧНОТО.

smil4334abded4493.gif


--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
Sokola
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 272
Дата на регистрация: 3-March 06



XXXL репортажите ти са чудесни.Всичко казано е така.Изхода на ситуацията е ПРОМЯНАТА.Аз тези дни точно това мисля към кои партий да апелирам да се ОБЕДИНЯТ с Атака!Многото партий пречат на делото,трябва да се обединят в един мощен Антикомунистически съюз за да се разбие сегашната 16 годишна система веднъж завинаги!Ако Илия Минев беше сега между нас щеше да каже същото.
PMEmail PosterMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020