www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Велизар Енчев


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Велизар Енчев, моля за Вашето мнение
XXXL
Публикувано на: 11.3.2006, 11:19
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 273
Дата на регистрация: 3-March 06



Велизар Енчев е журналист,който от дълго време казва нещата с точност.Казва и имена. Моето мнение се покрива 100% с това ,което говори той.Приемам го за лидер.Въпросът ми е : ЗАЩО ТОЙ ИМА ТОЛКОВА МАЛКА ПОДКРЕПА ОТ БЪЛГАРИТЕ?
Моля за Вашето мнение.Отрицателните оценки за неговата работа биха ми помогнали да разбера дали и къде греша .
PM
Top
100именъ
Публикувано на: 11.3.2006, 11:34
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Офицера Енчев, офицер от ДС! Ортодоксален комунист, кръжи около кръжеца "Нова Зора" - ортодоксални комунисти!

За него легионерите и генерал Луков са "фашисти", а "фашизма" явно според него е нещо много лошо и ужасно!

Бърка си по дупките с анархистите!

Абе изобщо гнусно нищожество, което ме отвращава дълбоко! Един такъв мазен разбираши...

Абе как можа да зададеш такъв въпрос?


П.П. Иначе говори добре, ама това нищо незначи, ако не си го разбрал през последните 16 години!?


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Севар
Публикувано на: 11.3.2006, 12:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Бяха ми казали, че пуснал онази скандална снимка на Доган без да пише, откъде я е взел. Това си е кражба.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Sokola
Публикувано на: 11.3.2006, 13:09
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 272
Дата на регистрация: 3-March 06



XXXL за съжаление аз не познавам тази личност и статийте му.Смятам че отговорите на форумците дават определена насока защо подкрепата на българите е слаба към Енчев.Пак казвам че аз нямам право да говоря след като не познавам личноста и творчеството му.
PMEmail PosterMSN
Top
Eлтимир
Публикувано на: 11.3.2006, 13:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Тук има един принципен въпрос. Знаем, че ДС преследваше жестоко всяка проява на български национализъм. Знаем, че наследникът на ДС - НСС продължава да преследва проявите на български национализъм, приравнявайки родолюбието към екстремизма. За разлика от турския тероризъм, който според тях е нормална демократична проява. И за разлика от животинската циганска престъпност, която пък е демократично етническо право. И така, ДС и НСС преследват национализма. Защо един от тези ДС и НСС служители, които се опитват да се представят за националисти не поискаха поне веднъж прошка от своите жертви?
Значи тук става дума за измама. Следователно Велизар Енчев като служител на ДС е измамник. Ако той беше казал: "Аз съм българин по произход, но мразя българите и преследвам проявите на българско родолюбие" - тогава щях да му повярвам. Тогава щях да мисля за него, че поне е честен изрод и не умее да лъже. А сега го смятам за изрод лъжец. защото в крайна сметка не можеш да работиш в ДС и НСС и да не си изрод.


--------------------
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020