www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Унищожението на Европа


Страници: (7) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Унищожението на Европа
Елтимир
Публикувано на: 16.5.2013, 12:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Тук:
http://lyubomircholakov.blog.bg/politika/2...-decata.1110817
ще намерите една поразителна статия. Позволявам си да я препечатам .А вие си задайте въпроса чие дело е тоя гигантски заговор. Но това истинската, реалната Европа, която идиотите постоянно ни навират в очите. Вижте какво ни чака, ако продължаваме да стоим в ЕС и да сме послушни кученца на САЩ:

"КРЕАТИВЕН СЕКС" ЗА ЕЛИТА
За трескавото формиране на нови т. нар. "толерантни ценности" в Западна Европа разказва правозащитничката Ирина Бергсет
ВЪПРОС: Ирина, разкажете как попаднахте в Норвегия и какво впечатление ви направи тази страна?

ОТГОВОР: През 2005 г. в Москва се омъжих за гражданин на Норвегия. Тогава синът ми беше на 7 години. Отидохме да живеем там.

Норвегия става независима през 1905 г. Може да се каже, че тази страна едва сега се формира, но всъщност става точно обратното - норвежкото общество морално деградира.

Обаче тогава все още не знаех това - а бях чувала само, че стандартът на живот в Норвегия бил най-висок в света.

Предложиха ми да работя като учителка в селско училище от нов тип - по прогресивен датски образец, наречено "Ридерсанд", т. е. "школа за рицари". В сравнение с нормалната образователна система норвежките училищни програми са като за умствено изостанали. Началното училище е от 1-ви до 7-ми клас. Задачата на държавната учебна програма за това време, до 13-годишна възраст, е децата да научат азбуката и да знаят да смятат, за да разбират ценоразписите в магазините. В клас не се чете на глас, защото това било "срамно". Домашното за една седмица са 5 или 8 думи на английски, в зависимост от това, колко иска детето. Норвежкото училище е пример за пълна деградация на образованието.

Литература - няма.

История - няма.

Физика - няма.

Химия - няма.

Естествознание - няма.

Има природознание, наричат го "обзор". Децата изучават околния свят само в общи черти. Знаят, че е имало Втора световна война. Всичко останало се смята за насилие над детето и неговата психика.

Най-богатата страна в света не храни децата в детските градини и в училищата. Дават им някакъв буламач, наречен "доматена супа", от тези сухите в пакети, веднъж седмично. Не ме гледайте учудено, да, точно така: и в държавните, и в частните детски градини - храна веднъж седмично.

Моят по-голям син в Русия учеше в обикновено училище. Затова в Норвегия го смятаха за вундеркинд. До 7 клас в норвежкото училище той не учеше нищо - просто нямаше нужда. Там в училищата висят плакати: "Ако родителите ти те карат да си учиш уроците - позвъни ни! Ние ще ти помогнем да се освободиш от такива родители!"

Единственият начин да се тренира паметта на сина ми беше пианото. Предупреждавах го: "Само да не си гъкнал някъде, че майка ти е толкова взискателна..."

Нещастието ни връхлетя на 6-та година след моето пристигане в Норвегия. Тогава не знаех нищо за тяхната система "Барневарн". Живеех си със собствените грижи: работата, домът, семейството... Слабо се интересувах от държавното устройство на страната, в която се бях преселила. Да, чувах, че някъде някому отнемат децата, но нали аз бях нормална майка?

Разведох се след 3 години семеен живот. Беше конфликт на култури. Вярно е, че всеки селски дом там има нормална тоалетна и баня - но норвежците по навик ходят да пикаят зад къщата...

Живях сама с децата 3 години. Взех банков кредит, купих жилище, устроих си нормален живот, никога не съм получавала социална помощ: работех, отделях достатъчно време на децата си. Понеже бившият ми мъж, норвежецът, обиждаше сина ми от първия брак, поставих условие да не се виждат. С малкия син обаче трябваше да се среща, такъв е законът. Стараех се детето да не нощува при баща си - опасявах се да не го бие. Но от детската градина и общинските структури ме принуждаваха да давам детето. Отначало то оставаше при баща си по 2 часа в събота или неделя, но последния път прекара там почти седмица - имало температура, когато го отвел в 30-градусов студ при роднини в Тронхайм.

На 7 март 2011 г. отидох в полицията на селището Бьоркеланген, защото детето ми разказа, че лелички и чичковци, роднини на баща му, му правели болно в устата и дупето. Разказа ми неща, в които отначало не можех да повярвам.

Въпросът е, че в Норвегия има такава народна традиция: роднините на малки деца, момченца и момиченца, да правят секс с тях, а после да ги "пускат" на съседите. Отначало не можех да повярвам на тези умопобъркващи неща. Написах заявление в полицията. На 8 март ни повикаха в службата за защита на децата "Барневарн". Разпитът продължи 6 часа. Бяхме само аз и двете ми деца.

Тяхната система за закрила на децата служи само да демонстрира, че уж се бори с тези педофилски кръвосмешения. Но после ми стана ясно, че задачата на центровете "Барневарн", каквито има във всяко село, е само да открият кое дете се оплаква - а после да го изолира от родителите му, като по този начин го накаже.

От вестниците узнах случай, когато 8-годишно момиченце е било осъдено да плаща съдебните разходи и компенсация на изнасилвача си, задето бил задържан в ареста. Всъщност, в Норвегия на педофилията не се гледа като на престъпление.

На 8 март 2011 г. за пръв път отнеха от мен двете ми деца.

Отнемането става така: детето просто не се връща от детската градина или училището. Тоест, практически го отвличат, то изчезва. Това е, защото го крият от вас на секретен адрес.

Тогава ми казаха: "Нали разбирате, вие се оплаквате от насилие над Вашето дете. Затова трябва да Ви прегледа лекар и да каже, че не сте психически болна".

Разбира се, аз не отказах. Поликлиниката се намира на 10 минути път с кола. В нея ме настани сътрудница на "Барневарн", като каза: "Ние ще ви помогнем, тук ще си поиграем с децата ви". Децата останаха не къде да е - а в службата за закрила на детето. Сега разбирам, че не е трябвало да ги оставям. Когато вече бях в поликлиниката, по-големият, Саша, тогава той беше на 13 години, позвъни и каза:

- Мамо, нас ни карат в приемно семейство!

Тогава се намирах на 10 километра от децата си, които "Барневарн" откарваше на секретен адрес. Според закона там децата се отнемат, без да се предявяват никакви документи. Единственото ,което можех да направя, е да се овладея. В Норвегия не е прието да се плаче, това се оценява като заболяване, и "Барневарн" може да изиска да бъдеш принудително вкаран в психиатрия.

Оказа се, че в Норвегия има държавен план, квота по отнемане на деца от родителите им. Органите по опеката даже се съревновават в неговото изпълнение. Всяко тримесечие те публикуват графики, диаграми - в кой район колко деца са отнети. Наскоро ми попадна един документ - отчет на шведски специалисти. Това е доклад за случаите на отнети деца в Швеция и съседните й скандинавски страни: (http://www.familypolicy.ru/read/1403).

Става дума за странно явление. В този доклад се казва, че в Швеция 300 хиляди деца са отнети от родителите им. Тоест: цяло едно поколение е откраднато от родните им майки и бащи. Учени, криминолози, юристи, адвокати - хора с традиционни ценности, които все още помнят, че някога в Швеция е съществувало семейство, недоумяват. Те казват, че се случва нещо, което не разбират. Извършва се държавен погром над семейството.

Специалистите уточняват, че приемното семейство получава дневно 10 000 крони (около 50 хиляди рубли или 1250 евро) за едно прието дете. Отделно агентът на "Барневарн" получава от държавния бюджет голяма награда за всяко отнето дете. Такава е практиката във всички скандинавски страни.

При това приемният родител може да си избира деца като на пазар. Например, ако ви хареса ето, онова русо и синеоко момиче, достатъчно е да звъннете в "Барневарн" и да кажете: "Аз им една малка стая за приемно дете". И после само споменавате името и адреса. Ще ви доставят детето. Тоест: отначало се намира "наемно семейство", а вече после "поръчаното" дете се отнема от родните му родители.

Норвегия е на първо място по отнемане на деца от родителите, там това е държавна политика. Ето заглавие в норвежки вестник: "20% ОТ НОРВЕЖКИТЕ ДЕЦА ВЕЧЕ СА СПАСЕНИ ОТ РОДИТЕЛИТЕ ИМ". Това са около 200 хиляди деца, които са "спасени" и вече живеят не у дома си с татко и мама, а в приюти.

Един норвежки приют получава около 300 хиляди евро годишно за всяко дете. Ако пък детето стане инвалид, парите се увеличават. Тоест: колкото повече травми и осакатявания, толкова повече пари получава приютът - затова и служителите там, и приемните родители имат изгода децата да стават инвалиди.

Според статистика, публикувана в норвежките вестници, от всеки 10 деца, родени в Норвегия, 8 са деца на имигранти, а само 2 - на коренни норвежци. Процентно най-много деца в "Барневарн", отнети от имигранти, са на руснаци. Именно руски деца отнемат на първо място. Практически всички деца, родени от един или двама руски родители, се смятат за рискови и се водят на отчет в "Барневарн".

ВЪПРОС: Ако отнемат детето, какво могат да направят родителите?

ОТГОВОР: Почти всеки месец в Норвегия се самоубива по една руска жена. Защото, когато при вас дойдат и ви отнемат децата, вие сте абсолютно безпомощни - сами срещу Системата. Казват: "Ти правиш омлет не по норвежка рецепта". Или: Ти принуждаваш детето да си мие ръцете - значи, упражняваш насилие върху него". Или: "Ти куцаш, не можеш да си играеш с детето в пясъке. Значи си лоша майка, затова отнемаме детето ти!".

Системата за "закрила" на детето в Норвегия е построена на презумпция за вина на родителите. Родителите предварително са виновни, защото имат деца. Постоянно ви поставят в ситуация, когато трябва да се оправдавате. Но сами вие не можете да спрете норвежката държавна машина, изградена върху огромни хонорари за адвокати, служители от "Барневарн", съдии, психолози, психиатри, приемни родители, "експерти" и всевъзможни още чиновници... Дават се премии за всяко отнето дете, което е русо и със сини очи. Нямате никакъв шанс да спасите сина или дъщерята си от норвежкия приют. Аз минах през всички инстанции на норвежките съдилища. Всичко е оплетено, навсякъде е корупция. Децата са стока, която не подлежи на връщане.

Всички материали в руските медии се превеждаха от адвокатите на "Барневарн" и служеха като обвинение в съда: "Тя е луда, как може да защитава детето си в медиите?!" На Запад свободата на словото по отношение на децата не действа. Няма как да призовеш обществото да ти помогне. Там действа т. нар. "закон за конфиденциалността", който сега активно се пробутва и в Русия.

ВЪПРОС: Вие твърдите, че действащата в Северна Европа система за унищожаване на семейството окуражава сексуалното насилие над децата. Как действа този механизъм?

ОТГОВОР: Сексуалните "малцинства" в Норвегия съвсем не са малцинства. Напротив, нормалните хора там са малцинство. Материалите на социолози, които може свободно да се прочетат, показват ясно: към 2050 г. 90% от населението на Норвегия ще е хомосексуално. Но на нас ни е трудно да си представим дори какво се разбира на Запад под термина "хомо". Западняците твърдят, че нашата представа за "гейове" и "лесбийки" е вече твърде овехтяла. На Запад са легализирани около 30 видове "нетрадиционен брак". Именно Норвегия е най-напреднала в това отношение, там "мъж" и "жена" са отживели понятия.

Човек обикновено си мисли, че това не го засяга. Казва си:

- Да правят, каквото искат. Какво ме интересува мен, нали си имам моите деца?

Аз също разсъждавах така, защото въобще не знаех, че в цяла Европа са въведени секусални стандарти, които регламентират възпитанието на децата по определен начин: (http://yadi.sk/d/oa3PNRtG3MysZ). Този регламент е задължителен за всички страни, които са подписали съответната конвенция. Там в пряк текст се казва, че родителите заедно с лекарите и детските учители са длъжни да учат децата още от люлката на "различни видове любов". Специален раздел на този общоевропейски сексуален стандарт обяснява защо родителите и възпитателките са длъжни да учат европейските да мастурбират не по-късно от 4-годишна възраст. Така например, на стр. 46 от въпросния документ се заявява, че новороденото бебе трябва да осъзнае своята "джендърна идентичност": дали е гей, лесбийка, бисексуал, травестит или транссексуал. А понеже понятията "мъж" и "жена" са изключени от този списък - можете сами да си направите изводите! Ако пък вашето дете все пак не си избере "джендър" - тогава ще му помогнат всемогъщата норвежка "Барневарн", финландската "Ластенсуелу", немската "Югендамт" и т. н.

Норвегия е една от първите страни в света, която създаде Научно-изследователски институт към Университета в Осло, където се изучават самоубийствата на деца от 0 до 7-годишна възраст. От гледна точка на нормалния човек - много странно. Но според местната "Барневарн" е твърде естествено - щом децата наистина загиват след садистичните педофилски оргии, това официално може да бъде регистрирано като "самоубийство".

ВЪПРОС: Да се върнем към Вашата лична история...

ОТГОВОР: За втори път отнеха децата ми на 30 май 2011 г. На вратата позвъниха 2 полицаи и 2 сътрудници на "Барневарн". Отворих вратата, но я оставих на верижка, а началникът на полицията в Бьоркланген, лично бе дошъл, ми казва: "Идваме да вземем децата ви!". Звъня на адвокатката, тя ми казва: "Да, по законите на Норвегия сте длъжна да ги дадете. Ако окажете съпротива, пак ще ги отнемат, но вече никога няма да ги видите. Длъжна сте да ги дадете, а пък служителите утре ще ви обяснят какъв е проблемът."

Откараха децата веднага, дори не им позволиха да се преоблекат - и не ми показаха никакъв документ, никакво постановление...

В норвежките вестници имаше описан случай: едно момче, което отнели от майка му още като малко, било изнасилвано във всички приюти. Той навършил 18 години, купил си пушка, върнал се "у дома" и разстрелял приемните си родители.

Отнели друго норвежко момченце, то плачело, искало "при мама". Лекарите казали: "Това е параноя". Натъпкали го с лекарства, превърнали го в чучело. Чак, когато се намесили журналисти, го върнали обратно на майка му в инвалидна количка. Вече не можел да говори, отслабнал с 15 кг. Получил дистрофия, развили се необратими процеси.

След единствената среща, която разрешиха, по-големият ми син каза, че е написал писмо до руското консулство: "Ще умра, но все пак ще избягам от Норвегия. Няма да живея в концлагер!" И той успя сам да организира бягството си. В интернет се свързал с поляка Кшищоф Рутковски, който вече бе успял да спаси едно полско момиченце от норвежки приют.

Полякът ми позвъни в последния момент, когато всичко беше вече беше подготвено, и ми каза:

- Ако изведа сина Ви без Вас - това ще е отвличане на чуждо дете. А ако е с Вас - значи, просто помагам на едно семейство.

Трудно ми беше да се реша, но изборът беше страшен: или и тримата да загинем в Норвегия, или да спася поне себе си и по-големия ми син... Да не дава Бог никому да изпитва това, което изпитвах аз!

ВЪПРОС: След завръщането Ви в Русия при Вас започна да се стича информация за подобни случаи. Разкажете за обществената си дейност.

ОТГОВОР: Ето такъв случай: Ирина С. 18 години живяла в Англия с приятеля си. Родила се дъщеря. Веднъж Ирина случайно узнала, че нейният "приятел" е член на садо-мазохистичен клуб. Това станало така: дъщеря й гледа телевизия, там показват местен състезател, а детето казва:

- Мамо, виж, този чичко си игра с мен на "доктор". О, а пък тази леличка си игра с мен във ваната...

Представяте ли си детето ви да каже такова нещо?

Ирина отишла при английски детски психолог, а той й казал:

- Скъпа, личи, че сте изостанала, живеете във вчерашния ден. Това въобще не са извращения - а креативен секс за елита.

Тя си замълчала и тихо, кротко започнала да подготвя бягството си за Русия. Ето, това е умна жена.

Отначало в Норвегия узакониха т. нар. "еднополови бракове". После - осиновяването на деца от "еднополови родители". А сега вече има такива смелчаци сред еднополовите, които настояват да имат право да се женят за приемните си деца. Ако ние, нормалните родители, продължим да седим като пънове и да чакаме неизвестно какво - ще загубим тази битка с еднополовите или всякакви там други "джендъри" за нашите и вашите родни деца. Днес зони на експеримента са Северна Европа, Германия, САЩ и бившите британски колонии: Канада, Австралия, Нова Зеландия.

Мисълта за открита съпротива ми позволи да не се пречупя и да не полудея там, в Норвегия. Всеки родители в Европа е длъжен да разбере: през последните 30 години структурите, които са заинтересовани от търговията с деца, преразпределят демографските маси и утвърдиха в общественото съзнание мисълта, че родители и деца не са едно семейство. Сега децата принадлежат на някакви абстрактни общности или на държавата. Не само това, но по Хагската конвенция за отвличането на деца, която Русия подписа през 2011 г., децата принадлежат на държавата, където са се намирали последните 3 месеца.

Философията, намеренията и проектите на тези чудовища отчасти се разкриват от висши служители в управляващата Работническа партия; норвежкият министър по проблемите на децата - Лисбакен, заявява в свое интервю, без ни най-малко да се притеснява: "Аз съм хомосексуалист. Искам всички деца в Норвегия да станат като мен". Именно той беше инициаторът на държавната програма по "новото възпитание" на децата: в детските градини бяха иззети всички книжки с приказки от типа на "Пепеляшка", "Червената шапчица", братя Грим... Вместо тях на децата беше предложена друга литература, полова, например: "Кралят и кралят" или "Децата-гейове". Там, например, принцът се влюбва в друг принц или в краля, момичето-принцеса си мечтае да се ожени за кралицата. И възпитателките бяха задължени да четат тези книжки на децата и да им показват съответните картинки.

Друг случай. Руски туристи пристигнали в Нова Зеландия на екскурзия: баща, майка, дете. Родителите се скарали на детето, или пък то плачело високо - но от кафето или хотела позвънили в службата за "закрила" на децата. Пристигнал екип "спасители", които отнели детето от "родителите-садисти". Руските дипломати се бориха повече от година, за да може детето да се среща с биологичните си родители.

Самата аз вече 2 години водя дела за правото да виждам по-малкия си син. Андерш Брейвик, който изби 77 души, има право всеки ден да телефонира на роднините си. Осъдените на смърт в цял свят имат право да пишат писма и да говорят по телефона - а майката няма възможност да поговори с детето си!

Между другото, за Брейвик: той "спасяваше" Норвегия именно от същата управляваща партия - "Арбайт парти", а го обвиниха, че мразел мюсюлманите. Брейвик на 4-годишна възраст е отнет в приют на "Барневарн" и после "пуснат по етапен ред". Всяко ново приемно семейство го изнасилвало, каквато е традицията в Норвегия. После, като младеж, 9 години подготвял акцията си. Мисля, че сега са го изолирали и са му казали: "Ще имаш, каквото поискаш, но само мълчи на тази тема!" Този аспект на неговата история се появява в медиите, шведски журналисти разровиха историята.

В Норвегия родителите получават от държавата разрешение да виждат откраднатите си деца веднъж за 2 часа на всеки 6 месеца. Това е максимумът.

Не става дума просто за педофилия. Това е друг феномен. Само в малката по население Норвегия има 19 000 дружества за превръщане на децата от "вехти" (мъж, жена) в различни, нетрадиционни "джендъри". Детето принудително бива насочвано към хомосексуална и друга нетрадиционна сексуална ориентация. Това е нещо като организиран "тренинг" именно с такава цел.

ВЪПРОС: Честно казано, трудно е да се повярва във всички тези ужаси...

ОТГОВОР: Докато вие се чудите да повярвате или не, вече се появи цяло поколение родители, които живеят именно с този ужас насреща си. Всичко това в съвременна Европа се сервира като "толерантност". Сиреч, децата още от люлката били имали право на сексуални предпочитания и сексуално разнообразие. Срещу мен и вас, срещу родителите и децата, действа активно много добре организирана световна престъпна мрежа. Този чудовищен експеримент вече 30 години се развихря в Европа. В Норвегия са иззети 200 хиляди деца, в Швеция - 300 хиляди, във Финландия - 250 хиляди, ами в Германия и цяла Западна Европа - това е цяло едно откраднато поколение.

ВЪПРОС: На този фон нашата Русия изглежда като остров на християнските ценности...

ОТГОВОР: Често ми казват: "Ето, ти отначало избяга на Запад, а сега стана яростна патриотка!" Да, вярно е: аз съм патриот по неволя. За да оцени човек нашата Русия, може би трябва отначало да загуби всичко. Аз платих прекалено висока цена за грешката си: със страшен опит и със собственото си дете.

Международно движение

"Русские матери" http://www.russkiemateri.ru/




www.ruskline.ru
Превод със съкращения: Л. Чолаков
Този превод е обект на авторско право. Разрешава се препубликуването му изцяло или на части само с посочване името на преводача.

Ирина Бергсет

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 16.5.2013, 12:36
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Европа по пътя на комунизма
Ето пример как в ЕС се прилагат болшевишките методи от най-мракобесническите комунистически години. А някои ще ми говорят за противопостовяне межда комунизъм и демокрация. И двете системи са еврейски рожби. Погледнете откъде са взели пример европийците и преценете на чии интереси служат те. Не осъзнаем ли целия ужас, който ни очаква и не излезем ли от ЕС, ние, българите сме обречени. Всъщност ужасът започна и у нас, но малцина го осъзнават. Четете и разсъждавайте!
http://lyubomircholakov.blog.bg/politika/2...-evropa.1101931

ЕВРОПА ВЪВЕЖДА КАТО "СВРЪХДЕМОКРАТИЧНИ" СТАРИ КОМУНИСТИЧЕСКИ МЕТОДИ НА МАНИПУЛАЦИЯ



Светлана Сметатина




В началото на 20-те години в Москва открили детски дом-лаборатория, където се възпитавали децата на високопоставени комунисти, сред тях и един от синовете на Сталин - Василий. Главната идея при възпитанието на "новите хора" била сексуалната просвета, а по-точно - свободната проява на всички сексуални инстинкти.



Подир няколко години експериментът бил оценен като крайно неуспешен...
Но днес се опитват да го внедрят в цяла Европа като последна дума на педагогиката.

След като взели властта през октомври 1917 г., комунистите най-напред започнали да разрушават традиционното семейство. Още през декември бил отменен църковният брак и се въвела гражданска регистрация. Бил приет декрет "За разторгването на брака", който направил развода прост и лесен. Едновременно били узаконени всички видове брачни връзки - хомосексуални, тройни. Появили се също семейства-комуни, където нямало съпрузи, а само "свободни граждани", които правели секс по установен график и имали общо домакинство.

През 1920 г. било прието постановление, с което се узаконили абортите.

В резултат от тази "свобода" рязко нараснал броят на нерегистрираните бракове, а броят на абортите, които при това се правели безплатно, станал толкова голям, че медицинските учреждения не се справяли с потока от желаещи.

Но именно това и била целта на "строителите на светлото комунистическо бъдеще". Главният идеолог на съветската власт Лео Бронщайн (Троцки) писал:



"Революцията трябва да разруши т. нар. "семейно огнище".

В списанията от онези години семейството било заклеймявано като остаряло и изживяло времето си. Авторите на пропагандните статии били безпощадни:
"Пролетариатът трябва незабавно да започне унищожаване на семейството".
На брака се отреждала роля като чисто "физиологическа връзка между работника-мъж и работничката-жена". А децата, родени от тази връзка, трябвало незабавно да бъдат отнети и предадени на държавата, за да не отвличат вниманието на родителите от работата и професията им.

На самите деца се отреждала специална роля при разрушаването на предишното общество. Именно те трябвало да израснат като "нови хора", необременени от традиционни, битови и всякакви други предразсъдъци. Ето защо било връх на глупостта възпитанието им да бъдело оставено на традиционното семейство.



Затова било взето важно решение: децата да бъдат отнемани от родителите и предавани на идеологически правилно ориентирани възпитатели.

Един такъв експеримент по възпитанието на "новия човек" бил реализиран през 1921 г. В Москва открили психо-аналитически детски дом-лаборатория. Неговата роля за подготовката на бъдещите съветски хора се оценявала толкова високо, че на дома бил предоставен огромният национализиран дом на банкера Рябушински (сега в него се намира Домът-музей "Максим Горки").
Директорка на детския дом-лаборатория станала Вера Шмид, съпруга на бъдещия знаменит полярник Ото Шмид. Сред възпитаниците бил и синът на самото семейство Шмид, децата на високопоставени комунисти, сред тях и синът на Сталин - Василий. Общо в психо-аналитическия детски дом били приети 30 деца на възраст до 5 години.

В основата на възпитанието на "новия човек" били поставени идеите на Зигмунд Фройд за сексуалните фантазии от детството, които с времето могат да се превърнат в нервни разстройства, ако възрастните не вземат необходимите мерки. Тези мерки се състоят в това, сексуалната просвета да започне от най-ранна възраст, като се осигури свободна проява на сексуалните инстинкти. В този случай, смятали комунистическите последователи на Фройд, детето ще израсте като хармонична личност, освободена от неврози и комплекси.

Възгледите на самата Вера Шмид са изложени в нейния доклад пред Международния психо-аналитичен конгрес във Виена през 1924 г. Екземпляри от този доклад почти не са запазени. Един от тях - публикуван на италиански език, се оказа на разположение на съдебния медицински експерт и член на италианската професионална Лига на психолозите и психотерапевтите Лариса Сазанович. Именно тя го преведе на руски.

Ето какво пише Вера Шмид:
"Психоанализата показва, че е недопустима грешка да се отказва на детето сексуален живот и да се смята, че сексуалността започва едва в пубертетната възраст заедно с развитието на половите органи. Възпитаниците на нашия детски дом задоволяват своите сексуални нужди спокойно и без страх пред очите на възпитателите; по този начин тези нужди се изравняват с такива като задоволяване на глада, жаждата или преодоляване на умората".


Нищо чудно, че скоро след откриванеуто на детския дом из Москва плъзнали странни слухове. Самата Вера Шмид потвърждава: "Казват, че в нашия институт се извършват ужасни неща и, че с цел експериментално наблюдение ние преждевременно възбуждаме сексуално децата; и много подобни неща".

Проверките фактически потвърдили тези слухове:

"Сексуални прояви и онанизъм се наблюдават при повечето от децата в Детския дом. При децата, току-що постъпили в него от семействата си, не се наблюдава онанизъм".

За 3 години работа в детския дом се сменили 50 възпитателки.

"Какво ги е карало така бързо да напускат една толкова престижна работа, в разкошна сграда в центъра на Москва - и при това в онези страшни години на масова гладна смърт?" - пита се Лариса Сазанович.

Според нея, като специалист по психоанализа, възможното обяснение е само едно: свободното сексуално възпитание на децата, при липсата на елементарни правила за поведение с цел ограничаване и задръжки, предизвиквало у възпитателите дълбоки вътрешни конфликти.

Като резултат неограничаваната от никакви рамки сексуална просвета довела до "неуправляема автоеротика на децата, която изплашила не само възпитателите, но даже такива искрени привърженици на психоанализата като съпрузите Шмид".



(Синът на Сталин - Василий, във всички други отношения израснал като нормален млад човек, при това не се криел зад гърба на баща си: през войната като летец-изтребител участвал в немалко въздушни боеве и лично свалил 3 немски самолета. Както пише Виктор Суворов: "Ако всички съветски летци-изтребители бяха свалили по 3 вражески самолета, немците нямаше да стигнат и на половината разстояние до Москва". Но Василий Сталин бил запомнен главно с друго: с шокиращите сексуални оргии, разврат и гуляи по нощните заведения на Москва, явно сексуалното възпитание в детския дом-лаборатория дало своите резултати - б. пр.).

В резултат от неуспешния експеримент върху детската психика домът-лаборатория бил закрит през 1925 г....
Но ето, че почти 100 години по-късно идеите за "детска сексуална свобода" някак "неочаквано" възкръснаха чрез усилията на днешните европейски "експерти по деца".
През 2010 г. Европейското бюро на Световната здравна организация разработи програмата "Стандарти за сексуалното възпитание", според която сексуалнаа просвета трябва да започва още в бебешка възраст. В нея се казва, че целта й е:



"... усвояването на навици, необходими, за да могат децата и юношите сами да определят своята сексуалност и взаимоотношенията си на различни етапи от развитието си. Това ще им позволи да разширят своите възможности с цел пълноценно да получават удоволствие от своята сексуалност и от отношенията си".



Например: на децата от 0 до 4 години трябвало да се дава информация за "чувството на радост и удоволствие от докосването до собственото тяло и от мастурбацията в ранна възраст. Детето трябва да знае, че насладата от физическата близост е нормална част от живота на всеки човек".

И ето как днес тези постулати се сервират като някакъв "прогресивен метод" и "нова дума" в науката за детската психология.

Въобще старателно се премълчава горчивия опит от миналото - може би, за да не се направят от него съответните изводи.



Превод: Л. Чолаков

Този превод е обект на авторско право. Препубликуването се разрешава само с линк към източника и посочване името на преводача.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 16.5.2013, 12:53
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



И един коментар от същия блог:

1. aliya - Развращавайки децата от толкова ...
19.04 11:36
Развращавайки децата от толкова ранна и сексуално незряла и неразвита детска възраст е оръжие в ръцете на отколешните претенденти за власт над човечеството. Едно дете, което от съвсем малко е приучвано на заострено внимание към получаване на физически удоволствия, няма да има други цели в живота си и няма да отиде по-далеч от зависимостта си от сексуалните удоволствия и от физическите нужди на тялото си. Възпитаването на психологическа обсесия от сексуалните удоволствия възпитава роби на перверзията, на изкуствено развитата и заострена до болестен предел зависимост от получаване на физически удоволствия.
Правени са опити с мишки, към чийто мозък са включени специални електроди, предизвикващи сексуален оргазъм в мишката. Освен това мишката е била приучена как сама да натиска бутона, задвижващ тези електроди и по този начин сама да предизвиква своя оргазъм. За учудване на самия експериментиращ, мишката не преставала да натиска бутона, забравила да се храни и да спи и не след дълго умряла от изтощение и сексуална превъзбуда!
Това е и целта на световните кукловоди по отношение на нашите деца – да ги превърнат в сексуално зависими роби, готови да удовлетворят при това перверзните педофилски наклонности на разни чичковци с дебели портфейли, които на свой ред са загубили своята човешка естественост и способност за любов. Ето защо педофилията се узаконява тези дни в ЕС и страни като Германия и Холандия са пионерите. ЕС не случайно дава инструкции на родителите (разбирай приемните такива на отнетите от семействата им деца) да играят със своите възпитаници сексуални игри и да ги приучават от ранна зависима възраст към сексуални удоволствия. ( http://www.eutimes.net/2009/06/germany-and...graphy-as-well/ )
Когато родителят е този, който приучва едно крайно зависимо от неговото благоволение дете, на сексуална перверзия, детето е по-вероятно да научи „урока“, защото то не притежава изработен защитен механизъм към своите родители. Такова дете в последствие ще е склонно да приема и други чичковци и да им позволява подобни сексуални забавления.
По този начин светът се подготвя за своя глобализаторски период на връщане към робовладелския строй на „новата демокрация“ - неолиберализма! – когато телата и душите на хората са били предадени във владение на своите господари и смисълът на човешкия живот е бил да обслужва властимеющите. Както се казва: Нищо ново под слънцето... на човешката глупост! С тази разлика, че сегашните робовладелци са гейове, самозабравили се нарцисисти, които прехвърлят своята перверзна пошлост освен върху себеподобните си, но и върху децата.
Защото крайната цел на световните кукловоди е драстично намаление на човечеството – до санитарния минимум за безпроблемно управление и безпрекусловно подчинение. Която цел обаче не може да се постигне с една всеобща световна война, поради твърде напредналите технологии на въоръжаване, които заплашват целокупния живот на Земята, включително и този на военолюбците. Световните войни не са вече обичайното средство за прочистване на човечеството и намаляване на неговата жизнена сила и способност за съпротивление на несвободата. Ето защо се налага измислянето на все по-нови средства за човешко унищожение – планово, методично, завоалирано – чрез храните, ваксините, водата и въздуха, чрез измислянето на тероризма и локалните войни по региони, чрез приучване към хомосексуализъм и педофилия, чрез настройване на мъжете срещу жените (единствените, чиито съюз може да създаде нов човешки живот на тази земя!)
Възпитаването на мъжете в гейство и прехвърлянето на мъжката похот върху децата с цел отклоняване от естественото човешко сексуално привличане между мъже и жени и раждането на живот, е откровен геноцид срещу човечеството и цели намаляването на хората по тази Земя. Такова противопоставяне на Истината на човешкото естество, такива вопиющи мерки на Лъжата срещу живота и неговото естствено разцъфтяване, човешката история не познава до сега.
Бог да пази децата ни!


--------------------
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 16.5.2013, 14:28
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Краятъ на света е спасението.
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 16.5.2013, 14:33
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Край на света няма да има. Ще има ново начало. Спомням си едни думи, казани ми преди години:
"Всяка власт е от Бога, но еврейската е от дявола."
Ще дойде краят на еврейското господство и ще започне новото човешко Начало. Колкото повече хора повярваме в това, толкова по-скоро ще настъпят очакваните събития. Хората не могат да осъзнаят колко много зависи от техните мисли. Не от действията им, не дори от това, което казват и пишат. А именно от мислите. В човешката мисъл се съдържа неподозирана сила, но хората още не го разбират.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 16.5.2013, 17:28
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Това сме го преживявали вече в нашата история под някаква форма - "девширмето" при турското робство. Ясно е, че това с децата е работа на евреите. Целият Еврейския съюз е една дълбоконенавистна и античовешка система прикрита под лозунгите за "права на човека". Под този лозунг, цялата еврейска машина е впрегната да мачка безотказно. Това не трябва да го допуснем в България.
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 16.5.2013, 17:53
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Много точно го казваш, Данчо, съгласен съм на хиляда процента. Ама за да не го допуснем, трябва да обясним на нашия позатъпял и чалгясал народ какво ни очаква, ако продължим да следваме европийския, а всъщност еврейски път. Вярвам, че е дълг на всеки от нас да направи каквото може в тая насока. Пуснах линк към темата във форума и на Гришата Симов, в лично съобщение. Дано и той го публикува. Трябва да организираме истинска кампания. Иначе ни очаква нещо много страшно. България накрая все пак ще пребъде, така е предсказано. Ама да не стане така, че накрая тук да останат едва 300 хиляди души, след които да започне истинското Възраждане. От това ме е страх.


--------------------
PM
Top
antijew
Публикувано на: 16.5.2013, 22:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



Имам приятел, който в момента е в Норвегия. Пратих му първият материала от блога на Чолаков с рускинята и го помолих за коментар... Каза, че няма нищо общо с действителността. Кой крив, кой прав - не знам.... Приятелят ми от 96-та ходи да работи по няколко месеца в тази страна и едва ли няма да е чувал за тези извратени практики..... А, че извратеността се налага в Европа е безспорно...., но.....


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



В един от старите ми сайтове, които изтриха пишеше емигрантка, мисля, че името й беше Мария Томова. Живее в Швеция. Та тя изнасяше почти същите данни. Конкретно за Норвегия. Двама мои стари приятели, бивши политически затворници умряха там като емигранти. Асен Андонов от град Септември и Иван Янков от Кърджали. В писмата им, писани на ръка се долавяше огромно разочарование от действителността там. Асен беше известен с това, че в килиите на ДС на ул. "Развигор" №1 цели шест месеца се преструвал на глухоням. Иван пък беше получил допълнителна присъда за това, че заедно с още няколко души успели да избягат от Пазарджишкия затвор и се опитали да осъществят план по освобождаването на други политически затворници. Иван беше един от любимците на Илия Минев. Бяха прекарали известно време в една килия, в изолация без право на работа.Не вярвам тези хора точно мен да са ме лъгали.
В момента също поддържам връзка с емигранти. Всички те са единодушни, че нещата рязко се влошават.
И нещо интересно. На няколко пъти в старите сайтове съм получавал оплаквани, че щом се активизират там, веднага почват да им се случват неприятности. Това говори за координираност в дейността на службите. Да, аз вярвам, че ни готвят диктатура, невиждана в историята на човечеството. Дали ще успеят да я осъществят е отделен въпрос, но че я готвят е сигурно.
Ще кажа и за Русия. Регистрирах си поща към мейл.ру. Там автоматично ме бяха регистрирали в някакъв техен сайт за запознанства. Пишеха ми жени, предимно на моята възраст. Отначало триех писмата без да ги отварям. Но в един момнт реших да завържа връзка с такива от Волжска България. След две-три съобщения и "някой" прекъсваше връзката. Та контролът е повсеместен и изглежда се командва от един и същи център.
Впрочем положението в САЩ е още по-лошо. Това пък го знам от двама видни представители на антикомунистическата Съпротива - Едуард Генов и Цеко Цеков. Еди умря там, така и не се върна в България, не успя. Цеко си е тук, с Гришата Симов му ходихме няколко пъти на гости и разговаряхме дълго. Нещата изобщо не са розови.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.5.2013, 13:53
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



ЧУМАТА "ЕВРОПЕЙСКО ДЕВШИРМЕ" ИДВА И У НАС!

"Европейският съюз и българското правителство отделят огромни средства за изграждане на приемни "семейства", които да отнемат децата от непослушните политически и икономически неизгодни родители.

Международна конференция по приемна грижа, проведена неотдавна в София под патронажа на президента Плевнелиев, има заложени следните точки в Програмата си

-“Отнемане на детето от биологичното му семейство – обучение в метода на психодрама...Защо трябва да съсредоточим вниманието си върху децата под 3-годишна възраст... Изграждане на Глобално село...“

Резултатите от тези напътствия за психически и физически тормоз над приетите деца с цел подчинението им на Глобалната идея за Глобално село вече са налице в САЩ - скоро и у нас с приемането на новия Закон "за" детето.

Приемните родители са специално обучавани от правителствени психолози как да пречупят волята на страдащото по биологичните си родители дете, включително и чрез психически и физически мъчения и издевателства.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.5.2013, 14:00
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Отпускат се около 12 милиарда норвежки крони на година за деца отнети от родителите.Парите се разпределят между комуните.Шефовете от комуните отварят частни домове за подобни деца и усвояват парите.Други дяволи искат да гледат тези деца и им плащат.Така се дава и работа на повечето адвокати.По-големите деца се самоубиват или стават наркомани.
На 16 години отнеха дъщеря ми.Отвлякох собственното си дете от Норвегия, защото ми казаха в частна клиника, че имам рак и не мога като разведена да гледам 16 годишната си дъщеря.
Заведох дело срущу комуната и прекратиха всичко, но кой ще почерни побелелите коси на детето ми.Оказа се ,че нямам рак-лъжа и отнемането на детето ми беше незаконно.Това искат да въведат и в България.

Внимавайте, това ще дойде и в България!

Това е моята история преди 3 години.Сега дъщеря ми завърши гимназия в Норвегия и аз съм тук в момента.За съжаление, много деца са в ужасно положение в тези домове и НИКОЙ не може да им помогне.Има много дела в Страсбурк, но....Мафията на Норвегия.
Норвегия е невероятна страна на възможностите, има чудесни хора!Но най-трудното е, че между прекрасните хора има дяволи и е много трудно да ги познаеш визуално или по имената.

Евреите отдавна са със норвежки имена.

(Мария Молтубак)
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.5.2013, 14:04
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



БЪЛГАРСКИЯТ САРАКТ ОСЪЖДА НА СМЪРТ ЧРЕЗ ОБЕСВАНЕ, НАСТОЯЩИЯТ ПРЕЗИДЕНТИН РОСЕН ПЛЕВНЕЛИЕВ. НА СМЪРТ ЧРЕЗ ОБЕСВАНЕ СЕ ОСЪЖДА И ЦЯЛАТА МУ РОДА! ПРИСЪДАТА НЕ СЕ ОБЖАЛВА.
ПРОИЗНАСЯ СЕ ЗА НАНЕСЕНИ ПРЕКИ И КОСВЕНИ ВРЕДИ НА БЪЛГАРСКАТА НАРОДНОСТ, КОЯТО Е СВЕЩЕНА. ВСЕКИ БЪЛГАРИН Е ДЛЪЖЕН ДА ИЗПЪЛНИ ПРИСЪДАТА, КАКТО НАМЕРИ ЗА ДОБРЕ И ПО КАКЪВТО СПОСОБ НАМЕРИ. ТОЙ ИМА ЗАКРИЛАТА НА БЪЛГАРСКИЯТ БОГ И БЪЛГАРСКИЯТ САРАКТ.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.5.2013, 14:07
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



За сведение, политическата клика и обявения за обесване, поради престъпната си дейност Президентин, се намира тук

http://www.residentialpark-sofia.com/bg/pa...sofia-park.html
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 17.5.2013, 14:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Точно така, готвят ни противочовешки закони, целящи пълното физическо унищожение на българския народ .Българите трябва да знаят какво им готвят и те на свой ред да се подготвят за Съпротива. За българина най-висшата ценност е семействата. заради децата си българинът би дал и своя живот. Демократите сега искат и тях да му отнемат. Тая няма да я бъде и народният гняв ще ги помете. Моето дете не могат да ми отнемат. Дъщеря ми е омъжена, пълнолетна и живее със своето семейство. Но не мога да гледам безучастно какво вършат тези гадни изроди с моя народ.
Искам да кажа обаче и нещо друго. Тоя процес се почна още при Тодор Живков. Ще намеря точните цитати и ще ги пусна. За какво става дума? За това, през времето на Живков започва химическото обезплодяване на българи и българки. Като основа е използвано едно южноамериканско растение. В Третия Райх го разработвали като средство за обезплодяване на непълноценни индивиди. Някой дал на циганина Тодор Живков технологията и той почнал да я прилага срещу българите. Още преди години бе изнесена официална информация за 250 000 бездетни български семейства. Някой дава ли си сметка какво означава това? А някой да е чувал за бездетна циганка?
Ние нямаме право да мълчим! Поне докато дишам, аз няма да стоя безмълвен, когато българския народ е подложен на геноцид. Тези дни водих малък разговор, на живо. Опитваха се да ме убедят, че трябва да гледам позитивно на нещата и да виждам само положителното. Ами хубаво, да го направя. Ама къде е това позитивно и къде е положителното? Не го виждам. Не мога да бъда радостен, когато около себе си наблюдавам един свят на българи-мъченици. И се сетих за нещо много старо.
Беше преди 1989 година. Седнахме в градинката под старото училище на село с приятели, на бутилка вино. Един от тях разказа за книга или филм, не помня точно. Там се говорело за гръцки революционер, борец за освобождението на Гърция от турско робство. Дошли му на гости. Единият от тях почнал да се смее. И домакинът го изгонил: "Как може да се смееш в моя дом! Как може да се усмихваш, когато гръцкият народ всеки ден умира!"
Това трябва да е поука и за нас, българите.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.5.2013, 15:05
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тези дни водих малък разговор, на живо. Опитваха се да ме убедят, че трябва да гледам позитивно на нещата и да виждам само положителното.
============================================================

"Да гледаме на нещата положително" Сакскобурготски. Явно си говорил с мазни либерали. Такива като си отворят устата да кажат нещо, имай си един гумен кур от сексшопа, специално за такива случаи го вземи и им го натъкни до гръкляна, хубаво така, навътре да влезе до сливиките. Те ще гледат положително на тази твоя проява и няма да ти се сърдят smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (7) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020