www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Това не може да е вярно


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Това не може да е вярно
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Не може, ама фактите са налице. Документирани са и свидетелите са предостатъчно. Такъв срам и резил го няма никъде по света. Е, ние станахме първи по резил! Сега някой ще ми възрази ли, че подобни политици са не за затвора, а направо за бесилката?
Нямам добро мнение за Бареков. Поне за мен той също е едно лайно миризливо. Ама в случая му вярвам. Няма как да хвърли толкова сериозни обвинения без да има поне някакви доказателства. Довчерашните ГРОБ-ари се превърнаха в най-обикновени лайнари! Направо цитирим БЛИЦ:
http://www.blitz.bg/news/article/202757
Заловените нападатели на Бареков били целите омацани в лайна
С хора като Фидосова ГЕРБ губи моралния си облик на опозиция, коментира журналистът
Задържани са извършителите, които ме заляха с фекалии. Самите те са били целите в лайна, когато са извършили самопризнанията. Това разкри шефът на TV7 Николай Бареков. "Смея да се надявам, че за това престъпление не децата, които са извършили това, а поръчителите, включително и самата Фидосова ще отидат на съд", коментира журналистът.“Ще ви разкажа за целия случай. Имахме сигнал за това, че в Лом Искра Фидосова е платила на няколко роми да дойдат и да ни замерят с лайна, яйца и домати. В действителност имаше доста полиция в Монтана, която наблюдаваше отстрани събитието. На площада имаше над 1000 човека, дошли да си изразят мнението”, разказа Бареков.

Според него нападателите имали отцепки. Пенсионер успял да залови за миг едно от момчетата, а трима бабаити почнали да го налагат.

“Това са едни несретници. Крайно възмутително е да експлоатираш едно дете и да му дадеш плик с лайна за няколко лева. Фидосова накупи тези циганета, които извършиха тази простотия. В момента просто сеят хаос, само и само да се върнат във властта. Имаме сигнал и за днес в Русе за далаверите на Пламен Нунев, Пламен Стоилов, които ние днес буквално ще покажем техните безобразия. Говори се, че са дали по 300 лева на роми, които да дойдат. Лошото е, че лайната вчера не стигнаха до мен. Стигнаха до националния трибагреник, до пенсионери, до млади хора, до кмета, до охранителите. Целите им униформи бяха в лайна. Това граничи с престъпление срещу държавността. Единствения начин да се противопоставим е да се съберем много хора и да им покажем, че няма да търпим безобразията им. С хора като Фидосова ГЕРБ губи моралния си облик на опозиция. И в опозиция се превръщат, хората, омацани в лайна по площадите и аз се гордея че съм част от тях,” завърши Бареков. /БЛИЦ


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Ето я и самата лайнарка Искра Фидосива от партия ГРОБ. Само като й погледна дори на снимка стройната фигура и ми се отщява жена. Ама такива са ни политиците. Тези именно свине угоени ни управляват, а някои ще ми говорят за демокрация. Да ви... и демокрацията лайняна!

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Махайра
Публикувано на: 31.5.2013, 10:01
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



Като гледам снимката, имам чувството, че във всеки един момент ще се появят ''Мъже в черно''. Лошо извънземно, такова... smil4334ab7941679.gif
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 31.5.2013, 10:33
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Това е лицето на демократично ни управление. А че в него няма нищо човешко, вината не е на нас с теб. Все пак много се радвам на тая случка. Нека всички да видят какви лайномети и лайнари са "нашите" управници. Ама то няма как да е иначе, след като ги командват нечовеците евреи.


--------------------
PM
Top
Махайра
Публикувано на: 31.5.2013, 10:36
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



Men in Black, къде стеееееее? Спасете планетата Земя. Тази ще ни погълне всички.

Разправят, че могъща и много зла космическа федерация идваща от много, много далеч, наречена ''Лаѝна и Гербери''(smiles-02_006.gif), се е насочила към планетата Земя, и е решила да унищожи цялото човечество, да го загроби, като е изпратила своя авангард под формата на политическа партия, известна с кодовото си име ''ГРОБ''. Ужас!
PM
Top
Махайра
Публикувано на: 31.5.2013, 10:57
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



QUOTE (Елтимир @ 31.5.2013, 13:33 )
Това е лицето на демократично ни управление. А че в него няма нищо човешко, вината не е на нас с теб. Все пак много се радвам на тая случка. Нека всички да видят какви лайномети и лайнари са "нашите" управници. Ама то няма как да е иначе, след като ги командват нечовеците евреи.

Началото на Прехода започна с красиви думи и мечти, за поредното светло бъдеще, но накрая стигнахме до любимият спорт на политиците. smiles-02_006.gif Значи Прехода е завършил. Преходихме всичко.
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 31.5.2013, 11:03
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Преходихме го сега почнахме да го изхождаме. Толкова се гнуся от тая мръсна демократична сган, че нямам думи. Даже при комунизма имаше някакво приличие и поне имитация на законност. Тези задминаха всичко мислимо и немислимо.


--------------------
PM
Top
Bola
Публикувано на: 31.5.2013, 12:50
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 14
Участник # 4 671
Дата на регистрация: 8-June 12



На мен ми е чудно как изобщо вярваш на глупостите на Бареков.
В пъти по-неприятен от Фидосова е един друг неин колега, по случайност или неsmil3dbd4e398ff7b.gif , шеф на Бареков.
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 31.5.2013, 13:07
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Написах мнението си за лайното Бареков. Но конкретният случай е истински и надлежно документиран. Дори Цветелин Кънчев се уплаши и взе отношение, като нарече лайнометите "мръсни мангасари". Това вече е прецедент.
Онова, което лично мен ме интересува е моралното състояние на цялата политическа сган.


--------------------
PM
Top
Bola
Публикувано на: 31.5.2013, 13:25
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 14
Участник # 4 671
Дата на регистрация: 8-June 12



Случаят е истински дотолкова, доколкото цигани са хвърлили лайна по Бареков. Логично е да се допусне, че са били наети от някого. После следват свободните интерпретации на Бареков.
PM
Top
Van
Публикувано на: 31.5.2013, 14:29
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 41
Участник # 5 356
Дата на регистрация: 13-February 13



Цялата история много прилича да е режисирана от самия Бареков. Този плазмодий е готов на всякакви безумства. Така че, просто се увлякъл, за да се хареса на мастития си шеф Дебелян Блеевски. Не се учудвам, ако следващото, което измисли Дудуков, да е, че плашат жена му със заливане с киселина и детето му с отвличане.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 31.5.2013, 18:36
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 079
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Bola @ 31.5.2013, 16:25 )
Случаят е истински дотолкова, доколкото цигани са хвърлили лайна по Бареков. Логично е да се допусне, че са били наети от някого. После следват свободните интерпретации на Бареков.

Нещо общо с ГЕРБ? smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 31.5.2013, 19:31
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Добре, де. Нали мангалите са арестувани. Някой вярва ли, че досега не са си признали? На мангала два шамара му стигат и всичко ще си изпее.
Вече писах, че за мен Бареков също е едно миризливо лайно. Ама нещо не вярвам самият той да си е спретнал тая отвратителна история. Обаче ми харесва самият факт, че републиканските политици и медии почнаха да се замерят с истински лайна, в най-буквалния смисъл на думата. Републиката вече се олайняни! Не че не си беше лайняна и преди, ама сега съвсем се орезилиха. Това вече е класика!


--------------------
PM
Top
Bola
Публикувано на: 31.5.2013, 20:17
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 14
Участник # 4 671
Дата на регистрация: 8-June 12



QUOTE (Елтимир @ 31.5.2013, 22:31 )
Добре, де. Нали мангалите са арестувани. Някой вярва ли, че досега не са си признали? На мангала два шамара му стигат и всичко ще си изпее.
Вече писах, че за мен Бареков също е едно миризливо лайно. Ама нещо не вярвам самият той да си е спретнал тая отвратителна история.


О, със сигурност са си признали, макар самите извършители едва ли знаят за кого всъщност работят. Едва ли Фидосова или съветника от ГЕРБ, или пък който и да е с позиции в политиката е общувал лично с тях. Едва ли и Бареков сам си го е спретнал, може някой да се е позабавлявал на негов гръб.


Йордане, за мен ли питаш дали имам нещо общо с ГЕРБ? smil4334acc8dd304.gif
Всъщност предполагах, че ще има такива съмнения. Не, нямам.
Пък ако имах, какво точно щях да правя тук? Да ви накарам да ги харесвате? smil3dbd4dbc14f3f.gif
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Лайняните истории продължават. Тоя път обаче поръчка няма. Тоя път за лайната е виновна алчността на някои новобогаташи, както и незачитането на никакви закони. Фактът обаче си остава. Демокрацията затъна цялата в лайна.

"Центърът на София засмърдя. Лайна избълваха в тоалетните на топ бутиците в столицата на най-скъпата улица у нас "Съборна", алармираха читатели на БЛИЦ. Модата на фекалиите, която сполетя шефа на ТV7 Николай Бареков по време на открито студио в Монтана, намери своеобразно продължение и в София.Смрадта тръгнала от жилищна сграда на номер 14 и стигнала до прозорците и на луксозния хотел "Шератон". На партера на сградата се помещават лъскавият ресторант "Кумбаре" и бутик VILEBREQUIN, от тоалетната на който тази сутрин избълвали фекалиите.

Редом до него са бутик на Cesare Pachoti и други супер скъпи марки. Помещенията избиват рибата по нива на наеми - един квадрат се наема срещу поне 80 евро. "


--------------------
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020