www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Борисов и Орешарски - съучастници в убийства


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Борисов и Орешарски - съучастници в убийства
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Тъй като в темата става дума най-вече за мен, искам да кажа и някои предварителни думи. Не съм сигурен, че личните съобщения се получават, затова ще го напиша тук.
Анти666, знай, че Елтимир на колене няма да падне. Това Движение е моя рожба и ще помагам, докогато мога. Аз искам Движението да успее! Искам дори от Отвъдното да видя как Движение "Воини на Тангра" възправя снага и застава начело на възраждането на България. Това е моя мечта и искам да я видя осъществена.
Данчо, не ми се сърди за приятелските забележки. Те са напълно добронамерени. Всички грешим, и ти, и аз. Нормално е да си кажем кривиците и да си ги поправим. Важното е да съхраним народа си. Народът е истински важният, ние с теб сме подробности. Усещам, че ти обичаш Българския народ, а това е главното. Нека бъдем с народа си докрай.
Тъжно ми е, че някои от нас ни изоставиха. Имам предвид най-вече Севар, Антиджу и Дари. Не искам да повярвам, че са се уплашили. Още ви имам за свои приятели.
А сега за конспирацията между Борисов и Орешарски:
Те са от едно котило и всичките са българоубийци. Да, твърдя го и да видим дали някой ще посмее да ме опровергае. Ще дам конкретен пример, със себе си.
През януари получих някакво заболяване на хранопровода. Не мога да приемам никакви твърди храни. Мляко, сокове и плодове, когато има и това. Отидох в Бърза помощ. Изритаха ме като мръсно коте. Безработен съм от години, нямам осигуровки, значи нямам право на медицинска помощ. Хубаво, ама имам приятели лекари. Те също отказаха да ми помогнат, ама споделиха нещо важно. Боклукът Бойко Борисов възложил на ботевградския кмет Георги Георгиев да нареди на лекарите да не ми се оказва медицинска помощ. В противен случай щяло да последва уволнение. Синът на Георгиев, Даниел Георгиев е депутат от ГЕРБ. Факти.
Това се нарича опит за убийство. Боклука вярваше, че до 4-5 месеца ще умра. Ама не умрях. Почти не излизам от вкъщи, ама приятели ми помогнаха поне досега да оцелея.
Та днес ми се видя нещо нанагорно. Едва можах да отида до Бърза помощ. Пак ме изгониха. Заповедта на Боклука още е в сила. Орешарски, Олигарски или как му е там именцето не я е отменил.
Не само аз съм в това положение. Имах добри приятели, които си отидоха по същия начин. При някои от тях се оказа, че фирмите, в които работели не им внасяли здравните осигуровки. Ама хората си отидоха и никой не потърси сметка за нищо.
Значи аз имам пълното право да обивинявам Бойко Борисов и Пламен Орешарски, че са съучастници при убийствата на невинни българи.
Чакам възражения, ама още отсега знам, че такива няма да има. Защото което казвам е вярно. Тези престъпни типове изпълняват еврейската програма за изтребление на българския народ. И ако ние не екзекутираме тях, те ще умъртвят всички нас.
Съзнавам, че това е призив към убийства. Да, така е. Това е призив да убием убийците, които убиват нас. Друг избор нямаме.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Искам обаче да предупредя. Пазете се от евреите. Те са нашите най-заклети врагове. Именно евреите почнаха мощна атака срещу Движението през есента на 2004 година. Вярно, някои от тях загинаха. Ама и ние понесохме сериозни поражения. Кулминацията беше през 2008 година. После Небето се намеси и нещата почнаха да се нормализират.
Но не забравяйте, че точно евреите са автори на човекобийствените закони в България. Че именно те дирижират унищожението на нашата Родина и на нашия народ. Ние не бива да ги допускаме до себе си. Те са чума, носеща само смърт.
Някога моите прадеди се преселили от другата страна на Балкана. Завладели три села. И през цялото турско робство не допуснали джагали, мангали и всякаква сган да стъпи на свещената ни земя.
И помня баба ми, когато излизаше от къщи, оставяше ключа на вратата. Знак, че няма никой. Но кражби нямаше. Веднъж дойдоха цигани да се заселят, ама ги прогонихме. Евреи не помня да са идвали. Те се страхуват от нас. Значи... Значи ние не бива да се страхуваме от тях, ами да ги прогоним в горите Тилилейски, където им е мястото. Тая кучеглава сган трябва да напусне земята ни. Ако искат, да ме съдят за тези думи.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Някога имахме биляри, които ни помагаха. Между тях имаше и жени. Помня как една баба ме излекува от заушка като бях дете. С няколко, написани на хартия свещени знаци. Не напразно вторият по величие град във Волска България се наричал Биляр. Византийски хронисти пишат как в битката при Клокотница облечени в бяло старци отивали до смъртно ранените български бойци и с няколко движения ги вдигали на крака.
Сега евреите противни се опитват да ни вземат и това. Ама няма да се получи.През януари ми даваха до шест месеца живот. Ама още съм жив. Значи не аз, а евреите трябва да умрат. Е, и аз някога ще умра, ама искам да видя как еврейската чума напуска земята на моите деди!


--------------------
PM
Top
antijew
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Елтимир @ 2.8.2013, 16:58 )

Тъжно ми е, че някои от нас ни изоставиха. Имам предвид най-вече Севар, Антиджу и Дари. Не искам да повярвам, че са се уплашили.

В грешка си..... smil4334ad1724132.gif


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Понякога ми се иска да съм сбъркал в преценката. Дано и тоя път е така. Макар че и Хунор вече замлъкна, Гошо също. Единствено Севар дойде до тук да ми каже, че са заплашвали приятелката му и заради това се оттегля. Дано вече са се оженили и им пожелавам много деца. Просто ми е малко тъжно като не виждам старите ветерани.


--------------------
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020