www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Дигитално изтребление на човечеството


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Дигитално изтребление на човечеството
Публикувано на: 21.6.2020, 11:47
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Това докторче,май е достигнало до ИСТИНАТА :) Урааа,най после.

Само дето не са 2 милярда,а са 100-120 000 000 (сто,сто и двадесет милиона).20-25 000 000 левити и около 100 милиона чипирани да им робуват.
Дадох ви го във Фейсбук втората полувина на 2014г. Много сте "бързи",повече от четири години и полувина след мене,а аз ги угепсах десетина години преди да я шибна
тази истина на масата :))
Кой е най-добрия по разузнаване и кантра разузнаване? Аз.
В чии панталони са най-стоманените топки? Пак аз. :P

Показал и доказал.
Толкоз.


Светът след коронавирус https://www.youtube.com/watch?v=ccFCg6qaslM

12 000 сателита около планетата...Готино,нали ?
Статични оръдия тип,импулсно оръдия са тези кули G5.
GSM транслаторите,са същите импулсни оръдия,но по-стария модел.

-Узурпатори , кандидат узурпатори и узорпаторки,ще ви го нахакат :)))

-Путаранкин е офффцата клонинг Доли/Доналт Тръмп/,нищо няма да направят.Спокойно,никой няма да ви спасява,тъй като нещете да живеете,но сте жадни за власт или пари :)


----------

Елтимир ТЕРТЕР
7.7.2013
Думи, думи, думи... Много думи, чиято цел е да ни изведат извън реалността.
Какви са реалните проблеми пред българското земеделие?
На първо място това са циганските банди, които по нареждане на евреите разоряват селата.
Послушните правителства изпълняват еврейските заповеди и не закачат циганите.
ГМО. Тая чума, развъждана от еврейката Цветелина Бориславова унищожава българските насаждения, унищожава природата ни.
И никой не смее дума да каже срещу тая мръсна еврейска кучка!
Пръскането от американски самолети. Те допълнително ни досъсипват.
Ама вие си траете и не виждате истинските опасности. Защото ви е страх. Всичките сте се насрали от страх пред евреите противни!
А не ви ли е страх да живеете в един такъв адски свят? Не знам, наистина не знам какво повече да кажа.
Въобразявах си, че в това Движение са останали читави и смели Българи, готови да воюват за България и за бъдещето на Българския народ.
Явно съм се лъгал. Съжалявам. На всеки може да се случи да се заблуди. Искрено съжалявам, че съм вярвал в доброто. А доброто го няма, то умря.
Разсъждавайте си с икономическа терминология, но знайте, че нещата са на съвсем друго ниво.
И не почнете ли да задавате правилните въпроси, никога няма да получите правилните отговори.
Приятно пътуване из еврейския икономически лабиринт. Елтимир ще устои до край, но ми е жал за децата, които обричаме на смърт с нашата страхливост,
с безволието си и с опитите си да бъдем хитри. Аз ще умра, това е ясно. Всъщност ще премина в друго състояние, защото смърт няма.
Но вие... Знаете ли какво вършите? Страхливци! Няма Воини. няма я непобедимата някога Орда. Няма я България.
А като гледам, и Българи не останахме. Изглежда аз съм един от последните.
Йордане, можеш да ме банираш за тези думи. Но аз бях длъжен да ги напиша. Мисията ми ме задължава. Произходът и паметта на моите предци ме задължават.
Аз съм длъжен да устоя докрай. А вие... виждам, че вече се предадохте пред врага. Аз няма да се предам. Ще умра прав, както са умирали предците ми.
Аз съм Елтимир Тертер и това е достатъчно.

http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...opic=3048&st=30

-Няма Тертерино,няма.Има селски пръчки жадни за власт,политиканти и отявлени богоборци ревящи с пълно гърло : Ввввърррховввната ВЛАСТ,ПРОИЗЛИЗА ОТ НАРОДА.
Прррряка ДЕМОНкрация... нннннародоввввластие....

(дебилно)Уууеее.... вввсевишния произлизал от народа... ба маа му.
Ннннарррода комммандва,ДУЛО и ТЕРТЕРИ козируват и изпълняват... ееебаго да е верно.


П.п.Препоръчвам ви да спрете наркотиците:властови,религиозни,кокаин,хашиш...

PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020