www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Ванга


Страници: (4) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ванга, ария
ганди
Публикувано на: 11.9.2006, 22:47
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 35
Участник # 394
Дата на регистрация: 22-May 06



всеки смята че помага а каква е истината тя я знаеше тя СИНЕОКАТА българка
говорите каквото си мислите че е истина а каква е тя ето каква
......................................................................................................................
няма такава сила която би могла да сломи русия русия ще се развива ще расте ще
крепне никой не може вече да спре русия всичко ще помете по пътя си и не само ще се съхрани но и ЩЕ СТАНЕ ГОСПОДАР НА СВЕТА нейното духовно превъзходство ще признаят ВСИЧКИ включително и америка това ще стане след 60
г. без русия за българия няма бъдеще има едно древно индийско учение учението
на бялото братство ТО ЩЕ ПОКОРИ ЦЕЛИЯ СВЯТ всички религий един ден ще изчезнат ще остане само учението на бялото братство новото учение ще доиде от русия русия е прамаика на славянските държави тези които се отделиха от нея ще се завърнат с ново лице
..........................................................................................................................
това каза от абсолюта една от нас арийците поздравявам всички ви и мислете
вече за доброто


--------------------
???????? ???????? ???
PMEmail Poster
Top
galabov
Публикувано на: 11.9.2006, 23:12
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 125
Участник # 565
Дата на регистрация: 25-August 06



QUOTE
но и ЩЕ СТАНЕ ГОСПОДАР НА СВЕТА

Само това липсваше.
QUOTE
нейното духовно превъзходство ще признаят ВСИЧКИ

айде да не е всички а?
QUOTE
без русия за българия няма бъдеще

някаква по-голяма щуротия?
България я има много преди Русия и ще я има и след нея.
А ... България се пише с голяма буква Русия тоже.
QUOTE
учението
на бялото братство ТО ЩЕ ПОКОРИ ЦЕЛИЯ СВЯТ всички религий един ден ще изчезнат ще остане само учението на бялото братство

Айдееее ... без коментар.
QUOTE
русия е прамаика на славянските държави тези които се отделиха от нея ще се завърнат с ново лице 

Тук вече не знам какво да кажа- и на малките деца им е ясно че това е глупост на квадрат. Колко славянски държави има преди да има Русия? Като начало се сещам за поне две ... Русия от кой век съществува?
Прамайка ... абе руснак ли си?
Виж сега- имам положително отношение към руснаците ама ... ама подобни писания меко казано ме изумяват.

И въобще най-вероятно Ванга нищо подобно не е казала ами някои обичат да си измислят. Впрочем това с господаря на света някаква вариация на тема Гог и Магог ли ще да е? Щото пророчества от тоя тип правени между 1700 и досега от руските православни старци колкото искаш- та няма нужда и от Ванга. Ама все си мисля че са пообъркали нещата.
PMEmail Poster
Top
Севар
Публикувано на: 11.9.2006, 23:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Поредната тема пусната с цел да единствено да подразни и да се опипа почвата. Не ти ли е ясно, че никой българин, който е наясно с историята си, няма да признае руско духовно върховенство! Русия може да е могъща държава, но трябва да се знае кой е старшия. Русия използва българска писменост, двете най-големи религии в нея са пренесени в нея от българи. Освен това и огромна част от управленческият й елит е води произхода си от волжки българи. Но всъщност не е правилно да говорим за държава Русия, защото такава не съществува от Николай II насам. Юдейската империя СССР се е самопреименувала на Русия, но това не е законната Русия. Всъщност за мен митът за възраждащата се Русия е резервния вариант за след унищожението на другата юдейска империя САЩ. Просто като започне американския кораб съвсем да потъва трябва да има къде да се спасят плъховете.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
DragSShaN
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 392
Участник # 421
Дата на регистрация: 9-June 06



В Русия етническата нетърпимост е на много високо ниво . Руския народ се пробужда .


--------------------
??? ?????????, ??????, ??????, ??????! ???????? ????????! ??????, ??????, ??????!
PMUsers Website
Top
pitbull
Публикувано на: 12.9.2006, 14:22
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 47
Участник # 362
Дата на регистрация: 4-May 06



Аз пък вярвам в друго, речено от Ванга: "Милиони ора ке имат нужда от Българите"
Баба ми е била при Ванга и всяка една нейна дума се е сбъднала и продължава да се сбъдва! Не случайно Бог я е пратил при нас!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.9.2006, 22:40
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (pitbull @ Sep 12 2006, 02:22 PM)
Аз пък вярвам в друго, речено от Ванга: "Милиони ора ке имат нужда от Българите"
Баба ми е била при Ванга и всяка една нейна дума се е сбъднала и продължава да се сбъдва! Не случайно Бог я е пратил при нас!

"Милиони ора ке имат нужда от Българите" - и аз съм на това виждане, тук е идеята за нашата Божествена Мисия.
PMEmail Poster
Top
Севар
Публикувано на: 12.9.2006, 22:40
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Както е казано, братство може да има само между господари. А истински господари на света може да има само измежду Българите! Това е положението. Ако на евреите не им харесва - да се изнасят на Луната.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
galabov
Публикувано на: 12.9.2006, 23:14
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 125
Участник # 565
Дата на регистрация: 25-August 06



QUOTE (Севар @ Sep 12 2006, 10:40 PM)
Както е казано, братство може да има само между господари. А истински господари на света може да има само измежду Българите! Това е положението. Ако на евреите не им харесва - да се изнасят на Луната.

Мисля че не е добър израза господари на света. Света няма нужда от господари. Това което трябва да се промени в света е да бъдат заменени господарите с водачи. И всеки народ да има възможност сам да определя водачите си и съдбата си.
Но българите могат да помогнат точно за това- да покажем как се гради държава начело с водачи и да помогнем и ръководим едно освобождение от дяволския кръг на разделения на богоизбрани и гои, на господари и слуги, на класови борби, на леви и десни и какви ли още не човеконенавистни глупости.
Но не така както ни го сервират левите- само грижа корема да е пълен и нуждите задоволени.
Когато начело има истински водач тогава няма слуги а сътрудничество и дори най-малкия в йерархията ще е наясно че е сътворец на държавата- естествен ред вместо изкуствени обществени строеве.
Разбира се първо самите ние трябва да извървим пътя си.
PMEmail Poster
Top
Petee
Публикувано на: 13.9.2006, 15:29
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



Jordan_13, Ванга го е казала това за ония българи, дето сега са по чужбината(а те са милиони) и минават през големи изпитания за да се издигнат (справка прочети http://7rilskiezera.com/data/prizvanie.pdf). Не го е казала за онези, които лежат на стари лаври и си разменят празни приказки за едно минало време, което така или иначе няма никога да се повтори.
Искаш да си господар и да управляваш страни и народи. В това няма нищо лошо. Само, че се изкат определени познания и способности.
Като не щете Дънов и съветите му, намерете начин да работите чрез "вашата" идеология, но работете! Като отбелязвате какво, кога и къде е направило злото(а други почти не правите) вие само допринасяте за делото му.
Наскоро прочетох книгата "Балканите - грехът на Европа". Там са събрани думите на много пророци и не само български. Казано е, че ако народа не се кара и работи, през 22-ри век България ще се нареди сред първите страни в света. Друг един японец казва, че през 22-ри век най-силната страна ще е България, "защото според проучвания най-добре управлява псиенергията".
Има много теми за разработване. Затова работете! Само нищо не става. Работете!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.9.2006, 16:12
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Petee @ Sep 13 2006, 03:29 PM)
Jordan_13, Ванга го е казала това за ония българи, дето сега са по чужбината(а те са милиони) и минават през големи изпитания за да се издигнат (справка прочети http://7rilskiezera.com/data/prizvanie.pdf). Не го е казала за онези, които лежат на стари лаври и си разменят празни приказки за едно минало време, което така или иначе няма никога да се повтори.
Искаш да си господар и да управляваш страни и народи. В това няма нищо лошо. Само, че се изкат определени познания и способности.
Като не щете Дънов и съветите му, намерете начин да работите чрез "вашата" идеология, но работете! Като отбелязвате какво, кога и къде е направило злото(а други почти не правите) вие само допринасяте за делото му.
Наскоро прочетох книгата "Балканите - грехът на Европа". Там са събрани думите на много пророци и не само български. Казано е, че ако народа не се кара и работи, през 22-ри век България ще се нареди сред първите страни в света. Друг един японец казва, че през 22-ри век най-силната страна ще е България, "защото според проучвания най-добре управлява псиенергията".
Има много теми за разработване. Затова работете! Само нищо не става. Работете!

Школата за възмъжаване е България, а не Европа. Онези, дето отиват в Европа са просто страхопъзльовци и дезертьори. Не остават да се борят тука и с общи усилия да освободим Отечеството, а намират по-лесното - бягат като зайци там, където има вече добре устроени и уредени условия за живот и си живуркат, те не се издигат, те живуркат, дъновисте! Това са повече хора с материалистическа и консумативна нагласа. И ако, хайде използвам твоя термин - те са там за еволюционно издигане (да се наситят на рационалния си ум), а не за родолюбиво служене на Родината.
Нещо повече - връщат се тука като "юпита". Има два вида юпита - тези отгледани от политическата олигархия и обикновените българи. Първите се връщат, за да ни пият кръвта докрай, вторите се връщат опитвайки се да ни наставляват и поучават.

Ние работим! Работата е едно, служението - друго, творчеството -трето.

И нам не ни трябва антропоморфизиран наставник, ние си имаме Тенгри - Неговото Волеизявление определя нашето служение.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.9.2006, 16:14
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Petee @ Sep 13 2006, 03:29 PM)
Jordan_13, Ванга го е казала това за ония българи, дето сега са по чужбината(а те са милиони) и минават през големи изпитания за да се издигнат (справка прочети http://7rilskiezera.com/data/prizvanie.pdf). Не го е казала за онези, които лежат на стари лаври и си разменят празни приказки за едно минало време, което така или иначе няма никога да се повтори.
Искаш да си господар и да управляваш страни и народи. В това няма нищо лошо. Само, че се изкат определени познания и способности.
Като не щете Дънов и съветите му, намерете начин да работите чрез "вашата" идеология, но работете! Като отбелязвате какво, кога и къде е направило злото(а други почти не правите) вие само допринасяте за делото му.
Наскоро прочетох книгата "Балканите - грехът на Европа". Там са събрани думите на много пророци и не само български. Казано е, че ако народа не се кара и работи, през 22-ри век България ще се нареди сред първите страни в света. Друг един японец казва, че през 22-ри век най-силната страна ще е България, "защото според проучвания най-добре управлява псиенергията".
Има много теми за разработване. Затова работете! Само нищо не става. Работете!

И дъновисте, още нещо - ако милиони хора имат нужда от нас, те ще дойдат при нас, ние няма защо да ходим при тях и да се пръскаме като евреите.
Да дойдат тука - и ние ще им дадем каквото им е нужно.
PMEmail Poster
Top
Биргюн
Публикувано на: 13.9.2006, 22:19
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 84
Участник # 322
Дата на регистрация: 6-April 06



QUOTE
учението на бялото братство ТО ЩЕ ПОКОРИ ЦЕЛИЯ СВЯТ всички религий един ден ще изчезнат ще остане само учението на бялото братство

Нужно е само да се отбележи кой е създателят на това учение. От там нататък всичко е безмислен спор.

ганди, моля те, пиши грамотно, ако искаш да те взимаме сериозно.
Jordan_13, съгласен съм.
PM
Top
Севар
Публикувано на: 13.9.2006, 23:07
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Пропуснах да кажа по-горе, но според мен това не го е казала Баба Ванга, което автоматически означава, че не би трябвало да го коментираме, докато не се покаже кога и пред кого го е казала. Думите не са цитат, а някакъв преразказ с елементи на разсъждение.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Биргюн
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 84
Участник # 322
Дата на регистрация: 6-April 06



QUOTE (Севар @ Sep 13 2006, 11:07 PM)
Пропуснах да кажа по-горе, но според мен това не го е казала Баба Ванга, което автоматически означава, че не би трябвало да го коментираме, докато не се покаже кога и пред кого го е казала. Думите не са цитат, а някакъв преразказ с елементи на разсъждение.

Абсолютно.
PM
Top
Karutzar
Публикувано на: 14.9.2006, 13:26
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



QUOTE (Севар @ Sep 13 2006, 11:07 PM)
Пропуснах да кажа по-горе, но според мен това не го е казала Баба Ванга, което автоматически означава, че не би трябвало да го коментираме, докато не се покаже кога и пред кого го е казала. Думите не са цитат, а някакъв преразказ с елементи на разсъждение.

КАЗАЛ ГО Е лъжепророка дЪНОВ. И Е 1 ОТ ДОКАЗАТЕЛСТВАТА, ЧЕ НИЩО НЕ ЗНАЕ!
Относно Русия:
Известно време живях в съседство с 1 рускиня (баща и беше финландец) художничка, спец по руската история и език. Повечето време говорихме на руски с нея. Имаше моменти в които ми писваше да говоря руски и недоволствах. А тя ми казваше - говори български - мисля, че ще те разбера. Така и правех. "Парадоксалното" беше че наистина разбираше всичко - даже ми "превеждаше" - за всяка българска дума вейвия староруски еквивалент. Има много написани книги по въпроса за българската култура, която е основоположник на руската. Но всичко това се държи в "тайна" - след чифутския преврат 17та година само определени лица имат достъп до тази литература. Това, което научих е, че при Екатерина (колко е велика - тя сама си е знаела smil4341944e6b0c8.gif ) започва кампания за русифициране на българския език на който са говорили. Измислят се повечето думи във всекидневния говор - изцяло изсмукани - без корен. Думата "ВОТ" е 1 от тях. Руснаците имат думата ЭТО, но я употребяват в друг смисъл - много по-тесен. Горе-долу по това време се прави и църковна реформа и забравят (умишлено ли?) за византийските братя от българско потекло кирил и методи ( smil4341944e6b0c8.gif и брат му) - така и до ден днешен - мислят си ги за тяхни - руски. А за това, че киевска русь е бил български бастион е абсолютно табу да се говори. Руснаците са много бедни в духовно отношение. Пълни прагматици - днес и сега - са тяхното мото. Фолклора им е по-беден и от финландския - 20тина елементарни песнички на кръст - и ги въртят като развалена грамофонна плоча през вековете. Ако нещо дойде от Русия (според мормона дЪнов) то няма да е добро.
Не изключвам възможноста дЪнов да е казал горното за да се предпази от идващият в България комунизъм (воден от славната сЪветска армия smil4334af067a7a3.gif ) - а той го е знаел, че ще стане - казали са му го неговите господари - мормоните.
Не съм съгласен с изказванията, че българите ще бъдат господари. Водачи в духовно отношение - може-би. Но господари... smil3dbd4dcd7b9f4.gif
Човек не може да бъде господар на друг човек!
Българите никога не са имали роби. Даже военните пленници са живеели свободно сред българите.
smil3dbd4e5e7563a.gif Иначе става както в рекламата: Свободата Санчо... Салама... smil4341944e6b0c8.gif


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (4) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020