www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Разправии


Страници: (3) [1] 2 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Разправии, продължение от друга тема
Иван
Публикувано на: 28.9.2006, 10:54
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Добре дошла Скарлет!
Никулинка не може да влезе да ти отговори, защото е банната. Но със сигурност тя или нейните колеги няма да намалят интереса си към нашия сайт, който интерес е съвсем професионален.

Що се отнася до "страховитите и нереални" материали, пожелавам ти тяхното вълнуващо осмисляне. smil4334ad1724132.gif
PM
Top
Севар
Публикувано на: 28.9.2006, 12:09
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Привет Скарлет О`Хара! А ти защо реши точно на мангалката да отговориш толкова многословно и към нея да изявиш специално отношение? Това, че се иска да бъде в ролята на жертва по-ценна ли я прави от твоите сънародници от форума?
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Skarlet
Публикувано на: 28.9.2006, 13:03
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 20
Участник # 532
Дата на регистрация: 2-August 06



Севар, здравей, поздравления за сайта, страхотен е.
А за циганката, хм, виж, аз съм такъв тип човек, дето винаги търся доброто у хората и съдя за тях по личните им качества, а не по цвета на кожата, националноста, раса или религията. Напоследък съм особено заинтересувана от циганския етонос, просто защото попаднах на няколко изследвания и статии, доказващи различното ДНК на циганите, и според авторите именно това различие ги прави това, което са и те никога няма да еволюират и винаги ще си останат на това примитивно ниво, на което са от векове. Тези изследвания противоречат на това, което съм учила аз, за развитието и еволюцията на човешката раса, обаче, от друга страна, като се замисля, циганите с нищо не са се променили през вековете, и дори в модерния 21 век искат да живеят, както преди 1000 години. Та просто се опитвам да изясня на себе си, наистина ли циганите стоят на по-ниско еволюционно стъпало, затова искам да получа информация, колко от циганите са успели да се откъснат от средата, която живеят и са постигнали нещо. Разбира се, в категорията "преуспели цигани" не слагам "цар Киро", Азис и разните му други подобни, имам предвид цигани, които са завършили поне средно образование, работят истинска работа, плащат си данъците и живеят като почтенни граждани на обществото, без да претендират за толерантност и не чакат нищо от никого. За съжаление, бройката в личния ми списък е доста ограничена - професор Чирков, една телевизионна журналистка, за която бях чела, че също е циганка, но не си спомням името и, и циганското семейство, за което споменах в предишния си пост. Надявах се да мога да включа и Никулинка, обаче, май няма да стане.
И да обобщя, май ще излезе, че тези изследвания са чиста истина!


--------------------
??????? ??, ???????? ?? ????????? -
??????? ???? ???? ????????.
???? ?? ?????. ?????? ?? ???????.
??????? ?? ?????? ??? ??????.
????? ?????? ? ???? ?????? ?????,
??????? ?? ??????????? ?? ????.
?? ?????? ? ???? ???-???????. ????? ???
?? ????? ? ????????????? ??????.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.9.2006, 15:41
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Skarlet @ Sep 28 2006, 01:03 PM)
Севар, здравей, поздравления за сайта, страхотен е.
А за циганката, хм, виж, аз съм такъв тип човек, дето винаги търся доброто у хората и съдя за тях по личните им качества, а не по цвета на кожата, националноста, раса или религията. Напоследък съм особено заинтересувана от циганския етонос, просто защото попаднах на няколко изследвания и статии, доказващи различното ДНК на циганите, и според авторите именно това различие ги прави това, което са и те никога няма да еволюират и винаги ще си останат на това примитивно ниво, на което са от векове. Тези изследвания противоречат на това, което съм учила аз, за развитието и еволюцията на човешката раса, обаче, от друга страна, като се замисля, циганите с нищо не са се променили през вековете, и дори в модерния 21 век искат да живеят, както преди 1000 години. Та просто се опитвам да изясня на себе си, наистина ли циганите стоят на по-ниско еволюционно стъпало, затова искам да получа информация, колко от циганите са успели да се откъснат от средата, която живеят и са постигнали нещо. Разбира се, в категорията "преуспели цигани" не слагам "цар Киро", Азис и разните му други подобни, имам предвид цигани, които са завършили поне средно образование, работят истинска работа, плащат си данъците и живеят като почтенни граждани на обществото, без да претендират за толерантност и не чакат нищо от никого. За съжаление, бройката в личния ми списък е доста ограничена - професор Чирков, една телевизионна журналистка, за която бях чела, че също е циганка, но не си спомням името и, и циганското семейство, за което споменах в предишния си пост. Надявах се да мога да включа и Никулинка, обаче, май няма да стане.
И да обобщя, май ще излезе, че тези изследвания са чиста истина!

И кво сега, това ще те направи ли от ционистки агент българска националистка? След като си обясниш тази разлика в гена, ще станеш ли националистка? smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif Щото ние също сме хуманисти, но по своему. Като влезем в един националистически дом, казваме първом: "Здравейте, братя българи", а не заговарваме гостите, обръщаме се към домакините!
Виждаш ли колко много си изгубила в служба на юдеите, в брак с чужденец и живот в Испания.
И ако циганите са задънен клон на човешката еволюция това ще послужи ли като научно обяснение и оправдание на твоите господари за тяхното по-нататъшно изтребване, след като бъдат употребени и си свършат работата?
PMEmail Poster
Top
Skarlet
Публикувано на: 28.9.2006, 16:33
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 20
Участник # 532
Дата на регистрация: 2-August 06



Данчо
Благодаря за милото посрещане!
Сега ше коментирам изказването ти.

QUOTE
И кво сега, това ще те направи ли от ционистки агент българска националистка?


Никога не съм била ничий агент, ни ционистки, ни друг! Всичко друго са само твои измислици!

QUOTE
Като влезем в един националистически дом, казваме първом: "Здравейте, братя българи", а не заговарваме гостите, обръщаме се към домакините!


Аз също също се обърнах първо към домакините, ако не си забелязал, ето го:
"Здравейте, и аз съм отскоро тук, сайта го открих случайно, обаче още от първото ми посещение бях доста заинтригувана от материалите, въпреки че, доста от тях ми звучат страховито и нереално.
С много от вас сигурно имаме различни мнения за нещата от живота, но и аз като вас обичам Родината си и искам да я видя богата и преуспяваща, с щастливи и доволни хора. Разбира се, нямам точна идея, как може да бъде постигнато това, но като за начало и желанието е достатъчно."

QUOTE
Виждаш ли колко много си изгубила в служба на юдеите, в брак с чужденец и живот в Испания.


Личният ми живот и това, къде съм, прави ли ме по-малко българка от теб?


QUOTE
И ако циганите са задънен клон на човешката еволюция това ще послужи ли като научно обяснение и оправдание на твоите господари за тяхното по-нататъшно изтребване, след като бъдат употребени и си свършат работата?


Повтарям още веднъж и, надявам се, за последен път - НЯМАМ ГОСПОДАРИ!
Ако се беше опитал да вникнеш в моите изказвания, щеше да знаеш, че аз съм против изтребването на когото и да е било. За мен хората се делят на две категории - добри и лоши, а не на черни, бели, червени, зелени, християни, мюсюлмани, будисти, извънземни и т.н.

И един личен въпрос - kога ще спреш с нападките си срещу мен? Определено не смятам, че съм заслужила това отношение, не съм те провокирала, нито обиждала, така че, не разбирам, какъв ти е проблема?


--------------------
??????? ??, ???????? ?? ????????? -
??????? ???? ???? ????????.
???? ?? ?????. ?????? ?? ???????.
??????? ?? ?????? ??? ??????.
????? ?????? ? ???? ?????? ?????,
??????? ?? ??????????? ?? ????.
?? ?????? ? ???? ???-???????. ????? ???
?? ????? ? ????????????? ??????.
PM
Top
SSK
Публикувано на: 28.9.2006, 16:52
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 68
Участник # 471
Дата на регистрация: 2-July 06



Скарлет.....ще те схрускам smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif

Хехе smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif


--------------------
?? ????? ??? ?????? ????????, ??? ?????-??? ??????, ????????? ??? ?? ????????, ???????? ??? ?? ? ???
PM
Top
Skarlet
Публикувано на: 28.9.2006, 17:01
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 20
Участник # 532
Дата на регистрация: 2-August 06



QUOTE
Скарлет.....ще те схрускам 

Хехе



Няма проблем! Само кажи кога! smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4ddd6835f.gif


--------------------
??????? ??, ???????? ?? ????????? -
??????? ???? ???? ????????.
???? ?? ?????. ?????? ?? ???????.
??????? ?? ?????? ??? ??????.
????? ?????? ? ???? ?????? ?????,
??????? ?? ??????????? ?? ????.
?? ?????? ? ???? ???-???????. ????? ???
?? ????? ? ????????????? ??????.
PM
Top
Bell
Публикувано на: 28.9.2006, 17:27
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



В момента под лозунга на хуманността, хуманизма, алтруизма и както искаш го наречи, се води подмолна политическа кампания за дестабилизация, деградация и омаломощяване на бялата раса (генетически, финансово и психически), особенно в Европа.
PM
Top
Skarlet
Публикувано на: 28.9.2006, 18:33
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 20
Участник # 532
Дата на регистрация: 2-August 06



QUOTE
В момента под лозунга на хуманността, хуманизма, алтруизма и както искаш го наречи, се води подмолна политическа кампания за дестабилизация, деградация и омаломощяване на бялата раса (генетически, финансово и психически), особенно в Европа.


За съжаление, си права. Хуманноста и толерантността са хубаво нещо, обаче трябва да има някаква граница. Аз се определям като хуманистка, но НИКОГА не бих защитила престъпник или някой, който не иска да живее според нормите на обществото, за разлика от многобройните хуманитарни и правозащитни организации, повечето от които не се интересуват от "другата страна" на проблема.


--------------------
??????? ??, ???????? ?? ????????? -
??????? ???? ???? ????????.
???? ?? ?????. ?????? ?? ???????.
??????? ?? ?????? ??? ??????.
????? ?????? ? ???? ?????? ?????,
??????? ?? ??????????? ?? ????.
?? ?????? ? ???? ???-???????. ????? ???
?? ????? ? ????????????? ??????.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.9.2006, 23:20
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Skarlet @ Sep 28 2006, 04:33 PM)
Данчо
Благодаря за милото посрещане!
Сега ше коментирам изказването ти.

QUOTE
И кво сега, това ще те направи ли от ционистки агент българска националистка?


Никога не съм била ничий агент, ни ционистки, ни друг! Всичко друго са само твои измислици!

QUOTE
Като влезем в един националистически дом, казваме първом: "Здравейте, братя българи", а не заговарваме гостите, обръщаме се към домакините!


Аз също също се обърнах първо към домакините, ако не си забелязал, ето го:
"Здравейте, и аз съм отскоро тук, сайта го открих случайно, обаче още от първото ми посещение бях доста заинтригувана от материалите, въпреки че, доста от тях ми звучат страховито и нереално.
С много от вас сигурно имаме различни мнения за нещата от живота, но и аз като вас обичам Родината си и искам да я видя богата и преуспяваща, с щастливи и доволни хора. Разбира се, нямам точна идея, как може да бъде постигнато това, но като за начало и желанието е достатъчно."

QUOTE
Виждаш ли колко много си изгубила в служба на юдеите, в брак с чужденец и живот в Испания.


Личният ми живот и това, къде съм, прави ли ме по-малко българка от теб?


QUOTE
И ако циганите са задънен клон на човешката еволюция това ще послужи ли като научно обяснение и оправдание на твоите господари за тяхното по-нататъшно изтребване, след като бъдат употребени и си свършат работата?


Повтарям още веднъж и, надявам се, за последен път - НЯМАМ ГОСПОДАРИ!
Ако се беше опитал да вникнеш в моите изказвания, щеше да знаеш, че аз съм против изтребването на когото и да е било. За мен хората се делят на две категории - добри и лоши, а не на черни, бели, червени, зелени, християни, мюсюлмани, будисти, извънземни и т.н.

И един личен въпрос - kога ще спреш с нападките си срещу мен? Определено не смятам, че съм заслужила това отношение, не съм те провокирала, нито обиждала, така че, не разбирам, какъв ти е проблема?

Аз винаги те посрещам мило. Милостта има различни измерения, и аз съм на мнение, че безпощадността също може да се впише в нея.
Не се заяждам, просто ти нямам доверие, защото ти си доказала своята антибългарска позиция, и които са посещавали форума на Нюза, те помнят много добре: най-върлата защитничка на юдеите и техните дела, процигански, протурски настроена, ратник за ЕС, бази на Нато в България, смятаща понятието национализъм за нещо никак добро. Не мога да си спомня всичките ти антибългарски изказвания накуп.
Изведнъж - Скарлет рязко се променя и се появява, да забележим къде - в националистически форуми. Именно в такива.
Вероятно с мисията с мекотата и женската си топлота да направи вулгарните и брутални националисти малко по-човечни. smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif

Но аз не мога да се напия от женското присъствие и то не ме впечатлява особено.

PMEmail Poster
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 28.9.2006, 23:42
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Със сигурност е забавна тази тема smil4334ad1724132.gif
PM
Top
Skarlet
Публикувано на: 28.9.2006, 23:58
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 20
Участник # 532
Дата на регистрация: 2-August 06



QUOTE
.....най-върлата защитничка на юдеите и техните дела, процигански, протурски настроена, ратник за ЕС, бази на Нато в България, смятаща понятието национализъм за нещо никак добро. Не мога да си спомня всичките ти антибългарски изказвания накуп....


Това е АБСУРД! Или не си добре или просто ме бъркаш с някоя друга. Никога не съм била процигански и протурски настроена, винаги съм била скептична по повод членството ни в ЕС и против базите на НАТО. А колкто до евреите, хайде потърси темите за войната между Израел и Либия в news.bg и ще ти стане ясна позицията ми.
Освен това нямам НИТО ЕДНО антибългарско изказване, НИТО ЕДНО.
Да, преди често посещавах форума на news.bg, затова няма да ти е трудно да се поразровиш из архива им. Искам доказателства за всички тези гадни обвинения!


--------------------
??????? ??, ???????? ?? ????????? -
??????? ???? ???? ????????.
???? ?? ?????. ?????? ?? ???????.
??????? ?? ?????? ??? ??????.
????? ?????? ? ???? ?????? ?????,
??????? ?? ??????????? ?? ????.
?? ?????? ? ???? ???-???????. ????? ???
?? ????? ? ????????????? ??????.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Skarlet @ Sep 28 2006, 11:58 PM)
QUOTE
.....най-върлата защитничка на юдеите и техните дела, процигански, протурски настроена, ратник за ЕС, бази на Нато в България, смятаща понятието национализъм за нещо никак добро. Не мога да си спомня всичките ти антибългарски изказвания накуп....


Това е АБСУРД! Или не си добре или просто ме бъркаш с някоя друга. Никога не съм била процигански и протурски настроена, винаги съм била скептична по повод членството ни в ЕС и против базите на НАТО. А колкто до евреите, хайде потърси темите за войната между Израел и Либия в news.bg и ще ти стане ясна позицията ми.
Освен това нямам НИТО ЕДНО антибългарско изказване, НИТО ЕДНО.
Да, преди често посещавах форума на news.bg, затова няма да ти е трудно да се поразровиш из архива им. Искам доказателства за всички тези гадни обвинения!

Дали? Вероятно аз съм бил пиян, но понеже не пия и съм с отлична памет, не мога да сбъркам. Не вярвам на архива на Нюза. Те са евреи. Но тебе те помня много добре със зеления ник и групичката "зелени", които те подкрепяха.
Увъртай си колкото искаш. Аз лично никога няма да ти имам доверие.
PMEmail Poster
Top
Nordman
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 37
Участник # 145
Дата на регистрация: 15-October 05



Skarlet, стегни се малко, зарежи дежурните внушения и се изкажи поне със 60 откровенни думици каква ти е 'мисията' тук все пак. Зарежи темата за хуманноста, толерантността и човещината и изобщо захърчетата и да си дойдем на думата.


--------------------
[img align=right]http://img70.exs.cx/img70/6006/ef-boots.gif[/img]
PM
Top
Skarlet
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 20
Участник # 532
Дата на регистрация: 2-August 06



QUOTE
Skarlet, стегни се малко, зарежи дежурните внушения и се изкажи поне със 60 откровенни думици каква ти е 'мисията' тук все пак. Зарежи темата за хуманноста, толерантността и човещината и изобщо захърчетата и да си дойдем на думата.


Мисия ли? Това как да го разбирам, че всеки, който мисли различно, задължително трябва да е с някаква мисия ли? Не си ли се замислял, че някои хора живеят просто ей-така, без никой да им нарежда и да им дава мисии? И в тоя ред на мисли, твоята мисия каква е?
А всъщност, обяснението е много просто, вече от 13 години живея извън България и ми липсва контакта с българи, затова непрекъснато посещавам разни сайтове и форуми, интересувам се, какво става в Родината, такива неща. А защо точно в този форум? Ами видях линк към сайта на воините в един друг форум, някой го рекламираше, влязох, харесаха ми и реших да се включа във форума - както виждаш нещата си имат много просто обяснение.


--------------------
??????? ??, ???????? ?? ????????? -
??????? ???? ???? ????????.
???? ?? ?????. ?????? ?? ???????.
??????? ?? ?????? ??? ??????.
????? ?????? ? ???? ?????? ?????,
??????? ?? ??????????? ?? ????.
?? ?????? ? ???? ???-???????. ????? ???
?? ????? ? ????????????? ??????.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020