www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Поредният "български" месия


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Поредният "български" месия
galabov
Публикувано на: 22.1.2007, 14:24
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 125
Участник # 565
Дата на регистрация: 25-August 06



Чета аз тия дни вестниците и вижте на какво попадам:
http://www.standartnews.com/bg/article.php...&article=169818
Българин разгада Апокалипсиса се казва.
"българина" носи звучното име Леон Москона и има следния външен вид:
User posted image
И си викам аз- какво е това чудо та тоя е направо жолт пък разгадал апокалипсиса (сиреч откровението в превод- че то ако се разгадае откровението значи то вече се е случило сиреч е предизвикал апокалипсиса)
Та реших да видя какъв ще да е тоя и ето какво:
Ей му на сайта:
http://www.secondcomingmission.com/no_frames/bglangpage.htm
Избрани цитати:
"В съответствие с метафизиката на Мандалата на Небесния Йерусалим (хиперлинк), ние живеем в единадесетия час на този огромен исторически цикъл, продължаващ вече повече от 10 000 години. Сега трябва да отворим Южната Мирова порта, символизираща завръщането в Царството Божие с неговите много жилища и влизането в новата Златна епоха. Така ще започнем нов цикъл в нашата духовна еволюция като Божи народ на Земята."
"От духовната литература ние знаем за предишните велики епохи в човешката еволюция, такива като Атлантската, Лемурийската и други, които са завършили с катастрофа. Краят на нашата метаисторическа епоха е огромно предизвикателство пред съвременното човечество. Ще съберем ли плодовете на всички велики духовни традиции в Индо-европейската епоха или ще се провалим на изпита както се е случило по време на Атлантската и Лемурийската епохи. " (бряяяях как се загрижил семита за индо-европейците)

"Мисията на българския народ

За да разберем мисията на българския народ, трябва да отворим Книгата на Живота, където поколение след поколение той е записвал своите славни духовни дела. Когато започнем да четем тази книга, ние разбираме, че българският народ се е подготвял от столетия и хилядолетия за великото метафизическо събитие – идването на Мировия Учител Беинса Дуно, който донесе Божественото учение за новата епоха на Водолея, епохата на Светия Дух." (а така додохме си на думата smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif )

"Можем да сравним мисията на българския народ с тази на избрания еврейски народ в миналото, на който са били дадени Стария завет от Всемогъщия Бог и задачата да отвори нова страница в историята на човечеството." smil4334a5f2e45cb.gif smil4334a5f2e45cb.gif smil4334a5f2e45cb.gif да сте очаквали нещо друго да се напише

"По подобен начин дълбоко вълнуващо е да се осмисли историята на българския народ, подготвящ пътя за идването на Мировия Учител, за да продължи делото на Христос и за да разкрие в подробности неговото Учение за новата епоха на Водолея. Тука можем да споменем имената на много посветени, светии и праведни хора (такива като св. св. Кирил и Методи, св. Иван Рилски, основателя на движението на Богомилите – Боян Магът и много други), които подготвят в хода на историческото развитие на българския народ пътя за идването на Мировия Учител Беинса Дуно. " smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif

"Идването на Мировия Учител Беинса Дуно сред българския народ е велико благословение, но то носи и голяма отговорност. Сега българският народ е изправен пред огромно изпитание. Ще приеме ли, ще приложи ли и ще разпространи ли сред другите народи Божественото Учение на Учителя Беинса Дуно? Очевидно благоденствието, просперитетът и духовната еволюция на съвременния български народ зависят от успешното изпълнение на тази Божествена задача. Нека се надяваме, че той ще се мобилизира и ще изпълни своята Божествена мисия и по този начин ще постави началото на ново велико културно възраждане, духовно събуждане и Божествено възкресение, воден от Мировия Учител Беинса Дуно."

Нататък има много подобни писаници- можете и сами да видите какви ги е накъдрил.
PMEmail Poster
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 22.1.2007, 16:10
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Да, Гълабов. И аз така мисля - този е жълтур и на външен вид и по мислене.
Не е от наште.
Като го гледам на снимката се чудя дали би могъл да докаже дали е "рязяна карабина" или не е? smil4341944e6b0c8.gif


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Запознат
Публикувано на: 22.1.2007, 19:18
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Много добре си му личи, че му е резната чурката. В очите му се чете тъга, че не може върне отрязаното smil4334a5d10da0d.gif
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.1.2007, 20:50
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ще приеме ли, ще приложи ли и ще разпространи ли сред другите народи Божественото Учение на Учителя Беинса Дуно?[I]

Изключително важна задача, и току виж сме се юрнали smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif да я изпълняваме - като овци на заколение. Неслучайно Дънака го напъхаха в десетката на един измислен конкурс. Цялата зомбирана сган е гласувала с джиесемите като улава.
Преди време го бях чел това и бях си го архивирал, за когато му дойде времето, но то явно вече е дошло smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Karutzar
Публикувано на: 22.1.2007, 21:01
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



Гълъбов - изби рибата с този постинг - smil4334abded4493.gif
Запознат smil4341944e6b0c8.gif Аз тъй знам от баба и дядо - на някого рязана ли му е добната глава - отрежи му и горната! smil4334af067a7a3.gif
Jordan_13 на този жълтурко може да повярва само петее...
smil4341944e6b0c8.gif Ама да не би този Леон Москона да е петее smil4341944e6b0c8.gif


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
LETO
Публикувано на: 25.1.2007, 23:21
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Ами, на дали е Петето, въпреки че те са еднаквомислещи!

Притеснява ме факта, че щом чифутина се е захванал да тълкува собствените им писания и да намесва Дънов и България - Свинедриона е замислил нещо гадничко за нас... за пореден път!


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020