www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Лечението на всички болести


Страници: (8) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Лечението на всички болести, Хулда Кларк
Karutzar
Публикувано на: 28.1.2007, 10:24
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



Пренасям темата от "Съвети и препоръки"
Прилагам ръководството за направата на запъра на Хулда Кларк Assembling The Zapper

Прикачен файл ( : 388 )
Прикачен файл  Assembling_The_Zapper.rtf


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
Karutzar
Публикувано на: 28.1.2007, 10:31
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



Това е една книга на прословутата Хулда Кларк. Преди 10тина години я прочетох, и до ден днешен ми е настолна книга. На английски е - не се наемам да и правя превод - може-би само на части от нея. Би трябвало да бъде в сектор "Нетрадиционална медицина". The Cure For All Diseases.pdf - 5.50 MB (5,771,264 bytes).
Имах нейното устройство за лечение, но нещо се развали. Сега мисля да си правя ново - ужасно е елементарно, и невероятно ефективно. От личен опит го казвам.
Мисля, че всеки един би трябвало да има това устройство, и да забрави къде се намират аптеките управлявани от фармацефтичната мафия.

Севар, има някакъв проблем със MIME при ъплоуда - smil4341944e6b0c8.gif два пъти го писах цялото описание, клячови думи и прочие - и грешка...
Тук като файл във rtf формат прилагам само указанието как да се направи запарът на Хулда Кларк - това тук е оригиналът. Защото из нета има много такива запъри за продаване, но това тук работи. Самия аз (преди доста години) го направих (с малка помощ на приятел), нещо се развали - ще си направя нов.
Ще се опитам в 2 думи да преразкажа идеята на Кларк.
Всичко във Вселената вибрира, всяко тяло, същество, - всичко материално и нематериално. И вибрира със собствена дължина на вълната. Вибрираме и ние хората - и всеки със собствена дължина, която се обуславя от това колко е духовен или недуховен даден индивид. Вибрират и бактерии, вируси, и какви ли още не, движещи се в нас, полезни или вредни създания.
И всяко вибрира на собствена дължина на вълната. Е, Хулда е успяла да измери вибрациите на всички вируси и бактерии. (В музиката се нарича биене - тогава, когато 3 струни (например) на пианото - 2 са настроени на 440hrz а третата на 338 - тогава се получава биене - като резултат двете ( smil4341944e6b0c8.gif здрави) струни се разстройват и понижават честотата си на трептене до около 335 hrz - с други думи ги унищожаваме. Така и при живите организми - след като им знаем честотата на трептене им пускаме или "биещо" трептене, или същото като дължина - като тяхното, но с голяма амплитуда и заряд. Това ги разрушава - smil4341944e6b0c8.gif както струните на пианото.
Мисля, че е по-добре да се принесе темата Assembling The Zapper в основни дискусии


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
Публикувано на: 28.1.2007, 10:35
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Нищо не се разбира,за съжаление.
PM
Top
Karutzar
Публикувано на: 28.1.2007, 10:55
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



Частите за направата на запъра са под ?10.
Ако сте болни от грип - да се вземе под внимание, че вирусите живеят вътре в бактериите. Запъра убива бактериите първо. Трябва да има второ заппване за да се "освободим" и от всички вируси.
Не всички бактерии в човешкия организъм са вредни за нас - млечно-киселите ни помагат при храносмилането. За жалост запъра убива и тях. След запването при мен (от опит) ми идеше да си повърна червата. Просто стомахът се разстройва - няма ги бактериите, които му помагат да работи нормално. След второто запване (ако целим да убием вирусите - те могат да бъдат вътре в бактериите - трябва да се почака телата на убитите вече бактерии да се разпаднат за да може да се запнем втори път за да премахнем вирусите) се взима кисело мляко - и то доста - заради млечно-киселите бактерии в него. И гаденето изчезва бързо.
Не би трябвало да се забравя, че въздуха, който дишаме съдържа бактерии и вируси - след запването ние ги вдишваме отново. Може да се смени въздухът - просто излезте на терасата за час-два.
Целта на запъра на Хулда Кларк е не толкова да се "избият безпощадно" smil4341944e6b0c8.gif бактериите и вирусите - а да се научи нашия организъм да се бори ефективно с тях - взимайки генетична информация от остатъците на телата на запираните вече бактерии и вируси.
Ако някой има желание да помогне с превода на по-важните части от книгата The Cure For All Diseases с желание ще се включа и аз - но съгласете се 630 страници не са малко...
Привет на всички


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
iss
Публикувано на: 28.1.2007, 11:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



Karutzar ot obesnenoto do tuk ostawa s wpe4qtlenie ,4e stawa wypros za towa otkritie:
http://www.voininatangra.org/modules/xfsec...p?articleid=278
taka li e smil4334a4c5e23b8.gif


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Karutzar
Публикувано на: 28.1.2007, 11:38
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



iss И да, И не. Разликата м/у Райф и Кларк е очевидна - Райф облъчва, Кларк запира с електричество.
QUOTE
Хулда Кларк доскоро беше в затвора заради "практикуване на неразрешени методи" за лечение на рак, което е гаранция, че е на прав път. Тя постига над 50% успех с метода й.


Не знаех, че из българските форуми се дискутира Хилда Кларк...
Форум
Там има и частично преведена книгата - БРАВО -
Превод на книгата
Мисля, че ъплоуда на книгата мина успешно и ще бъде публикувано в отдел книги - във pdf формат е - оригинал.

QUOTE
georgi_nz И понеже беше споменато, че алтернатива на лампата с директно пущане на ток със съответната резонансна честота през болното място с два електрода, какво мислите за идеята тумура да бъде поставен между плочите на кондензатор(някакви си там плочи, или два капака от тенджери за по лесно Laughing ) като този кондензатор е част от силовата резонансна верига. Нещо подобно на индукционите пещи например.( Нали има на този принцип пещи за нагряване на диелектрици поставени между плочите на такъв кондензатор.)
Мисля, че georgi_nz отговори по-точно с въпросите си - каква е разликата м/у Райф и Кларк


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
Севар
Публикувано на: 28.1.2007, 15:30
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Преди време, когато пуснах тоя материал за Райф се запознах повърхностно с идеята. Не ми стана ясно дали няма някакви опасни странични ефекти. Сега разбрах за това с гаденето. Много е ценно, че тук има човек, който лично е пробвал. При пропускане на електрически импулси през тялото те разкъсват обвивката на бактериите на принципа на резонанса. Те в сравнение с клетките в тялото са нищожно малки, а вирусите са пък още по-малки. Затова би трябвало на теория нормалните клетки да не бъдат засегнати, но въпросът ми е дали това е така и на практика.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Karutzar
Публикувано на: 28.1.2007, 16:05
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



QUOTE
Затова би трябвало на теория нормалните клетки да не бъдат засегнати, но въпросът ми е дали това е така и на практика.

Не, негатив. Нищо не се разрушава - човешките клетки резонират на различна дължина. Идеята на Кларк е подобна на Райф, но не с облъчване, а с електрически заряд. И което е много ценно (и липсва при Райф) е, че остатъчните токсини (в резултат на запването - остатъците на бактерии и вируси) помагат на човешкия организъм да си изработи щампа за имунната си система. И да се справя сам - без нужда от употребата на запъра. Райф отбелязва че вирусите имат химична основа, и анализира цветовия спектър на тази химия. Но така и не стига до пълен анализ. Анализа е направен от Кларк. В много случаи това е никел - съдържа се навсякъде - от стоманата до лъжиците с които се храним. Кларк продължава Райф. И мисля, че това е бъдещето. Нищо чудно защо и Райф, и Кларк са преследвани от медицинската и фармацефтични мафии. Следващото по ред е криминализирането на притежание на програмата за мозъчни вълни. Мисля, че до 2-3 години всички ние, които притежаваме, използваме, и изучаваме мозъчните вълни ще ни обявят за "престъпници" smil4334af067a7a3.gif


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 28.1.2007, 19:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



При наличие на време - ще налепя схемата. Но някъде беше споменато че за да протече ефективно ток през човешкото тяло са нужни поне 30-тина волта. Нали до 42волта се води за безопасно напрежения според техниката на безопасност. Затова беше казано да се ползва аудио усилвател поне с мощност 100 вата( заради напрежението а не за мощноста). То като знаем точните резонансни честоти на бацилите може и със запис да се работи. Примерно от CD.
При Райф е ценното че човека ползва микроскоп и гледа директно какво става . Тоест има обратна връзка и може да променя въздействието и да търси максимума на ефиктивноста.
Без микроскоп ще се работи на сляпо. И ако "доброжелателите" са променили истинските Райф честоти - върви и се оправяй после. Вреда съответно няма да има. Резултатът ще е нулева полза.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Каруцар, защо не сглобиш твоите отговори по темата в една сбита статия, която после да пуснем при материалите?
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
DraconiaN
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 26
Участник # 779
Дата на регистрация: 24-January 07



Интересно защо методът не е популярен с особена ефективност.


--------------------
"?? ?????? ? ?????? ?? ?????? - ?????????, ????????? ????. ???? ???? ???????? ?????????, ???? ????? ??? ?????? ????." ?.?.
PM
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (DraconiaN @ Jan 29 2007, 03:19 AM)
Интересно защо методът не е популярен с особена ефективност.

Защото, в другите държави, а вече и в България има едни хора, на които постоянно не им стигат парите, като алчни лекари, световната фармацефтична мафия с еврейските им собственици и политици осигураващи им постоянен комфорт, като им позволяват да измислят все нови и нови нискоефективни, лекуващи симптомите на болестта, но не и самата болест лекарства.Тези са измислили начин, как постоянно да лекуват болните, от което последните само се увеличават, без тенденция да намаляват. Така, те само симулират работа и чрез тяхната компетентност, пациентите им стават все по зависими от тях. От тях идва и крилатия лозунг: "Да не оставим нито един пациент да умре без лекарска(наша) помощ!"

Заради действията и начина на мислене на по-горните хора, се налага измислянето на алтернативни начини на лечение и е цяло щастие, че има някакви резултати в тази насока. Естествено има голямо несъгласие от същите по-горе организирани мафиоти, срещу такъв метод лечения, понеже алтернативата им се явява конкуренция и тяхните схеми за огромни приходи постоянно се стопява. Не е вярно, че не са популярни, нали сега четеш за това. А относно ефективността на лечението, ще трябва сам да потърсиш хората, които са се възползвали и да ги питаш има ли ефект, понеже те тебе не те познават и няма как да ти кажат. Ако чакаш от малкия екран да ти го съобщят, тъй ще си умреш с чакането!
Бъди жив и здрав!

п.п. В света, в момента най-доходоностния "бизнес" е от човешкото страдание!
Авторите и собствениците на този бизнес са световната еврейска мафия, като по места се разчита на слугите им!
PM
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Движение Воини на Тангра дава форум на изяви по популяризирането на такъв род информации за действия, на които би могло да се разчита за спасение и укрепване на човешкия дух и здраве!

Обратното на това, тук не се толерира!
PM
Top
Karutzar
Публикувано на: 29.1.2007, 10:56
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



QUOTE (georgi_nz @ Jan 28 2007, 07:32 PM)
При наличие на време - ще налепя схемата. Но някъде беше споменато че за да протече ефективно ток през човешкото тяло са нужни поне 30-тина волта. Нали до 42волта се води за безопасно напрежения според техниката на безопасност. Затова беше казано да се ползва аудио усилвател поне с мощност 100 вата( заради напрежението а не за мощноста). То като знаем точните резонансни честоти на бацилите може и със запис да се работи. Примерно от CD.
При Райф е ценното че човека ползва микроскоп и гледа директно какво става . Тоест има обратна връзка и може да променя въздействието и да търси максимума на ефиктивноста.
Без микроскоп ще се работи на сляпо. И ако "доброжелателите" са променили истинските Райф честоти - върви и се оправяй после. Вреда съответно няма да има. Резултатът ще е нулева полза.

Мисля, че молтажа няма значение. Но естествено мнението ми няма авторитет, защото знанията ми по въпроса се изчерпват с това да си запоя правилно кабелите на синтезаторите, миксера, и колоните. 9 волта са напълно достатъчни да ги почувстваш с езика - пробвай 9 волтова батерия върху езика си - ще почувстваш болка.
DraconiaN, Запознат изчерпателно отговори на въпроса ти. Бих допълнил само, че знаещите лекари в България много добре знаят метода. И не само този - за мозъчните вълни също. Просто системата/матрица е такава.
georgi_nz Изчакай Севар да публикува книгата - там е доста по-обширно показано всичко. А имам и едно предложение към теб - smil4341944e6b0c8.gif един вид мое подобрение. Не може ли да се направи така, че запарът да има и озонатор - слаб по мощност, но достатъчен за локално облъчване. Методиката на Кларк не включва само запър, а и много други неща - храна, вода, и др. Озонът влияе в/у никелът и хлора (и брома в частност) и ги прави в съединения с други. Според моята логика (скромна - нямам претенции) озона би помогнал за разграждането на токсините, останали след запването. Моят запър се счупи (падна) - би ли ми направил и на мен (естествено поемам всички разходи и разноски) един?
Предполагам, че и други биха пожелали да го имат... smil4334abded4493.gif
Помисли и това за озонатора - всичко в една кутия
Привет на всички


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
Публикувано на: 30.1.2007, 18:19
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Георги,ако наистина умееш да конструираш такива запъри-почвай бизнес,приятелю! smil4341944e6b0c8.gif Всички ще си купим и ще го популяризираме.Един въпрос ме мъчи-това нещо дали може да помогне за отказване на цигарите... smil4334aa44c7e89.gif
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (8) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020