www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Архивиране и освобождаване на дисково пространство


Страници: (4) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Архивиране и освобождаване на дисково пространство
anti666
Публикувано на: 17.9.2008, 13:15
Quote Post












Тъй като явно се получават проблеми с качване на важни снимки и материали (ако обърнете внимание от пролетта няма нови материали), поради ограничения в дисковото пространство, предлагам да си понабавим такова.

Един начин, който виждам е всеки един от нас писал тук, да поизмете мнения, теми и снимки, които смята за не толкова важни или вече меродавни, така че да се освободи дисково пространство. По този начин няма да има сърдити хора към админите, ако го направят те. Гледам, Елтимир вече е захванал този почин, макар да не го намирам за най-добър, защото точно неговите материали са в основата на сайтa и трябва да останат.
Преди това може да се архивира цялата информация досега и да се пусне на един безплатен сървър с препратка оттук. Така всеки, който иска, може да отиде там и да прочете пълната информация за последните 2-3 години. Всъщност тази идея не е само моя и смятам, че е крайно време да бъде приложена. Наскоро Jordan_13 се опита да качи уникални снимки от вила Армира и не успя именно по тази причина. Става дума и за други материали, свързани директно с българското тенгрианство, които при тези промени могат да намерят място тук. Нека админите да изчислят колко място ни е необходимо да освободим и да вземем да поизчистим малко дома си.
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.9.2008, 13:36
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Готов съм да изтрия абсолютно всичко, качено или написано от мен. Стига да ми се даде възможност. И не е вярно, че моите материали са в основата на този сайт. Отдавна вече никой не им обръща никакво внимание. Така че наистина е най-добре те да бъдат изтрити. А аз повече няма да вземам участие в дискусиите, нито ще давам предложения и мнения. Не желая да бъда натрапник. Така че който има възможност, да изтрие материалите ми. Нямам нищо против.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.9.2008, 17:12
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 072
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Елтимир @ Sep 17 2008, 01:36 PM)
Готов съм да изтрия абсолютно всичко, качено или написано от мен. Стига да ми се даде възможност. И не е вярно, че моите материали са в основата на този сайт. Отдавна вече никой не им обръща никакво внимание. Така че наистина е най-добре те да бъдат изтрити. А аз повече няма да вземам участие в дискусиите, нито ще давам предложения и мнения. Не желая да бъда натрапник. Така че който има възможност, да изтрие материалите ми. Нямам нищо против.

Извинявай, ама това са словесни и мисловни лупинги, дето ги правиш. Какво точно "внимание" искаш да им се обърне. На комуто е нужно, той си ги чете. Всичко на тоя свят прехожда. Един материал си изпълнява ролята за дадено време и след това отстъпва място на друг. След време по един или друг начин, този, който го чете или го е чел се връща пак към него.
Не може да очакваш под всеки материал да тече бурна дискусия непрекъснато.
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.9.2008, 17:14
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Да, прав си. Моите материали си изпълниха предназначението и е време да отстъпят място на по-актуални.


--------------------
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 17.9.2008, 18:14
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (Елтимир @ Sep 17 2008, 02:36 PM)
Готов съм да изтрия абсолютно всичко, качено или написано от мен. Стига да ми се даде възможност. И не е вярно, че моите материали са в основата на този сайт. Отдавна вече никой не им обръща никакво внимание. Така че наистина е най-добре те да бъдат изтрити. А аз повече няма да вземам участие в дискусиите, нито ще давам предложения и мнения. Не желая да бъда натрапник. Така че който има възможност, да изтрие материалите ми. Нямам нищо против.

Внимание към материалите ти има, но към автора им внимание не се вижда че има.
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.9.2008, 18:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



В такъв случай махни моето име под тях и напиши своето.


--------------------
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 17.9.2008, 18:47
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (Елтимир @ Sep 17 2008, 07:20 PM)
В такъв случай махни моето име под тях и напиши своето.

Аз претенции нямам към никой и нищо. Не ми е нужно името ми да стои под материали, които не съм писал. Ако все още имаш желание да триеш свои материали ти предлагам да започнеш от изпратените броеве на вестници, както и от книгите на хора, които не те подкрепят и не споделят твои мнения. От тук нищо няма да бъде изтрито.
С уважение:
Админа
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.9.2008, 18:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мисълта ти не е много ясна, ама карай. Знаеш, че ми е отнета възможността да трия. Затова ти предлагам друг вариант. Просто ми наложи БАН, та да се знае какво е отношението към мен и някои хора да не се чудят защо така се получава. А ти спокойно можеш да махнеш и вестниците, и каквото прецениш. И каквото ти подскажат по GSM-а. Да не продължавам, ти прекрасно разбираш за кого и за какво говоря.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.9.2008, 20:42
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 072
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Елтимир @ Sep 17 2008, 06:58 PM)
Мисълта ти не е много ясна, ама карай. Знаеш, че ми е отнета възможността да трия. Затова ти предлагам друг вариант. Просто ми наложи БАН, та да се знае какво е отношението към мен и някои хора да не се чудят защо така се получава. А ти спокойно можеш да махнеш и вестниците, и каквото прецениш. И каквото ти подскажат по GSM-а. Да не продължавам, ти прекрасно разбираш за кого и за какво говоря.

Аз предлагам пък още един вариант. Да си кажеш, които хора, ти са тук неприятни и ние ще се махнем. Ще се обградиш с необходимите ти личности и ще бъдеш спокоен и доволен. Всички властови механизми на сайта, ще са в твоите ръце.
Щом Запознат е пак от "оная група", то вероятно и аз съм там и още редица други.
Като се махнем, ще дойдат тези, с които ще можеш да работиш добре и най-вече, ще ти обърнат необходимото внимание. Те и сега напират за това.
Тогава надявам се, вече няма да има кой да ти пречи, няма да съществуват "групички", срещу които да се бориш.
В крайна сметка, не всеки човек може да понесе самотата, за нея трябва и малко достойнство и духовна пълнота. Така, че не те упреквам, че не можеш да бъдеш сам, упреквам, те, че не си го казваш в прав текст и създаваш поредици от мисловни и словесни финтове.
Запознат не ти е виновен, нито някой друг, виновен е Елтимир в самия Елтимир. Там е проблема. Един участник в една тема беше писал точно за това, а беше упрекнат от други, че пише фантасмагории. Ти си живото доказателство, че той не фантазира.
И не приемай пак, че ти правя зло. Най-голямото зло на Алтимир е създадено от самия Алтимир.
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.9.2008, 20:55
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Грешиш, Йордане. Най-плодотворните периоди в моя живот са били тези, през които съм оставал сам. Ако не броим близките хора край мен, разбира се. Книгите, които съм написал, не съм ги писал на маса сред шумна компания. Нито в паузите между два Интернет поста. И не става дума за приятни и неприятни личности, а за нещо съвсем различно, което не си разбрал. Притежавам една способност, за която отчасти съм споделял пред ограничен брой хора. Понякога усещам и виждам повече, отколкото околните допускат. Защо не приемеш, че знам нещо, което предстои да научиш след доста време? Няма да обяснявам повече.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.9.2008, 21:38
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 072
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Елтимир @ Sep 17 2008, 08:55 PM)
Грешиш, Йордане. Най-плодотворните периоди в моя живот са били тези, през които съм оставал сам. Ако не броим близките хора край мен, разбира се. Книгите, които съм написал, не съм ги писал на маса сред шумна компания. Нито в паузите между два Интернет поста. И не става дума за приятни и неприятни личности, а за нещо съвсем различно, което не си разбрал. Притежавам една способност, за която отчасти съм споделял пред ограничен брой хора. Понякога усещам и виждам повече, отколкото околните допускат. Защо не приемеш, че знам нещо, което предстои да научиш след доста време? Няма да обяснявам повече.

А ти защо не приемеш, че аз вече го знам. Способностите не се мерят. Кой каквито способности да има, никога няма да са му достатъчни, за да види всичко.
Ако някой тук е неискрен спрямо всички, мами, служи на други сили и вреди, вярвай ми, той ще си плати, ще си плати за всичко, до последната стотинка.
Така, че нека оставим админите на мира. Както навремето беше писано във Ведите:"нека и той премного да не се радва, защото тя, съдбата, за всекиго точи брадва".
Нали разбираш, тази брадва е двуостра.
Както споменах и преди, ударите тази година ще са върху човешкия фактор. Ако някой предава Българската идея, ще си плати, независимо каква земна власт притежава. Не притежава небесната.
PMEmail Poster
Top
Публикувано на: 17.9.2008, 21:54
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Мисълта ти не е много ясна, ама карай. Знаеш, че ми е отнета възможността да трия. Затова ти предлагам друг вариант. Просто ми наложи БАН, та да се знае какво е отношението към мен и някои хора да не се чудят защо така се получава. А ти спокойно можеш да махнеш и вестниците, и каквото прецениш. И каквото ти подскажат по GSM-а. Да не продължавам, ти прекрасно разбираш за кого и за какво говоря.
--------------------------------

Аз предлагам пък още един вариант. Да си кажеш, които хора, ти са тук неприятни и ние ще се махнем. Ще се обградиш с необходимите ти личности и ще бъдеш спокоен и доволен. Всички властови механизми на сайта, ще са в твоите ръце.
Щом Запознат е пак от "оная група", то вероятно и аз съм там и още редица други.
Като се махнем, ще дойдат тези, с които ще можеш да работиш добре и най-вече, ще ти обърнат необходимото внимание. Те и сега напират за това.
Тогава надявам се, вече няма да има кой да ти пречи, няма да съществуват "групички", срещу които да се бориш.
----------------------------------------------------------
Абсолютно несъгласен!Неизпълнимо!
В другата част на поста ти,Йордане,има много истина.
PM
Top
Публикувано на: 17.9.2008, 21:56
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



И нека се върнем на идеята на анти666,за чистене на къщурката.Аз съм за,но незнам как.
PM
Top
Богатир
Публикувано на: 17.9.2008, 22:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



Това ми напомня на една случка в странство.
В един американски щат бяхме наели една къща за лятото близо 10 човека българи. Всеки месец по някой напускаше къщата намирайки си алтернативно жилище и оставяйки останалите замислени как да покриват и неговата част от наема за напред. Едно момиче със звучно турскоезично име един ден ни обяви че се изнася. Причината: Била оставила пари в нейната стая и изведнъж изчезнали. Каза, че знае кой е бил и заради него напуска къщата (да бяхме точно като в Биг Брадър), като не ни каза кого подозира и ни остави всички замислени, кого визира. Чувството е доста неприятно, тъй като всеки си мисли че подозират него, а да живееш с идеята, че те подозират за нещо толкова подло си е гадно преживяване. Ставащото в тоя форум ми напомни тая случка.
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 17.9.2008, 23:08
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Това за трети път се получава. Но този път смятам да е различно. При всеки финт в тъмното - Светлината му е решението на проблема. Недомлъвките ще бъдат посрещнати с конкретни и точни въпроси.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (4) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020