www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Предложения за БАН на участници


Страници: (11) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Предложения за БАН на участници
Запознат
Публикувано на: 19.7.2006, 22:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Предлагам да се наложи бан на участника с ник "SPRVEDLIV".
Справедлив по никакъв начин не се вписва в мисията ни. Никой от участниците не споделя призивите му! Не желае да участва в дискусии на други теми, освен на тема Атака. Все пак, както вече каза Севар, тук не е място за реклама на ПП Атака. Атака си имат сайт, там може, а тук НЕ! Не виждам с какво той допринася за движението "Воини на Тангра", освен с увеличаване броя на постингите. Предлагам на Севар да му сложи бан за да може да спре да ни спами и разсейва от дискусиите на теми, които наистина ни вълнуват!
PM
Top
100именъ
Публикувано на: 19.7.2006, 23:20
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Аз съм за, както вече казах в друга тема!

Напълно си прав и съм съгласен с всичко което си казал тук!

Но ще те допълня и поправя малко! Казваш:

---------------------------------------------

"Никой от участниците не споделя призивите му!"

---------------------------------------------

Аз по-скоро считам, че всички не само не ги споделят(призивите му), но ги и дразнят, което определено си е основание за бан!

Нека тази тема се превърне в своеобразно гласуване и другите да си кажат тежката дума тук по въпроса!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
БГ_Гвардия
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 61
Участник # 486
Дата на регистрация: 10-July 06



QUOTE (Запознат @ Jul 19 2006, 10:49 PM)
Предлагам да се наложи бан на участника с ник "SPRVEDLIV".
Справедлив по никакъв начин не се вписва в мисията ни. Никой от участниците не споделя призивите му! Не желае да участва в дискусии на други теми, освен на тема Атака. Все пак, както вече каза Севар, тук не е място за реклама на ПП Атака. Атака си имат сайт, там може, а тук НЕ! Не виждам с какво той допринася за движението "Воини на Тангра", освен с увеличаване броя на постингите. Предлагам на Севар да му сложи бан за да може да спре да ни спами и разсейва от дискусиите на теми, които наистина ни вълнуват!

Подкрепям! няма форум които да не пълни със атакиска пропаганда smil4334a8edcde62.gif smil4334aa21c9ca7.gif smil4334a8edcde62.gif


--------------------
??????????? ????????????????? ????? www.bg-nacionalisti.org
PMICQ
Top
Иван
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Доста участници препоръчваха на SPRAVEDLIV да спре да пише едно и също в различни теми, защото изказванията му са ненужни, неинформативни, инфантилни и др. Щом не ще доброволно, значи да минем на варианта принудително.
PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (100именъ @ Jul 19 2006, 11:20 PM)
Нека тази тема се превърне в своеобразно гласуване и другите да си кажат тежката дума тук по въпроса!

Присъединявам се !Още с появата на SPRAVEDLIV i WELA във форума-изказах мнение,затова няма да се повтарям!
П.П.Моето мнение ,може да не е в категорията на "тежката дума",но е капка която добавям към тежеста на сайта "Войни на ТАНГРА".


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Искрица
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 226
Участник # 243
Дата на регистрация: 26-January 06



Да се маха! Хора които горят от желание да идигат личните си виждания в култ и да ни пълнят главите с евтина пропаганда не са за тук! А вживяването му, че във форума ни вижда едва ли не собствената си фирма, а себе си - нейният началник е прекалено дразнещо. Плюс това дребнаво заядливият му стил на писане си е за форума на вестника на Атака, а не на Движението!

Дано всички дошли след банването им от форума на Атака им стане ясно, че тук е пространство на Воините и следователно духът на сайта е съвсем друг!
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Нека му дадем първо възможност да се защити. Не, че те като говорят от СКАТ срещу някой му дават тази възможност.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 20.7.2006, 12:55
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Смятам,че не е редно да се банва потребител,заради различния му дух на изказ и мислене,но само при условие,че 1)пише според заглавието на дадена тема и не се опитва да го измени и 2)не унищожава възможността за разговор и обсъждане на проблем чрез лишени от размисъл и лично мнение агитационни клишета.
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 20.7.2006, 13:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



3) Не разпостранява агитации на политически партии!
PM
Top
Янга
Публикувано на: 20.7.2006, 15:02
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 338
Участник # 326
Дата на регистрация: 7-April 06



Нямам нищо против хора с различни възгледи стига да не ги пропагандират и налагат толкова ожесточено и глупаво!
PM
Top
Иван
Публикувано на: 20.7.2006, 16:28
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Мисля да направя и аз някои уточнения със смисъл на предложения.

Предпоставки.
Когато казваме, че нямаме нищо против нечии възгледи, ние имаме пред вид:
1. Не сме против самите възгледи, защото възгледите са идеи. Как може да сме против нещо, което обективно съществува? Ние решаваме дали да приемем, отхвърлим или да използваме всичко, което обективно съществува.
2. Не сме против някой човек да има съответните възгледи, защото това не засяга по никакъв начин нашите възгледи.
3. Основанията ни за действия включително на този сайт и в този форум се ръководят от целите на Движение "Воини на Тангра": http://www.voininatangra.org/modules/xfsec...p?articleid=207


Уточнение/предложение.
1. Ние сме против това, някой със своите възгледи да пречи на нас да осъществяваме нашите цели и да реализираме нашите възгледи. Всеки е свободен да прави каквото му диктуват идеите, ако друг му позволи това. Казваме, че нямаме нищо против идеите на нашите врагове, но нека те ги реализират без да пречат на нас да правим същото. Нека си изградят свят, в който се убиват, тормозят и ограбват, но ние не искаме да участваме в него. Ние пък ще изградим свят, в който ще си помагаме и ще се наслаждаваме на свобода. В този свят няма да допуснем пък тях. Толкова е просто.
2. До тук доказахме, че ние не мразим враговете си, макар и да ги убиваме, когато се наложи. Да позволяваме на врага да прави своя свят сред нас е все едно да не знаем какво търсим или да не сме наясно как да го постигнем. Но ние знаем.
3. Сега разбирате предложението ми. Не искаме да влизаме в схемите им, нали? Тогава защо да ги пускаме да шарят свободно сред нас? Нима те не правят своите ложи тайни и не се посвещават в тях след безброй проверки?! Казахме, че което е полезно за нас, ние го прилагаме. Не ни притеснява, че те са копирали някои наши методи и са ги опорочили. Изпитанието са превърнали в контрол, единодействието в конспирация, а йерархията - в подчинение.
4. Нека правим своя свят! Да развиваме българския светоглед! Да споделяме своя опит по пътя на трансформацията. Оставете тия разлагащи се трупове и смрадливите им възгледи, доказали нежизнеспособността си. Стига сме ги търпяли да ни се пречкат и да ни разсейват. Стига са ни подхвърляли измислени проблеми и теми за обсъждане. Хвърлете им един поглед и ако са с нас, им помогнете. А ако не са, ги отстранете от пътя си.
Ден Грее!
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 20.7.2006, 17:14
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Напълно съм съгласен с Иван. Аз не искам SPRAVEDLIV да ми налага схемата си, нито пък аз го карам да става част от моята. Форумите на Атака са подходящо място за него може би!
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 21.7.2006, 21:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Моето мнение за бан е малко по въздържано. Не отричам, че Справедливия спами раклами са Сидеров. Нека му се постави условие да не прави това което ни дразни и което ни пречи. Нека му обявим официално изпитателен срок за наложените условия от нас. А е постнал реклама за Атака (въпреки че аз съм официален член на Атака) - а е банат. Да си знае предварително какво ще го банне автоматично.
Изхождам също така и от презунцията, че Елтимир не си е изказал мнението по идеята да се бане Справедлив. Нека становището на Елтимир бъде решаващо. Нека сега колобъра ни посъветва какво да се направи.

Все ми е чудно какво впечаление ще ми остави Справедливия, след една среща на живо с него. А след един бан, едва ли ще е възможна среща - понеже тогава човек е огорчен и отхвърлен от групата .
Ден грее!


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Запознат
Публикувано на: 21.7.2006, 22:48
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Добре, аз съм съгласен на такова споразумение. Не искам на никого лошо да правя, само да спазва условията на сайта, с което ще покаже уважение към всички учасници.
PM
Top
Иван
Публикувано на: 22.7.2006, 19:32
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Много се радвам, че не избирате лесния път. smil4334ad1724132.gif

На мен ще ми е много приятно да видя как с нашето присъствие, с нашите изказвания или въздържане от изказвания постигаме реално влияние. Насочваме в нашето русло дори враговете си. Като същевременно постигаме ползи от тяхното съпрокосновение с нас. Предлагаме възможност и най-голямия ни враг да дойде при нас. Тъй както е възможно някой верен привърженик да се откаже от Идеята и да ни напусне.

С моето уточнение/предложение призовавах именно да вдигнем летвата пред себе си, а не да спуснем бариерата пред нежеланите. Да използваме всички наши средства умело и когато му дойде времето. smil4334abded4493.gif
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (11) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020