www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Посягат и на Странджа


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Посягат и на Странджа
Varvarina
Публикувано на: 26.6.2007, 12:10
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 115
Участник # 649
Дата на регистрация: 5-November 06



Без коментар...

http://news.ibox.bg/news/id_1968207389

PM
Top
Биляр
Публикувано на: 29.6.2007, 12:13
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 241
Участник # 929
Дата на регистрация: 15-April 07



Мръсни пумияри, разстрел с АК47 за тях, публично.
Ще довършат природата наистина, без да им мигне окото.
И на такива новини, по правило не се дава гласност в медиите.



--------------------
"?? ????? ????? ? ??????? ?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ????"
????? ??????
PMEmail PosterICQ
Top
Balkhani
Публикувано на: 29.6.2007, 13:42
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 19
Участник # 980
Дата на регистрация: 23-May 07



До преди 1-2 год. Царево беше най-хубавото място.Райски кът.Миналата година вдигнаха един голям хотел на плаж Нестинарка и още няколко във Василико.Да не говорим за Лозенец и другите околности.
Сега има планове за още по-големи комплекси.Кмета си върти далаверки,но се съмнявам,че жителите на гр. Царево ще позволят това.

П.П. Бях на събирането пред НДК.Изглежда ,че вече само природозащитниците могат да съберат хората за нещо съществено (е имаше и няколко изцепки,но това е овчия манталитет)
PM
Top
Биляр
Публикувано на: 29.6.2007, 14:24
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 241
Участник # 929
Дата на регистрация: 15-April 07



колко човека се събрахте и реално какво правихте?


--------------------
"?? ????? ????? ? ??????? ?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ????"
????? ??????
PMEmail PosterICQ
Top
One_Half
Публикувано на: 29.6.2007, 14:27
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 33
Участник # 163
Дата на регистрация: 30-October 05



PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 29.6.2007, 14:43
Quote Post













http://news.ibox.bg/news/id_743835336

Решението на корумпираното нещо, не знам защо наречена правосъдие, вече е взето. С решение от днес се отменя статута на парк и Странджа е вече строителен терен. Това се знаеше отдавна и "инвеститорите" също отдавна се знаят. Мафията и тъмни предприемачи с вехтозаветни имена, които са готови да платят огромни суми, само за да го притежават. За тях протестите на стотина млади природозащитници е нещо като развлекателно шоу, част от цялата програма. Не че биха се съобразили някога с тях или с протестите им.
Само че това свещенно място има свои закони и всеки, който не се е съобразявал с тях после е съжалявал. Просто не ги виждам тези хотели и имения, построени върху древни светилища.
Top
Balkhani
Публикувано на: 29.6.2007, 16:25
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 19
Участник # 980
Дата на регистрация: 23-May 07



Бая хора се събраха.Имаше подписка до колкото разбрах.Това беше мирен протест
Днес вече няма да е толкова мирен.Аз отивам!
Неискам дани отнемати последното късче неосквернена земя smil4334aa21c9ca7.gif
PM
Top
Янга
Публикувано на: 29.6.2007, 22:40
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 338
Участник # 326
Дата на регистрация: 7-April 06



И аз бях там, но не се подписах на подписката като видях кои я организират!
Наистина спешно трябва да се действа но мирните протести тип "сеир на мегдана"(едно 80% от зяпачите, които бяха дошли хич не им беше до природата, повярвайте ми) няма да помогнат в случая. В света природозащитниците са далеч по-активни и радикални - живи вериги, масови прояви.
В последните години Българската природа просто бива изнасилвана най-жестоко и то от разни отрепки, които имат силно чувство за безнаказаност. Няма да е лошо ако се намерят хора които направо да им взривяват хотелите и вилите - може би това ще ги спре поне за малко.
PM
Top
Биляр
Публикувано на: 29.6.2007, 22:59
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 241
Участник # 929
Дата на регистрация: 15-April 07



за нашето положение трябва радикализъм и военна организация, срещу тези изроди, които унищожават всичко хубаво и техните кукловоди... но и за това трябват пари и хора, решени да действат. не е толкова лесно... колкото да си говорим... нещо като предосвободителен етап сме, само дето май е по-зле... защото привидно сме свободно но икономически сме роби


--------------------
"?? ????? ????? ? ??????? ?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ????"
????? ??????
PMEmail PosterICQ
Top
Balkhani
Публикувано на: 29.6.2007, 23:00
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 19
Участник # 980
Дата на регистрация: 23-May 07



QUOTE (Янга @ Jun 29 2007, 10:40 PM)
(едно 80% от зяпачите, които бяха дошли хич не им беше до природата, повярвайте ми)

Винаги се намират такива.И днес имаше няколко човека,дошли да си избият комплексите.
Най-смешното днес беше, че бяха пуснали една линейка да разбива блокадата и една купа полицаи да ни варди от нея smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
Янга
Публикувано на: 29.6.2007, 23:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 338
Участник # 326
Дата на регистрация: 7-April 06



А имаше ли антифа-та? Пред НДК имаше разни лапетии, които почти бяха превърнали събитието в анархо митинг с възгласите си "Долу фашизма! Долу капитализма!". Лично на мен ми идеше да отида да им извия вратлетата и не знам как някой не го стори като се имаше предвид и приличния брой "скинове".
Лошото е че такива събития трябва да се превръщат в сцена за утоляване на политически и идеологически страсти. Вместо всички Българи да се обединят, те се разединяват и ходят да се псуват един друг.
За това сме на тоя хал...
PM
Top
Tangru
Публикувано на: 30.6.2007, 17:11
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 190
Участник # 674
Дата на регистрация: 16-November 06



QUOTE (violence @ Jun 29 2007, 10:59 PM)
за нашето положение трябва радикализъм и военна организация, срещу тези изроди, които унищожават всичко хубаво и техните кукловоди... но и за това трябват пари и хора, решени да действат. не е толкова лесно... колкото да си говорим... нещо като предосвободителен етап сме, само дето май е по-зле... защото привидно сме свободно но икономически сме роби

И на мен така ми се струва!

Бил съм в Странджа - за съжаление съм притиснат от много обстоятелства и не мога да посещавам тези места често, но Странджа е направо магия!
Трябва да се опази

Обърнете внимание и на това - 'Въпреки сравнително малката си площ България е сред най-богатите страни в Европа по разнообразие на дива природа'


--------------------
'??????? ? ?? ???? ??-???????, ?? ??????? ???????????? - ??? ? ??-??????? ?? ???????, ?????, ?? ???????????' ?????? ???????
PM
Top
Tangru
Публикувано на: 30.6.2007, 17:20
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 190
Участник # 674
Дата на регистрация: 16-November 06



QUOTE (Янга @ Jun 29 2007, 10:40 PM)
И аз бях там, но не се подписах на подписката като видях кои я организират!
Наистина спешно трябва да се действа но мирните протести тип "сеир на мегдана"(едно 80% от зяпачите, които бяха дошли хич не им беше до природата, повярвайте ми) няма да помогнат в случая. В света природозащитниците са далеч по-активни и радикални - живи вериги, масови прояви.
В последните години Българската природа просто бива изнасилвана най-жестоко и то от разни отрепки, които имат силно чувство за безнаказаност. Няма да е лошо ако се намерят хора които направо да им взривяват хотелите и вилите - може би това ще ги спре поне за малко.


Трябва да се разобличат всички, които взимат участие в унищоженито на природата у нас.
А, според мен, те гонят различни цели - от трупане на пари (мутри и др. безмозъчни), до целенасочено съсипване на българският дух (илюминатски институции и корпорации)!


--------------------
'??????? ? ?? ???? ??-???????, ?? ??????? ???????????? - ??? ? ??-??????? ?? ???????, ?????, ?? ???????????' ?????? ???????
PM
Top
Биляр
Публикувано на: 30.6.2007, 18:51
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 241
Участник # 929
Дата на регистрация: 15-April 07



и като ги разобличиш какво??? кой и как ще ги накаже? съдебната система ли, която служи на тях? или може би медиите, ще ги нахокат... не мисля... smil4334ac775281d.gif


--------------------
"?? ????? ????? ? ??????? ?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ????"
????? ??????
PMEmail PosterICQ
Top
Balkhani
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 19
Участник # 980
Дата на регистрация: 23-May 07



QUOTE (Янга @ Jun 29 2007, 11:18 PM)
А имаше ли антифа-та? Пред НДК имаше разни лапетии, които почти бяха превърнали събитието в анархо митинг с възгласите си "Долу фашизма! Долу капитализма!".

Точно за тия екземпляри говорих.Пак същите глупости си викаха,но им затвориха устата(без бой минаха).Главния "викач" беше видимо надрусан...
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020