www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> 2020-2030


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 2020-2030, Ангел Грънчаров-Елтимир
Спорт-Здраве
Публикувано на: 22.2.2008, 15:50
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



За тези години - 2020-2030 писах много отдавна. Още през 1991 година, ако не ме лъже паметта. Във всеки случай писах преди първия палеж, който се случи през март 1992 година. И така: 2020-2030 година. Какво ще се случи тогава? Аз не знам. Опитах се да предотвратя онова, което знам, заради което понесох множество удари. Е, ударите са си мой личен проблем, както ми бе казано. Само че аз се уморих от ударите и възнамерявам да си дам почивка. Ето защо съветвам онези, които имат по-малко "лични проблеми" да се заемат с предотвратяване на предсказаното. Или на планираното, не мога да бъда сигурен коя от двете думи е по-точна. Дал съм няколко отправни точки, повече не мога. Знам, че не е много, но все пак е нещо, от което може да се тръгне. Някога, когато започвах, нямах и тези отправни точки.
Според Едмон дьо Ротшилд през тези десет години ще бъде извършена окончателната ликвидация на българската държава и на българския народ. Едмон се хвалел, че лично поискал тази ликвидация и бе убит от своите сънародници и единоверци заради разкриването на тайната. Загадъчният арабин Осин е на мнение, че събитията ще се извършат значително по-рано. Във всеки случай десетилетието 2020-2030 година е твърде важно не само за България, но и за цялата планета. Не успях да извървя пътя до успеха и спасението. Силите не ми достигнаха. Аз спирам дотук, а вие, ако желаете, ще продължите.
Леко и приятно пътуване. И по възможност - без "лични проблеми".
И малко подаръче от мен. Намерих текста, писан през 1994 година и ви го предавам. Нищо не промених, нито една думичка. Служил съм си с алегории, със скрити картинки, но сега, от дистанцията на времето нещичко може би е по-ясно? Вше как мислите?

САМОИЗПЕПЕЛЯВАНЕ
Pазпиляването на българите по света ще стане през 2030 година. Съдя по две неща, но как мога да бъда напълно уверен. Въпреки съмненията, нека разкажа онова, което ми е известно.
Ще има масови размирици, потушавани безжалостно. Външният вид и функционалното устройство на полицейските машини съответства на показания срок - не твърде различни от днешните, но все пак усъвършенствани. Но по-важни за мен са цифрите "20-30", възникващи в съзнанието ми, щом се замисля над бъдещите противобългарски дни. Зная, че не е непредотвратимо. Предупреждението показва наличието на неизползван досега изход. Бях се заловил сериозно с неговото търсене. Търсех, работех, но ми липсваше спокойствие.
Една нощ сънувах. Стая между хола и спалнята. Каква стая? Та тях ги дели само една стена. Стая. Малка, с рафтове книги до тавана, с маса и стол. Работен кабинет. Това, което ми бе нужно. И аз поисках да имам кабинет, спокойно място за работа. Не се изискваше кой знае каква фантазия, за да се сетя. Терасата, неизпозваемата през по-голямата част от годината тераса. Тя би била чудесен кабинет. Трябваше само да се остъкли. Започнах ремонта. Кабинетът беше почти готов. Но пламна къщата. "Безумно", както писаха в един вестник. Нямах вече къща, простих се и с мечтите за свой собствен кабинет.
Две години по-късно. Сънувах същия кабинет. Почернял. С остра миризма на изгоряло. Между бившия хол и обгорялата спалня. Над спалнята нямаше таван; над кабинета - също. В спалнята мебелите бяха се превърнали на пепел; рафтовете в кабинета - също. През прозореца се виждаха огромни претъпкани автобуси, заминаващи неизвестно накъде. Върху покривите им бе натрупан багаж - денкове, куфари, чанти... Започнало бе масовото изселване.
Не за пръв път ми се случваше да досънувам сън след години. Сънищата с продължение са нещо обикновено при мен. Но този беше съдбоносен. Трябваше ми място, където да работя за предотвратяването на една велика беда. Изгориха мястото. А заедно с него и надеждата за тяхното собствено спасение. Запалиха ме, за да се избавят от неудобното ми присъствие. Дали някога ще осъзнаят, че са изгорили своето бъдеще? Подпалвачът опожарява чужди домове, но и своята собствена душа, защото:
Човешкият дух се изражда, когато упражнява насилие;
Човешкият дух се изражда, когато над него упражняват насилие;
Вината обаче не е еднаква.
Наказанието - също.
Безмислено е да съжалявам. Трагедията често се превръща в триумф на прозрението. Това е обратната страна на Закона за възмездието. Сънят бе съдбоносен, но не само за мен. Вече не работя над темата за спасението на тези хора. Отговаря се на призив за помощ. Помощта не бива да се натрапва. Забранено е да се натрапва. Забранява Огънят.
Нека бъде волята Му!

http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...=6878&pos=-6878

http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...=6879&pos=-6879

http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...=6880&pos=-6880
PM
Top
Миро
Публикувано на: 22.2.2008, 17:57
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Доста вода има да изтече до 2020г., преди това ще има още много важни събития. Всъщност важните събития се случват всеки ден и за всеки един от нас, всяко наше действие е такова. С преместването на един-единствен предмет се променя ходът на събитията и това ще го разбираме все по-осезаемо.
Само от нас самите зависи бъдещето и мисля, че описаното в последния линк е приемливо smil4334ad1724132.gif
PMUsers Website
Top
anti666
Публикувано на: 23.2.2008, 12:39
Quote Post












Миро, верно че до 2020г. има много вода да изтече, но прочети пак какво е написано. Елтимир е прав. Този процес са го изтеглили спешно по-рано, поне с 10 години. Какви са им били причините, те си знаят. Вероятно една от тях е този сайт и присъствието на Атака, която все още не могат да обуздаят, защото това е идеята на национализма, което е в сърцето на всеки техен редови привърженик. Засега го приспиват с надеждата, че с избори и митинги ще могат да напраят нещо. Но все повече хора се радикализират. Това на планировчиците не им харесва. Не им харесва и че техните планове са извадени на показ, засега само тук от хора, които лесно могат да бъдат изкарани за ненормални. Достатъчно незначителни без ресурси да влияят на общественото мнение.
Аз си мисля,че има и езотерични причини да бързат. Тук стават едни процеси със събуждането на Българския Бог и техните кабалистични шамани го усещат и съответно са инструктирали изпълнителите да побързат с Крайното решение срещу българите.
Top
Миро
Публикувано на: 23.2.2008, 13:32
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Естествено, че ще се забързат, защото и те вече са убедени в неизбежната тотална трансформация на Земя и хора. Всъщност това е важното събитие от космически мащаб, което, смятам, ще ни засегне нас, българите, особено силно и именно за него всеки трябва да работи. А че някой имал мераци да ни унищожава-с тях и ще си остане. Ние сме били, ние сме, ние и ще бъдем, защото сме деца на Твореца и всеки, който дръзне да вдигне ръка срещу нас се противопоставя на Него. Ето в това всеки истински българин трябва да е убеден!
PMUsers Website
Top
anti666
Публикувано на: 23.2.2008, 14:04
Quote Post












Значи един ден се хванах да преброя колко империи, опитали се да подчинят българите са се разпаднали. Да почнем от новата история с римляните, които решават да покорят българотраките. На българската граница са посрещнати с въпроса "Кои сте вие". Римляните;
- "Ние сме господарите на света" и гордия отговор "Може и да станете, ако успеете да ни победите". Е, не успяват. Разбиват им зъбите именно презряните от тях "варвари", с помощта на великия Атила. За хазарите - излишно да се говори. Идва на ред Византия. Проклятието, произнесено при избиването на колобърите и боилите през 9 век е насочено най-вече срещу ромеите. Ние, българите е трябвало да изпием горчивата чаша на страданието заради овчедушието с което предците ни са се отказали от Старата Вяра под заплаха от смърт или поробване. Но на Византия и е прочетена присъдата. По-късно Петър Осоговец същото го предсказва (в апогея на Византийската империя). Е, и тя изчезна от лицето на земята. Следват гаджалите - Османската империя. Отвеяни от вятъра. Техните съвременни турски наследници дори не си дават сметка, че ако продължават тази политика срещу българите,Турция ще изчезне от картата на света. Предупреждавани са не веднъж, включително от техните собствени духовници, да не се занимават с България. Но едно си баба знае - пуста лакомия.
Германската империя на самодоволните "арийци", които се смятаха за най-великите и си позволиха надменно да се държат с българите - и тя отиде в канализацията. Съветската империя, позволила си да каже, че ние сме тяхната "задунайска губерния" и да изнася свещени артефакти от българската земя - разпадна се яко дим. Сега е наред още една да издрънчи в тоалетното казанче. А пък за юдеите е предвидена черешката на тортата.
Top
Спорт-Здраве
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



В момента българите са най-будният народ сред всички останали,ако има останали будни.
На онези,които нямат полза от това човешкият ген да премине границата между измеренията,е потребно българите да бъдат отстранени от играта,преди да са си дали сметка за будността си.За сега будността на българите е само емоционална,въпреки съпротивата на интелекта.Но тъкмо в емоционалната си форма е нужна.
PM
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Май има една такава работа. В другите държави, освен българите, по-будни са евреите.
PM
Top
BalgAriq
Публикувано на: 27.2.2008, 13:58
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 45
Участник # 1 361
Дата на регистрация: 25-February 08



Нас, Българите, никой не може да ни промени, камо ли да ни изтреби.Мина хазарския хаганат, Стара Велика България само се раздели на две.Стана византийското робство - не се усетиха откъде им дойде въстанието на Иван и Асен.После пък турците-уж са ни били подчинили и асимилирали, пък ние нали сме си българи - взехме, че се освободихме.Не знам за друг народ, който е успял да се съхрани толкова дълго под робство.Всички други са се претопявали, само ние сме устояли.Минаха и сектите - вместо те да ни променят, ние променихме тях.Та и сега под това политическо иго пак ще устоим и ще се преборим.
Да живее България!


--------------------
??????? ? ???????????... ?? ????? ?? :clap:
PMEmail Poster
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (BalgAriq @ Feb 27 2008, 01:58 PM)
Нас, Българите, никой не може да ни промени, камо ли да ни изтреби.Мина хазарския хаганат, Стара Велика България само се раздели на две.Стана византийското робство - не се усетиха откъде им дойде въстанието на Иван и Асен.После пък турците-уж са ни били подчинили и асимилирали, пък ние нали сме си българи - взехме, че се освободихме.Не знам за друг народ, който е успял да се съхрани толкова дълго под робство.Всички други са се претопявали, само ние сме устояли.Минаха и сектите - вместо те да ни променят, ние променихме тях.Та и сега под това политическо иго пак ще устоим и ще се преборим.
  Да живее България!

....като откъснат едно парче от България...чак тогава ще се стреснем и ще започне обединение и действие...прав си анти666....времето е изтеглено...но ще се справим...ще бъдем потресени от отчаяние и възмущение и точно това ще ни изправи...искам всички Българи да знаят и да вярват,че каквото и да предстои ще го преодолем за по-добро...и тези които са напуснали Родината дълбоко ще съжаляват за това....
QUOTE
Нас, Българите, никой не може да ни промени, камо ли да ни изтреби.

QUOTE
Но, нима Юнакът балкански е толкова заспал, да чака пагубния черен час?Да изтръгнат от Родината жива плът, та "от сън дълбок да се събуди"?....
                                                            Хр.Нанев
                                                           "Зеница към Вселената"


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Миро)
Доста вода има да изтече до 2020г

Е.. водата изтече. И Елтимир наистина не успя да извърви пътя до успеха и спасението. Или напротив, спаси се навреме, за да не види гибелта на родината си. Темата е от 2008г...
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 31.3.2020, 17:36
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 030
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Аз да си кажа честно, не бях чел досега САМОИЗПЕПЕЛЯВАНЕ!

Но, най-важното, в това, което е сънувал Ангел Грънчаров- Елтимир е Идеята за Изхода, която впоследствие, ни бе дадена, подготвяме и развиваме! До днес, не бях чел този негов текст. Това е Истината... Но, аз винаги съм следвал Вътрешният си Глас и Интуиция и досега, Тя не е грешала. Аз, като човек, мога да сгреша, но не и когато успея да съм Самата Интиутивност, самият Небесен Глас! Слава на Тангра! Небето говори!

Годината Самор ще даде, ще трасира, ще посочи Изхода. Улят като Самор, (защото Сомор е добрата страна на алп биката), която носи Спасение на Българите.



PMEmail Poster
Top
Петър.
Публикувано на: 24.5.2020, 18:26
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Планът "България 2030" разкри какво ще се случи у нас в следващите 10 години

https://blitz.bg/ikonomika/plant-blgariya-2...news747800.html

Нека сладките приказки в статията не ви залъгват за истинската цел на този план. Той няма нищо общо с просперитета на България, а напротив. Тук е писано многократно за тази дата - 2030 година. Тя е специална с едно нещо - крайния срок за официалното унищожение на държавата ни!
Прави ми впечатление самото официално съществуване на такъв план. Не мисля, че е имало план "България 2020", или "България 2010". Защо точно "България 2030"? Смятам, че това се прави с цел да се отслаби мотивацията и желанието на българина да се бори в годините на разруха, които предстоят. Ще ни залъгват още много с празни обещания и откровени лъжи! Но ние знаем тяхната истинска цел и знаем отговора - Българският Саракт начело с Българският Цар.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Петър. @ 24.5.2020, 21:26 )
Планът "България 2030" разкри какво ще се случи у нас в следващите 10 години

https://blitz.bg/ikonomika/plant-blgariya-2...news747800.html

Нека сладките приказки в статията не ви залъгват за истинската цел на този план. Той няма нищо общо с просперитета на България, а напротив. Тук е писано многократно за тази дата - 2030 година. Тя е специална с едно нещо - крайния срок за официалното унищожение на държавата ни!
Прави ми впечатление самото официално съществуване на такъв план. Не мисля, че е имало план "България 2020", или "България 2010". Защо точно "България 2030"? Смятам, че това се прави с цел да се отслаби мотивацията и желанието на българина да се бори в годините на разруха, които предстоят. Ще ни залъгват още много с празни обещания и откровени лъжи! Но ние знаем тяхната истинска цел и знаем отговора - Българският Саракт начело с Българският Цар.

Всичко това от статията,е ЛЪЖА!!!И е в графа ЗОМБЕНЕ!

...намаляване на загубите при доставка на вода до 40%...


Ако ги пресметнете,ще откриете,че ако има дори 20% течове,то София ще е на около 2 метра под вода!
Надуване на кухи цифри,с цел РЕКЕТ на държавно ниво + спекула/оправдано надуване на цените + ГРАБЕЖ от хазната чрез ремонтите.Три метра в диаметър дупка,дълбока
около 2 метра,10 000лв от хазната към фирмата изпълнител!Може и до 15 000лв да стигнат.

...съгласно целите за развитие на ООН

-А кога съгласно ЦЕЛИТЕ НА БЪЛГАРИТЕ ще се развиват нещата в България?От кога ООооНеее... ИМА РЕАЛНАТА ВЛАСТ НАД БОЖИЯ НАРОД, БОлГарииците?От КОГА ЕВРЕИ станаха
ИЗКОННИТЕ СОБСТВЕНИЦИ НА ЗЕМИТЕ КЪДЕТО СЕ РАЖДАТ БОГОВЕТЕ -БалКАНски полуостров?

В документа са формулирани четири цели и единадесет подприоритета, които имат за цел превръщането на българките градове и селища в приобщаващи,
безопасни, адаптивни места за живеене, съгласно целите за развитие на ООН.

-Отново психотроника:много говорим,нищо съществено не казвам/НИЩОГОВОРЕНЕ!

Ключова е темата за конкурентоспособността и развитието на регионите, както и насърчаването на местното развитие,
стъпвайки на специфичния местен потенциал и чрез адресиране на местните проблеми и предизвикателства.

Програмата залага още балансиран, полицентричен модел на градско развитие. Идеята е големите общини като Пловдив, Варна, Бургас, Русе, Стара Загора,
Плевен, Велико Търново, Благоевград и Видин да се развият като конкурентни на София, разкривайки атрактивни възможности за инвестиции, заетост,
образование, отдих, кариера.

конкурентни-ТОВА Е КАНИБАЛЩИНА.Взаимодопълване,а не ЕГО=драпам за власт.


За целта са нужни комбинации от мерки за подобрение на инфраструктурата за икономически дейности и публични услуги, енергийна ефективност,

...комбинации от мерки -Отново психотроника:Звуково-зрителни спусаци (СПЕШНИ МЕРКИ,ЗА ВАШАТА СИГУРНОСТ...)

...публични услуги- В магазите имаме Генно Модифицирани Оръжия,обаче,видиш ли,требало ни некакви си публични услуги!

...енергийна ефективност-Отново ЛЪЖИ/политическо говорене.Тесла,Браун,анти-подемни гравитационни системи,КЪДЕ СА?

...агломерации- Използване на неразбираеми думи с цел,придаване на тежест от графа-ОФИЦИОЗИ "учени".Отново зомбеница.
Лично аз запърви път виждам тази дума!

...защита и опазване на населението-Отново псивъздействие на подсъзнателно ниво.Казват ви,че сте 4 годишни и неможете да се погрижите за себе си,и ТЕ поемат
тази "тежка отговорност"!

...разширяване на съществуващи системи за предупреждение, наблюдение, докладване...- ПРИКРИТА МИЛИЦИОНЕРЩИНА!!!

разработване на цифрови модели-Цифров ФАШИЗЪМ/цифров КОМУНИЗЪМ,Биг Брадър.

На кратко,това.
-------

АЗ, гадното и побеснело Kamikadze,изисквам,ТУК и СУГА,отговор на този въпрос!

съгласно целите за развитие на ООН


-А кога съгласно ЦЕЛИТЕ НА БЪЛГАРИТЕ ще се развиват нещата в България?От кога ООооНеее... ИМА РЕАЛНАТА ВЛАСТ НАД БОЖИЯ НАРОД,
БОлГарииците?От КОГА ЕВРЕИ станаха
ИЗКОННИТЕ СОБСТВЕНИЦИ НА ЗЕМИТЕ КЪДЕТО СЕ РАЖДАТ БОГОВЕТЕ -БалКАНски полуостров?


Каквисти вие и за какви сте се взели бе?
Много бързо забравихте,че СССР ви го смазахме за нема и 50 годинки!
САЩ е в БАНКРУТ от около 30 години!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020