www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Световната банка и нейните протежета в България


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Световната банка и нейните протежета в България
Astronomer
Публикувано на: 22.10.2010, 16:44
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 196
Участник # 784
Дата на регистрация: 28-January 07



http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3349031

Ето една статия, в коята Бат' Бойко казва, че ако уволни Дянков кабинетът пада. На мен обаче, все пак, ми е страшно интересно защо вече толкова време не го маха този Дянков, а още го държи все едно зависи от него? Дянков май е шеф на Бойко. Натресоха ни го от тази лъжлива и поробваща Световна банка този "капацитет" и сега тук изпълнява техните поръчки. Толкова е видно и смешно, че чак ми е интересно Бойко какво прави още на власт. Явно сервилничи пред Световната банка и това сервилничене му е помогнало да стигне до тук. Е, така се издига по държавната стълба. Браво на него!
PM
Top
Ak_Bars
Публикувано на: 22.10.2010, 17:22
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 21
Участник # 2 489
Дата на регистрация: 12-October 10



Точно така ! Ние се намираме в нещо като протекторат.
Впрочем това не ни е за първи път, трябва да е ясно .
На този линк http://www.monitor.bg/article?id=181319
четем ето това : "През февруари 1932 г. в София пристигнал членът на ФК Кемпнер, който заедно с комисаря на ОН в България Рене Шарон и съветника към БНБ Жан Вато извършили най-щателно проучване на българските финанси.

В желанието си да покаже, че

България повече не е в състояние да плаща

на 12 март 1932 г. правителството обявило, че отлага поредната си вноска по външните дългове. Светкавично последвал ултиматум от ФК на ОН и кредиторите, който заставил българското правителство да се откаже от решението си. Когато българският пълномощен министър в Париж запитал Рене Шарон защо на Гърция е разрешено да отложи плащанията си, а на България не, получил циничния отговор: “България не може да се сравнява с Гърция, защото последната се намира в друго политическо положение”, т. е. тя е страна победителка във войната."

Така, накратко , рекет от чифута Рене Шарон, представител на световното правителство. Та явно Шимон не е първият ,който ни натрисат на тоя пост smil3dbd4df1944ee.gif
PMEmail Poster
Top
SK_RaZoR
Публикувано на: 22.10.2010, 17:25
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 69
Участник # 161
Дата на регистрация: 27-October 05



Уволнението на Дянков е равносилно на обявление за Война срещу ядрото на евросъюза и световния ред.

Ако премиера може физически да оцелее след такава проява - то поне е гарантирано че до края на живота си няма да има достъп до държавната цица.
А не го виждам да е склонен към самоубийство.

И е пределно ясно че почти всяка бюрократична институция по този свят ще подкрепя Дянков.

Е така някакъв си Дянков който има дом във Вашингтон ще дойде да се занимава Българската финансова кочина моля ти се.

...

Ех още има индивиди който си мислят че политическата система е зле организирана и нескопосана.

Деца, деца....


.... На една кланница, колкото и да и сменяш изпълнителния директор и персонала тя пак си остава калнница ...
PM
Top
Ak_Bars
Публикувано на: 22.10.2010, 17:29
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 21
Участник # 2 489
Дата на регистрация: 12-October 10




SK_RaZoR : добре казано smil3dbd4e7853679.gif
PMEmail Poster
Top
SK_RaZoR
Публикувано на: 22.10.2010, 18:05
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 69
Участник # 161
Дата на регистрация: 27-October 05



Еми така де.

По голямата част от народа по света още оперира с ония пунктирани линии по атласите, дето пише на тях, България, Франция, еди коя си държава.

Говорим за решителността на медииния политик които има дял в повечето контрабандни транзакции по времето още на старата си длъжност.

Или за същия този на чието гадже чудно се продава подлеза на Софийски университет. (е добре не директно на нея но на нейни пионки).
И след това за да стане още по забавно общината наема помещение в него за туристическа информация разбираш ли...

И това са само нещата които знам без да имам какъвто и да е засилен интерес към политически афери...

Та не само се приватизира държавна собственост а после се плаща наем за място в същата тази собственост от наш джоб? Имаме контрольори в метрото бе хора ти за адекватност ли ми говориш?

Оправданието е ("ами те служителките пропускали хора с невалидни карти") Дааа... Добре ... Искам в частния сектор някой да "пропуска" хора да видим колко дълго ще зи задържи работата. Та сега освен полиция, видео камери и продавачки си имаме и контрола която рекетира децата които са си хвърлили билетите. А в цялата работа няма нито едно ОБЯВЛЕНИЕ залепено където и да било. Не знам за сега но преди билетите за метрото не бяха дори юридически валидни. Билета е застраховката ти, но ако не е дупчен е невалиден...

Борисов е просто поредния тип на смяна в касапницата каквото толкова му дъвччат фашкиите още хората не ми е ясно.

...

Индивидите които въобще още държат идеята за национален "суверенитет". Имат наложителна нужда от кастрация - Суверенитет на практиката не съществува от минимум 100 години.

Затвоти границите за всякакви хора, стоки, капитали и прочие и гледай ти суверенната пръдня как се изпарява от мозъка на феодално възпитаните кратуни докато целия обществен "ред" експлодира във зурлите на големите политически "просветлени" локумо-разтеглячи.

Политиците били еди кви си... Точно това им е работата да бъдат ТОЧНО "еди какви си" и докато народа се чуди какво е това "еди какви си" те сами да си го определят.
Когато един палач реже глави някой очудва ли се? Защо се очудвате на политици не ми е ясно?

Колко хора си задават въпроса - какви психологически профили имат ЖЕЛАЩИТЕ които са силно мотивирани да влизат в държавно, ръководство, чиновничество или обслужване?

Същите хора които имат желание да влязат и в църквата. От време на време някой вярващ заблуден, че божието слово е това което рецитира свещеника а останалите случаи все хора които работа с пръст не искат да пипнат, да захапят някъде цицата и да знаят че ако слушкат ще бъдат рантутени.

Така че и без да знаете какво е правил еди кой си министър еди коя си сряда на еди коя си тайна среща в еди колко си часа еди къде си и как ДС са организирали цялата работа - политиката си остава напълно прозрачна ако я гледаш от към основни елементи на човешкото поведение. Така че който има нужда да им дъвче лайната на тия политици - нека му е сладко, ама да знае че ще си остане само с дъвченето на лайна накрая.

Почти всички държави на тоя свят са банкрутирани в периода от 1930 до 1935. След този финансов преврат повечето конституции на света губят юридическата си валидност. Тогава финансовата мафия хваща политиците на скрито заседание и им заявява. "Дами и господа освен че ви фалирахме ви вкарахме и в дългове. Ако не искате да ви конфискуваме и ликвидираме цялата детска градина наречена "политика" ще слушкате. И така ще си плащате ли за играчките и престоя в НАШАТА детска градина или не?"

Отговора е явен ...

А тая тема била "АКТУАЛНА" разбираш ли ...

Ама като гледам то и от форума нищо не е останало. Пълно е с някакви сладурковци които в една тема пускат по 20 последователни постигна или го обръщат на чат стая с един или давама други от същия вид.
PM
Top
iss
Публикувано на: 22.10.2010, 20:16
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (SK_RaZoR @ 22.10.2010, 18:05 )
А тая тема била "АКТУАЛНА" разбираш ли ...

Ама като гледам то и от форума нищо не е останало. Пълно е с някакви сладурковци които в една тема пускат по 20 последователни постигна или го обръщат на чат стая с един или давама други от същия вид.


След като и ти си един от малкото сладурковци пишещи тук ще ми е интересно да споделиш кое според теб е актуалната тема? smil4334ad1724132.gif


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
SK_RaZoR
Публикувано на: 23.10.2010, 16:11
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 69
Участник # 161
Дата на регистрация: 27-October 05



Как да пазим сънищата си от психотрониките?
Колко всъщност кокайн има в индустриално обработваните храни...
Как да чистим отровата която парализира инициативата и последователноста ни.
PM
Top
Einherjer
Публикувано на: 23.10.2010, 16:16
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 50
Участник # 1 689
Дата на регистрация: 9-November 08



QUOTE (iss @ 22.10.2010, 20:16 )
QUOTE (SK_RaZoR @ 22.10.2010, 18:05 )
А тая тема била "АКТУАЛНА" разбираш ли ...

Ама като гледам то и от форума нищо не е останало. Пълно е с някакви сладурковци които в една тема пускат по 20 последователни постигна или го обръщат на чат стая с един или давама други от същия вид.


След като и ти си един от малкото сладурковци пишещи тук ще ми е интересно да споделиш кое според теб е актуалната тема? smil4334ad1724132.gif

Актуаслна тема е това докъде всеки еидн от нас е стигнал в заблудите си и прозренията си !. И винаги ще бъде актуална. Било то политически заблуди , било то религиозни...
Това да ми снасяш инфо от тук и там не е тема. Темата са хората и техните дела , тяхната вътрешна борба със заблуди и прозрения.
Когато един човек спре да търси, да се бори, пиши го бегал , той е в някава матрица и тая матрица със сигурност не твоя и няма как дасе получи диалог тем или квото там искаш....
PM
Top
Einherjer
Публикувано на: 23.10.2010, 16:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 50
Участник # 1 689
Дата на регистрация: 9-November 08



Е да де, как да чистим отровата която парализира инициативността и последователноста ни!!
Нещо подобно исках да кажа и аз, ама ти се изразяваш по-красиво!
PM
Top
iss
Публикувано на: 23.10.2010, 17:04
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (SK_RaZoR @ 23.10.2010, 16:11 )
Как да пазим сънищата си от психотрониките?
Колко всъщност кокайн има в индустриално обработваните храни...
Как да чистим отровата която парализира инициативата и последователноста ни.

Ако имаш някакви отговори по тези въпроси пусни тема.


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
SK_RaZoR
Публикувано на: 23.10.2010, 23:12
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 69
Участник # 161
Дата на регистрация: 27-October 05



Няма какво да пускам тема...

За първа точка... Си има информация по книги и по нет-а. Не съм я търсил не съм я намерил...

За втора точка имап Хера манек "HRM" Jerico/Jericho Sunfire итн.

За трета точка - спираш автопилота и включваш съзнанието. Когато си включиш съзнанието наблюдаваш всяка една мисъл която ти влиза и излиза от мозъка. Вече почва да ти става ясно как външни импулси ти влиаят. Почваш да си тренираш емоциите. Вече ти става ясно че си още бебенце в това отношение - както са и повечето от нас. И така като бебенцата се учиш да прохождаш психически. Падаш ставаш падаш ставаш и се научаваш. Колкото по често ти е включено съзнанието толкова по рядко избухваш и правиш глупости. Иначе си перкаш на автопилот и правиш противоположното на това което желаеш после се самобичуваш... Действително мозъците ни са заредени с толкова програми че тялото си работи на едно положение в което си полу заспал и времето си минава. Повечето хора бягат от съзнанието защото им напомня за жалкото им съществуване. Само че не желаят да отчетат факта че точно съзнанието е изхода.

И така.

Със сигурност по добри теми има от послената прес изява на някой си държавен мърльо.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020