www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Излюпи се 14-то уродче на Олигархията


Страници: (7) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Излюпи се 14-то уродче на Олигархията
anti666
Публикувано на: 27.5.2013, 17:30
Quote Post












Както се очакваше, днес финансиста на Черепа излъчи новото републиканско правителство. В него са обичайните слуги на мафията - масони, евреи, педераси и бивши висаджии. Що за "хора" са Вагинин, масона Калин Тихолов или самият криптоеврей-масон Орешарски - няма какво да коментираме. Повече от ясно е, че Олигархията иска да си продължи по старому. Ненаситни кражби и геноцид срещу българския народ.

По-важно е какво да направим, за да бъде това изчадие последно. Какво да стане, за да се сбъдне казаното в края на 80-те години от Слава Севрюкова?
QUOTE
ще има възмездие за продажните политици, и то ще е страшно. И едва след като се сменят 14 правителства от началото на промяната, начело на страната ще застане велик държавник, който ще я поведе към възход. Този бъдещ политик е вече роден и живее сред нас.
Top
anti666
Публикувано на: 27.5.2013, 17:49
Quote Post












На 12-и май след масови демонстрации против системата, Олигархията рестартира матрицата като проведе предизвестени "избори", за да легитимира пред света и пред Небето за още 4 години властта си. Основнат цел на Движението беше да убеди максимално повече българи да бойкотират този фарс. С последните данни от участвалите в изборите може да кажем, че сме успели. Което прави самите избори не само доказано фалшифицирани, но и незаконни поради липса на кворум.

Ето ги данните;
Отминалият вот - ниска активност и неясно партийно финансиране
QUOTE
Стана ясно, че националната ни квота е спаднала до 2 683 093 представени граждани на фона на 3 893 286 през 2009 година.
Изборите са се откроили и с най-ниската избирателна активност за последните 12 години.


Емфемичното "национална квота" означава общия брой гласували в изборите
2 683 093 човека! От тях вадим както по долу пише 33 000 гласували със среден пръст;
QUOTE
След края на изборния процес са установени близо 11 000 недействителни гласове и около 23 000 недействителни бюлетини
и получаваме 2 650 000

Това приятели е крайната цифра, в която влизат гласовете на помаци, изселници от Анадола и мангали, купени за 50 лева.
Top
anti666
Публикувано на: 27.5.2013, 18:11
Quote Post












ТУК можем да прочетем колко са общо избирателите по списъци. 6 868 000 е целия брой. Хайде сега да разделим 2 650 000 на 6 868 000. Получаваме приблизително 0.386 или 38.6% реална изборна активност.

При 38.6% активност, дори изборите да не са фалшифицирани (а те са) ги прави нелегитимни и незаконни. Днес така пропадна един референдум за полигона Змеево, който замърсява цяла централна България. Просто бе обявен от хунтата за нелегитимен поради ниска активност. Ясно е, че така или иначе нямаше да го затворят, но решиха да си направят гаргара с матр'яла и да им запушат устата.

Но да се върнем на тези 2 650 000 души, участвали в изборния фарс на 12.05. При последното преброяване от 2011 около 80% от преброените са се обявили за българи. Ако използваме тези цифри като база, то само 2 млн и 120 000 етнически българи са гласували преди седмица. Което прави само 30% изборна активност на българския етнос. Този процент има значение за пред Небето, за пред българския Бог. Защото в близко бъдеще само българи по самосъзнание ще имат правото да определят съдбините на България.

Така 70% българи са бойкотирали изборите, с които Олигархията узакони поредното 14-то изчадие на геноцида. Това беше нашата цел за момента.
Top
anti666
Публикувано на: 28.5.2013, 16:48
Quote Post












Нагледайте се на уродите, които Олигархията иска да ни пробута утре. Казвам уроди с пълното съзнание, че са такива. Нито българи, нито турци. Някои от тия приличат на мъже, но не са. Вижте ги внимателно! Изявлението на Вагинин за преврата отг 9-и септември е най-малкото. Педалчето с червени прашки от всичко най-мрази национализма. Има едно изявление, където направо иска да криминализира каквито и да са прояви на национализъм в интернет.

Както стана ясно, утре ГРОБ няма да участват в гласуването. Така топката остава в Атака. Така наречените "националисти". Приканваме ги, ако е останала капка бълграско в тях, не се регистрирайте също. Нека Олигархията да абортира мъртвородено от първия път. Че ще направят правителство, то е ясно. Но нека да разберат, че българският народ не ги иска. Нито тия, нито каквото и да е партийно изчадие.
User posted image
User posted image
Top
Болгар
Публикувано на: 28.5.2013, 23:44
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 31
Участник # 5 945
Дата на регистрация: 30-March 13



Кандидат-министърка от ДПС иска учебници и на турски

http://news.burgas24.bg/434817.html
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



АРЕ ЧЕСТИТО smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif

Народните представители от ГЕРБ влязоха в пленарната зала, но не се регистрираха. След като стана ясно, че има кворум, депутатите на Бойко Борисов вкупом излязоха от пленарната зала. По непотвърдена информация единственият регистрирал се за заседанието на парламента е лидерът на „Атака“ Волен Сидеров.

http://dnes.bg/politika/2013/05/29/edin-ot...rlamenta.189286
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Разиграват ни циркове. Ама тоя цирк ще трае само още две години. И после вятърът ще засвири под краката на политиците. В най-буквалния смисъл на думата. Дано народът ни издържи дотогава.


--------------------
PM
Top
Георги-НЗ
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Какви две години? Ти ме отчайваш.
Аз очаквам тази есен да бесим депутати и олигарси по дървета и стълбове!
Едно жертвоприношение в името на Бъдещето и да зпечатаме мрачното Минало и Злото!


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
anti666
Публикувано на: 29.5.2013, 10:00
Quote Post












Царят е гол. ПП Атака е мъртва! Това им беше последния шанс на "националистите". Хазарските евреи изиграха блестящо своя скрит коз "Волен Сидеров". Още когато ходи в Израел стана ясно, че е под техен контрол. Чифутляците в момента, в който си купува билет някой вече знаят кой е той. Няма начин човек, преписал на Никола Николов труда, да бъде въобще допуснат да се качи на самолета за Богобория. През 2006 година тук един странник ни предупреди за тоя.

Както мадридския мошеник компрометира идеята за царството, така и функцията на този урод е да компрометира идеята за национализма. Нека всеки българин да знае, че и Движение "Воини на Тангра" и БНС не свързват по никакъв начин лицето Волен Сидеров с българския национализъм. Да се нарича както иска - патриот, демократ, резняк, но не и националист. На крадлив дедо заради измамата му пред народа Българският Бог му наложи най-жестокото наказание. Да гледа как първородния му син вегетира като една кифла. Нямам си на идея какво ще се случи на Болен Лидеров, още повече след като има наглостта да се кълне пред паметника на Апостола.

Народа е казал "Не слушай какво ти говори попа, гледай го какво прави". Каквото и да каже оттук нататък тоя, тройната коалиция е ясна и Бойко Борисов им го демонстрира блестящо. Просто остави "националиста" без дрехи.
User posted image
Top
anti666
Публикувано на: 29.5.2013, 10:18
Quote Post












Писано от някой си пред 2005 година
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...wtopic=89&st=15
QUOTE
Руски пари, руски диктат, руски пионки!

Сидеров-руска маша на КГБ, което от своя страна ще рече на
най-мръсните копелдаци в света.
Евреи, болшевики, дегенерати, а Воленчо тяхна маша.
От Позитано изпуснаха собственото си творение, сиреч Сидеров
и сега се чудят!Да ама нали си имат шефове-кгб- и те диктуват
нещата, а и случайно си имаме и комуняга президент.
Не се чудете за лицето на снимката това не е Сидеров, а Сашко Дончев!

(Да се чете хазарски пари. С каквито издигнаха СерГей Яхов. Снимката вече я няма, но миналото се помни. Волен Сидеров - пресаташе на Сашо Дончев/Овергаз)

Сканираната книга
Между лъжата и истината
Top
anti666
Публикувано на: 29.5.2013, 10:28
Quote Post












QUOTE
Абсолютен пумияр съм. Сериозно говоря

Верваме ти smil4334aa05d5cb2.gif
User posted image
Top
Елтимир
Публикувано на: 29.5.2013, 10:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



QUOTE (Георги-НЗ @ 29.5.2013, 12:22 )
Какви две години? Ти ме отчайваш.
Аз очаквам тази есен да бесим депутати и олигарси по дървета и стълбове!
Едно жертвоприношение в името на Бъдещето и да зпечатаме мрачното Минало и Злото!

Съжалявам, така видях нещата. Предсказаната Царица ще дойде след две години. Народът ни е муден и трудно се решава на действия. Когато беше истерията за декември 2012 година писах, че тогава нищо няма да се случи. И че събитията ще почнат през средата на февруари 2013-та. Така и стана. И все пак напредък има. Недоверието към политиците вече е огромно. По мои сметки са гласували не повече от една трета от българите. Практически ние лишихме тая власт от легитимност. Но има още много заблудени хора, а нашите средства за просвета и въздействие да си признаем, са твърде немощни. Налага се всеки от нас да направи усилия и дори жертви. Налага се. Не заради нас самите, а заради тези, които идат след нас - заради децата и внуците ни. За да пребъде Българския Род. Друг избор нямаме. Земята и Небето ще ни помогнат, но ние самите трябва да положим усилия.
Често казвам горчиви думи, но какво да правя, като реалността е такава. Аз не искам да се самозалъгваме. Моето семейство го обричат на физическо унищожение, но искам вие да успеете!


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 29.5.2013, 10:57
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



За Волен. За мен той е един комплексар и истерик, алчен за пари. Уж беше против евреите, ама се ожени за еврейката Капка Ибришимова. Но няма да правя разбор на политиката му. Има Кой да съди. И ще го осъди.
Сега ще разкажа една съвсем лична история. Някога той живееше на Петте кьошета в София. Виждахме се в едно кафе. Седнахме и пихме по кафе и натурален сок. Той ми казва, че е издал нова книга и предлага да идем до тях да ми я даде. Отидохме. Пред неговия вход една женица беше изнесла стилажче пред магазина си. Волен без да иска го бутна. Женицата му казва:
- Моля Ви, господине, по-полека.
Нищо обидно. Волен почна да рита стилажчето и да крещи:
- Ти знаеш ли кой съм аз, ма?
Едва го удържах.
После го купи Валентин Златев, протеже на клана Ротшилд. Това пък ми го каза покойният вече отец Тотю Петров. Той го знаеше от Веселин Данов, свидетел на телефонния разговор. Атака тръгна именно с парите на Златев, шефа на Боклук Бойко. Боравя с конкретни имена и знам, че възражения няма да има.
Та Волен си е един от тях. Те всичките политици са свине от една кочина. Състезателни коне от една и съща конюшня. На никой от тях не бива да се има доверие. Не знам какво точно ще се случи. Виждам огромни природни катаклизми. Цялата тая сган ще бъде пометена. А после тези, които останат ще почнат да възраждат България.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 29.5.2013, 11:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Пак за Волен. Ще ми се да наблегна на моралния му облик.
Веднъж се срещаме в една бирария близо до тях. Пихме по бира. Давам му вестник "Съпротива", който издавах тогава. Волен ми казва:
- Ангеле, това не е вестник.
- Как да не е вестник, Волене? Не ти ли харесва?
- Не, това не е вестник, това е подвиг. Аз си мечтая един ден да издавам собствен вестник.
- Ще ме вземеш ли на работа при теб?
- Ти ще първият, когото ще поканя.
Мина време и Волен почна да издава вестник "Атака". Не само не ме покани на работа, но някой издаде заповед да не се публикува нищо от мен. А иначе и в книгата си "Българофобия", и в отделни статии, и в телевизионни изказвания е писал и говорил само добри неща за мен. Но така му заповядаха и той покорно изпълнява. За мен такова безгръбначно не може да бъде националист. Това е само един плазмодий, нищо повече.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.5.2013, 11:59
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



По-рано днес във фейсбук профила си Десислав Чуколов от "Атака" бе написал: "Съратници, днес АТАКА ще спаси България от 4-годишно турско робство".
===================================================
Чухала или Чехълчето, както го наричам аз е уникален идиот. Такъв беше още като админ в сайта на Волен и неговото предаване, такъв си остана и като дупетат. Впрочем, още тогава си личеше, че той е готов средностатистически республикански дупетат, просто кръгъл и уникален идиот!
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (7) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020