www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Да си обединим срещу новият областен управителна Б


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Да си обединим срещу новият областен управителна Б, Опит за потурчване на България
kaliman
Публикувано на: 18.6.2013, 12:07
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 78
Участник # 1 010
Дата на регистрация: 17-June 07



Здравейте,

не открих тема, а случаят е актуален, за това правя тази.Става въпрос,за едно антибългарско дело(поредното) а това дело е назначаването на новият областен управител на Благоевградска област,с чието дело робството над македонските Българи става двойно и двойно по-болезнено.Всичко това е напълно в духа на някогашния юдокомунизъм, това ни осигури цялата мръсна политическа сган.Това наредиха евреите да се върши с българския народ и някои изпълняват еврейските заповеди без да се замислят. Те нямат чест, нямат достойнство, в тях вече няма нищо човешко. Следователно такива типове нямат право да живеят между човеците.България е наша, на българския народ. Тя ни принадлежи по право и ние сме длъжни да отстоим своето право. .Има протести-но са слаби,има палатков лагер денонощен,има подписка против това антибългарско дело,и хората започнаха да се подписват,а вчера имаше и физически отпор.


--------------------
?? ??? ?????????? ????????,? ?? ???? ?????? ?????????.
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 18.6.2013, 12:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Българското все пак взе да се проявява. Е, това ме разсмя и ме зарадва искрено:
"Увисналият на вратовръзката на директора на ОД на МВР - Благоевград: Полицейският шеф излезе мъжкар
Стана недоразумение, няма да подавам жалба срещу този мъж, казва комисар Костов
Пълен карък се оказа вчера 37-годишният Владимир Николов, който бе един от малкото жители на Благоевград, дошъл да подкрепи протеста срещу назначението на новия областен управител Муса Палев. При първата си поява на такова събитие младият мъж направи фатална грешка. Сбърка губернатора с шефа на ОД на МВР - Благоевград комисар Георги Костов, който пък бе най-губещият в мелето пред сградата на Областната управа. Докато шерифът в Пиринския край пазеше Палев, изведнъж благоевградчанинът увисна с цялата си тежест върху вратовръзката на полицейския директор, която стискаше здраво с ръката си. Веднага притичаха двама полицаи, които сграбчиха нападателя и му сложиха белезници. След това го отведоха в Първо РУП.„Стана случайно, съжалявам. Не съм го бъркал с никого. Просто навалицата ме избута отпред, някой ме настъпи и ми свали обувките. Залитнах да падам. За да не ударя, се хванах здраво за вратовръзката на комисаря, наведох го с тежестта на тялото си надолу. През това време псувах, но не него, а новия областен управител. В такава ситуация адреналинът е в повече. Извиних се на г-н Костов. Той излезе мъжкар, не се сърди, няма никакви претенции към мен“, разказа за Struma.bg Владимир Николов. "


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 18.6.2013, 12:28
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Прочетох, че тоя Муса Кеседжи е защитаван усърдно от Лютиви Местан. Затова си позволявам да цитирам откъс от моята втора биографична книга "Време на чудеса":
"На 17 декември вечерта пристигнах в София (От Париж, бел. а.) без никакви произшествия. Родителите на Боби ме чакаха на гарата, предадох им пакета и още същата вечер се свързах с Тошо Пейков. Разбрахме се на другия ден да отида в Народното събрание. Хубаво, ама преди да отида, минах през клуба на БНРП. По навик. И пак по навик пихме по две бири за настроение. И ето, разхождам се из Народното събрание в бойно настроение и срещу мен се задава Лютви Местан. Пресрещнах го и направо го хванах за ревера.
- Откога те търся! Ти познаваш ли ме, та ще ми искаш най-висока присъда? - Местан се смути.
- Чакайте! Кой сте Вие? Не Ви познавам!
- Ей сега ще се запознаем! Казвам се Ангел Грънчаров и съм от Движение "Воини на Тангра". - Тошо Пейков дотърча.
- Ангеле, стой! Само не се бий в Парламента!
- Не ще го бия, ами направо ще го убия!
- Г-н Пейков, кой ги пуска такива тук? - изпищя Лютвито.
- Аз съм българин и се намирам в българското Народно събрание, ами ти какво търсиш тук?
Обясних му кой съм, като продължавах да го държа за ревера. Тошо отвреме-навреме се намесваше. Местан се оказа далеч не такъв храбрец, за какъвто се представяше на парламентарната трибуна и се разделихме с обещанието да му пратя точни данни кога и къде ми е искал присъда. Пратих му ги и знам, че ги е получил, но отговор нямаше."


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 18.6.2013, 13:29
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Длъжен съм обаче да обърна внимание на един неоспорим факт. Зад турската инвазия в България стоят евреите. самата съвременна Турция еврейско създание. В сайта и в блога си:
http://eltimir.ovo.bg/
http://eltimir.blog.bg/
Пуснах нещо любопитно. Съжалявам, че не мога да го пусна и тук, но ми е невъзможно да пускам снимки, а без снимките текстът се обезсмисля. В текста давам доказателства и за германската намеса при унищожението на България и на българския народ. Вижте го, и ако има още някой, който да вярва в Европийсия съюз, нека се замисли.


--------------------
PM
Top
kaliman
Публикувано на: 22.6.2013, 14:53
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 78
Участник # 1 010
Дата на регистрация: 17-June 07



ДЕКЛАРАЦИЯ
от
протестиращите на палатковия лагер в Благоевград
срещу назначението на Муса Палев за областен управител

Ние не признаваме назначаването на представителя на
ПП ДПС за областен управител за област Благоевград и настояваме за неговото освобождаване по причини разграничаващи се от етническата му принадлежност. Според нас този човек няма необходимото образование, опит и качества за заемане на тази длъжност.
Също така връщайки се назад в годините разбираме, че през март 2008г. г-н Палев е бил един от 143-мата депутати които гласуват на първо четене за отпадане от закона за народната просвета на чл. 16 ал. 4 регламентиращ задължителното изучаване на български език в нашите училища. През 2009г. пък е подал уведомление в което не е декларирал придобиване на нива от 3,71 дка. находяща се в гр. Белица. Декларация в сметната палата за 2010г. пък сочи, че той е наследил чрез дарение 30 ниви за една година също в гр. Белица!!!
А през 2012г. четем, че по време на изборите за кмет в село Туховище, ОИК в Сатовча е санкционирала депутатка от ПП ДПС за агитация, като с нея са били и други представители на партията а един от тях е бил именно назначения за областен управител на Благоевградска област г-н Палев.

Ние от палатковия лагер оставаме пред областната управа в града до неговото освобождаване от длъжността областен управител на Благоевградска област.


--------------------
?? ??? ?????????? ????????,? ?? ???? ?????? ?????????.
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 22.6.2013, 15:30
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Ами да се обединим. Ама точно около Боклук Бойко Борисов ли? Присъединяването към казионната официалност означава покорност пред нея. Пълно подчинение и отказ от Българското.


--------------------
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020