www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Планетата Земя!?


Страници: (3) [1] 2 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Планетата Земя!?, Знаем ли къде живеем?
РонинА
Публикувано на: 29.7.2016, 23:47
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 154
Участник # 35 428
Дата на регистрация: 7-March 14



Знаем ли къде живеем?

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
Марин
Публикувано на: 31.7.2016, 11:07
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



Тъй като ме подсетиха неотдавна за тази теория, че Земята е плоска, Слънцето се върти около нея и т.н., се замислих за някои откъси от писания на Елтимир.

Тук:

... „Ние сме ветерани, стъпваме върху опорни точки, разположени по цялото протежение на Вечността. За нас дори самата човешка История е твърде кратка. Някакви си 40 000 години, а преди тях населяваната от Разум Земя направи близо три милиарда обиколки около Слънцето.“ ...

И тук:

... „Къде живеем ние? На Земята. А какво е Земята? Кълбо от разтопени скали и метал, чието ядро се върти, създавайки по този начин земното магнитно поле. С тънка застинала коричка, наричана от нас кой знае защо „земна твърд”. Кълбото се върти веднъж около своята ос, а втори път около друго, много по-голямо и много по-горещо кълбо – Слънцето. Върти се с огромна скорост, без ние нищо да усетим. Слънцето със своята гравитация привлича множество по-малки тела. Те се устремяват към него, падат върху огнената му повърхност и се разтопяват. Само че кой знае защо по своя път подминават Земята. Фучат разни комети и астероиди, а ние нехаем.

Слънцето, Земята и останалите в тяхната компания по-големи, по-малки, с по-правилна или с по-неправилна форма тела се въртят по орбита из онова, което ние сме нарекли Млечен път. Опасностите се увеличават не в пъти, а на степен. Ние обаче продължаваме да си се въртим безметежно и безгрижно. Дали пък Някой не ни пази от затриване?

Млечният път от своя страна също се върти в някаква своя орбита. За нея знаем твърде малко или си въобразяваме, че знаем. Вероятността да бъдем ударени, смачкани или погълнати от нещо е огромна. Спокойното ни уверено въртене продължава. Ами следващото ниво на орбити? Дори не подозираме, че го има. Помислете си и за скоростта. Уверявам ви, че тя е много по-голяма от скоростта на светлината.“ ...

Ако той знаеше такива подробности за Марс, че представители на НАСА да идват в дома му, за да го разпитват, то нима е бил в неведение какво представлява Земята? Даже и нещо като заплахи е имало, както беше писал в сайта си: „били по-могъщи от Пентагона...“
А какви по форма са останалите планети в Слънчевата система?
Или тази теория е поредното сбъднало се „предсказание“ от известната Illuminati (game)?:

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
РонинА
Публикувано на: 31.7.2016, 16:01
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 154
Участник # 35 428
Дата на регистрация: 7-March 14



QUOTE (Марин @ 31.7.2016, 14:07 )


Ако той знаеше такива подробности за Марс, че представители на НАСА да идват в дома му, за да го разпитват, то нима е бил в неведение какво представлява Земята? Даже и нещо като заплахи е имало, както беше писал в сайта си: „били по-могъщи от Пентагона...“

Нямам идея какво е знаел за Марс,ако въобще има Марс.Това, че има публикувани снимки и написани неща, за мен лично е с малка стойност като истина.Както и ,че "астронавтите актьори" са били на Луната или в космически разходки и др. глупости.
Преди време се запознах с човек който познавал Елтимир,разказа ми много за него,но това което ме учуди най-много е ,че повечето от информацията с която се е сдобивал Елтимир е била давана под една или друга форма от службите.Не казвам ,че той също е част от статуквото.Повярвал е в нещо и те умело са го водили за носа-къде с истини къде да заобикалят истини.
Друг е въпроса ,че ако "по-силните от пентагона"са имали притеснения,той отдавна щеше да бъде премахнат без да са му отправяли каквито и да е заплахи или подобни-с което те да се индикират,ЯСНО!
Това и други косвени доказателства ми говорят, че Елтимир е бил наивен или поставен.
PM
Top
РонинА
Публикувано на: 31.7.2016, 16:19
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 154
Участник # 35 428
Дата на регистрация: 7-March 14



Аз не знам коя теория е вярна;
теория 1.Земята е топка,кълбо,сфероид,крушовид или там каквато е към настоящия момент форма
теория 2.Земята е плоска,дали кръгла или кваратнотриъгълно плоска все тя.
теория 3.Земята се крепи от слонове и костенурки.
и т.н. теории...
Но,все повече вярвам,че не живея на някакъв вид топка,сфера или подобно.
Не съществува нито една снимка доказваща кривината на земята.
Дори напротив,всички снимки показващи далечен хоризонт и разбира се снимани с нормален а не с широкоъгълен обектив показват ,винаги равен хоризонт!
Ето един калкулатор,всеки може да си провери.
http://members.home.nl/7seas/radcalc.htm

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
РонинА
Публикувано на: 31.7.2016, 16:31
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 154
Участник # 35 428
Дата на регистрация: 7-March 14



Такааа,спрямо този калкулатор двама човека на разтояние 10 км. еди от друг-езеро,язовир,море- с нормален ръст 1,80 ,няма да могат да се видят,ДАЛИ?
Сигурен съм че и това е причината за водната нивелация хахахаа...малко сарказъм.
Вижте снимката,не съм бил на Еверест или на 33 км. с балон,НО съм бил много често на морския бряг и ви гарантирам ,че няма никаква кривина

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
Публикувано на: 31.7.2016, 16:59
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (РонинА @ 31.7.2016, 19:01 )
.Повярвал е в нещо и те умело са го водили за носа-къде с истини къде да заобикалят истини.

А вие как мислите,че се проверяват нещата? Като си стоиш на едно място?
И аз съм им позволявал да ме водят така,че да си мислят,че са ме успали и ми дърпат конците.
И то не веднъж и дваж. ТЕ си въобразяваха по някое време,че са ме иззомбили. Е. Само,че само те така си мислеха.
По този начин съм разконспирирал не едно и две мракобесия и не една и две изначални техни точки съм намерил.
Около 7 години ми се моташе шпионин на агент ГОЦЕ в краката smil4334ad8a149e0.gif Още на третия месец им видях веригата.
Как се вади истина като е на дъното на селски кенеф?
1 Изгребваш лайната
2 Ако имаш защитен костюм и скачаш
3 Нямаш нищо. Просто скачаш в лайнарника.

Марс го има.
Свържи се със самата планета. Или го можеш или не.
PM
Top
Публикувано на: 31.7.2016, 17:04
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (РонинА @ 31.7.2016, 19:01 )

Друг е въпроса ,че ако "по-силните от пентагона"са имали притеснения,той отдавна щеше да бъде премахнат без да са му отправяли каквито и да е заплахи или подобни-с което те да се индикират,ЯСНО!

НЕ. Изобщо не е ясно.
Голяма фантасмагория е това,че: тъмните,могат да пречукат всеки,който си поискат,когато си поискат и могат да нарушават всички космични КАНони. ЛЪЖА е това.
-Козируват кат стой та гледай.

Два пъти са ме удряли от със сателит. Директно.


https://www.youtube.com/watch?v=d5d4BOSwayg
PM
Top
РонинА
Публикувано на: 31.7.2016, 20:17
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 154
Участник # 35 428
Дата на регистрация: 7-March 14



QUOTE (Kamikadze @ 31.7.2016, 19:59 )
Марс го има.
Свържи се със самата планета. Или го можеш или не.

Първо да ти благодаря че се включваш темата,понеже тук сякаш се игнорира възможноста да живеем не върху планета а на нещо друго.

Не,не мога да се свържа с Марс,поне за сега.
Ако ти си успял,можеш ли да споделиш,какво е там,гледано от Марс каква е земята по форма,има ли космос,слънчева система или галактика,разрешено ли е да говориш за това въобще,дори не мога да си формолирам въпроса,но на първо четене се вълнувам за това къде живеем-планета,плоскост и т.н.

А по повод на това, че "Два пъти са ме удряли от със сателит. Директно." се чудех как им работят на тези сателити двигателите-нали там е вакум? Отделно в Термосферата не беше ли доста топло? Според ВИКИТО -Уикипедия,Температурата зависи от слънчевата активност и може да се повиши до 15 000 °C НО В СЪЩОТО ВРЕМЕ Нормален термометър би отчел температура 0 °C защото частиците са преклалено близо до космическия вакуум и почти нямат контакт с други повърхности и съответно не могат да предават топлина.....бах мааму!

Ти Kamikadze,как смяташ,на какво живеем?
Всъщност въпроса е не само към теб,как смятате,на какво живеем?
Някой въобще мислил ли е по въпроса или сме още на фаза класната стая с глобусът на ПЛАНЕТАТА ЗЕМЯ.
...или сте на фаза като на снимката?

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
Публикувано на: 31.7.2016, 22:46
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



За Марс прочети книгата на Елтимир - Последния.
Виждал съм я в сайта, но не я намирам в момента.

Двигателите са на сгъстен въздух.

Има от над 2 седмици облъчване от психотроника на планетарен мащаб,че земята е плоска.
Така,че ... пробиват те щом подхващаш тая тема. (команда- Земята е плоска)
PM
Top
Канатица
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 916
Участник # 1 054
Дата на регистрация: 25-July 07



Не само образователни, а с поглед към красотата на съзиданието:

https://www.youtube.com/watch?v=c7OO3qCfH9Y

https://www.youtube.com/watch?v=r7UfMq-b0Uo


--------------------
"?????? ???? ???????, ?? ???????? ???? - ??? ????? ?? ???? ?? ? ???????"
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Тия, които са идвали с преводачка при Елтимир са се представили, че са от НАСА. Ясно е, че Елти не им е искал документ за самоличност, така че може да са всякакви. Не са го заплашвали, а само са го разпитвали за Марс, като му предложили пари, които той отказал. Това сам ми каза преди време. Неща, които е поукрасявал ми е казвал в личен разговор кога и защо го прави, а и усещах ако не казва истината.
За Марс, тези които той ги наричаше сюейнити отдавна се опитват да ни помагат на нас, неразумните земляни от синята ни планета. За да не се случи това, което преди хилядолетия се е случило на тях. А това може да стане докато ги има тия flat earthers, които искат да поробят хората.
Погледнете пак картите - Вие и Те (жителите на плоската земя), илюминирани със знания недостъпни за нас, простосмъртните.
Власт срещу Съпротива
"Хората може да се смеят (надсмиват, подценяват), но flat earthers знаят нещо...."
Докато я има тая "плоска земя", подземните нива на илюминатските бази - прекрасната ни планета ще е в опасност.
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Kamikadze @ 1.8.2016, 2:46 )
За Марс прочети книгата на Елтимир - Последния.
Виждал съм я в сайта, но не я намирам в момента.

Двигателите са на сгъстен въздух.

Има от над 2 седмици облъчване от психотроника на планетарен мащаб,че земята е плоска.
Така,че ... пробиват те щом подхващаш тая тема. (команда- Земята е плоска)

Книгата си я има и всеки може да я изтегли от Материали.
http://www.voininatangra.org/modules/xfsec...1&articleid=382
Сгъстеният въздух на сателитните двигатели създават реактивна тяга на принципа, по който пушката отскача като стреляш.
Ако Земята е плоска, кой гаси слънцето в Патагония, когато тук е ден? И защо там е зима, когато тук е лято? Вездесъщите илюминати ли го гасят това слънце (или огледалото) там?
За психотрониката - искаш да кажеш, че я тестват вече със СВЧ излъчване от спътници на планетарно ниво? Това означава, че се подготвят за нещо сериозно, за "златния удар", както го пише в илюминатската карта по-горе.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



В територията явно яко цъка некакъв вирус. Само погледнете министър-председателя, дет сте го избрали и отговора на въпроса е ясен - Земята е кръгла. Кръгла като Тиква! smil4334ad8a149e0.gif Докъде стигнахме, върнахме се към Птолeмеевото начало на католическата църква и почнахме да си задаваме европски въпроси. Тия въпроси, дъл земята е кръгла или плоска са си ги задавали европците, другите май, са били наясно smil3dbd4e5e7563a.gif

А това за Елтимир е изключително некоректно да се пише, когато си е отишъл. Лично аз, не го познавам, обаче знам със сигурност едно - той умря сам и в мизерия, както Илия Минев. Така ще умрем и ние един ден. Но след нас, поне мат'риала от тая територия ще бъде изчистен.


"Преди време се запознах с човек който познавал Елтимир,разказа ми много за него,но това което ме учуди най-много е ,че повечето от информацията с която се е сдобивал Елтимир е била давана под една или друга форма от службите.Не казвам ,че той също е част от статуквото.Повярвал е в нещо и те умело са го водили за носа-къде с истини къде да заобикалят истини."

Тоя човек, трябва да бъде осветен като име, местоживеене и обществено положение. Иначе, това е доста голословно твърдение. Дан би да е от Трън? smil4334ad8a149e0.gif Или от рода на Калайджиите smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
Марин
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



QUOTE
Преди време се запознах с човек който познавал Елтимир,разказа ми много за него,но това което ме учуди най-много е ,че повечето от информацията с която се е сдобивал Елтимир е била давана под една или друга форма от службите.


Едва ли ще научим името на този човек. Както не стана ясно и от кои автори е преписвал Елтимир.

А сега за плоскоземците. Каква ли може да е целта на мероприятието?

https://www.youtube.com/watch?v=RnGydYCAXI0

Значи Земята е всичко, което съществува. Цялата Вселена е плоската Земя. Веднага отпадат въпросите за Марс, Луната, Антарктида и т.н. Защото са масонска измислица. Колко удобно!

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (anti666 @ 1.8.2016, 21:39 )

За психотрониката - искаш да кажеш, че я тестват вече със СВЧ излъчване от спътници на планетарно ниво? Това означава, че се подготвят за нещо сериозно, за "златния удар", както го пише в илюминатската карта по-горе.

Никакви тестове. Направо си трепеха хора с удари от сателити + зомбиране.
Е вече не са толко ербап.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020