www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Масовата ваксинация в България -


Страници: (7) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Масовата ваксинация в България -, инженериране на "Борисов 4"
Йордан_13
Публикувано на: 29.12.2020, 14:30
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



С дисидентството на дисидента Мангъров, веке се приключи. Не, че той, некога е бил некакъв дисидент, поборник срещу Бойко паша, не, както ви думах, това е пак Бойко, ама с Моркова, докато Мустафата бе Бойко с Тоегата;)))
Ще се запитате, защо е целият този напън за ваксинирането, тази неистовост? Аз ще ви кажа. За да остане Бойко на власт, ама не само до краят на мандата, но и за "Борисов 4" в дългосрочна перспектива. ТОВА Е БОРБА ЗА ДОВЕРИЕТО ВИ, НЕ ЗА ЗДРАВЕТО ВИ! Ако вие повервате за ваксините, ТОВА Е ДОВЕРИЕ ПРИДАДЕНО НА ПРАВИТЕЛСТВОТО ИЛИ ПО-ТОЧНО ЛИЧНО НА БОРИСОВ! ТАКА ВИЕ СЪЗДАВАТЕ "БОРИСОВ 4"!
"С (д-р Атанас) Мангъров говорих и той ще се ваксинира. И него го ваксинирайте публично... поддържам с двата лагера контакти, за да е точно", усмихна се Борисов визирайки мненията "за" и "против" ваксините.

https://news.bg/politics/borisov-iska-manga...BgkuGGgMfAPJdQc

Такова е участието на БПЦ в политиката в предопределянето на политическият живот в страната,з ащото БПЦ отдавна не се надева на Исус Христос, по простата причина, че за нея, Иисус е Бойко;))) От него идат парите за старините;))) От своя страна БПЦ държи пенсионерите, които са най-активната част от населението при избори! Младите, не са, те са аполитични, смятат, че бъдещето зависи от самите тях. След време ще разберат, че жестоко грешат и колко дълбока самозаблуда е това. Но ще е късно. Бъдещето им ще е определено от други! И то нема да е техното Бъдеще, нито техното Настояще! Така се инженерира "Борисов 4", дами и господа;)))


Борисов благодари на БПЦ за подкрепата за ваксините: Това е спасението!
Премиерът се надява, че все повече българи ще се ваксинират

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2020/12/29/b...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.12.2020, 16:42
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Нещата, както ги казахме ние в Годината Сомор
https://www.youtube.com/watch?v=HjfWAqFwhKQ smil4341944e6b0c8.gif
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 30.12.2020, 12:05
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Да се самоцитирам от 2009г.
QUOTE (anti666)
Един друг начин - като се пусне патоген и съответната ваксина, в която тайно е вкаран този чип да се инжектира масово също е трудна за реализация. Наскоро самите те се убедиха, че много малко хора се ваксинираха с тестването на "свинския" грип, генномодифицирания щам на "испанката" от 1918г.

Много хора, дори наши съратници смятат, че това е изкуствено предизвикана План-демия от Световното правителство за налагане на НСР посредством 5G и чипиране. Тоест, вирусът е предварително подготвен и пуснат. Ние продължаваме да твърдим, че това е дело на алп-дивата Сомор-Улят. Тоест, от лабораторията за биооръжие в Ухан ковидът излиза неволно. И чак след това Световното правителство започва да ГО използва за своите цели. Налагане на Нов Световен Ред, социално отчуждаване и куп подобни идеи. Или казано по тенгриански, опитват се да впрегнат освободената Улят да служи на Яга Албастъй.
И тук е интересен момента с ваксинирането. Ясно е, че за да се спре пандемията (шествието на Улят-Самор) трябва да има колективен имунитет.Това е азбучна истина, която всеки епидемиолог я знае. Трябва 70% населението да го има, за да не може да се разпространява в геометрична прогресия. Засега само 20-30% от българите са готови да се ваксинират. Въпросът пред Режима е как да накарат останалите да го направят. Защо го иска Режима ли? Ако оставим настрана чипирането, което твърдим че ги няма във ваксините (поне сегашните), на Режима това им трябва за да се възстанови Статуквото. Статукво, което ние разрушихме с началото на новия 12 годишен цикъл във ветровитата нощ на Еднажден, 2019г.
И тук една добра статия в в-к Труд, подобно на казаното от проф. Иво Христов
https://trud.bg/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0...B5%D0%BC%D0%B5/
PM
Top
anti666
Публикувано на: 30.12.2020, 12:43
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE ( )
ТОВА Е БОРБА ЗА ДОВЕРИЕТО ВИ, НЕ ЗА ЗДРАВЕТО ВИ! Ако вие повервате за ваксините, ТОВА Е ДОВЕРИЕ ПРИДАДЕНО НА ПРАВИТЕЛСТВОТО ИЛИ ПО-ТОЧНО ЛИЧНО НА БОРИСОВ! ТАКА ВИЕ СЪЗДАВАТЕ "БОРИСОВ 4"!

Илюминати искат творението им ГЕРБ (Щавачи) да управлява още поне 5 години територията, за да изпълни заповедта им до 2030г да няма България. ТЕ нямат време и ресурси да създават нов проект. Тук има значение също егото, тъй като демомнстрират, че ще стане това, което искат. На микрониво се вижда и в село Ситово. А те искат запазване на статуквото в условия на все по-увеличаваща се тоталитарност и мракобесие. Оцеляването на Режима е важно за тях, оттам и ваксинирането (оръжието срещу Самор-Улят).
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 30.12.2020, 15:58
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 30.12.2020, 14:05 )
Да се самоцитирам от 2009г.
QUOTE (anti666)
Един друг начин - като се пусне патоген и съответната ваксина, в която тайно е вкаран този чип да се инжектира масово също е трудна за реализация. Наското самите те се убедиха, че много малко хора се ваксинираха с тестването на "свинския" грип, генномодифицирания щам на "испанката" от 1918г.

Много хора, дори наши съратници смятат, че това е изкуствено предизвикана План-демия от Световното правителство за налагане на НСР посредством 5G и чипиране. Тоест, вирусът е предварително подготвен и пуснат. Ние продължаваме да твърдим, че това е дело на алп-дивата Сомор-Улят. Тоест, от лабораторията за биооръжие в Ухан ковидът излиза неволно. И чак след това Световното правителство започва да ГО използва за своите цели. Налагане на Нов Световен Ред, социално отчуждаване и куп подобни идеи. Или казано по тенгриански, опитват се да впрегнат освободената Улят да служи на Яга Албастъй.
И тук е интересен момента с ваксинирането. Ясно е, че за да се спре пандемията (шествието на Улят-Самор) трябва да има колективен имунитет.Това е азбучна истина, която всеки епидемиолог я знае. Трябва 70% населението да го има, за да не може да се разпространява в геометрична прогресия. Засега само 20-30% от българите са готови да се ваксинират. Въпросът пред Режима е как да накарат останалите да го направят. Защо го иска Режима ли? Ако оставим настрана чипирането, което твърдим че ги няма във ваксините (поне сегашните), на Режима това им трябва за да се възстанови Статуквото. Статукво, което ние разрушихме с началото на новия 12 годишен цикъл във ветровитата нощ на Еднажден, 2019г.
И тук една добра статия в в-к Труд, подобно на казаното от проф. Иво Христов
https://trud.bg/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0...B5%D0%BC%D0%B5/

Виж сега, само ние двамата не го верваме тва smil4334ad8a149e0.gif Ти не знаеш, какво е в интернет и фейсбук - буря от информация по темата за изкуственият произход и т.н. Нещо страшно е. С това няма как да се пребориш, особено, когато българинът е изгубил себе си и е станал строго рационален. Той казва: " Абе има нещо, ама съм склонен да повервам повече на това", т.е. на нещото, което има рационално обяснение. Ирациото е характерно за древният Българин, не за днешният. Днешният е свръхрационален, т.е. съпреживява акта, не събитието smil3dbd4e5e7563a.gif А всяка Година от календарът е Събитие, не акт. Актът е нещо еднократно и ако има резултат, човек верва, ако няма, го отхвърля. То и много от по-младите са така. Тяхното съзнание не е свикнало на Събития, в които се извършват Процеси. За тях всичко е Акт, клик с Мишката и реалността се сменя smil4334ad8a149e0.gif Не, не, реалността се трансформира и това е бавен процес, особено, ако си сътрудничил, някога волю или неволю, днес реалността да е такава. Грешките леснос е допускат, но трудно се поправят.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Забранено, ама само за 1 година, докато спечели изборите;))) Итър е Бойха, итър, дами и господа;))), па че ви извози с 200;))) и ще вземе гласовете на анти 5-житата;))) за да си напрай "Бойка 4" и след това насейде, че ви насветка по една "5 жи" клетка, та главона да ви вротне на сей светот. Така взе, гласовете на русофилите и руснаците си имат веке тръби насейде из Българията.

Втора българска община забрани 5G
След Балчик е Мездра
https://segabg.com/hot/category-bulgaria/vt...brani-5g?page=1

PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 12.2.2021, 14:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE
И тук е интересен момента с ваксинирането. Ясно е, че за да се спре пандемията (шествието на Улят-Самор) трябва да има колективен имунитет.Това е азбучна истина, която всеки епидемиолог я знае. Трябва 70% населението да го има, за да не може да се разпространява в геометрична прогресия. Засега само 20-30% от българите са готови да се ваксинират. Въпросът пред Режима е как да накарат останалите да го направят

Да си дойдем на думата, 2 месеца след това. Промяна на територията няма. Българите масово отказват да се ваксинират. Както и да ги придумват. Вчера Бибитко се обаждал на своя еврейски приятел (по-скоро ментор) Бени за да получи ценни съвети как да накара говедата да се ваксинират.
Имаме ли ГЕРБ-4 очаквайте да се смени плочата и Тиквата да извади бухалката. Накратко, "няма не искам, няма недей", както пее неговият коалиционен партньор и брат в ложата Слави. Наред всичко останало ще се разхвихри и здравен фашизъм. Без ваксинационен паспорт няма да може да си купите даже храна от магазина. Още един повод да няма ГЕРБ-4. Защото на българина му е къса паметта и забрави гаврите с него миналата пролет - генерала с мундира, КПП-тата, "затвярянето на планините" и маските на открито.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.2.2021, 11:08
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойха Царот Болгарски


Мен ми е лесно да управлявам застаряващият електорат на тази територия. Колкото е повече той, толкова ми е по-лесно! Защо? Защото он милее за животот и слуша, кво му гълча и го изпълнява стриктно. Инак край на животот и уйде пенцията...Е, вчера минавам с жипката, па покрай едно поумрело село и глеам две бабе са подпират една друга и наоколо пълна пустош, ма и двете с маски! Па спрех жипката, па ги гълча, как са, що са и ги поздравих, че са с маски, че спазват Моята Вола! А па некои от младите са луди глави, не им пука за животот, от днес за утре, е се купон и ми врещат по площадите "Бойко Ку...во". Пурочал съм, тая дума да се смята за тормоз и малтретиране! Мноо ма гнети, че ма наричат тъй! Само аз, мога да наричам "Пе Ка Пе" - мойто кържалийче...

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/02/28/b...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.2.2021, 12:23
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойха Царот Болгарский
Добре, че беше "пандемията", че да си видите и професорите smil4334ad8a149e0.gif Секи ден ви вада по един нов професор! Бааа, тоя умен народ болгарският, що професор е навъдил, кат шишенца в аптека, наредил ги! Професор до професор, от умен по умен, ма на, Простият гато е мин. председател, сите умни са равняват пу мени! А ся де, кайте Прост ли съм, язе, хм?! Вие, па като сте умни, да не сте мин. председатели?! smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif

Проф.: Александрова: Очакваше се да има забавяне на ваксините
До момента има над 15 000 мутации на вируса, обясни вирусологът

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/02/28/p...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.2.2021, 15:12
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойха Царот Болгарскиj

преди 1 секунда

Вчера викам: "Юруш на маслините", а вие, кат невидели! Чета, не ме разбирате правилно, а сте уж, по-умни от мен! Затва пращам днес, Кунчев, а го кае по-ясно: Отварам вa, за да вa затвора пак! smil4341944e6b0c8.gif Нещо, неясно?smil4341944e6b0c8.gif Тва са нарича "сандър тактика" или както гу казвахме през 90-сетте "Сандукан с двата ножа" smil4341944e6b0c8.gif

Кунчев: Ако ситуацията стане нетърпима, ще има ново затягане на мерките
Главният държавен здравен инспектор няма да участва в изборния процес

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/02/28/k...-merkite.481551
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойха Царот Болгарскиj
преди 0 секунди
Толкова сте мили и свидни, мои дечица, като ми се усмихнете се разтапям и вада от жобето по едно бонбонче;))) и ви кажувам: "Дедо Господ, дай бонбонче... " От Небето не идва бонбонче... А, кажете сега: "Дедо Бойко, дай бонбонче" - и хоп, от жобето, бонбонче. Бонбонче ви стига, от чекмежето, нищо не искайте!;))) Искате да се грижа за здравето ви? Добре, хоп ваксинка, ама от "Астра Зенека", че другите не са ми финансово рентабилни. Аз само ваксини знам, хапчетата са вредни, чаят - също;)))


Имунитетът на ваксиниран е по-силен от този на преболедувал
Хората не трябва да се страхуват от ваксините, смята д-р Петрова

Прочети още на: https://www.dnes.bg/stranata/2021/03/01/imu...oleduval.481639
PMEmail Poster
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Щом боцко-боц-боц лобира така усилено за инжекциите значи от там идва атаката на уродите. Следващата крачка е чипирането което наричат паспорт.

http://bgnesagency.com/bulgaria/%D0%B1%D0%...B8%D0%BD%D0%B8/



--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11




А ето и още нещо интересно

дългогодишен изпълнителен директор на "Астра Зенека - България" е Зоя Паунова, а нейната дъщеря Ева Майдел е евродепутат от ГЕРБ. Управляващите отричат тази връзка да има роля.

"Не сме вземали политическо решение" каза гербераса и в стаята замириса на пълни гащи

https://www.nbox.bg/2021/01/%D0%BE%D0%B3%D1...BF%D1%83%D1%82/


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Профче, не знам на какви дроги си, ама току що погреба Бойко с тази рецепта;))) защото призна, че Бойковите локчета са престъпление срещу нацията, а ваксините са престъпление срещу човечеството. А, да и още, че си взел много пари, за да лъжеш хората, при все, че си знаел една много проста рецепта, която и аз си правя, понякога, утрин на гладно, ако не ме мързи;))) в следният вариант: стоплям вода на печката, акам в нея една кафена лъжичка сода и избухам половин лимон сока и съдържанието му без кората, разбърквам и изпивам така приготвената помийка на гладно;))) Наистина спира саполите, ама за известно време. Инак, да, не я правя всеки ден, щото сутрин ма мързи, сутрин, единственото, което ми се прави е да утрепя тоя, дето ме е събудил;)))


"Началото на заболяването е свързано с бурното размножаване на вируса, и то в горните дихателни пътища. Решението ми за това, колкото и да ме майтапят, което и за грипа горе-долу го бях казал, е лимонът със сода. Ако си юнак - резенче лимон го потапяш в содата - така, както се панира месо. И го изяждаш юнашки. Който не е такъв юнак - цеден лимон със сода, защото содата за хляб също унищожава коронавируса. Това се прави в момента, в който усетиш тежест, сухота в гърлото, дразни те назофаринксът - това, което нормалният човек всяка година един или два пъти го прави през зимния сезон. Няколко дена (трябва) това да го правиш".

https://segabg.com/hot/ako-mangurov-se-be-p...ARHYYKxP3OvHWY0
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 11.3.2021, 12:53
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойха Хрес Спасител
преди 0 секунди
Демокрация е, казал съм, нема да им разпореждаме, да им пращам момчетата, да ги сбират с бухалките, че ползваме медиите като бухалки на съзнанието. Там искам да се говори за ваксини, ваксинации, опашки пред ваксинационните пунктове, искам да се снима как са намръщени и спайдушени и как след ваксинацията сички излизат с грейнале лица, весели и щастливи. С по един плакат "Благодарим, Бойко...", не тва за по-нататък. Така мое да е доброволно, но кат видат, че оттам се излиза жив, див и щастлив, сички ша са юрнат са боцат. Така ша скипнем правото на избор и свободната вола и никой нема да разбере, как преебахме и самата демокрация, ама кой ти мисли за некви си права, гато сай уплашил за жизн?

36% от българите вече искат ваксина, 41% против по-леките мерки
Близо половината са доволни от реакцията на държавата в пандемията
https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/03/10/3...#comment-newest

Пич, ма не тъй общо, билкови бонбони, лимони, сода, тва е "продуктово позицициониране". Ша кайш, стопляте си вода на печката с дърва;))) примерно 200-300 мл, акате в нея половин лимон, заедно с карантиите му, ако "био" може и с кората;))) шибвате една кафена лъжица сода и разбърквате, така приготвената помийка, но е важното, че я изпивате на гладно, преди сутрешното кафе и преди да с те яли и да мине поне половин час, преди да почнете да ядете, за да подейства помийката, инак мой да бутате жинжифил с мед, вместо лукчета с жинжифил, ма сичко опира до тва, дали ша ва мързи, па и друго е да има жена, а ти го стъкме, рано сабахлян, а са погрижи за тебе след децата, макар, че, децата, навремето, кой гий ебавал, първом винаги грижата е била за мажот, щот без мажот, ни жената, ни децата, нема да оцелеят. Ама сега е друго;)))

„Това са елементарни и евтини средства, които препоръчвам всяка година в сезона на респираторните инфекции: билкови бонбони, лимони, сода. Те ефективно намаляват вируса в горните дихателни пътища и така свиват вероятността за тежко боледуване и от предаване на вируса."

Проф. Кантарджие: Есента ще имаме по-малко болни, ако ни уврат главите
Догодина може да се появят отделни случаи на коронавирус
https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/03/11/p...drc5yN_ZG6IVkZA


Мамам Узун-дочка Мей
преди 0 секунди

Сссссссссссссссссссссс..., шшшшшшт, тихо, Ангелов, за ваксините или добро или нищо, а па за "Астрата", нищо лошо, да не съм чула! Ша плюйш най-вече "Спутникът", че, ако влей ша нъ конкурира, ша навреди и на партнерите от ЕС! А знаеш, дочка е у Еуропцата, депутатин!
Искам само от теб, адно: Ваксинация, ваксинаци, ваксинация...!, Тва е новата икономика, тва прай кинти! Тва, че ще умрат 2-3 шугаве офсе е допустима загуба, щом останалото стадо ша оцелее или как казваше равин Анна? "По-добре да умре един, нежели сите!"

В България има смъртен случай след ваксиниране
Ангелов: Няма доказателства, че причината е във ваксината

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/03/11/v...sinirane.482875





PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (7) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020