www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Записът на Руди Гела


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Записът на Руди Гела
Йордан_13
Публикувано на: 28.5.2023, 21:06
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



26.05.2023 г.
Публикуваме без съкращения и коментар записа, който депутатът Радостин Василев предостави на медиите днес.
Аудиото е близо 5 часа.
Приятно слушане.

https://www.youtube.com/watch?v=IIYqDhrzLYI


Зема да отделя 5 часа от живота си, да го изслушам, да набележа, сички интересни моменти и след това 2-3 дни от живота си, да ги снема като текст и да го раздухам в интернет;))) Тва е нещо страшно! НО, ИМА И ПО-СТРАШНО, ЛАПЕТИИ! Лапетиите, дето казваха да одим да гласуваме, за който си искаме на тези избори, само да гласуваме! Лапетии, случайте бача си Данча, мъдрец е той, само калъча оправя тези! Имало много интересни моменти за "Възраждане" За мене не са интересни, аз ги знам, какви са;)))

SaLeX bg
преди 3 часа
Материалът е много интересен, за изслушване, но, като че ли "Черешката на тортата" е тук:
02:28:20 - 02:28:33: "... ВСИЧКИ ВЛЕЗНАХМЕ С ЕДНА ИДЕЯ: ЧЕ, ТУКА, ЗА 4 ГОДИНИ ЩЕ ОПАПКАМЕ СИТУАЦИЯТА И ВСЕКИ ЩЕ СИ ОТИДЕ НА ОСТВОВА В ТИХИЯ ОКЕАН!"... 😡😡😡
Stuff
преди 1 ден (редактиран)
Малка част от някои изказвания. Гледайте цялото нещо, защото имам МНОГО пропуски, а бисерите нямат край
- 1:07:58 - 1:08:15 "Даже имената са синхронизирани с посолствата"
- 1:32:22 - 1:32:54 "Нека да кажа, че това са наши хора, които са одобрени от посолствата"
- 1:31:48 "той отиде при посланниците и обеща да го приеме"
- 58:55 Бойко: "Те нали даже от чужбина ще ме пазят, щото съм им важен, да има правителство. Ето, как пазят Сашо Николов. Срещу него имаше обвинение и на следващия ден беше поканен на прием в американското посолство"
- 47:30 това правителство ще продължи до момента, в който Борисов се страхува от Гешев и президента"
- 1:53:29 - 1:54:10 7-10% с ДБ; "ала бала през президента"; "ако пуснеш народа да се репрезентира правилно ние трябва да сме до 10 с ДБ"
- 1:06:46 01:07:08; 02:10:37 - 02:11:11 "Най-умното нещо е да му махнем службите, да му махнем провомощията" "да го направим на кралицата на англия" (Радев)
- 1:29:33 "Един коментар от Джерами" (някой да ми каже кой е тоя, че не го знам)
- 38:40 - 39:45 искат "еврото като паралелна разплащателна валута"
- 45:51 - 46:08 "За еврозоната - ще е малко по-сложно, защото инфлацията ще е извън нормата"
- 46:08 - 46:11 Урсула: "За шенген ви е много голям шанса"
- 46:11 - 46:17 Урсула: "Еврозоната трябва да го измислите как да позаобиколите правилата"
- 1:14:06 - 1:15:18 ще пазят имунитета на Борисов. Христо Иванов има план "поне 6 месеца да се влачи имунитета на Бойко"
- 1:16:50 Борисов се вижда като шеф на външна комисия в парламент
- 1:57:32 "50% от вота който е контролиран" за това как вота в Хасково е контролиран и ПП нямат шанс там
- 02:19:37 - 02:20:27 "какво ще се случи с про руските сили?" (поне тези които те наричат така) "взимат парламент в следващите 18-24 месеца" затова бързат за шенген и еврозона
- 02:21:33 - 02:23:14 "нашите хора предимно де интересуват дали се грижи за тях или не" (европейските хора като пратеничката Габриел); "ще свършим ли работата, която очакват от нас"
- 02:26:20 "тя е женена за еди кой си, кой ѝ е кум" (колко ще говорят за тях в брюксел)
- 02:28:20 - 02:28:33 "за 4 години ще опапкаме ситуацията и всеки ще си отиде на острова в Тихия Океан"
- спонсори
- пране на Борисов
- не са сигурни какво представлява партията им
- законно или не, ще сменят постове
- страх ги е от избори
- всичко е PR и това си е чиста коалиция. Напълно са наясно, че ще изгубят гласове
- най-много се притесняват как да оцелеят и да следват примера на ДБ
- чудят се как да "затапят" приказката, че са правили коалиция с ГЕРБ
- 1:29:17 "Ако вземем Габриел (направят коалиция) губим всичките си избиратели и ги даваме на възраждане
Peter Petrov
преди 1 ден
Есенцията на този запис се събира точно в няколко минути от: 1:35:00 до 1:35:43
1:35:00 Снежи: 'Означава ли, последен въпрос, че в някои от следващите дни или седмици, ще ни се наложи да гласуваме против падане на имунитета на Бойко?'
1:35:20 Асен Василев: 'Не! Това, което Кирил каза: идеята на Христо Иванов е идеята да се въведе Европейски практики от Европарламента, което означава че поне 6 месеца ще се влачи имунитета на Бойко, в някаква комисия, която ще разглежда всички доказателства лист по лист и перо по перо.'
Заключението е следното, от абсолютни врагове на Бойко- ПП-ДБ се превръщат в абсолютни гаранти за спокойното съществуване на Бойко и ще се постараят гласуването за падане на имунитета му да се 'влачи' максимално дълго.
Plamen Dimitrov
преди 5 часа
Има ли сред абонатите на Карбовски някой завършил Кирология, който да може да дешифрира това изказване: 2:45:30
"Истината е, че съдбата на Бойко Борисов е изключително неважна в сравнение ако решава въпроса на много повече хора и изключително важна ако това е пример за ужасно много хора по същия начин"?
Аз го преслушвах и препрочитах около 26 пъти, но пак губя тънко-изписания момент на логиката.
Хармония
преди 2 часа
С други думи, глупака се опитва да каже. Че в определени отношение Бойко е изпята песен, както се разбра от целия запис. Бойко е чиста чужда подлога държана на повърхността на водата, благодарение на посолствата (Брюксел в това число). Но, поради това, че е държан от чужди на повърхността, явно играе и важна фигура, в случай че Герб вземе прелом, и взима решения за останалите партии (ПП в случая). Затова той е маловажен и важен. Според зависи как протекат събитията. Ще бъде разспънат или "цар".
ivaylo ivanoff
преди 1 ден
Имаше нещо в записа , което е малко притеснително относно Възраждане и намеренията им, нещо от сорта- '' Говорихме с Костадинов и той каза ,че ще е самоубийство, ако направи някакви компромиси сега".Досега им симпатизирам, въпреки, че се чудя наистина какъв гръб имат , за да скачат срещу всички, без да има някакви СЕРИОЗНИ последици за тях/него. Справка - Мишо Бирата, Ваньо Танов, Иванчева и т.н.
Ggjg Hfd
преди 7 часа
3:21:52 "Може ли да кажа нещо.Отново ми се струва,че изпускаме , защо ни трябва Габриел.Тука не става въпрос за нейния каприз ,а става дума за това ще имаме ли заложник или няма да имаме заложник повреме на мандата" -Ами младите имат от кога да вземат пример за това,как се взема заложник в политиката.Много" хубав акъл" от опитен играч.
PMEmail Poster
Top
Петър.
Публикувано на: 29.5.2023, 13:38
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Между 38:40 - 39:45 Асен Василев ясно казва как първото нещо, което ще направят при влизането им в правителство е унищожаването на Българския Лев с приемането на Еврото. Естествено това ще бъде направено така, че да събуди възможно най-малко съпротива като позволят разплащане и с двете валути.



--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Депутатът Радостин Василев отговаря на всички неудобни въпроси на

https://www.youtube.com/watch?v=lPdY8CEcCAw

Ми, кво да ви кажа, не, че в този запис има нещо, което да не съм го знаел, от много години, но все, пак, да отбележа за Лена;))) Вижте сега, какво каза Василев: Лена е мин. председателя в сянка при управлението на Киро§Кокоро! А, помните ли, че, аз го казвах, много пъти? Даже, настоявах Лена да си излезе и да си стане мин. председател, официално, щото знам, че мадамата ги въртеше на малкия си пръст. Немам конкретно инфо, просто интуиция;))) "Бойко Борисов е враг номер 1 на българския народ", "Лорер е много про ГЕРБ". Вижте сега, това, аз го знам, още от 2002 г., откак го извади Посолството на САЩ на политическата сцена през НДСВ. Първата му работа беше да атакува музикалното пиратство в България, защото това много дразнеше западняците и той демонстративно мачкаше пиратски СД-та с валяк;))) Така че, още оттогава си пролича, как Посолството здраво командореше българската политика. Василев, ще прави партия, евроатлантическа, центристка с милиционер от ДС в екипа си, хм;))) Затова изтече записа, не за друго. Явно ще се опита на базата на игра с идеята за антикорупционността да се сформира нова дясноцентриста партия в България, която да замени ГЕРБ. Според мене, без "помощ" отвън, тва не мой да стане, т.е. твърдението на Василев, че партията ще е пробългарска, но евроатлантическа, това е нон-сенс;))) А, не забравяйте, че Василев е адвокат;))) Адвоката е една особена фигура в правото. Та, така. Колкото до ДБ, те са ясни, това е американското посолство и чрез тях ще се изпратят български войници в Украйна.
PMEmail Poster
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



ВАМПИР-хапещите зомбита
а) еврейска ГЕНетика

Рептилуидно (...астрално,сложно е...) влияние 24/24/365. Над 40%

Ей, тъпа п*тко, ама ти верно ли си си втълпила,че ТИ си тооолко умна?

Тъпи *утки. Пола ви е тъп бе,шматки. На над 350 дългосрочни тактики и стратегий и издишате отсекъде.

НароднЯци, как през последните 3200 години ще се защитавали от такива успишно,при положение, че дори и теорията не знаете?

Тумбата властва/народа е ввввластттта, вас питам.
Доказателства!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020