www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Ново 20!!!


Страници: (5) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ново 20!!!, Този път разконспириран е Волен Сидеров!
100именъ
Публикувано на: 20.7.2006, 17:24
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Нали имаше такъв термин в картите? Май в белота!? Ама аз карти много не играя, но както и да е, друга е темата!

Прекарах цял следобед в софийската градска библиотека като разглеждах броевете на вестник "Демокрация" докато там е работил "националиста" Волен Сидеров!

Разгледах само 1/3 от въпросния период на неговото пребивавене във въпросния вестник и открих доста "впечатляващи" негови мисли!?!? Едни такива... как да ви ги опиша сега... ъъъъъ.... аааммммм... абе... не много националистически мисли!!! smil3dbd4e5e7563a.gif

Те са съсредоточени в 2 статии, лицето Волен Сидеров явно като главен редактор е избягвало да си прави труда да пише! За това са толкова! Но доколкото знам, през периода в който е работил там, но не е бил главен редактор вече има повечко статии! А аз точно този период не успях да обвхвана днес!

Така че утре може и да има 40!?!? smil4334ad8a149e0.gif

Понеже незнам как да си направя галерия та ги пратих на "Запознат" да ги качи 2-те статии! Като ги качи, ще ги коментираме, ще ги анализираме и ще порасъждаваме върху тях! smil4453a8352265e.gif


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
100именъ
Публикувано на: 20.7.2006, 17:54
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Така, първата статия вече е качена!

Ето я:

User posted image

А сега да я коментираме!

Всичко което в тази статия Волен казва за "червената армия", за "Альоша", за комунистите, за окупацията на България е абсолютно вярно според мен и аз се подписвам под тези думи също!

Обаче, това е само половината част от статията!

По на долу нашия краен-"националист" и отявлен анти-американист говори странни работи!?

Него големия националист Волен, Сидеров този безкомпромисен враг на САЩ... него го е "СРАМ, ЧЕ НИТО ЕДИН БЪЛГАРСКИ ВОЙНИК НЕ ЗАМИНАЛ ЗА КУВЕЙТ"!

него го е "СРАМ ОТ ТЕЗИ КОИТО НАПАДНАЛИ ЖЕЛЮ ЖЕЛЕВ, КОГАТО СТАНАЛО ВЪПРОС ЗА БЪЛГАРСКО УЧАСТИЕ В ПУСТИННА БУРЯ, МАКАР СИМВОЛИЧНО"!

Еба мама му, вчера ли си говорихме за шизофрения??? Тя май е много разпространена!?

За съжаление статията накрая е с влошено качество, но обще взето думите са тези: Че ако в крайна сметка не сме можели да минеме без "страж на мира", тук се визира СеСеСеРе, то по добре този страж да е другия Голем Брат - САЩ!? Защото видиш ли американските момчета показали как ставало...

Браво Волене, браво Сидеров... моля аплодисменти... smil4453a9006c2f4.gif smil4453a9006c2f4.gif smil4453a9006c2f4.gif smil4453a9006c2f4.gif smil4453a9006c2f4.gif smil4453a9006c2f4.gif smil4453a9006c2f4.gif smil4453a9006c2f4.gif smil4453a9006c2f4.gif


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
100именъ
Публикувано на: 20.7.2006, 18:16
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Сега и второта статия! Тя е доста по-гнусна така да се каже! Щото тука вече сериозно се плюе национализма и се защитава...... кого мислите... защитава се ДПС!

Не вЕрвате??? Ами ето вижте тогава:

User posted image

Ако още не вервате, то отидете да си прегледата очите, като на рекламата на СЕАТ:)

Така, сега, да кажеме, че до някъде е извинително да се говори против "възродителния процес" проведен от БКП! Не за друго ами да сме благосклонни към Волен! Айде това може пък и да може да се преглътне!

Но да се говори конкретно против национализма, както и да се защитава конкретно ДПС, това вече smil4334a79125a1c.gif smil4334a79125a1c.gif smil4334a79125a1c.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif

Значи ултра-националиста Волен, крайно-десния Сидеров с ирония си спомнял, как негови познати, уж интелигентни хора го били уверявали как турците искали да си правят своя република със столица Варна! Предполагам иронията не само аз съм я доловил!? И с ирония този стожер на национализма, този колос на българизма, добавя че същите тези хора лесно можело да им се внуши, че ДСП участвайки в изборите е опасно за "социалния мир"!!! Като добавя, че след като ДСП вече било 1 година в парламента и нищо не било станало, значи всичко е О'К! Значи тъпите националисти са някакви параноици, но иначе уж са интелигентни!

После той нямало да забрави протеста през 90-та година който той пропуска да спомене, че е организиран от националистическа партия - БНРП! Това е цензура от негова страна, а той сега се оплаква от такава! Та той нямало да забрави протеста на националистите през 90-та година когато направиха жива верига пред Великото Народно Събрание в опит да не бъдат допуснати депутатите от ДПС! Той нямало да забрави изпотените и изкривени от злоба лица на тези националисти, на тези хорица докарани с рейсове от цялата страна!?!?!?!?!?!?!?!?!? smil4334aa44c7e89.gif smil4334ab7941679.gif

Колко е възмотен от тази картинка либерал-демократа Волен Сидеров!?

Трябва да попитаме ултра-националиста Волен Сидеров какво мисли по въпроса!? smil4334a69a0bdb2.gif

Не се наемам да предположа! smil4334aa05d5cb2.gif


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Янга
Публикувано на: 20.7.2006, 19:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 338
Участник # 326
Дата на регистрация: 7-April 06



Този човек определено има сериозни проблеми с личността...
Интересно ми е какво ще каже в своя защита ако някой му покаже въпросните статии. Нормално е човек да се променя ама такова драстично обръщане на 360 градуса и през годините на пубертета не се наблюдава...
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 20.7.2006, 20:10
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Доста озадачаващо,но нека се помисли трезво,без да довеждаме натрупаното напрежение до експлозия...
Хората се променят.Може би Сидеров да е бил въвлечен в самоподдържащата се система от заслепени и може би да е излязъл от нея...

Но дори така да е,съмнително е с такива минали убеждения сега Волен да се превърне в една от най-дискутираните личности по повод пронационализъм.

А от друга страна,кое пречи на една личност да израстне за кратко време? Този аргумент,за миналите му статии,бе използван и от враговете му(да не изпадам в подробности) и със сигурност манипулацията му не е едностранна...Ако наистина е сменил обежденията си,защо да не бъде приет от обществото? Аз самия нерядко,в последствие на постоянния процес на осведомяване,сменям вижданията си по даден проблем коренно и това не ме смущава...Но малко сложно става,когато си журналист предполагам.

Не казвам,че Волен Сидеров не е съмнителна личност или заслужила доверие,но смятам,че статиите не могат да бъдат обедително разобличаване.По-скоро да се търсят връзките му и отношенията му с други съмнителни личности,защото при всички случаи,Волен прилича на по-скоро на марионетка,отколкото на заблуден.
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 20.7.2006, 20:14
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



QUOTE (Янга @ Jul 20 2006, 07:59 PM)
Този човек определено има сериозни проблеми с личността...
Интересно ми е какво ще каже в своя защита ако някой му покаже въпросните статии. Нормално е човек да се променя ама такова драстично обръщане на 360 градуса и през годините на пубертета не се наблюдава...

Аз съм живият пример за това.Преди да си пусна интернет(преди година) бях примерен заслепен.Макар и вътрешно да изпитвах несъответствие с идеите на глобализма(давам пример),никога не съм ги отхвърлял.Това стана чак когато се появи прозореца ми към информация.И този сайт беше завършека на обръщането.Всичко зо кажи-речи година.Ако имах възможност да променя нещата,както Волен изглежда си мисли,щях да действам.Волен е гнил,но защото е използван,защото има някой,който го командва.Да му се подиграваме едва ли не,не смятам за същност на явлението Атака.
PM
Top
Petee
Публикувано на: 20.7.2006, 22:27
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



Вярно е! След 89та будните и мислещи хора започват да виждат нещата по друг начин. Познавам хора които лично познават Сидеров и доста от тях казват, че има отклонения. Аз обаче вярвам на това което виждам - телевизия СКАТ, противоюдейски книги и т.н. Все пак той и хората които стоят зад него отвориха очите на много хора.
Нормално е, след като изкараш цяла вечност в репресии и изолация да намразиш този, който ти е "освободотел" (в случая СССР), да погледнеш към другия голям брат-освободител(САЩ).
PMEmail Poster
Top
Ник
Публикувано на: 20.7.2006, 23:39
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 380
Участник # 219
Дата на регистрация: 26-December 05



Да ви призная раздвоен съм.Първо това,което го пише го виждам с очите си.Второ,ако сега го каже някой и ми каже,че е националист-ще му се изсмея.От друга гледна точка аз,който в живота си не съм членувал в партия,бях върл симпатизант на СДС,ПРИ ТОВА МРАЗЕХ ВЪОБЩЕ ДУМАТА ПАРТИЯ!Давах пари,ходех по митинги,пропагандирах,пених се,участвах дори в комисия по избори и то активно.Ами,като дойде царя с прочутата си реч.Отидох в местната цетрала и си предложих услугите-все заради тази пуста промяна.Е член не станах,но бях много активен../и глупав/.А като малък се и нааквах,не съм сигурен дали съм го правил много конспиративно.Боже,отде да знам,че ще порастна и ще ми трябва добър имидж.Но знам също,че в библията пише:"по делата им ще ги познаете..."Хора,хора...ще градим ли или...
PM
Top
Хунор
Публикувано на: 20.7.2006, 23:42
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



Значи тоя наистина е бил сътрудник на дс и поръчков журналист. Чудя се как ли му е бил псевдонима? Вече няма съмнение, че всички допуснати до парламента са били сътрудници на държавна сигурност User posted image



--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top
Petee
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



Защо тогава ще прави телевизия и ще отваря очите на хората? Защо всички политици и медии го плюят и мачкат с всякакви средства? Защо ще пише антиеврейски книги? Защо 300-400 хил. (голяма част от които живеещи в чужбина) българи му повярваха на миналите избори без да му чували изказванията по телевизията за мир и благоденствие в близкото бъдеще?
Не знам дали е от ДС, но виждам делата му и до голяма степен ми допадат и най-вече това, че върна вярата в Бога на много хора, та чак и част от развратената младеж се усети!
Човек, който е във връзка с Бога трудно се подава на манипулации и лъжи.
PMEmail Poster
Top
Калоян
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 249
Дата на регистрация: 13-February 06



Волен Сидеров е бил нещатен сътрудник на ДС и най-вероятно няма псевдоним.Отдавна се знае че СКАТ е собственост на Денис Ершов,както и "Монитор".Сидеров не виждам как може да бъде вярващ,а да живее без брак с окултната си половинка-Капка,както и да имат за много близка приятелка Вера Кочовска.

Докладът от Московската конференция е по-интересен

http://www.radioislam.org/conferences/index.htm

Както и тази снимка

User posted image


--------------------
?????? ?? ??? ?? ?????,?? ??? ???????? ????? ? ???? ???? ??? ????? ????? ????????? ???????!!!
PM
Top
Спорт-Здраве
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



В резюмето на речта му от линка,който си дал,не се казва нищо особено.Само исторически факти с елементи на негово лично мнение.А кои са тези с него на снимката?
PM
Top
Калоян
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 249
Дата на регистрация: 13-February 06



Исторически факти,но предимно свързани с Русия.Най-вляво е Ахмет Рами.Другите са част от конференцията.Това е официално разпространеният протокол.Само Бог знае какви други неща са се решили там.Нямам спомен Волен Сидеров да е споменавал за това си участие с тези видни "антисемити". smil3dbd4e398ff7b.gif


--------------------
?????? ?? ??? ?? ?????,?? ??? ???????? ????? ? ???? ???? ??? ????? ????? ????????? ???????!!!
PM
Top
Иван
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE (Petee @ Jul 21 2006, 12:37 AM)
Защо тогава ще прави телевизия и ще отваря очите на хората? Защо всички политици и медии го плюят и мачкат с всякакви средства? Защо ще пише антиеврейски книги? Защо 300-400 хил. (голяма част от които живеещи в чужбина) българи му повярваха на миналите избори без да му чували изказванията по телевизията за мир и благоденствие в близкото бъдеще?
Не знам дали е от ДС, но виждам делата му и до голяма степен ми допадат и най-вече това, че върна вярата в Бога на много хора, та чак и част от развратената младеж се усети!
Човек, който е във връзка с Бога трудно се подава на манипулации и лъжи.

Не свеждайте въпроса за национализма до партия и въпроса за партия Атака до Волен Сидеров.

"Защо ще прави телевизия, защо са му повярвали хората, защо пише срещу евреите"

Пете, задаваш отговори.
Хората вярват, защото нямат цялата информация и искат да вярват. Какво общо има Сидеров с това?
Пише срещу евреите, за да влезем в схемата на "борбата, зрелищата, емоциите". Ти кажи защо евреите убиха 300 000 - 600 000 евреи? Те казаха, че са 6 000 000, защото искаха да са толкова, макар и да не можаха да го направят.
Той говори и срещу ДПС, нали? И срещу циганите. Но какво от това?!
Все базови неща в манипулацията.


QUOTE
Не знам дали е от ДС, но виждам делата му и до голяма степен ми допадат и най-вече това, че върна вярата в Бога на много хора, та чак и част от развратената младеж се усети!


Изброй делата му!
Колко пъти да повтаряме, че имаше всичко на всичко три неща, които да направи и той очевидно ги саботира. Повтарям - не само не помогна да станат, ами им попречи:
- Подписката срещу базите. Провалена няколко пъти за по-сигурно.
- Вместо революция в деня на ратификация на договора от НС, те тихомълком покриха датата.
- Митингът на 3-ти март с възможността да се окаже реален натиск.


Пак влизате в схемите им, като се мъчите да търсите ползите там, където ги няма. Нека прилагаме наученото. Реалните ползи за национализма и народа ни са именно в предателството на Сидеров. Хората разбраха, че трябва да се научат да разпознават и да действат сами.
Георги колко пъти ви обяснява, че изградените структури прозряха ненужността на ръководството, а също че местните проблеми могат да си решат сами.

Със случаят в Търново вече и децата научиха този урок.
PM
Top
Petee
Публикувано на: 21.7.2006, 18:27
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



Кой е Денис Ершов?
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (5) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020