www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Проблеми с логването


Страници: (7) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Проблеми с логването, как да ги разрешим
antijew
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Севар @ Aug 28 2007, 12:06 AM)
Ако при логване имате проблеми може да опитате следното в този ред:
1. Проверете дали са ви разрешени бисквитките в браузъра.
2. Влезте в настройките на браузъра и отидете на списъка с бисквити. Там намерете нашия домейн voininatangra.org и изтрийте бисквитите съотвестващи на него. При следващо логване, те ще се възстановят сами.
3. Отворете настройките на защитната ви стена и вижте дали бисквитите не са забранени там. Също и HTTP-referers по принцип трябва да бъдат включени.

Моля, който има проблеми да пише.

Елтимир,виж това горе го е писал Севар.Дали няма да помогне в разрешаването на проблема?


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
black_rose
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 63
Участник # 1 085
Дата на регистрация: 20-August 07



Предавам буквално:

"Би ли им написала, че ще си изтрия бисквитките понеделник, след като си ги купя и изям. Преди това не мога. И още: не съм овладял езика Линукс говоримо, даже писмено не го владея. Аз си въобразявах, че като сме в България, та ще си говорим на български език, а не на линукс. Сорри, заминавам в Джендема, където от линукс не отбират. Там поне няма да ме смятат за идиот"
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Ок, като измисля Интернет 4-та генерация, тогава няма да има бисквити. Или като напиша нов невиждан досега форум.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Биляр
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 241
Участник # 929
Дата на регистрация: 15-April 07



не съм излезнал, но понякога когато затворя прозореца с форума и по-късно пак го отворя, не ми зарежда началната страница а ми пише "db connection failed" предполагам, че претоварва сървъра и той ест. има ограничение на връзките от един ай пи адрес... вие как мислите, на какво се дължи? дали не ни атакуват както ние тях с флууд атаките?


--------------------
"?? ????? ????? ? ??????? ?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ????"
????? ??????
PMEmail PosterICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Е, аз понеже съм тъпо и неграмотно селско копеле, за разлика от Биляр, който ненавижда магиите, значи мястото ми не е тук. Желая ви само успехи!


--------------------
PM
Top
Биляр
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 241
Участник # 929
Дата на регистрация: 15-April 07



изглежда че да, но мисля, че няма човек който да разбира от всичко, нито пък който да се е родил научен. лошото е, когато не иска да научи елементарни неща с чиято помощ да може да борави на потребителско ниво с един компютър.
забравяш, че ти помогнах с преобразуването на документите които ми прати преди няколко седмици, забравяш, че ти дадох линк към сайт за сваляне на програма с която да си преобразуваш аудио файлове. мислех да ти предложа връзка към една компютърна енциклопедия, която ми се струва че е много полезна, има какво да се научи. ако я искаш пиши ЛС.

аз какво ненавиждам или не, това не е тема за публично обсъждане, още по-малко пък ще ми нареждаш какво да ненавиждам. магиите, това са нечисти сили и реално съществуват, аз имам информация за тях и не малко книги написани има на тази тема. защо трябва да харесвам хора които желаят злото на други хора.

ако има нещо да ми казваш, моля, пиши ми лично съобщение... не се излагай повече! не съм това за което си мислиш че съм и в което ме подозираш... а, къде е твоето място, ти ще прецениш...
smil4334ac3a07306.gif


--------------------
"?? ????? ????? ? ??????? ?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ????"
????? ??????
PMEmail PosterICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Благодаря за "мястото", то не е в тоя сайт, верно си е. Благодаря и за програмата, благодарение на която два пъти си преинсталирам уиндоуса, без да мога да преобразувам файловете. Благодаря за напомнянето, че мястото ми не е тук. Ще го имам предвид. не съм шеф, нито лидер, спокойно. Ще се махна сам, не е нужно да ме гонят. Единствено Силвето нека да не бъде спокойна, защото наистина съм решил да й видя сметката. Писна ми от нея.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Първо ще я гръмна в челото. В случай, че не уцеля, ще стрелям в торса, в корема. После ще отида и ще я довърша с ножа. Вярвам, че съпругата ми, която в момента е до мен, ще бъде доволна. Сеирджиите също могат да бъдат доволни. След това от НСС най-вероятно да ме застрелят и мен, ама на кого му пука? Ще си бъдете по-добре без мен, знам го. вие, а също и Ваня, съпругата ми. Пис-на-ми!!!!!!!!!! Писна ми от натяквания да убивам и да не убиивам. Писна ми от заплахи, че ще някой щял да каже кого съм убил и кого не съм могъл да убия. Ще убивам и толкова. Да дойдат и да ме арестуват. Включително за смъртта на един пиян, който преди пове от 20 години падна от един мост и се удави.


--------------------
PM
Top
anti666
Quote Post












QUOTE (Елтимир @ Sep 8 2007, 02:35 PM)
Е, аз понеже съм тъпо и неграмотно селско копеле, за разлика от Биляр, който ненавижда магиите, значи мястото ми не е тук. Желая ви само успехи!

Биляр, имам един въпрос към теб. Когато те поискаха да си смениш профила, какво друго поискаха "евреите" от теб?
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...t=ST&f=6&t=1300
В един момент се появяваш, започваш да раздаваш квалификации за един човек с много голям принос за това движение и да го пъдиш оттук, в друга тема съвсем непрeдизвикано захапваш друг участник за правописна грешка. Отделно се опитваш да се свържеш с хора, които вече не пишат тук, но представляват особен интерес за "разработка" (прeдупредени са отдавна, за твое сведение). Та мисълта ми е че ти тук се изживяваш като админ. В интерес на истината и аз се недолюбвам с един от админите, но все пак му отдавам дължимото за приноса на подръжката на този сайт, все пак е админ и е нормално да има такива права. Но ти си друг случай.
Елтимир, преди да вземеш каквото и да е решение - помисли на свежа глава. Ясно е, че като не могат да те обрaботят теб са започнали жена ти, за да направят живота ти ад и да те накарат да направиш нещо необмислено. Поговори си с нея, тя е достатъчно силен човек за да не те изостави сега. Била е с теб прeз вcичките тези години и смятам, че е най-близкия ти човек. А че онези нямат сkрупули ми е ясно отдавна.
Top
black_rose
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 63
Участник # 1 085
Дата на регистрация: 20-August 07



QUOTE (anti666 @ Sep 8 2007, 09:28 PM)

Елтимир, преди да вземеш каквото и да е решение - помисли на свежа глава.

Наистина прецени добре дали си заслужава!Моля те, помисли за последствията.Вярвам, че ще намериш правилното решение.
PM
Top
Биляр
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 241
Участник # 929
Дата на регистрация: 15-April 07



anti666, сменил съм си профила, защото така съм пожелал. ако не знаеш, хората които се развиват с времето сменят "кожите" си. никой не ми е господар и вие сте едни жалки параноици. все пак успокоително е, че освен Елтимир, черната роза, която му е близка (а той все още не казва каква връзка има с нея и как така тя поства неговите съобщения и казва той какво е писал) и ти anti666 няма повече атаки към мен.

другото което е, anti666 цитирай точно къде съм написал че гоня Елтимир, хайде! никой не съм гонил и не съм аз човека който трябва да го прави, още повече, че това трябва да се реши от всички. ти изглежда действаш под нарежданията на Елтимир. раздавал съм квалификации!? какво личното ми мнение не мога да изразя или? ако някой каже нещо срещу Елтимир или теб, значи е агент / провокатор / лош и си е присвоил администраторските права, хах така ли? Пълни лъжи и ти и Елтимир изпраскахте по мой адрес, и това от хора от които си мислех, че съм и с които ще бъдем едно цяло. Кои са тия, към които съм писал и не са били тук или са били предупредени!? Говори ясно и конкретно, не като твоят вожд с абстрактни понятия.

заял съм се с човек, заради няколко точки, а това не е ли основателно!? както каза, един стар участник, който отдавна не пише тук... стила на писание си е вид атака. защо да не направя забележка на някой който не пише правилно, какъв извратен свят - да се сърдят когато им кажеш как е правилно!

това е от мен, спира да ви отговарям, ако ще се заяждате по повече с мен, на лс!
и пишете каквито си искате простотии и измислици, все ми е едно!


--------------------
"?? ????? ????? ? ??????? ?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ????"
????? ??????
PMEmail PosterICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Проститии пише тоя Биляр, но не съм за банването му. Щот като го баннем, как ще знаем какво мислят господа другарите? С Черната Роза не се познавам. Нито лично, нито задочно. Разменили сме по някое писмо и толкова. Anti666 пък не се намира в България. Абе, билярчо, що като не познаваш хората така лесно раздаваш квалификации? Ей, момиченце, ти изобщо знаеш ли с кого си имаш работа? Пис-на-ми от такива като вас всезнайковци, които още не са проходили, а вече искат да тичат.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Има обаче друг проблем. След като Админите се разграничават от мен, то защо не се разграничат от моите текстове, както и от текстовете, дошли в тоя сайт чрез мен? Модераторите също. Руми, знам, че ме ненавиждаш заради Силви, махни моите гадни тектове от тоя прекрасен сайт, моля те. Същата молба се отнася и да други хора. Ако е нужно, ще я повторя поименно.


--------------------
PM
Top
anti666
Quote Post












Значи Биляр, аз не се обиждам лесно, нито пък имам навика да влизам в междуличностни отношения. Обаче в предишния си постинг пишеш че;
"А аватара си го махнах, защото бях заплашен от евреи, "че съм си загубил главата, а скоро ще станело и в буквалния случай".
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...t=ST&f=6&t=1300
И оттук причината да питам, защото има противоречие. Ако наистина не е имало никакви евреи или някой по интернет те е заплашил с нещо си, то тогава точно ти да използваш епитета "жалък параноик" е неуместно. Ако наистина (и допускам че е така) са те заплашили с реални действия, едва ли са се спрели дотам. Затова си повтарям въпроса, какво друго са поискали от теб? Разбирам, че е деликатна ситуацията, но мълчанието също е отговор.
А за параноите на Елтимир темата е до болка позната - сигурно и палежа на апартамента му е плод на въображението. Тук има поне още 10 човека, които могат да кажат нещо по въпроса за параноята. Този, за когото питаш и знаеш много добре кой е са го дрогирали за да го обработват. Друг привикан в МВР ужким случайно, а после му изваждат пълните файлове на участниците тук с надеждата да го вербоват. Трети пък с психотерапии го довеждат до състояние да сънува кошмари и да не иска да влиза повече тук. Защо не им кажеш на тях, че са жалки параноици?
В по-наташна безсмислена полемика нямам време да влизам, но както те, така и ние имаме хора, които са добри в психологията. И не е само Елтимир, и не само в психологията. Имайте го впредид, няма да ви е така лесно вече.
Top
Биляр
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 241
Участник # 929
Дата на регистрация: 15-April 07



анти666, не съм длъжен да ти давам никакви обяснения, ти кой си, че ще ми държиш сметка какво да правя и какво да пиша? аз случайно да го правя за теб? м? защо съм си сменил аватара, пък какво съм написал, пък какво пък що... на следовател ли се правиш? кой те подтикна да ме нападаш лично? ами това ако съм го написал, просто ей така, да се пошегувам!? ами ако пък съм от тях, както вие твърдите (ще си губя ли времето да пиша по форуми), ами ако не съм от никои, а просто си правя шеги и си слагам екстравагантни аватари, профили и т.н.? не е хубаво да сте коне с капаци, ей!!! Елтимир ми видял името и се обръща по име към мен, ами ако си бях написал ей така друго име, или ако това име не е моето, тогава какво!? пак ли ще се имаш за великия Шерлок Холмс!? можеш да разбереш, това което аз ти позволя да разбереш. разбира се няма за какво да се крия и не го правя.

цялата работа е, сгреших, това не е жалка параноя - това е планирана от него атака с измишльотини срещу мен, заради някои постове които съм написал (дори не са насочени с лошо към него), но на великия "колобър" не са му се харесали... след неговата тема, че си отивал за пореден път... е очаквал да види рев и молби за оставане, окрасени с много жални думи (дори да има такива, аз съм написал моето мнение, въпреки не това което очаква той, изглежда, че не се приемат различни мнения); след като съм му дал линк към програми за аудио конвертиране, той се заразил с вируси, нищо, че аз ги ползвам от 2г казва че няма антивирусна...; бил съм се страхувал от магиите и сатанистите, от там достигна до извода, че съм бил маг в по-късен негов пост; имал бил сведения от залива, от Персийския залив... уау, работата е много сериозна - да напълня гащите! и там не знам какво още му се е насъбрало срещу мен (на база на неговите комплекси) и следват стандартните обвинения - агент на силвето и ще ме гърми и ще ми разказва играта; но пропуска да спомене точно от кого има сведения за това, че съм техен агент и тем подобните простотии, направо към гърменето пристъпва с цел категоризиране на създадената от него ситуация като много серозна, направо криза; разбира се привлича още народ в негова защита - то който от слабост не може да реши сам проблема който е забъркал, едно на едно, привлича останали участници с цел да ги съкруши... логично.

това е от мен, но на голите измислени откровени лъжи от колобъра (което си е чисто доказателство за неговата провокация към мен) повече няма да отговарям, да си пише каквото иска. обезателно естествено ще заклейми моята защита като "простотии" и ще се похвали, че имал голям опит с провокаторите. той всъщност не е искал да изясняваме ситуацията, която той умишлено е създал, а просто да ме очерни, както ми и написа в предпоследното си писмо, което получих от него: "Навря се сам в лайната, а после се жалва, че са го били посрали. Ами тая игра така се играе."

и още нещо, съжалявам, че всички ставате свидетели на силно казано конфликт между нас, но аз самия не съм го искал, писах каквото има да се уточняваме на лс, но вожда освен на лс пише и поства лс-тата тук, бърза да поства и тук, разобличава ме пред всички, за назидание какво ще се случи на всеки дръзнал да се изкаже против неговите действия. това е великия колобър!


--------------------
"?? ????? ????? ? ??????? ?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ????"
????? ??????
PMEmail PosterICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (7) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020