www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Проблеми с логването


Страници: (7) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Проблеми с логването, как да ги разрешим
PARADOX
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Няма и една спокойна седмица в този сайт...!!! Защо ли...?!! Какво има да се дели...?! Само думи, зад които в повечето случаи няма дела...!! Камара от егоцентизъм и стремеж за себедоказване на всяка цена... Кому е нужно всичко това..?!! Кой печели от него...?!! Помислете си, върху тези въпроси и преглътнете гордоста си в името на общото благо...!! Защото това не е въпрос на лично оцеляване...!! Тук става дума за оцеляването на една цяла нация-Българската...!! Кой е по-голям от нацията...?!!! Ти или аз...?!!! Осъзнайте се или вървете по дяволите....
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 11.9.2007, 15:28
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Не смята ли някой че пак нещо става с този сайт?
Днес по едно време имаше около 450 посетители. И след 10 минути гледам 25 човека. Как става това? Някой или прави достъпа невъзможен за група хора или брояча нещо дава фира.
За моя случай е ясно. Разбрах че има от снощи бацил на сайта който действа избирателно – към определени посетители. Дори се знае кой го е качил – рагистриран участник в този форум. Затова при опит да зареди сайта – браузера ми почва да имитира даунлоуд на нещо и не зарежда сайта. Та ми се налага по друг начин да поствам тук. От вчера е така при мен. А при вас как е?


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Иван
Публикувано на: 11.9.2007, 15:32
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Не ми се е скапвало нищо при мен.
Ако някой друг е забелязал нередности, нека сподели.
PM
Top
black_rose
Публикувано на: 11.9.2007, 16:00
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 63
Участник # 1 085
Дата на регистрация: 20-August 07



QUOTE (georgi_nz @ Sep 11 2007, 03:28 PM)
Не смята ли някой че пак нещо става с този сайт?
Днес по едно време имаше около 450 посетители. И след 10 минути гледам 25 човека. Как става това? Някой или прави достъпа невъзможен за група хора или брояча нещо дава фира.
За моя случай е ясно. Разбрах че има от снощи бацил на сайта който действа избирателно – към определени посетители. Дори се знае кой го е качил – рагистриран участник в този форум. Затова при опит да зареди сайта – браузера ми почва да имитира даунлоуд на нещо и не зарежда сайта. Та ми се налага по друг начин да поствам тук. От вчера е така при мен. А при вас как е?

Аз също имах проблеми със сайта.Изобщо не зареждаше и ми изписваше грешка.Освен това имах проблем с влизането в майла ми, който е публикуван в този сайт.Не е параноя, защото с другата ми поща в abv всичко беше наред.
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 11.9.2007, 16:11
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Роза влизането в който и да е твой имейл не може да има нищо общо с нашия сайт. Като не си наясно с принципите в интернет комуникациите, по-добре не се излагай, а вземи се ограмоти малко от малко.
Това тук е интернет сайт, а твоята пощенска кутия, която си посочила при регистрацията си тук се намира на пощенски mail сървър някъде по света. Това е съвсем друга машина и има съвсем други собственици, а ти просто си един от многото регистрирани ползватели на пощенската им услуга. Ако имаш проблем с пощата си, обърни се към техническата поддръжка там.

Мога да обяснявам и още, само да има кой да иска да разбере.
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 11.9.2007, 16:18
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



При мен проблемите са аналогични като при black_rose, но явно това са проблеми поради компютърна и друга неграмотност. Съжалявам, най-добре е ние, неграмотните да се оттеглим.


--------------------
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 11.9.2007, 16:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Ама явно засега няма такива да искат да знаят.
PM
Top
black_rose
Публикувано на: 11.9.2007, 16:37
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 63
Участник # 1 085
Дата на регистрация: 20-August 07



QUOTE (Запознат @ Sep 11 2007, 04:11 PM)
Роза влизането в който и да е твой имейл не може да има нищо общо с нашия сайт. Като не си наясно с принципите в интернет комуникациите, по-добре не се излагай, а вземи се ограмоти малко от малко.
Това тук е интернет сайт, а твоята пощенска кутия, която си посочила при регистрацията си тук се намира на пощенски mail сървър някъде по света. Това е съвсем друга машина и има съвсем други собственици, а ти просто си един от многото регистрирани ползватели на пощенската им услуга. Ако имаш проблем с пощата си, обърни се към техническата поддръжка там.

Мога да обяснявам и още, само да има кой да иска да разбере.

Така ли?Сигурно няма значение и факта, че някои хора тук ми имат мейла и искаш да ми кажеш, че не могат да го хакнат или какво?Може би накои от нас тук не са толкова "грамотни" като теб или просто не са достатъчно "удобни".Греша ли?
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 11.9.2007, 16:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Разбира се, че грешиш. Кой ти хакна пощата? Кой отговаря за защитата на пощенския ти сървър? Кой отговаря въобще за сигурността на услугите в интернет?
Да не би да съм аз или някой от воините?
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 11.9.2007, 16:44
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Аз далеч не си правя илюзии, че пощата ми в абв-то не се следи. Следи се и то редовно. Блокирания за сега не съм имал. Преди година в този сайт на ниво сървар се ровеше из ЛС-тата. Някой от участниците тук могат да го потвърдят. При пипането по сървара се получаваха страни неща. ЛС от едно място отиваха на друго.
Така, че фирмата която стопанисва сървара дето ни е сайта не може да и се вярва на 100% в никакъв случай. Най сигурното е да е сървара наш и да е в дома на някой админ. Но това е скъп лукс и не можем да си го позволим за сега.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Запознат
Публикувано на: 11.9.2007, 16:44
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Имаш възможността да си скриеш имейл адреса от профила си. Ако ще обвиняваш някой, че ти е хакнал пощата, поне кажи кой е той. И без никакви доказателства, си остава едно празно адресирано към много хора обвинение.
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 11.9.2007, 17:10
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (Елтимир @ Sep 11 2007, 05:18 PM)
При мен проблемите са аналогични като при black_rose, но явно това са проблеми поради компютърна и друга неграмотност. Съжалявам, най-добре е ние, неграмотните да се оттеглим.

Елтимир, ако е истина, че си неграмотен, в което не вярвам, потърси информация и от други хора, за този проблем. Нямам нужда да ми вярваш. Давам отговор на конкретни технически въпроси. Ако се чувстваш, че знаеш повече за тази проблематика от мен, направо да насочвам хората към теб, ти да им обясняваш.
Ако си забелязъл, аз не се меся с диагнози в теми, в които не съм компетентен.
PM
Top
black_rose
Публикувано на: 11.9.2007, 19:40
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 63
Участник # 1 085
Дата на регистрация: 20-August 07



QUOTE (Запознат @ Sep 11 2007, 04:44 PM)
Имаш възможността да си скриеш имейл адреса от профила си. Ако ще обвиняваш някой, че ти е хакнал пощата, поне кажи кой е той. И без никакви доказателства, си остава едно празно адресирано към много хора обвинение.

Абсолютно никого не обвинявам.Гузен негонен бяга.Просто споделям проблемите, които възникнаха при мен във връзка със сайта.Не мога да разбера защо го приемаш толкова лично и ме нападаш.Всъщност вече започва да ми става ясно.
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 11.9.2007, 20:09
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Как няма да го приемам лично, след като лично съм заинтересуван да няма такива проблеми тук? Да не мислиш, че влагам времето си само за банове. Сайта не е съвършен и никога няма да бъде. А за пощата ти съжалявам, не мога да отговарям.
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 11.9.2007, 20:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Запознат @ Sep 11 2007, 08:09 PM)
Как няма да го приемам лично, след като лично съм заинтересуван да няма такива проблеми тук? Да не мислиш, че влагам времето си само за банове. Сайта не е съвършен и никога няма да бъде. А за пощата ти съжалявам, не мога да отговарям.

Ок.. Преди два дни имах следния проблем... Когато исках да вляза в сайта, ми даваше да свалям едно файлче от 25 КВ и накрая сайта пак не се отваряше...?!! Въпросното файлче беше елементарен троянски кон, който пазя изолиран, като доказателство... За 2 часа и нещо беше настроен и после "брадяса" сам.... Ако обърнете внимание (Запознат, Севар и др.) в блога на Мирчева пише един хомосексуалист с ник Цар! Въпросния бай-хуй има познания достатъчни за тази и за други бели... Този незабелен пенис пише и в нашия сайт, но с друг ник... Проблема е, че засега не мога да го закова на 100% и затова ще се въздържа от конкретизация на лицето с образ на гъз... Поне мен не можете да ме обвините в некомпетентност....
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020