www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Независим от фактите сайт


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Независим от фактите сайт
Eлтимир
Публикувано на: 8.10.2005, 13:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Един независим от истината сайт публикувал списък на разрешената от БКП и ДС опозиция. Няма сега да се спирам на всички имена, там има и истински, и фалшиви такива. Обаче предлагам на вашето внимание ето кои: " 32. Ахмед Доган, 61. Юнал Лютфи, 68. Шерифе Мустафа", 72. Осман Октай, 104. Ибрахим Татарлъ. Нещо да ви прави впечатление? Да ви казвам ли какви имена носега турците тогава? Някой помни ли, че самият Аамед тогава се казваше Мъди, пардон - Меди Доганов? Ей, тези хептен за идиоти ни вземат!!! Инфомар, брато, провери си чипа, "Проблем 2000" му се е отразил доста зле. Нещо много гафове взе да допускаш, след като с госпожица Левински писахте, че съм редактирал книги през 1933 година. Много дърт ме изкарахте бе, брато, недей така. Та виж Шерифето как се е казвала тогава и напиши тогавашното й име - Шаврънтийка, например. Г-н Анал Лютви ефенди вероятно също е носил било българско, било славянско, било еврейско или гръцко име. Но в никакъв случай не турско или арабско. Ей, независим, това списъче госпожица Левински ли го пробута? Ако е така, аз почвам да мисля, че госпожица Левински е нещо роднина на Негово Величесткво Цар Киро Катунски. Нещо все ментета пробутва.
Всъщност все по-ясно почва да личи, че независим нет преследва същата цел като телевизия СКАТ. Да създаде изкривен, неверен образ на българския национализъм. И с това да лиши българската нация от нейната последна възможност за спасение.
Приканвам всички да вземат отношение към темата и нека с общи усилия да разобличим измамниците. Преди те за пореден път да са измамили достатъчно обезверения ни народ.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 8.10.2005, 14:02
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



ТРУП В МЪГЛАТА
/На nezavisim.net посвещавам/
Както си вървях, изведнъж се спънах в нещо. Гъстата мъгла пречеше да видя добре и се наведох. Разгледах нещото внимателно. Беше труп. Изстинал и вкочанен труп на пометнато бебе. Беше трупът на неродената българска свобода. Беше трупът на неродената българска демокрация.
Свободата и демокрацията умряха преди да се родят. И само гъстата политическа мъгла ни пречи да видим страшната истина. Хей, вие! Малко движение! Направете малко вятър да разгоним мъглата.


--------------------
PM
Top
100именъ
Публикувано на: 8.10.2005, 14:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Особено втория ти пост много ми хареса! Доста добре си го казал и то в някаква литературна форма което го прави красиво, въпреки че става въпрос за нещо много гадно и грозно!

Точно така, уж щеше да идва демокрация, когато уж "падна" комунизма! Ама тя взе, че не дойде! Че и по-лошо, получи се нещо като по-лошия комунизъм! демек дойде ДЕМОНОКРАЦИЯ!

Защо стана така ли? Ами според мен защото тази "демокрация", или по-правилно ДЕМОНОКРАЦИЯ я направиха същите тези дето градяха "светлия" социализъм!

Сега уж някой искат да пада и демОнОкрацията! Това добре, даже много добре! Обаче като гледам, че пак тези които градяха "светлия" сициализъм, тези които уж го "бутнаха" и пак същите които градиха "прехода" към "светла" "демокрация", тоест градиха ДЕМОНОКРАЦИЯ, е като гледам, че пак са същите хора и нещо почва да ми намирисва! А на вас?

Явно верно "независим" е нещо като независим, ама от независимото слово, така да се каже!

П.П. Абе и все чифути ги правят тези "градежи" и "промени"!? Уффф пак е някаква случайност и съвпадение това, просто няма какво друго да е! smil4334ad8a149e0.gif


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 8.10.2005, 14:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Зидарите това си знаят, това си баят. Дали не е най-добре ние на тях да им побаем?


--------------------
PM
Top
100именъ
Публикувано на: 8.10.2005, 14:29
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Ха ха, ами аз си им БАЯ от бая време... smil4334ad8a149e0.gif

Като ги видя по телевизията и такова баене отнасят, че някоя професионална врачка и черна магесница би ми завидяла...

Е верно е, че само с баене не става, но едно че от там се почва, а друго и че това би трябвало да съпътства неминуемо и другите по-сериозни и практически действия!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
infomar
Публикувано на: 8.10.2005, 16:40
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 44
Участник # 39
Дата на регистрация: 24-July 05



Информацията е взета от сайта :

http://kamaraden.narod.ru/Spisyk.htm

Не мога нито да го изтрия, нито да го променя.
Сигурно си прав и дъската ми хлопа. Отдавна го подозирам това, но трябваше някой да ми го каже открито. Трябваше да захвърля всичко това отдавна.

В сайтът изпращат информация над 30 потребителя. Не познаваме никой лично, дори не сме се виждали. Надяваме се на лоялността на дописниците и на изпращащите статии от други източници.

Нямаме възможност да проверяваме достоверността на публикувани в други сайтове публикации.
Виждам, че предпочитате да се подиграете на сайта за допуснатите грешки, но не и да го информирате ако установите или знаете, че е допусната грешка или е подадена провокация. Ще се изпращат много провокации и всички от страни ще се смеят на това, че ги публикуваме. Има един изход - да престанем да публикуваме и да се закрием. Може би това е и целта на (няма да споменавам име). Той е прав за това - не се справяме.


Прав си за всичко !
Благодаря ти.

П.С.
За допуснатото цитиране на името 'Елтимир" под указаната статия, се извиних с две писма лично на Ангел Грънчаров, но може би той не ги е получил или не е приел моите извинения. Ако е така, моля още веднъж официално за ивинение за недоглеждането при утвърждаване на статията от администраторите на сайта.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 8.10.2005, 18:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ако не се лъжа, в тоя сайт имаше закани, че някой си Левински щял да ме разгонва. Имаше доста груби обиди по мой адрес, преди да реша да отговоря. даже и сега тоя малоумник твърди, че е взел въпросната книга от тук. Работата е там, че не е от тук. Даже аз я търсих в моя архив да я кача, но не я намерих. Севар също не е качвал тази книга. Нито пък я е свалял. Остава да заподозрем Светия Дух.
В сайта има още материали, срещу които мога да възразя доста остро. Това са например "докладите" на БХК за човешките права на мангалите. И т. н. Не искам да правя цялостен разбор. Не е моя работа. Обаче нямаше как да не реагирам, когато срещу мен почна една твърде мръснишка кампания. Впрочем подобна кампания се разви и тук, в този сайт. Както си му е реда, реагирахме и срещу нея. Определено смятам, че двете кампании са свързани. Основание да мисля така ми дава фактът, че Левиев е взел книгата не от този сайт, а по някакъв начин я е получил от Цветомир Йолов, бивш админ на бившия сайт tangra.org, който още в началото на тази година бе разобличен от нас като вербуван агент на НСС. Книгата "Какво са направили евреите за България" бе качена именно на този сайт. Вярвам, че излагам фактите коректно и без емоции. Би трябвало да съм пределно ясен.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 9.10.2005, 21:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



"Независим" се превърна в истински клозет. Предлагам да не се занимаваме повече с него и да не му обръщаме внимание. Чака ни преколено много работа.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 10.10.2005, 13:53
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Поредното бисерче от "независим". Без коментар:
"Елтимир е ненормалник! НИма не е ясно? Този човек има мания за величие и мания за преследване. Прочетете постовете му и ще ви стане ясно. Истината е, че той много иска да е във властта, но никой не го пуска там. "Войни на Тангра" - това е толкова смешно!!!!!! За какви войни говорим, за какъв Тангра????? Живеем в 21 век! А Елтимир и неговите идиоти се опитват да ни върнат в 7 век! Стига с тези глупости! Не му се връзвайте!
Сайтът "Независим.нет" доказа, че има право на съществуване. Нека се развива! Нека да не е към "Атака", ДСБ или още някоя партия.Инфомар и останалите редактори и журналисти - не се предавайте, борете се!!!!!!!
... Драскачите си драскат .... а сайтът
Написано от SPRAVEDLIV на 2005-10-10 12:03:36"


--------------------
PM
Top
Bell
Публикувано на: 10.10.2005, 14:03
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Психопати.....направо се отчайвам. Имам чуството че всичко е срещу здравия разум и че всички с аумопомрачени pocvaм наистина да вярвам че се ползват средства за промиване на мозъка по сериозни от медийна пропаганда.......какво можем да направим като сме шепа хора които се осъзнават??????? А и наистина съм забелязала че хората само като чуят "войни на тангра" и имат предубеждения,звучи им фанатично и го асоциират със някоя секта или нещо от сорта...стряскат се и им звучи несериозно само заради името на сайта. Кво остава за всичко друго........
PM
Top
Севар
Публикувано на: 10.10.2005, 14:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Внимание, поста не е писан от SPRAVEDLIV, а от някакъв гост. Името на потребителя излиза под заглавието, а не под текста. Това е добре да го фиксират, защото много пъти съм се бъркал.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Публикувано на: 10.10.2005, 15:01
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Инфомар твърди, че на сайта ни имало малко материали за циганите и турците.

QUOTE
"Да направим справка в този сайт :

Теми касаещи евреите и коментари към тях : 12 публикации с 65 коментара

Теми касаещи цигани и турци и коментари към тях : 9 публикации с 8 коментара"


Как ги измери ми е интересно? От voininatangra.org няма друг сайт с повече авторски материали по темата и това е напълно ясно. Само Инфомар ли не го е разбрал?
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 10.10.2005, 15:02
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Обаче са една бригада. И знаете ли кой е в бригадата? самият Русенски Фюрер Антон Радославов Рачев. Фюрерът заедно с госпожица Левински... Ей, Тони, ти на Бил Клинтън ли се правиш?


--------------------
PM
Top
infomar
Публикувано на: 10.10.2005, 16:52
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 44
Участник # 39
Дата на регистрация: 24-July 05



QUOTE (Севар @ Oct 10 2005, 03:01 PM)
Инфомар твърди, че на сайта ни имало малко материали за циганите и турците.

QUOTE
"Да направим справка в този сайт :

Теми касаещи евреите и коментари към тях : 12 публикации с 65 коментара

Теми касаещи цигани и турци и коментари към тях : 9 публикации с 8 коментара"


Как ги измери ми е интересно? От voininatangra.org няма друг сайт с повече авторски материали по темата и това е напълно ясно. Само Инфомар ли не го е разбрал?

Просто за уточнение : Под "ТОЗИ" сайт се разбира сайта www.nezavism.net а не някой друг. Преочетете внимателно публикацията.
Никой не визира вашият или друг сайт. Това е статистика от Независим нет, от което се вижда, че коментарите спрямо темите касаещи турци и цигани са много малко.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Публикувано на: 10.10.2005, 17:08
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Ако не си видял, в коментарите на същата тема питах, къде точно съм се нахвърлил? И с какво съм се нахвърлил? С камъни, сопи, други работи?
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020