www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Нов удар върху сайта


Страници: (7) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Нов удар върху сайта
Публикувано на: 23.2.2009, 13:15
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Мисля че тук е момента само да вметна,че когато имаше предложение от Мартин да се качи сайта на друг,безплатен и почти неограничан хост,виктор и юрдан писнаха най-много...
Е,сега поне се видя каква е била целта-контрол!
PM
Top
antijew
Публикувано на: 23.2.2009, 13:35
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



А бе Мещер, няма безплатен обяд, не разбра ли? Точно и затова не се прие това като решение на проблемите тогава.

А колкото до Радев. Всеки го използва като някакво плашило кой, както му дойде. Така е и в този случай.


Дайте да се взема някакво решение и да се действа напред. Стига с тези махленски разправии и безпочвени обвинения към този или онзи.
Аз например в Админ имам доверие и мисля, че ако се предаде щафетата на друг сайта ще рухне съвсем. Административните права не са само да налагаш Бан и да модерираш мнения, хайде да не се заблуждаваме!


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Публикувано на: 23.2.2009, 13:46
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Точно това е ВЪПРОСЪТ,Антижу-кой да взима решенията.
Кой,според теб?

Аз лично,нямам никакво намерение да оставям НЯКОЙ СИ да взема решения относно и вместо мен.
Прав си,пясъкът ни изтича.Една светла Идея беше набутана в калта.
Не ме интересуват ни радевци,ни ангеловци,ни никой.
Фактът си е ФАКТ-вместо да работи,Движението буксува.И се руши.
Това е жалкото.
PM
Top
antijew
Публикувано на: 23.2.2009, 13:55
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Мещера @ Feb 23 2009, 01:46 PM)

Кой,според теб?


Аз изказах моето мнение кой! Остава и другите да си изкажат своето.




--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 23.2.2009, 14:35
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



QUOTE
Тази ситуация, на още по-прост, човешки език означава "липса на доверие в админа". Много просто е, но ти забрави да го кажеш. Защото ти си администрация, а от администрацията, както се вижда и днес, идват доста проблеми в държавата, не само ползи. Дори ползите са много по-малко, проблемите са много повече.

Кой и кога реши, че доверието от Админа следва да бъде снето? При положение, че ако ние пишем тук, и пишехме в новия сайт, това беше единственно и само негова заслуга (за новия сайт) и на него и на Севар, за този?
Кога е било това обсъждане, че нещо го пропуснах?

QUOTE
И така, откъде дойде недоверието.
От това, че ти не сподели, от какво естество са били заплахите срещу тебе и какъв е бил резултата от тях. Всъщност, резултата се видя до известна степен.
Елтимир, ти го беше задал този въпрос. Ти не даде отговор на него. А това беше единствения въпрос към теб, на който трябваше да дадеш отговор. Факт е влиянието на Радев чрез Иван върху тебе. Защото резултата е налице.
Факт е, че публично, много малко хора  те подкрепиха в тая беда.
Но това е вече друг въпрос - липсата на солидарност и страх.
Така, че щом единия агент на ДС е блокиран и другият агент на ДС, трябва да бъде блокиран.

За мен това е меко казано не логично. Защото не бил казал откъде са заплахите неизвестно (за мен поне) за какво, той губел доверието, доколкото разбирам: само твоето и на anti666.
Ако губи вашето (на вас двамата) доверие, кой и кога е питал останалите участници в сайта какво мислят те по въпроса? Кой и кога го е подлагал на обсъждане?
Кой ви даде правото да вземате ключовете, без да сте градили, и да рушите направеното от друг, пак без да сте го създавали?
Данчо, на мен това ми прилича на безкрайно лична работа, която вие се опитвате с anti666 да и придадете някаква по-благоприлична от гледна точка на обществото на сайта работа.
Вие си имате тежък конфликт с Мещера и с Парадокса. Казали сте, и сте си написали непростими думи. И защото в новия сайт и двамата твои лични врагове имат достъп, дай да го рушнем, и да се връщаме към този, където си модератор?
Докато не дадеш по-смислено обяснение или не поправите стореното, за мен това вашето е чисто лична, егоистична постъпка, продиктувана единственно от наранено честолюбие и егоцентризъм. Общото, българското и общественното във вашите действия няма.
Има един Радев, набеден от Ангел за агент на ГРУ (за когото ти беше писал, че даже ти станал симпатичен, помниш ли?) който по странен начин искате да ни го пробутате сега като индулгенция за неправомерните си (особенно от морална и българска гледна точка) постъпка.
Ако съм сгрешил, поправи ме.
Аз поне дотук с простия си ветеринарен акъл така го разбрах.


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
Иван
Публикувано на: 24.2.2009, 10:12
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE (Jordan_13 @ Feb 23 2009, 10:24 AM)
QUOTE (Пламен Пасков @ Feb 23 2009, 12:28 AM)
Аз също настоявам anti666 да даде обяснение за действията си.
Колкото се може по-скоро.
И честно.

Поздрави на Радев!

Сега ще ви обясня на вас, двамата, защо стана така.
Защото след самобанацията на Елтимир, Радев, реши да се възползва от ситуацията. Тук въпроса беше не да се замени една агентура с друга, Войнов с Радев, а въобще да няма агентура.
Понеже влиянието на Радев, почва да става много нагло, мисля, че това, което се случи, бе закономерно.
Не мисля, че е редно сега да ми се обясняваш Пасков, че нямаш нищо общо с Радев или че не смяташ да правиш с Парадокса медия, защото знаеш, че нещата не са така и има архив за това.
Това е все едно Иван да каже, че няма връзка с Радев. А Радев пишеше не под ника Вотан, когато Елтимир си отиде, нали така?
А Иван, който винаги се покрива, вероятно е доста активен участник в тия събития.

ВИЕ, КАКВО СИ МИСЛЕХТЕ? ЧЕ ПРОСТО ЩЕ МЕ ИЗПОЛЗВАТЕ, за да се махне Елтимир и вие да си веете белия задник на бял кон? Забравете!

И ще помоля, г-да агентите, които и да са, да не ми следят пощите и скапват интернета. Само за 3 дни, на 3-ма човека от нас е бъркано в пощите, т.е. налице е незаконно следене.

Като че ли колкото по-малко пиша, толкова по-често си срещам името.
Очевидно, Йордане, искаш някакво обяснение от мен. Предлагам ти да ми напишеш едно писмо, от където да схвана първо позицията, от която питаш (за да наглася моята съответно) и още повече да видя какво знаеш по интересуващата те тема, защото може да се говори и много, може и малко.

И да кажа все пак нещо.
- Не съм се покрил, а съм затрупан с работа и нямам време да пиша. А бих искал.
- За "наглото влияние на Радев" - на два пъти съм бил негов посредник с хора от Движението. Първото му послание беше впоследствие постнато тук 50 пъти. В тези съобщения той достатъчно ясно казва на адресата на съобщението какво иска. Къде тук има конспирация и подмолност? Повтарям - това предаване на съобщения е било два пъти. И понеже се приема доста подозрително, а и на мен не ми е приятно, заявих на човека, че повече няма да правим такива "предавания". И толкоз.
- За това, че съм активен участник в "тия събития"?! Това вече надминава най-развихрените фантасмагории от епохата лемс. Админ каза какви са събитията и кои са участниците. Къде там са Радев и Иван?
- Изразявам съгласие с оценката на Пасков, която той даде на ситуацията. Йордане, за теб се отнася. Вземи си направи неколкодневен бан, че наистина замязваш на Ангел. Ако има нещо ново при теб, ако наистина ти посягат от службите и ти го усещаш без да можеш да го докажеш, тогава млъкни като мен за тревогите и съмненията си, а говори само за градивните неща.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.2.2009, 10:44
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



За "наглото влияние на Радев" - на два пъти съм бил негов посредник с хора от Движението. Първото му послание беше впоследствие постнато тук 50 пъти. В тези съобщения той достатъчно ясно казва на адресата на съобщението какво иска.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Нещо иска? От позицията на какъв? Трябва да сте наясно, че отвсякъде "старите воини", миришете на лайна. И вместо аз да се банирам, всички можете да си отидете. Според мене всички "стари воини" трябва да напуснат незабавно Движението, каквото и да се разбира, под това. Чаткаш ли? Защото миризмата идва от вашите бакии и неизпрани гащи, след поредния "пиянски запой" е неизперима. И белината Аче, не може да я оправи.
Приличам на Елтимир? Едва ли? Но вие, приличате изцяло на него.

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.2.2009, 10:48
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



от Татко Мещер на Пон Фев 23, 2009 9:51 am
Всичките тия неща ги знам!
А ти знай,че едвам удържах Парадокс есента да не иде да направи курбан дебелия!...А той едва удържа мен да не дойда да струвам три дни през декември...
Баницата е приказка в сравнение с това.
Татко Мещер

---------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Големи бабаити. Таткото и Хърбавия.
Иване, какво ще кажеш за това. И аз съм много зает с работа, казано честно, но според мене, ти имаш пръст в тия заплахи, заедно с Радев. Вие ги кокоросвате тия двамата.
Ето от такова естество непрекъснато се отправят заплахи към тоя и оня и хората бягат. Теб все те няма. Защо? За да измислиш поредния "хитър" ход?
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.2.2009, 10:51
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



А колкото до Радев. Всеки го използва като някакво плашило кой, както му дойде. Така е и в този случай.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Сигурен ли си? Или и ти си имал конферентен чат с него? Щото аз съм нямал. Всеки, който е имал, вземане-даване с този, трябва да се оттегли. Ако тярвба 20 човека да се осурнат оттука.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.2.2009, 10:55
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Пламен Пасков @ Feb 23 2009, 02:35 PM)
QUOTE
Тази ситуация, на още по-прост, човешки език означава "липса на доверие в админа". Много просто е, но ти забрави да го кажеш. Защото ти си администрация, а от администрацията, както се вижда и днес, идват доста проблеми в държавата, не само ползи. Дори ползите са много по-малко, проблемите са много повече.

Кой и кога реши, че доверието от Админа следва да бъде снето? При положение, че ако ние пишем тук, и пишехме в новия сайт, това беше единственно и само негова заслуга (за новия сайт) и на него и на Севар, за този?
Кога е било това обсъждане, че нещо го пропуснах?

QUOTE
И така, откъде дойде недоверието.
От това, че ти не сподели, от какво естество са били заплахите срещу тебе и какъв е бил резултата от тях. Всъщност, резултата се видя до известна степен.
Елтимир, ти го беше задал този въпрос. Ти не даде отговор на него. А това беше единствения въпрос към теб, на който трябваше да дадеш отговор. Факт е влиянието на Радев чрез Иван върху тебе. Защото резултата е налице.
Факт е, че публично, много малко хора  те подкрепиха в тая беда.
Но това е вече друг въпрос - липсата на солидарност и страх.
Така, че щом единия агент на ДС е блокиран и другият агент на ДС, трябва да бъде блокиран.

За мен това е меко казано не логично. Защото не бил казал откъде са заплахите неизвестно (за мен поне) за какво, той губел доверието, доколкото разбирам: само твоето и на anti666.
Ако губи вашето (на вас двамата) доверие, кой и кога е питал останалите участници в сайта какво мислят те по въпроса? Кой и кога го е подлагал на обсъждане?
Кой ви даде правото да вземате ключовете, без да сте градили, и да рушите направеното от друг, пак без да сте го създавали?
Данчо, на мен това ми прилича на безкрайно лична работа, която вие се опитвате с anti666 да и придадете някаква по-благоприлична от гледна точка на обществото на сайта работа.
Вие си имате тежък конфликт с Мещера и с Парадокса. Казали сте, и сте си написали непростими думи. И защото в новия сайт и двамата твои лични врагове имат достъп, дай да го рушнем, и да се връщаме към този, където си модератор?
Докато не дадеш по-смислено обяснение или не поправите стореното, за мен това вашето е чисто лична, егоистична постъпка, продиктувана единственно от наранено честолюбие и егоцентризъм. Общото, българското и общественното във вашите действия няма.
Има един Радев, набеден от Ангел за агент на ГРУ (за когото ти беше писал, че даже ти станал симпатичен, помниш ли?) който по странен начин искате да ни го пробутате сега като индулгенция за неправомерните си (особенно от морална и българска гледна точка) постъпка.
Ако съм сгрешил, поправи ме.
Аз поне дотук с простия си ветеринарен акъл така го разбрах.

Има разлика между участник в сайта и подставени лица. Една дузина от участващите тука са такива. Няма да споменавам как се радваше и ти в чата, когато Радев влезе с един германски ник и се радваше на падението на Елтимир.
Ти си лицемер! Лисугерът е красиво животно, но единственото ценно в него е кожата му. Върви си с добро.
Просто ви наблюдавах и чакаш само времето и вие да се провалите като двойката Войнов-Елтимир.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 24.2.2009, 10:57
Quote Post












QUOTE (NaKonete @ Feb 22 2009, 11:43 PM)
Моля за извинение, но бих искал да попитам:

http://www.voininatangra.org/

и

http://www.voininatangra.org/new

различни сайтове ли са?

Кое и кой наложи промяната?

Има ли два сайта в момента?

За разцепление ли става дума?

Съжалявам, но за мен тези неща са неясни. Моля, може би admin,  да отдели време и да разясни кавото сметне за възможно.

Поддържам идеята за обединение.

Бих се опитал да разгранича отцепниците по заблуда от отцепниците по рождение.

Във всички случаи не мога да се съглася с "Разделяй", защото след това идва "Владей", "Покорявай" и други смъртноопасни думи.

Поздрави и да бъде Възраждане!

Да, това са два съвършенно различни сайта. По концепция, структура, съдържание и дори администриране. Единият, този който е блокиран в момента си е оригиналния и единствения. За този сайт сме платили, за този сайт имаме договорка за подръжка от хоста. Другият е паразитен, качен на сървъра самолично от неизвестен админ без никой да пита останалите искат ли го или не. Резултатът е повече от виден. За няколко месеца онзи паразитен сайт успя да събере словом и цифром максимум 14 читатели.
Формалната причина за тази самоволна промяна е, че видите ли на админа не му се занимавало да поддържа този сайт, особено ако има промяна във версиите на софтуеъра. Тук искам да поясня, че досега поради негово незнание или липса на интерес в редките случаи когато такава подръжка се е налагала, винаги от хоста са я вършили тая работа заради него.
Така че да, хакер има в този сайт и той е самия админ Запознат или Тачо. Който сам през септември сам обяви че се отказва да е админ и заради което обвинихме Елтимир. Има го записано някъде черно на бяло, ако не е изтрито. Фактите за неоторизирана хакерска намеса са повече от очевидни.
1. Сайтът Воини на Тангра е блокиран да се пише във форума и да се регистрират участници.
2. От година е блокирано качването на Материали (вижте заглавната страница)
3. Създателят на този сайт Ангел Георгиев- Елтимир има бан, поставен от самия Тачо
4. На участници в сайта има забрана да качват снимки в галерията.
5. През есента, когато трябваше да се поднови абонамента и парите бяха събрани админът не си направи труда дори да се свърже с хоста
6. През януари като изтече абонамента за домейна админът отново беше изненадан, макар да се касаеше за 17 лева
7. През есента, когато някой изтри целия форум отново имаше отговор "Ми не знам как да го кача" и се наложи пак да търсим помощта и плащаме на хоста да го качи.
8. В паразитния си сайт беше допуснат баниран заради заплахи към хора от Движението и самото Движение участник Парадокс - Мартин Христов. Как става така, сами си отговорете, но уточненията по нататък

Тези манипулации и открито бламиране на работата на сайта наложи хората, поддържащи връзката с хоста да изискат неговата намеса за отстраняване на всичко допълнително в сайта, за което не е договорено от нас. Сайта е платен са общи пари, включително и мои и трябва на всички да е ясно, че хоста има задължение да поддържа точно него. Всички останало го считаме за хакерска намеса и няма място на техния сървър. Така ще бъде и в бъдеще, ако се подновят опитите да се качват сайтове-ментета. А това, че и сървъра е преместен в Казахстан от Еврейския съюз е повече от похвално. Разбираемо е, че за службите видимостта ще им е затруднена.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.2.2009, 11:01
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Аз например в Админ имам доверие и мисля, че ако се предаде щафетата на друг сайта ще рухне съвсем. Административните права не са само да налагаш Бан и да модерираш мнения, хайде да не се заблуждаваме!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Административните права дават и възможност да счупиш чутурата на поредния нагляр. Визирам, твоето приятелче, ти знаеш кой.
Няма да отварям въпроса за "варненската групичка".
Кастовост и опит да бъдете столица. Не може да бъдете столица. Знаете ли защо? Защото Варна не е натоварена с такива сили. Там съсипаха Петко войвода, и така нареченият Владислав Варненчик, претърпя поражение и България си остана под робство.


PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.2.2009, 11:06
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Аз искам да добавя още нещо.

10. Забранено ми е качването на снимки. Ограничен съм от админа с някаква "дискова квота". Дали всички участници имат "дискова квота"? Това стана след случая "Дъждовница", когато сайта падна и Елтимир каза, че било, заради тия снимки.

PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 24.2.2009, 11:09
Quote Post












Какви са причините обаче за тази промяна в поведението на админа Тачо? Първоначално мислехме, че се дължи на Елтимир, който пръв усети нещо нередно. Негови постове внезапно биваха изтривани. Нормално е админът да не удари директно теслата, а леко да бламира ключови хора в Движението, така че те сами да се откажат или просто да избеснеят и това да наложи банирането им. Така и стана с Елтимир. До преди месец не знаехме истинската причина. Само подочувахме че има координирана атака срещу Движението и заплахи са съдебни преследвания. Чак по късно се изясниха нещата от къде идват и срещу кого са насочени. Центърът е един и той е разбира се службите или по-точно хора от тях, на които този сайт им е неудобен. Те идваха от две направления. Едното беше Мартин Христов-Парадокс, който дълго време се подвизаваше тук с масонския аватар на сатаната им Бафомет. Той насъскваше и все още се опитава да насъсква Елтимир и накрая заплаши с убийство Йордан, както и моето семейство. Също така от антифорумчето обяви, че ще подпомогне с адвокати всички, които искат да съдят Движението. Парадоксалното е, че в ментето, който замести нашия сайт му се махна бана. Започнаха и да се трият мнения на всички, които искаха да знаят от админа какво става. Мотивът - "Междуличностни отношения на пазара". От нагло, по нагло.
Второто направление на заплахи идваше от лицето Димитър Радев - Вотан. Тези заплахи не бяха нови, но този път явно са били много по-силни и реални, след като един от админите няколко дни не е могъл да се успокои.
Както виждате резултатите са налице. Припомням, че авторите на заплахите действат с посредници тук. Все хора, взели отношение по тази тема
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.2.2009, 11:13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



И имам още един въпрос, към другарите "стари воини" тука. Има ли връзка германския ник на Радев с германския хост, на който е бил сайта? Не, че съм параноик, но гледам основни участници тука, взеха, че се застъпиха за Радев, което автоматично пък прави Елтимир прав в преценките си за варненската групичка и недоволството към нея.
Забравих. И Мартин Христов - Парадокс е от Варна, нищо, че сега е в София.
Нещата много загрубяха, г-да.
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (7) 1 [2] 3 4 ... последна » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020