www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Колобърски Съвет


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Колобърски Съвет, тема с продължение
ZdravkORr
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 15
Участник # 1 849
Дата на регистрация: 7-April 09



QUOTE (iss @ 1.5.2011, 09:24 )
QUOTE (anti666 @ 26.4.2011, 09:09 )
Единственият документиран случай на директна връзка с колобър от Съвета е даден от Ангел Грънчаров-Елтимир. Мястото е Гложенския манастир, неотдавна опожарен при мистериозни обстоятелства след автобиографичните му публикации, където дава повече подробности за мястото и името на Пазителя на древния артефакт от 7000 години.
Реакцията на Режима е и непряко доказателство, че такъв човек наистина е имало, и не е плод на въображението.

Мислиш ли,че колобър от съвета ще допусне контакт с човек,който не може да премине първото стъпало на посвещение в тангризма?Мислиш ли,че колобърския съвет ще допусне да се обсъжда подобна среща? smil4334a4c5e23b8.gif Аз няма да коментирам палежа на манастира....само искам да призова към будност и аналитичност smil3dbd4e7853679.gif

аз имам друг екзистенциален въпрос , да ме извините :
защо толкова очеизбождащо си личи , когато нещо е написано от жена ? smil4334a4c5e23b8.gif
PM
Top
anti666
Quote Post












Не бива да обиждаме жените. В Съвета също е имало жени. Писано е и в бъдеще жена да играе ключова роля в Съвета.
Iss, специално това съм го обмислял много внимателно. И през разума и през сърцето си. И разполагам с достатъчно основания да твърдя, че такава среща е имало. Малко конкретика за това;
QUOTE
Както и да е - намерих се на планинския връх, между средновековните стени, сред природата и легендите. Игумен на манастира беше един възрастен свещеник - поп Христо от Ловеч. Преди години синът му се удавил в река Осъм и отецът не издържал на погребения, разплаквал се и не довършвал службата. След като няколко монаси се провалили, от Св. Синод пратили него да ръководи манастира. Живееше там с попадията.
  Спомням си за манастирският период като за един от малкото щастливи периоди в живота си. Не бях съвсем невежа по религиозните въпроси като повечето от моите връстници - както вече казах, прадядо ми е бил свещеник, гробът му се намира в двора на църквата, братът на дядо ми - също. Всичките им книги се бяха оказали мое притежание и за своите 17 години имах една сравнително добра религиозна подготовка. Но всичко онова, което си въобразявах, че зная и разбирам, се оказа едно нищо пред дългите беседи на игумена и часовете, прекарани в манастирската библиотека. Съдено бе тази духовна школа да изиграе не по-малка роля в живота ми от политиката, в която бях въвлечен насила, но обещах, че биографичната ми книга ще се основава само на твърдо установени факти. Факт е, че манастирският живот ми харесваше, а отец Христо твърдеше, че изобщо не ставам за монах. След около три месеца, по негова преценка се върнах в Ботевград. Не ме изгони, дори му струваше немалко усилия да убеди, че трябва да се върна и да завърша образованието си.

Като се сметне, че е роден 59-та, значи това е станало през 1977г. Неслучайно Режима след публикацията в интернет на автобиографията си, избира да подпали именно канцеларията на игуменарната, считайки че именно там са скрити ценните артефакти. По-специално Книгата на Завета.
Това, че не е бил посветен, а само осветен, ами ако беше посветен за колобър нямаше да пише тук. ТЕ са предценили, че неговата роля е друга, да бъде вестител, макар в началото дори да са го заплашвали, че ще му отрежат ушите. По принцип призванието му е писателско. Като всеки писател, иде му отвътре да каже каквото знае. По тази причина е неособено пригоден за оперативна работа, но за за останалото смятам си е свършил работата. "Кръгове", които са в основата на всичко са писани през 1993г.
Top
anti666
Quote Post












Искам да подчертая, заслугата на Елтимир за възкресяването на старата Вяра е немалка. За да има знака IYI по всеки ъгъл на България, донякъде приноса е и негов. Много грешки е и допуснал, не съм аз съдника, но гледам на нещата обективно. За "Кръгове" мога само да кажа, че най-важното не е писано от него. Той го е оформил, добавил и редактирал, но основното му е дадено. От кого и защо - можете да се досетите.
Като аргумент искам да посоча пак годините в българското летоброене.
QUOTE
леть 6765 шегоръ сетемъ 20 по календара на Тангра

Елтимир през 93-а не е ходил до Плиска, нито пък е виждал по интернет Чаталарския надпис, където е сравнен българския календар с византийския вариант на юлианския. Още по-малко пък да е в състояние да направи съответните математически изчисления. Вероятността да е улучил случайно годината от 12-годишния цикъл е около 8%.
odlgreatbg, приемам корекцията ти, става дума за този човек от снимката;
User posted image
Top
Necromant1
  Публикувано на: 1.5.2011, 17:39
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 55
Участник # 2 584
Дата на регистрация: 28-November 10



QUOTE
Не бива да обиждаме жените. В Съвета също е имало жени. Писано е и в бъдеще жена да играе ключова роля в Съвета.

Пак дрънкаме глупости... smil4334aa05d5cb2.gif

Модератор:
Може да се обосновеш, за да не звучи като празни приказки от твоя страна.
Въздържай се от подобни голословия, които само цапат темата.


--------------------
?????????? ????? ?? ????? ? ??????? ????? ??????, ?????? ??? ??????????. ????? ????????? ?????? ?? ???????????? ?? ????... :/
PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (Necromant1 @ 1.5.2011, 17:39 )
QUOTE
Не бива да обиждаме жените. В Съвета също е имало жени. Писано е и в бъдеще жена да играе ключова роля в Съвета.

Пак дрънкаме глупости... smil4334aa05d5cb2.gif

Модератор:
Може да се обосновеш, за да не звучи като празни приказки от твоя страна.
Въздържай се от подобни голословия, които само цапат темата.

Tракийската традиция поставя жените като по-равни от мъжете в мир и война. Докато жените са доминирали, в пред историческите времена е царял мир и хилядолетно блогоденствие. Докато не дошли гърците........
QUOTE
Досега мнозина чужди изследователи са опитали да присвоят митът за жените-войни в полза на своите народи, но амазонките-сарматки са свързани с българското минало. Българските жени са най-красивите и най-силните, в края ня краищата в техните вени тече кръвта на амазонската царица Пентесилея, на великата Томирис, на обожаваната Антиопа. През вековете българката е показвала многократно качествата си, превъзхождащи тези на гъркини и германки. Ето за това нека ценим, обичаме и уважаваме нашите български майки, съпруги и сестри! Докато има българки ще има и България!


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (Necromant1 @ 1.5.2011, 17:39 )
Пак дрънкаме глупости... smil4334aa05d5cb2.gif


QUOTE
Жената-вожд подаде знак и воините-жени се впуснаха като ястреби върху паникьосаната плячка.

Подлите ромеи с кръвясали от ужас очи виждаха жени с препаски и развети от вятъра коси да посичат блъскащите се в крайните редици. Те сечеха така сръчно, както биха жънали жито, ако живееха в южните ромейски земи.

Ромеите се стопяваха.

Жената-вожд, недосегаема и неуязвима, както фея, опря двуострия си меч в едно с меча на снажен български боил, до ризницата на Никифора, който ужасен и умиращ от страх, бе коленичил и опрял глава о земята в знак на покорство.

Женският инстинкт и помогна и мечът и се стовари между позлатената ризница и шлема на коварния завоевател.

Българинът боил я изгледа с пълни с презрение и хлад очи, заради отнетата му чест – той да извърши това сакрално свещенодействие – но се отстрани, забелязал приближаването на великия кан.

Величественият Крум се приближи, отметна в страни мантията си, сложил ръка на дръжката на меча си, постави крака си върху златната ризница на поваления император и с глас, обладан от неприкрита ярост, изрече:

- Щом не искаш мира – на ти секира! – огледа се величествено и след малко попита: - Кой го посече?

Намръщеният боил, стиснал устни, посочи само с поглед към сарматската принцеса.

- Великата жена-боец! – възкликна почуден ханът. – Ризницата и цялото му бойно снаряжение ти се полагат по право, но главата на Никифора ще бъде моя. Ще наредя да я обковат в сребро и с нея ще отпразнуваме победния пир.

- За срам и позор на ромеите! – извика ханът. – Сега и во веки веков. Казах!




--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (Necromant1 @ 1.5.2011, 17:39 )
Пак дрънкаме глупости... smil4334aa05d5cb2.gif

Модератор:
Може да се обосновеш, за да не звучи като празни приказки от твоя страна.
Въздържай се от подобни голословия, които само цапат темата.

Нека не дрънкаме глупости...Крайно време е да сме единни и смели,защото дивата жена се събужда,когато на мъжът не му достига сила и решителност...дивата жена се появява в трудните време...В КРАЙНИТЕ ВРЕМЕНА...В тази коренна раса мъжът трябва правилно да отработи водачеството и владичеството...за жената този етап от еволюцията е отработен и може да подпомага...има толкова примери и от народното ни творчество:
Самодивите - митология за оцеляването на заплашения род
http://conf.ru.acad.bg/bg/docs/cp/5.3/5.3-21.pdf
Някога в този форум ме линчуваха по две теми и така останаха недоизказани неща,до които трудно се стига... smil4334ad1724132.gif Едната тема е тази:КОЛОБЪР...другата е за 8-ми март...Все още не съм сигурна,заслужава ли си да се пише днес това ,което е било осуетено вчера,но следя с интерес как се развиват нещата и се радвам,че малкото,което успях да подам,се разви грандиозно (визирам А.Калоянов и др.).Хубаво е да сте войнствени,но тренирате не където трябва мъжественоста си...това е едно от плачевните явления в днешна България.Времената са много трудни за мъжете и ще оцелеят само онези,които имат до себе си неосакатена и вярна половинка smil3dbd4e7853679.gif


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Елтимиp
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



Хубави думи. ...Но жалко че не запазих личното съобщение, което ми написа. Да сравнявам и да се питам на кое да вярвам.


--------------------
PM
Top
Елтимиp
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



КРЪГОВЕ НА НАШАТА ОТБРАНА
Някога Българинът тачел своя род. В него той намирал опора през дни на изпитания. Родът бил най-вътрешния кръг на отбраната срещу външната враждебност. Племето било вторият кръг. Третият бил Сарактът, Държавата. Някога Българинът боготворял своята Държава. Племената имали различни имена и когато някое от тях създавало държавица, то й давало своето племенно име. Но при обединението на повече племена, отделните имена били изоставяни и всички започвали да се наричат с общото име Българи.

В началото на II век била изпробвана друга, нова обединителна формула - Хун - Ну или Хунор, Хора от една кръв. Формулата излязла толкова успешна, че 200 години по-късно наблюдаваме картина, която още тревожи съня на нашите врагове, която те напразно опитват да забравят, но тя отново ги стряска, щом се чуе името "Българи”. Тогава, през далечния IV век в Европа имало три Държави. Имам предвид истински Държави, а не временни подвижни обединения. Едната била Западната Римска Империя; другата - Източната, приела името Византия. Третата Държава била могъщият Саракт на Кан Атила. Първите две плащали данък на Атила. Грандиозният успех настъпил, защото кръговете на нашата отбрана били свещени, здрави и непробиваеми. Защото Българинът знаел, че Тангра иска от него той да тачи своя род, своето племе, своя народ и всички хора от своята кръв, всички, които живеят неговия начин на живот. Българинът умеел да намира общото и да изгражда от него поредния кръг на своята отбрана. Къде отидоха нашите Кръгове?

Родовете се разпаднаха, от племената не остана и следа, народът ни е пред измиране, а хората от една кръв се изродиха в хора, които се гледат на кръв. Вече никой не ни плаща данъци, ние плащаме на другите. Нима това е Пътят на България?

Родовете могат и трябва да бъдат възстановени Глупави са кавгите заради имот или по политически причини. Вуйчото или чичото могат да членуват в някоя от омразните ви партии, но вие направете от братовчеда ваш съмишленик. Истинският Тенгрианин сплотява хората от своя род. Племената ги няма, но се появиха географски обусловените общности. Какво друго, освен нови племена са шопи, граовци или македонци? Здравият местен патриотизъм не противоречи на общия български национализъм, а го допълва. Човек трябва да милее за своето родно място, дейността му трябва да носи полза за населението от неговия край.

Личност, семейство, род, племе, нация - ето ги древните, свещени за Тенгрианина кръгове. Наш дълг е да ги съживим, да ги изпълним със съдържание. Трудно е и ще стане бавно, обаче това е единствена възможност да преодолеем националното разделение и да станем отново могъщ, уважаван и богат народ.

Остана прилагането на формулата Хун - Ну или Хунор. Нека повторя: някога обединителен елемент била общата кръв. Но и общият начин на живот. Обединителят на днешния ден са интересите. Но интересите твърде бързо и твърде лесно се променят. Затова все не успяваме истински да се обединим. Нима древният Завет е безнадеждно остарял? Налага се да припомня още една полузабравена истина.

Novus ordu seclorum - новият ред на вековете;

или Ордата на новите векове!

Учеха ни, че Ордата била сбиротък от полудиви хора, че там винаги царяло безредие. Защо тогава латинската и немската думи за ред имат еднакъв корен с "орда"? Адолф Хитлер говореше за Нов ред /Neues Ordnung/, днешните антифашисти, предимно от еврейски и англосаксонски произход, заклети врагове на Хитлер упорито повтарят същата фраза. Случайност? Не! Всички те са предизвестени за Новата Орда, която ще пристигне и ще помете Тъмното божество на Златния Телец.

Мислихме дълго. В обсъждането се включиха много приятели и съмишленици, всеки даде своя принос към намирането на верния път. Ето какво представлява обобщеното заключение от мненията:

Нашият нов обединителен, свързващ елемент е способността ни да прекрачим отвъд, в утрешния ден, в утрешната Епоха, в Бъдещето. Нашият елит са хора, които могат. Те трябва да демонстрират своето можене по начин, който да предизвика уплашеното за утрешния си ден множество да ги последва. За тази цел ще създадем и обявим нова потребност - потребността от оцеляване в променящите се условия на живот. Ще подтикнем хората да поискат и те да могат, ще ги превърнем в част от нас. Ще се заемем с моралното оздравяване на обитаваните от нас територии. Нашите закони и гаранциите за спазването им ще превърнат морала от нравствена категория във фактор на оцеляването. Тук не бива да забравяме реалността на Небесната Хармония. С връщане на старата Слънчева Божественост се връщат и старите взаимоотношения на човека с Космоса. На определен вид действия отговарят съответните противодействия. И тези закони на духа действат безотказно като физическите Кой би нарушил един закон, ако знае, че ще го съди самият Тангра?

Но за морала ще говорим и друг път, а сега нека продължим с Кръговете. Когато заздравим родовете, когато сплотим народа и го обединим около нашия Български идеал, когато укрепим разпадащата се Държава, тогава ще дойде ред и на външните Българи, на отломките от великата сила, поставила някога на колене цяла Европа. Не става дума само за Вардарска Македония, Западните покрайнини или Молдова. Ще отидем в Кавказ при Балкарците, ще отидем при Волжките Българи, ще отидем при всички наши братя, ще им подадем ръка и ще им кажем:

Ние сме от една кръв!

Падналото Българско величие ще се изправи, достойнството ни ще се върне и ние отново ще заживеем така, както са живели дедите ни - щастливи, свободни и горди хора - Българи. И тогава не Европа ще ни учи как да подреждаме собствената си страна, а ние на нея ще даваме заповеди. И тя ще ни се подчинява. Правили сме го и пак ще го правим. Защото ние сме Българите, народът на Тангра, господарският народ!


--------------------
PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (exist @ 6.5.2011, 14:06 )
Хубави думи. ...Но жалко че не запазих личното съобщение, което ми написа. Да сравнявам и да се питам на кое да вярвам.

С времето разбрах ,че НЕ запазваш само нещатата ,които не ти изнасят и са в ущърб с егото ти.Аз пазя последното съобщение ,което ти пратих и ако мислиш,че то има стойност за темата мога веднага да го копирам тук!
exist винаги съм си задавала един и същи въпрос:"Възможно ли е един същи човек да пише КРЪГОВЕ и от време на време да изпада в емоционални лиготии?"Има само един отговор ,а историята е пълна с примери кой и защо постъпва така...да продължавам ли да пиша ?Искаш ли да обсъдим автобиографията ти и палежа на манастира?


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Елтимиp
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



Копирай го. Ще се радвам да го направиш. Включително с епитетите, с които ме нарече. Но имай предвид, че го препратих на един човек, и когато го засека на линия, ще го помоля и той да го копира.
А колкото до моята биография, със случайни, непознати за мен индивиди нямам навика да я обсъждам. Както нямам навика да давам личностни характеристики на лица, които не познавам, и да им лепя гадни епитети.

Модератор
Iss, exist, горещо ви приканвам да продължите разговора си на лични или си отворете отделна тема. В тази тема - по темата.


--------------------
PM
Top
Necromant1
  Публикувано на: 8.5.2011, 16:13
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 55
Участник # 2 584
Дата на регистрация: 28-November 10



QUOTE
Модератор:
Може да се обосновеш, за да не звучи като празни приказки от твоя страна.
Въздържай се от подобни голословия, които само цапат темата.

Точно на модератора ли трябва да обяснявам, че жени колобри няма. Точно на модератора ли трябва да обяснявам, че в Съвета няма жени и че жена не трябва да се допуска в Съвета. Писна ми навсякъде да ми се опитват да ми натрапват, че мъжът и жената са равни и трябва да имат еднакви права и задължения в обществото ни. НЕ, ЖЕНАТА И МЪЖА СА РАЗЛИЧНИ и именно затова нямат еднакви отговорности и задължения и изпълняват различни роли в обществото. Т.нар. амазонки са символ на богините, които са по-различни от жените, които седят до нас, защото богинята може да бъде жена войн и защото богинята може да бъде аватар (да получи човешко превъплъщение). Ако жената трябваше да бъде толкова равна колкото мъжа, защо в спортните състезания не се състезава заедно с мъжете? Може би, защото мъжете не могат да се състезават в раждането на деца като жените примерно, не мислите ли? А тези въпросните жени екстрасенски (тези, които естествено не са шарлатанки) са също амазонки, но те нямат нищо общо с жената, която седи до своя обикновен земен мъж.
Писна ми от този повсеместен шибан феминизъм! Живеем в някакъв болен матриархат! smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif Не останаха жени, които просто да бъдат жени, защото всички жени искат да са мъже! Затова ще им растат бради и мустаци и няма да могат да зачеват и да си износват нормално децата. smil4334aa05d5cb2.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334aa21c9ca7.gif Жената е родена да бъде нежното същество и да осигурява дома и домашния уют, а не да се бърка в управлението на държавата, да взима управленски решения и да носи подобни отговорности. Има си определен вид мъже, които да носят отговорността за духовното и матерялно развитие на народа (или нацията), а това, което могат да правят жените е да бъдат до половинките си и да бдът над семейното огнище.


--------------------
?????????? ????? ?? ????? ? ??????? ????? ??????, ?????? ??? ??????????. ????? ????????? ?????? ?? ???????????? ?? ????... :/
PM
Top
Necromant1
  Публикувано на: 8.5.2011, 16:14
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 55
Участник # 2 584
Дата на регистрация: 28-November 10



QUOTE
Модератор:
Може да се обосновеш, за да не звучи като празни приказки от твоя страна.
Въздържай се от подобни голословия, които само цапат темата.

Точно на модератора ли трябва да обяснявам, че жени колобри няма. Точно на модератора ли трябва да обяснявам, че в Съвета няма жени и че жена не трябва да се допуска в Съвета. Писна ми навсякъде да ми се опитват да ми натрапват, че мъжът и жената са равни и трябва да имат еднакви права и задължения в обществото ни. НЕ, ЖЕНАТА И МЪЖА СА РАЗЛИЧНИ и именно затова нямат еднакви отговорности и задължения и изпълняват различни роли в обществото. Т.нар. амазонки са символ на богините, които са по-различни от жените, които седят до нас, защото богинята може да бъде жена войн и защото богинята може да бъде аватар (да получи човешко превъплъщение). Ако жената трябваше да бъде толкова равна колкото мъжа, защо в спортните състезания не се състезават заедно с мъжете? Може би, защото мъжете не могат да се състезават в раждането на деца като жените примерно, не мислите ли? А тези въпросните жени екстрасенски (тези, които естествено не са шарлатанки) са също амазонки, но те нямат нищо общо с жената, която седи до своя обикновен земен мъж.
Писна ми от този повсеместен шибан феминизъм! Живеем в някакъв болен матриархат! smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif Не останаха жени, които просто да бъдат жени, защото всички жени искат да са мъже! Затова ще им растат бради и мустаци и няма да могат да зачеват и да си износват нормално децата. smil4334aa05d5cb2.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334aa21c9ca7.gif Жената е родена да бъде нежното същество и да осигурява дома и домашния уют, а не да се бърка в управлението на държавата, да взима управленски решения и да носи подобни отговорности. Има си определен вид мъже, които да носят отговорността за духовното и матерялно развитие на народа (или нацията), а това което могат да правят жените е да бъдат до половинките си и да бдът над семейното огнище.


--------------------
?????????? ????? ?? ????? ? ??????? ????? ??????, ?????? ??? ??????????. ????? ????????? ?????? ?? ???????????? ?? ????... :/
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Едната тема е тази:КОЛОБЪР...другата е за 8-ми март...Все още не съм сигурна,заслужава ли си да се пише днес това ,което е било осуетено вчера,но следя с интерес как се развиват нещата и се радвам,че малкото,което успях да подам,се разви грандиозно (визирам А.Калоянов и др.).Хубаво е да сте войнствени,но тренирате не където трябва мъжественоста си...това е едно от плачевните явления в днешна България
======================================================

Въобще не си заслужава разискването на теми като "Колобър, Съвет" и други такива патерици, необходими за несъбудения човек. Който е Събуден, него тези понятия не го интересуват. Несъбудения постоянно търси помощ от някого отвън и авторитет, който да му каже, това ли е правилно или онова. Несъбудения не знае, че Небето е вътре в него и затова го търси отвън. И се лови на въдицата на всякакви хитри рибари. А те са и големи тарикати. Изборът на поредица правителства и политиката в България е пример за това.

Но не се самообладавай в това, че каквото си подала се е развило грандиозно. То е щяло да се развие с тебе или без тебе. Разбирам, че еманципацията съвсем изтърбуши някои жени, но жената си е жена, мъжа си е мъж. Това особено си личи в Планината, ама не в Алпите, където всичко ти е уредено, а в нашите Планини, където без мъж не се оцелява никак лесно, особено в лошо време. А лошото време тепърва предстои. Остави мъжествеността на мъжете, а ти си гледай женската работа. В повечето случаи тя е много по-важна от това, да разискваш дали един мъж е проявил мъжествеността си и къде.
PMEmail Poster
Top
Елтимиp
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



Хубаво, Модератор, съгласен съм. Имам къде да си пиша, на моя си компютър. Даже в момента разполагам с два работещи компютъра - единия за писане, другия само за Мрежата. Имам и къде да публикувам - Интернет широк. Тук пусках някои неща заради един приятел, който ме помоли. Виждам, че това не се е харесало на повечето тук. Значи той е сбъркал. Значи си тръгвам. Ако на някого евентуално може би му потрябвам, би трябвало да знае къде да ме намери.
Останете си със здраве, не ви желая злото.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020