www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Краят на 14-то уродче на Олигархията


Страници: (5) 1 2 [3] 4 5  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Краят на 14-то уродче на Олигархията, как да спрем рестартирането?
18j
Публикувано на: 7.12.2013, 11:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Поне съм си философче искам малко по темата с информацията - що е. Във физическия план то по определение е: "нови данни, оформени по определен начин".
Ако са данни но не идват нови за получателя - то не е информация. Нови данни за получателя - то значи Знание. Много важно за оцеляването и във войната е знанието или информацията. Значи трябва да е ново за да е информация иначе е локум за дъвкане.
Що е да е оформено? То значи да е разбираемо за получателя. Аз съм видел - някой път му говоря 2 часа - той не разбира. Това не е информация ако че му е ново знание. Дойде друг - па му рече 2 думи - он уври. Е това е що се вика информация. Това е сила. Това е и четвъртата власт - да се оформят и разпространяват или задържат новите данни.
На енергийното ниво - информацията отваря нови възможности и потенциали. Събира хората в групи и разграничава групите.
Е да обаче информацията не е само от физически разред и се предава не само по физически канал. И тука вече стана патакламата. Но нейсе - друга ми е приказката.

Какво от това цялото философстване? Когато Войните на Тангра воюваме - за момента е чрез информация. А Третата Световна война се води чрез информация. Е та ние сме във центъра. Дълг ни е да разказваме на всеки около нас какво ни мори като нация, да изобличаваме режима и да говорим какво е след режима, че България да Пребъде. Малко да кажа и за себе си каквото съм видял от войната. Започнах яростно на всички да говоря - всячески и съм говорил и съм писал. Навсякъде - и по институциите съм бучал и съм писал и съм ходил и съм се карал. И по улиците и по площадите - разпространявал съм брошури позивни с различни хора в различни организации - няколко години. Всички около мене знаят ми идеите знаят що така го мисля. И съм се карал с хората и съм се сдобрявал. Някой път, някои не са готови нещичко да чуят - сърдят се. Но нищо - другия път ще са готови. После почват да ти звънят да те питат що така и онака. И ето на - стигнах до момента когато с нови хора, разговор започвам. По отработен метод - издалече ги започвам. Да видим от къде ще заорат. Колко демокрацията е прогнила и как българите си имаме държавническа традиция по-древна от Света. И тогава чух Саракт и Цар от моите събеседници. За Царя вече много от младите говорят. Разбрали са че ни таркалят фалшиви авторитети. Трябва силна ръка доказал се човек да има всичките умения държава да гради. Чух го от други - спора беше излишен. Чух и за Тангра, за Вярата на българите и как Държавата без Дух не е държава. Отново от събеседниците ми го чух - а се гласях, че са ми опоненти. Това за мен бе знак, че моята роля в информацията - иззета е от други. Не само приятелите ми около мен са чули каквото имам да река, но и с опонентите ми вече нямам спор - просто ей така. Тогава ми се очерта нов враг - но с него вече се гласим за физическа борба.







--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
18j
Публикувано на: 7.12.2013, 11:52
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Когато наскоро Йордан 13 писа "Търсете царя" си рекох "аха времето дойде". Стана явно, че вече българите им сочи Небето да търсят свой Водач - както е предречено. Търсете Го инак гибел ви е отредена. Яс пък с други задачи съм нагърбен - как да Го търся - нямам. Но знам той е там Него го има. Вънка на улицата и сред народа има различни групи с разните им водачи. Повечето доброволци, а някои не действат без пари. И всичките за обединение говорят - нищо че при някои смърди. И всички тайничко се цанят да са най-отпред. Не е ясно кой кого ще последва и кога но има готовност - важното е това. И е важно всички да разполагат с информация една.

Понаучих някои неща и за ранобудните студенти. Сороси били - сороси ама беда - нещо агентите на сорос не фащали файда. Не слушали много - имали си собствени идеи, ама парите за заплата си взимали не на шега. По 25 лева на ден - в тая немотия как да ги виниш - важното за мен е че на полето на информацията - манипулациите не хващали декиш. С всяко свое действие режимът се съсипва сам и губи легитимност и авторитет. Но да се оформят групите за последен бой още не е дошло време. А Владетелят трябва да е сред тях - разбрахме. Понеже ги знам част от активните дето им викаме "критична маса" - голяма задача е да знаят на Него да се поклонят. Но вервайте - готови ще са и ще се сдружат, когато го познаят и няма да има друг път.
Не съм се съмнявал но съм се чудил как ще стане. Но сега вече знам - усилията ни няма да идат зян и не говоря за видения и въображение а реално как се случва. Много критична маса ще изстрада и изстрада за да е за Него във готовност. Манипулации лъжи измама подкупени и провокатори терор - това е от Небето - не е случайност.
Така че българи не спирайте - давайте смело напред. Всичко има смисъл Планът си е в ред.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Богатир
Публикувано на: 7.12.2013, 22:23
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



Царят няма да бъде посочван от Съвет или от народа. Небето ще посочи на народа Царят. Как? Не знам, но имам си една идея и надежда. Преди години попаднах случайно, на една книжка. Казва се "Теория на грешките" на Гордън Диксън. Писана е някъде през1960-те. Военна фантастика. Малка е и се чете на един дъх. Героите, нациите и събитията са измислени, но идеята за това как един човек побеждава Статуквото е важна. Показва се и нагледно как впоследствие сформира една нова империя. Има я и в pdf формат в интернет, ако сте заинтересувани.

PM
Top
Ванина
Публикувано на: 8.12.2013, 12:27
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Ето един коментаръ отъ "Казаха ми кой ще спаси България"

.....................
Рика 2013-08-31, Оценка 5.0 от 5
За пореден път се убеждавам , че няма случайни случайности . Преди няколко години сънувах много странен за мен сън ... и до сега го помня сякаш съм го сънувала току що ... толкова силно ми се е запечатал в съзнанието.
Сънувам , че съм в черква ... но нито е православна ,нито е католическа ... огледах се и виждах само бели много чисти стени и прозорци които ми приличаха на черковни , но по-тесни и островърхи .Нямаше нито стенописи , нито статуи , нито свещници , нито свещи ... само една голяма маса в средата с натрупани много книги .Аз бях върху масата , вземах книги ,разглеждах ги /но сякаш само кориците / и се качвах все по-нагоре по самите тях като стълба.Взех една книга която беше най отгоре и когато я отворих да прочета какво е написано ... тогава чух глас...Давид ще ви спаси !
Събудих се на мига ... това беше може би преди 7 години и много често ми изплува в съзнанието, и все съм се чудила как пък точно Давид ще ни спаси.
Аз не бях чувала за предсказанието на Слава Севрюкова ...но съм сигурна , че Бог е с нас българите и България ще се възроди .Йордан - Давид скоро ще се появи ... ВЯРВАМ В ТОВА !
PM
Top
anti666
Публикувано на: 9.12.2013, 14:31
Quote Post












QUOTE (18j @ 7.12.2013, 14:52 )
Когато наскоро Йордан 13 писа "Търсете царя" си рекох "аха времето дойде". Стана явно, че вече българите им сочи Небето да търсят свой Водач - както е предречено. Вънка на улицата и сред народа има различни групи с разните им водачи. Повечето доброволци, а някои не действат без пари. И всичките за обединение говорят - нищо че при някои смърди. И всички тайничко се цанят да са най-отпред...

Ей това още не могат да схванат някои кандидат-водачи. За тях да бъдат отпред е свързано да влязат в управлението. Където да гребат на воля от меда с големия черпак - за тях, за родата, любовниците, баджанаците, аверчетата от ложите и ловните дружинки и още и още. Всъщност, това си е самата републиканска власт, така чак до кмета на най-загубеното село. Докопваш се до гърнето с мед и се почва пълнене на гуша като пеликан, щото ден година храни и никой не ти държи сметка. И после.. "ми те, предишните, аз такова, пък и няма доказателства".

В Саракта управлението е отговорност - огромна отговорност. Пред Небето и народа. Там далавера няма да има. Типичен пример е този сайт, виртуалния Саракт. Когато се разбра, че от Движението няма келепир да влезеш в голямата политика, много народ се разбяга. Като се стигне да поемеш лична отговорност... не ме търси! Един Йордан си сложи главата в торбата.

Така че нека всички дето "тайничко се цанят да са най-отпред" да си зададат въпроса. Каква им е целта - България или държавната софра? Щото ако е второто, да знаят - предупредени са! Идват нови времена и всеки ще си поеме вината, и то с мезето. Както навремето се подиграваше един комунистически изрод.
Top
anti666
Публикувано на: 9.12.2013, 14:50
Quote Post












Понеже си направих труда да прочета из Стария завет малко повечко за Давид, значи той е произлизал от най-бедната прослойка. Всъщност е бил пастир. Та се сетих, измежду тия доброволци и месии колко от тях са били такива? Колко от тия могат да различат крава от биволица? Ей го, тук един от нашите ми писа за някаква адвокатка в шоуто на Слави, дето иска да става президентка, че да "опазва правата на гражданите на България". Само като чуя тая яховинска думичка "гражданин", ми става ясно какво следва нататък.
http://www.slavishow.com/%D1%80%D1%83%D0%B...B0%D1%82%D0%B0/
Ами селяните на България, какво да правят те? Или те нямат права? Един ден заедно с републиката, в канализацията оттича и думата "гражданин".
Но питам, има ли някой да познава измежду тия граждани поне един, който е бил някога пастир? В буквалния смисъл на думата дори за един ден, за да отговаря на описанието за преродения Давид?
Top
anti666
Публикувано на: 9.12.2013, 15:13
Quote Post












QUOTE (Йордан_13)
Понеже той бе осветен от Небето и такава бе Волята Му. Не, той първом ще работи в определени идейни и духовни процеси, за да пренареди пъзела, така, че в обществените процеси да настъпи обрат. Социумът на земята трябва да бъде ритмиран от Небето, а в момента не само, че не може да бъде ритмиран, но е в тотална война с Небето. Това връща всичко в изначалният хаос и задачата на Царят е да възстанови връзката Небе-Земя. Исканата подкрепа от земята е затова, за да няма дисбаланс и конфронтация, а тях няма да ги има, ако земята се е събудила в необходимостта от Небето. Затова говорим за критична маса от Българи. Царят се излъчва от Небето, той не е избор на земята, земята е лоно, тя приютява и обгрижва, ражда и отглежда.

Понеже не всеки може да го разбере този изключителен текст, да припомня един позабравен материал;
Символи на победата над себе си

Олигарски си отива, това е сигурно. Даже без наша помощ републиката се разпада. Така, както старателно изгражданите ЕС и НСР. Като пясъчна кула се ройват, а думичката "глобализация" отдавна е станала мръсна дума. Въпросът е какво ще дойде след това. Със старо мислене Държава на Духа не може да се построи, нито излъченият за Цар ще активира небесната конница. Просто няма да има за какво.



Top
Йордан_13
Публикувано на: 10.12.2013, 15:28
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 9.12.2013, 16:50 )
Понеже си направих труда да прочета из Стария завет малко повечко за Давид, значи той е произлизал от най-бедната прослойка. Всъщност е бил пастир. Та се сетих, измежду тия доброволци и месии колко от тях са били такива? Колко от тия могат да различат крава от биволица? Ей го, тук един от нашите ми писа за някаква адвокатка в шоуто на Слави, дето иска да става президентка, че да "опазва правата на гражданите на България". Само като чуя тая яховинска думичка "гражданин", ми става ясно какво следва нататък.
http://www.slavishow.com/%D1%80%D1%83%D0%B...B0%D1%82%D0%B0/
Ами селяните на България, какво да правят те? Или те нямат права? Един ден заедно с републиката, в канализацията оттича и думата "гражданин".
Но питам, има ли някой да познава измежду тия граждани поне един, който е бил някога пастир? В буквалния смисъл на думата дори за един ден, за да отговаря на описанието за преродения Давид?

Тази жена е служила 33 години на соц. системата. Голям обрат за нея в съзнанието е, (разбира се, ако не я тика някой в тая посока) да поиска това и да говори по този начин. Няма как да използва речево други категории, освен тия, с които е възпитана. Определено, можем да я направим президент на республиката, в това няма лошо, със сигурност ще е по-добра от Плевню и Първан ефенди.
Но Българският Саракт е вече друго нещо, съвсем друго. И въпреки това, трябва да се знае, че Небето се опитва да промени нещата в България и все повече хора, ще се явяват извикани от нуждата за промяна. Някои хора усещат тази енергия. Докато Българският Цар свърже Небе и Земя, ще се търсят други възможности за промяна в рамките на установеното статукво, друг е въпросът дали ще успеят и ако успеят - доколко. Важното е республиканският модел да се изживее като съзнание, щото той като даденост е неописуемо вреден вече, но още стои като съзнание. Е, видехте оня ден, в село Новград ли как беше, в Русенско, още си чуват паметника на Ленин и си го тачат. Как се прави Саракт с такива хора? Няма как. В тоя ред на мисли, защо да не е президент тази жена? Няма лошо. Със сигурност ще помогне республиканският модел да се изживее като съзнание. Всеки иска да бъде някой, друг е въпросът дали е отредено от Небето. Ето това трябва да се разбере от българина, трябва да се извърши двубоя между искането да бъдеш някой, да се изявиш и придобиеш и отредеността да бъдеш някой, да носиш отговорност и да се пожертваш.
Аз съм "за". Направете я президент. И без това откак се помня само магарета стават президенти и една жаба. Защо сега да не е и Василиса Прекрасна? В республикансият модел такива движения са напълно възможни и избора на тази жена ще е един вид отхвърляне на партийния модел, ако тя наистина не принадлежи към никоя партия.
PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 10.1.2014, 12:44
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (anti666 @ 9.12.2013, 16:50 )
Понеже си направих труда да прочета из Стария завет малко повечко за Давид, значи той е произлизал от най-бедната прослойка. Всъщност е бил пастир. Та се сетих, измежду тия доброволци и месии колко от тях са били такива? Колко от тия могат да различат крава от биволица?

Ами селяните на България, какво да правят те? Или те нямат права? Един ден заедно с републиката, в канализацията оттича и думата "гражданин".
Но питам, има ли някой да познава измежду тия граждани поне един, който е бил някога пастир? В буквалния смисъл на думата дори за един ден, за да отговаря на описанието за преродения Давид?



Честно казано понякога завиждам благородно на пастирите и съм си мечтал дали няма да ми е добре да поработя като такъв. Копал съм на село градината, но не съм пасъл говеда. А те в днешно време и не взимат лоши пари. Но всеки трябва да си носи кръста.
Между другото Орфей като че ли беше пастир. А Орфей е Българин, от Тракия - Бог - почитан и от гърцки, и от римлянски царчета - волю-неволю - заради факта, че най-многобройната маса от народа, който са управлявали е с български произход.
Жалко че на тази професия й беше създаден негативен имидж - сегашните пастири от по-старата генерация не са баш пример за подражание.. колко пъти сме им откривали по светите места - тайни складове между камъните с празни бутилки от ракия. Алкохол до изгрубяване. Но истината е, че пастирът му е Дадено да съзерцава. Дадено му е да се пречисти. А не може да има истинско прозрение и Просветление без пречистване и съзерцание.

Вярно ви казвам: никой от нас, които сме потопени в градската гмеж, в интригите и мизерията на "гражданското общество" и "демократичните процедури" не може да бъдем Водачи или Владетели на цял народ. В това се убедих покрай всичките протести. Ние страдаме от съображения, които сами по себе си са пълни глупости - тоя каква коля карал, оня каква длъжност заемал, журналистите, имиджа, съмишлениците. А са важни единствено личните качества и прозрения.
Те и сегашните управляващи гледат до предела на партийните си олигофрени и възела на вратовръзката си. Не ни са нужни повече такива.
Ето ще дам пример със сегашните т.нар. "ранобудни студенти": големи надежди им се възлагат - щели да оправят държавата. Не можеш с психика формирана в Студентския град да оправяш каквото и да било освен личните си проблеми. Ето в момента им гледаме сеира на тия от Студентския град - тяхната генерация навлиза в управлението от Симеон насам. Слугинаж и те това е. Ами да вземем техния неформален лидер Ивайло Динев. Свястно момче, сигурно е и интелигентен повече от средното, но му липсва прозрение. И той страда от тия простотии - ходи по срещи - тоя бил такъв оня онакъв - трябвало да се съобразява.

Затова, чакам с нетърпение да се въздигне бъдещия ни Владетел - направо мечтая да видя как ония от депутатските мерцедеси и ония партийните танцьори с ес-класите как се подгъват пред Пастира. Пълна подигравка с наглите им претенции и сочните им тапии. Ама той знае и как да води стадо и как да дисциплинира говедо и ще знае като Прозрение кога и какво да направи. А ние сме отвлечени в дребни проблеми - сега трябва да гоним шистовия газ, земята, изборния кодекс, законите.. и все да се съобразяваме, съобразяваме. Това в крайна сметка нащо си е системно мислене - понеже нещо си било еди какво си, ние трябва да правим еди що си! Даже си мисля напоследък, че именно нашите временни дребни успехи срещу системата я задържат все още. Колко пъти сме си говорили, че трябва да се прояви крайното Зло, за да може да дойде Помощта и да срине системата. За да се излезе Пастира Давид - трябва всичко да ни се строи изгубено. Ние в момента "гражданите" сме като Режима - агонизираме заедно с него, да се борим срещу него. А трябва човек, който да мисли и действа извън всякаква система.
Та нашата задача е когато Той се Въздигне - да го последваме, да тръгнем като един. И това ще стане - без съмнение, като с магическа пръчка.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
anti666
Публикувано на: 10.1.2014, 18:25
Quote Post












QUOTE
Колко пъти сме си говорили, че трябва да се прояви крайното Зло, за да може да дойде Помощта и да срине системата. За да се излезе Пастира Давид - трябва всичко да ни се строи изгубено.

Написал си нещо много важно, отговор на тия дето се питат защо и докога ще ни се случва всичко туй.
Еврейските пророци, които в древността се опитвали да научат юдеите на нещо, са го казвали същото. Избраният народ трябва да си загуби държавата, за да създаде новия свят. Едните обаче мислят за НСР, ние говорим за Саракта.

Това са естествени процеси, през които трябва да минем, да изпием горчивата чаша до дъно. За да знаем какво е добро, трябва да знаем какво е зло. И никога после да не го забравяме! Разделението на българите в последните години се чувства много осезаемо.
Top
anti666
Публикувано на: 10.1.2014, 20:35
Quote Post












Кърмилницата преди 16 години. Площад "Народно събрание"
http://www.voininatangra.org/modules/news/...php?storyid=559

Днес ислямокомунистите се поосраха от страх, бяха превантивно арестувани и разпитвани футболни фенове и националисти. А пред парламамента еничарите на хунтата бяха повече от протестиращите. На които започна да им увира акъла и да схващат, че скечовете и пингвинските танци на обезкосмени хлапетии само забавляват чудовищата. Протестът вече започва и да се пренася срещу политическите партии като цяло. Което беше най-опасното искане при февруарските бунтове.
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



НАП е отказала да приеме данъчната декларация на жител на Стара Загора, тъй като в нея той е обявил, че издържа властта, чиновници и стотици хиляди роми, съобщи "Монитор".

От приходната агенция са изпратили обратно на майтапчията декларацията му по Закона за данъка върху доходите на физическите лица, която беше разпространена в интернет, за да коригира посочените данни, тъй като нямал право да вписва такива.

Въпросният г-н Минчев остроумно е посочил в колоната: "Лица, издържани от декларатора" - "правителство, парламент, президент, държавни и местни чиновници и няколкостотин хиляди цигани!".


http://www.dnes.bg/obshtestvo/2014/01/12/g...itelstvo.212175
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Затова, чакам с нетърпение да се въздигне бъдещия ни Владетел - направо мечтая да видя как ония от депутатските мерцедеси и ония партийните танцьори с ес-класите как се подгъват пред Пастира. Пълна подигравка с наглите им претенции и сочните им тапии. Ама той знае и как да води стадо и как да дисциплинира говедо и ще знае като Прозрение кога и какво да направи. А ние сме отвлечени в дребни проблеми - сега трябва да гоним шистовия газ, земята, изборния кодекс, законите.. и все да се съобразяваме, съобразяваме. Това в крайна сметка нащо си е системно мислене - понеже нещо си било еди какво си, ние трябва да правим еди що си! Даже си мисля напоследък, че именно нашите временни дребни успехи срещу системата я задържат все още. Колко пъти сме си говорили, че трябва да се прояви крайното Зло, за да може да дойде Помощта и да срине системата. За да се излезе Пастира Давид - трябва всичко да ни се строи изгубено. Ние в момента "гражданите" сме като Режима - агонизираме заедно с него, да се борим срещу него. А трябва човек, който да мисли и действа извън всякаква система.
Та нашата задача е когато Той се Въздигне - да го последваме, да тръгнем като един. И това ще стане - без съмнение, като с магическа пръчка.
========================================================

Един път бях с него в Средна гора. Скоро беше. И там спираме да питаме един овчар за един древен път, къде се намира. Овчаря вика: не знам, не съм чувал за него, ама очите му искрят от радост, все към него гледа. Вика: "Ей, голям вика, воевода си ти, да знаеш, голям воевода... И аз съм роден, да знаеш, кога България беше Царство...". Па он дума на овчеря: " Епа, че ви връна Царството един ден, че го имате..." Овчеринът тъй сияеше и имаше неква особено лудост в него. Затова си прав. Само онзи, който може да надзърне над Съществуването, може да го види, за другите, той е просто обикновен българин.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 26.1.2014, 11:23
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Под вещото ръководство на ислямокомунистическата мафия, инфлацията в републиката не само стои на едно място, ами се снижава драстично. С оглед все по-голямото задоволяване нуждите на електората по пътя към светлото бъдеще, бандата на Лютви Хасан и Яхов-Сатанишев обещава още 200 000 работни места.

Единствено цените на млечните продукти, основна храна на българина са скочили с 30% само за месец. Но това не бива да притеснява електората, който се наслаждава на Благоденствие, Сполука и Промяна.
PM
Top
Палазов
Публикувано на: 27.1.2014, 14:16
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 46
Участник # 230
Дата на регистрация: 14-January 06



Само не разбирам защо правите аналогия м/у Царя Български и пастира Давид. Още повече не разбирам защо трябва да чакаме "преродения Давид"? С пастирството всичко е ясно - няколко наши пророчици са видели, че бъдещият ни цар ще "води стадото" като добър пастир и пр. аналогии, но защо баш тоя пастир да е преродения Давид? Не си мислете, че ви нападам, просто с времето се развива силна рефлексия срещу чифутската история.


--------------------
??????? ??? ?????! ıYı
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (5) 1 2 [3] 4 5  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020