| Движение "Воини на Тангра" - Начало |
Помощ
Участници
Календар
|
| Страници: (6) « първа ... 4 5 [6] ( последно съобщение ) | ![]() ![]() ![]() |
| anti666 |
Публикувано на: 27.6.2026, 5:52
|
||
![]() Отдаден ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Участници Съобщения: 2 596 Участник # 700 Дата на регистрация: 22-September 06 |
https://www.voininatangra.org/modules/xcgal...album=279&pos=1 https://www.voininatangra.org/modules/xcgal...album=279&pos=0 Горният цитат съдържа отговора на тези въпроси. Аз няма как да й го обясня. В момента ложата на Гергов и хазарската мафия в България виждат в Украйна и в частност, украинските бежанци заплаха. Тези бежанци трябва час по-скоро да бъдат заставени като им се трови живота непрекъснато да се махнат от България. Защото имат да изпълняват плана на Ротшилд до 2030 да я няма България и българи в нея. Без значение тия българи дунавски ли са, бесарабски ли или от Велика България. А тези от Волжка България са още по-опасни, защото след войната може да дойдат от окопите и мъжете, синовете или братята им - закалени воини и тук ще стане мазало. А ние това го искаме. Хаосът! |
||
Страници: (6) « първа ... 4 5 [6] |
![]() ![]() ![]() |











