www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Писма от Елтимир


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Писма от Елтимир
anti666
Публикувано на: 25.11.2020, 18:26
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Във връзка с 7 годишнината откакто ни напусна Елтимир, публикувам част от кореспонденцията ми с Елтимир през годините, когато още беше на Средния свят;

QUOTE (Елтимир)

За съня. Сънувам, че жена ми прибира ме заварва умрял. Седя на фотьойла с отметната назад глава и се усмихва. Аз гледам отгоре и малко настрани. Тя иска да ме събуди и разбира, че съм мъртъв. Вика Бърза помощ, те на свой ред викат полиция. Не се установява насилствена смърт. Пишат смъртен акт и си тръгват. Те се чуди какво да прави. Идват няколко здрави момчета, целите в черно и носят ковчег. Казват, че такова било завещанието ми и съобщават неща, които съм й казвал и на нея много пъти. Качват ковчега на един джип. На магистралата й завързват очите да не вижда къде ме носят. Горе, в Балкана 12 белокоси старци с бели бради стоят пред готова гробница. Полагат ковчега, но не с въжета, а на ръце. Пеят някакъв погребален химн на език, който не разбирам. После слагат отгоре каменна плоча, на която пише само Елтимир. Под надписа знакът на Саракта, а отдолу други знаци, които не разбирам. Никакъв надгробен паметник. Казват, че мястото трябвало да остане в пълна тайна. Карат я обратно, пак със завързани очи и я остават пред блока. И тоя сън се повтаря вече поне 10 пъти. Наистина не знам какво да мисля.
Sent to anti666 on 24.9.2013, 16:00

Писмото му е 2 месеца преди смъртта. Той умира точно както го бе описал.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 25.11.2020, 18:43
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Елтимир)
А за Съвета - как да го няма? Кой мислиш, че е организирал преминаването на Традицията през вековете? Кой е втъкавал Тенгрианство в Православието? Кой е посвещавал Посветените? Кой е разказал на дякон Игнатий за Времето? Кой е казал на Раковски какво да ни бъде знамето? Съветът ще се открие само и единствено, ако има пред кого. Ако се набере сила, достатъчна, за да изпълни предначертаното. Иначе няма смисъл, а Съветът не върши безсмислици. Те са по-мъдри, отколкото всички ние взети заедно.
Sent to anti666 on 27.7.2010, 10:55


QUOTE (Елтимир)
За мен е проблем, защото нямам пари. Идваха от Съвета.
QUOTE


Беше ми писал преди нещо неясно от сорта на "помоги злее е " нещо подобно. Затова те питах. Сега оправи ли си ги тия очила? Това не е болка за умиране, всеки човек има проблеми и аз си имам ядове сега. Част от живота. А в България са особено големи.


Sent to anti666 on 22.4.2011, 4:27


PM PM: Изпратено: Re:
Сигурен е- Говорихме часове.
QUOTE

Здрасти,

прочетох в сайта ти, че са възобновили връзката с теб. Този човек при теб ли идва у вас или се срещнахте някъде навън? Надявам се, си сигурен, че наистина техен пратеник, а не някой самозванец или още по-лошо, защото доста хора спряха да ти вярват преди време точно за това. Провери си за себе си, защото ако се окаже другояче ще е много неприятно.
Ако човека е наистина техен пратеник, вероятно сте говорили и за Движението, както и за идващите събития. Тези хора трябва да си влезат в ролята, иначе и те и ние и България загиваме. Добре ти го е казал, но поотделно сме за никъде.

Sent to anti666 on 22.4.2011, 4:30
PM
Top
anti666
Публикувано на: 25.11.2020, 18:50
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Елтимир)
Да, това ми беше казано. Ще трябва да издържим още година и половина като преобладаващо население на тези земи. И че Свети Иван Рилски е наш.
Sent to anti666 on 23.4.2011, 17:00

QUOTE (Елтимир)
Такъв е, знам.
Много съм пиян.
QUOTE
Разбрано. Моли се на Тангра този човек да е техен пратеник. И го пази! За св. Иван Рилски знам.

Sent to anti666 on 23.4.2011, 23:40

QUOTE (Елтимир)
Като ми видиш сайта ще разбереш и кой ви е атакувал, и защо е дал на заден ход. Една щастлива случайност, един филм, който вчера ми пратиха свърши цялата работа. И при мен имаше абсолютно същата атака. Само че аз имам повече сайтове и това също изигра роля. Прочети последните материали в първия ми сайт и всичко ще ти стане ясно.
QUOTE

Здрасти, нямах никакво време да видя сайта ти, имахме хакерска атака и ни сринаха, не знам как и кой успя да го възстанови, но дано издържим. Скоро може дa се видим.

Sent to anti666 on 5.5.2011, 20:19

QUOTE (Eлтимир)
При Mещера установих, че по някакъв начин му подменят спомените. Най-фрапиращият пример беше твърдението, че съм спал в неговата лека кола и съм я бил оповръщал. Аз спах в палатка, а Мещера беше дошъл с камион. няма начин да е карал едновременно и кола, и камион. ама върви му обяснявай.
Като дойдеш, ще видиш нещо интересно. И после, ако кажеш,
QUOTE

Скоро ще се видим с тебе. А тия неща с куфарчетата станаха прекалено много за да се подминават случайно. Онзи руския филм не съм го гледал, но то си е ясно. Проблема им е, че вече няма как да се правят на лисугери, щото много явно взе да става.
Мещи е типичен пример, беше си у ред момчето докато не превъртя. Знаеш ли какви работи ми беше писал преди време - че питал розетата дали е колобър и тя започвала да се клати и какво ли не. После го отричаше.
Sent to anti666 on 10.5.2011, 17:48
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020