www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> България през очите на бесарабските Българи


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> България през очите на бесарабските Българи
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 080
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бесарабските българи: Страната ни през техните очи

https://www.youtube.com/watch?v=xu541-PNCaA

Гледах го и през цялото време плаках... Братя наши, не вие имате нужда от България, България има нужда от вас, защото към днешна дата, вие сте истинската България, девствената, недокоснатата от Злото! Не вие, ще дойдете тук, а ние, ще дойдем скоро при вас, защото България не е просто територия, България е Съзнание! Затова не губете Приказната България в душите си. Точно това е България или това, което наричат тук една шепа хора - Българският Саракт. Той е точно тази Приказка, която трябва да стане Реалност. Трудната крачка е Приказката да направим Реалност. Това ще стане възможно, благодарение на вас, не на нас! В България под Дунав, ние сме покварени от Злото, душите ни са омерзени, няма го вече в тях Българското! Но във вашите То живее! Затова забравете за негрите, другите раси, пазете своя ген и съзнание повече от всичко на света! Тези чисти български народностни черти на лицето, белотата, сините очи, русите коси... Пазете езика! Много е важен езика! Не го смесвайте с руският, изчистете акцентите, наблегнете на най-малките, гледам, че вече трудно говорят български. Народните песни и хора развивайте, нови създавайте. Тук, всичко вече е приключило, Краят идва и малцината, които ще минем през него, ще дойдем при вас!

PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Преди време бях в Бесарабска България - земите около Онгъла. Там са запазили българския архаичен език, например, както дядо ми казваха на човека "чиляк". И други такива. Но по-важното е, което ме порази, че много ревностно пазеха Българския Дух. И това е основното. След време и Елтимир казваше, че Дунавска България ще умре, но ще останат други Българии. И сега, когато Краят на Дунавска България е тук и за 13 години ГЕРБ-Щавачи подмениха българската духовност с чужда - Бесарабска България остава като резервен вариант за спасение. Аз също сериозно се замислям да хванем посока на север към Онгъла. Защото онгъл в тенгрианството има и друго, сакрално значение.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.9.2021, 14:20
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 080
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 27.9.2021, 12:52 )
Преди време бях в Бесарабска България - земите около Онгъла. Там са запазили българския архаичен език, например, както дядо ми казваха на човека "чиляк". И други такива. Но по-важното е, което ме порази, че много ревностно пазеха Българския Дух. И това е основното. След време и Елтимир казваше, че Дунавска България ще умре, но ще останат други Българии. И сега, когато Краят на Дунавска България е тук и след 13 години ГЕРБ-Щавачи подмениха българската духовност с чужда - Бесарабска България остава като резервен вариант за спасение. Аз също сериозно се замислям да хванем посока на север към Онгъла. Защото онгъл в тенгрианството има и друго, сакрално значение.

Най-лесното решение е да се измъкнем от тази клоака. Както много други го направиха и да оставим жабите да си квакат в блатото. Но, те това искат, да ни емигрират, защото ние им пречим. Аз, обаче съм голям инатлия и кофти кутцузлия и искам да им счупам рахатя. Те чупат моят рахат, но и аз много драстично ша счупа техният. Това е Краят и ние трябва да минем през него, не да избягаме, а да минем. Досега, всички са бягали, когато той идва, но ние, трябва да останем и да минем през него.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 28.9.2021, 17:16
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Началото на Краят го инициирахме през една зимна ветровита нощ в планината. Естествено, че трябва да минем през него. Става дума за времената след Краят. Елтимир го е описал (предсказал) още преди 22 години
http://www.voininatangra.org/modules/news/...%EA%F0%E0%FF%F2
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020