www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Краха на Румен Радев


Страници: (4) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Краха на Румен Радев
Йордан_13
Публикувано на: 14.2.2023, 10:53
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 030
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



https://www.youtube.com/watch?v=yEcmeKoaM18

Как ми попадна това видео? Пратиха ми неква фалшива новина, как сме можели да печелим билиони от вкъщи;))) и как Румен Радев в предаване с Цветанка Ризова го бил показал на телефона си;))) За мене, президент (дори масон да е) да прави такова нещо и като поведение и като изказване е несериозно. Потърсих в Тубата, дали има такова предаване... Естествено, че не! Но, попаднах на това! Това е ПОПАДЕНИЕТО! 2008-ма, нямаше как да съм му обърнал внимание (В Ситово тогава беше се настанил Рая),, а и фатмаци, генерали, шапкари и други полезни идиоти, от този калибър, никога не са ми били култови в съзнанието. 2008 г. е времето на Тройната коалиция и "Атака" като трета политическа сила в Парламата! Първан ага, фесли ефенди е президент. Вижте, откога е готвен Радев! ;))) Няма случайни хора в политиката! Сичките са навързани масони! Масона Трифонов в случая, обаче прави една витиевата театрална пиеска, с която лансира Радев като политик! Радев уж не иска, уж отрича, но казва "...аз мога с малко капитал да направя висока принадена стойност";))) Е, то това е политическата заявка! И как няма да е! Слави Трифонов е приятел с Георги Гергов (А Гергов с Бойко и оттам ГЕРБ в Община "Родопи"), оттам през Корнелия Нинова, Румен Радев, 8 години по-късно е вече президент на РБ! И да се върнем на думите му: "Аз мисля, че за политик трябват специални качества, които аз не притежавам..." и на думите на Трифонов: "Луд ли си? Виждаш, че не трябват много качества!" Съвсем неслучайно Трифонов създаде ИТН по времето на Радев!;)))
=====================================================
Слави Трифонов: Казват за тебе, че си от генералите с по-модерно, нестандартно мислене и че не се притесняваш да критикуваш. Аз виждам нещо друго. Какво означава „модерно, нестандартно“? Ти, като такъв ли се определяш?
На мен ми хареса, как се държиш и как изглеждаш. Всъщност, искаш ли, да бъда докрай искрен? Политиците трябва да изглеждат като тебе! Всъщност, ти защо не станеш политик?
Румен Радев: Аз, предлагам ли ти, ти да станеш авиатор, да речем?
Слави Трифонов: Гледай сега, сам знаеш, че има много голяма разлика. Сам знаеш, че аз не мога да стана авиатор, докато другото, обратното е как да кажа, много по-валидно. Не го пропускай това! Много хора, които те гледат тази вечер си мислят по подобен начин като мен. Не я пропускай, тази мисъл! Рано или късно, ще се случи!
Румен Радев: Моите амбиции са в областта на авиацията и военното дело. Там ми е силата.
Слави Трифонов: Виж сега, те и моите са в областта на шоуто, засега.
Румен Радев: Моята сила е да правя от много малко ресурси, които са катастрофално малко, да правя висок продукт, т.е. да правя добри летци. Това е моята сила, така че...
Слави Трифонов: Казах това, което трябваше да кажа и то остана в пространството, това, което , аз казах, не това, което ти каза!
Румен Радев: Аз мисля, че за политик трябват специални качества, които аз не притежавам...
Слави Трифонов: Луд ли си? Виждаш, че не трябват много качества!
Румен Радев: Аз предлагам да минем на друга тема...


Народно събрание
брой: 14, от дата 10.2.2023 г. Официален раздел / НАРОДНО СЪБРАНИЕ стр.2


Закон за изменение и допълнение на Закона за отбраната и въоръжените сили на Република България
УКАЗ № 34
На основание чл. 98, т. 4 от Конституцията на Република България
ПОСТАНОВЯВАМ:
Да се обнародва в „Държавен вестник“ Законът за изменение и допълнение на Закона за отбраната и въоръжените сили на Република България, приет от 48-ото Народно събрание на 1 февруари 2023 г.
Издаден в София на 7 февруари 2023 г.
Президент на Републиката: Румен Радев
Подпечатан с държавния печат.
Министър на правосъдието: Крум Зарков

https://dv.parliament.bg/DVWeb/showMaterial...KmbSVLamjLMACGM

Да се стягат Узунов, Копринков, Михайлов и половината ОС на Родопи начело с началника им;))) Нашия отбор юнаци-масонжаци с криви калпаци! Украйна ги зове- оле, оле, оле!

§ 4. Член 61 се изменя така:
„Чл. 61. Въоръжени сили на Република България могат да бъдат изпращани и използвани самостоятелно или в състава на многонационални военни формирования извън територията на страната и в състава на многонационални военни формирования на територията на страната при спазване на българското законодателство, целите и принципите на Устава на ООН и другите международни договори в сила за Република България, като се отчитат националните интереси.“
§ 5. В чл. 72 ал. 1 се изменя така:
„(1) Оперативното управление на българските въоръжени сили в случаите по чл. 61 се осъществява в съответствие с решенията на международните организации или международните договори за мандата на конкретната операция, мисия или международна инициатива.“

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 14.2.2023, 15:37
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 030
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Кой го казва това? Поредната масонска лъжа! Вижте подписаното от Радев и Рашидов изменение в Закона за въоръжените сили, в членове. 61-ви и 72-ри, обнародвано в Държавен вестник, че БА може да бъде изпращана на мисии в чужбина, за да изпълни съюзническите си задължения! Масон говори против войната, а едновременно с това подписва изменения в Закона за въоръжените сили на РБ и то такива, че дават шанс БА да бъде ползвана на украинския фронт! Никой днес, не говори за това! Нито една медия!

Радев: Военната коалиция да спечели изборите и да си понесе отговорността!
Хора, които не разбирали от военно дело, ни въвличали в ескалацията
14 фев 2023 13:00, Камелия Цветанова
429

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2023/02/14/rad...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.2.2023, 17:00
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 030
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Палава и крейзи-мейзи, от Херо - Хироу, станах аз!
Един каунь с фуражка, мартеница ми закичи на порипващите цици! И сега, де си Митре, тра-ла-ла? smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif

Херо Мустафа ще бъде удостоена с орден „Мадарски конник“ първа степен
https://frognews.bg/novini/hero-mustafa-sht...jsPJPd0IkIYf9NM
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 16.3.2023, 11:57
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 030
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



ТЕНГРИ ЯКО В ДУПАКО
преди 3 секунди

Излиза вчера, финансовия министър: Държавата фалира, ужас;))), мина се, малко време, Мунди му наби канчето: - Как така фалира при мен, а не при Бойко? Веднага да излезеш и да опровергаеш! Излиза, пак същия финансов министър: Не, държавата не фалира, ама рестрикции и постна пица (като при Бойко), излиза и днес, никому неизвестен експерт и казва: - Ай, ся, глупости, споко, но рестриктивен бюджет за 3 години напред! С една дума: замазахме истината, че паре нема, занапред, та Мундю да не пострада, а който управлява след това да му мисли, ний си зехме нашето;)))

Икономист: Държавата не фалира, да не се всява финансова паника
Рестриктивен бюджет за 3 г. напред иска Преслав Райков

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2023/03/16/i...a-panika.563205
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 17.3.2023, 10:07
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



На министърката явно са и начукали канчето (по военен жаргон), защото вчера опроверга собствените си думи. Но истината не може да се скрие. Това зловонно масонско образувание е във фалит. В него освен милиционери, мутри и държавни служители няма нищо читаво, което да произвежда реален БВП. Славчо Чалгарят даде за пример 90-те години на Жан Виденов. Модерното фейсбук поколение вероятно знае за това време само от фейсбук, но истината е, че тогава все още имаше държава, армия и производство. Както и че циганинът от северозапада предложи алтернатива - либералната глобализация, която вече не е алтернатива.
Така че лелката министърка явно е в час, за да публикува този доклад, не и гледайте външния вид.
Може да е прочела повече книжки от някои велики икономисти, бивши милиционери и банкови измамници.

И не се чудете защо точно при управлението на Узунов и Копринков, масони от пловдивските села Труд и Първенец ще се случи този фалит.
PM
Top
18j
Публикувано на: 20.3.2023, 11:18
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (Йордан_13 @ 14.2.2023, 12:53 )
https://www.youtube.com/watch?v=yEcmeKoaM18

Как ми попадна това видео? Пратиха ми неква фалшива новина, как сме можели да печелим билиони от вкъщи;))) и как Румен Радев в предаване с Цветанка Ризова го бил показал на телефона си;))) За мене, президент (дори масон да е) да прави такова нещо и като поведение и като изказване е несериозно. Потърсих в Тубата, дали има такова предаване... Естествено, че не! Но, попаднах на това! Това е ПОПАДЕНИЕТО! 2008-ма, нямаше как да съм му обърнал внимание (В Ситово тогава беше се настанил Рая),, а и фатмаци, генерали, шапкари и други полезни идиоти, от този калибър, никога не са ми били култови в съзнанието. 2008 г. е времето на Тройната коалиция и "Атака" като трета политическа сила в Парламата! Първан ага, фесли ефенди е президент. Вижте, откога е готвен Радев! ;))) Няма случайни хора в политиката! Сичките са навързани масони!

Когато бойко толупа научи, че радев ще се кандидатера от бсп - беше по време на едно интервю пред едни хеликоптери кугър - журналистите го питаха, а той още не знаеше и тогава бойко се обърна, и удари с юмрук по кугъра пред всичките камери - спонтанната демонстрация какво прави бойко когато кандидатът на американците е бил известен, но е издигнат през партията на опонента.

От тогава гледаме този водевил след като янките из$раха едно ушато чучело на чело на държавата. Защо ушато чучело - защото чучелото е оборудвано и поставено да заема мястото и да плаши гаргите, но то не взема самостоятелни решения. То дори не е одухотворен предмет smil3dbd4e5e7563a.gif От началото като го питаха добре бе г-н пенсионер-генерал ти какво разбираш от държавно управление. И той казваше: "аз съм завършил с отличие школата за военни офицери във Вашингтон, където се изучава икономика и геополитика." Т.е. нас ни управлява един отлично програмиран чип, за провеждане на военни операции. Той разполага със знание за държавите и управлението доколкото да може ефикасно да провежда военните си операции. А освен това знанието което му е поднесено, произлиза от най-мракобесните и нихилистични доктрини за това що е държава и управление и със сигурност не е белязано с универсалистични и интерноционалистични принципи, а е тясно центрирано върху националните и геополитически интереси на сащ. Но това не е ново и преди висшите държавни кадри се обучаваха в чужбина при братушките.

Та! От това интервю излиза нещо интересно, което илюстрира много добре характера на този екземпляр, маркиращ историята на България в крайните времена.
Той казва: военната мощ за държавата е като зъби ако нямаш зъби - то не може да става дума да си фактор пред другите държави. Това звучи добре от устата на военен и ако стане политик, очакваш за си движи по тези пронципи. Обаче! Ние знаем, от жълтата преса, че най-близкия приятел на Радеви са Моника Паси - лицето, което в рамките на 2-3 години изби зъбите на българската държава, в периода на тройната коалиция 2005-2009 - точно в периода когато е снимано това интервю. Докато единия е рязал ракети и самолети за скрап като политик, другия е бил главнокомандващ в авиацията и е дал интервю при Слави, че ние държавата трябва да сме оборудвани със зъби от самолети, за да ни уважават чужденците. Така че тези двама персонажа с противоположни интереси, няколко години по-късно се оказват много близки приятели...случайно. За какво могат да си говорят двама близки приятели, ако са на принципно противоположни позиции и единия е унещожил самолетите под носа на другия?

Това е за радев: лицемерие, притворство, зависимости. А това е твърде опасно, за да стоина чело на държавата защото популизма ще го накара да каже всичко, а зависимостите да се обърне винаги.



--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 21.3.2023, 12:28
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 030
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Пътя на Копринката

Гергов-Узунов, Политбюро "Слънце Ориент": Дунди, не бъди кахър! За сметка на това, ние намираме решението на секи един проблем! Пускаме го по "Пътя на Копринката" и той от Проблем става Решение!

Радев: Политическата криза все още не е намерила решение
Корупцията освен, че подкопава тя е и заплаха за нашите граждани, отбеляза той

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2023/03/21/rad...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.3.2023, 13:12
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 030
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Вижте ся, това е онаа схема от 90-сетте, където бащата на Петър Стоянов рече: " Да унищожим ТКЗС - икономическата база на комунистите" и с това ликвидира вече напълно селото, предизвиквайки втора голяма след колективизацията, масова емиграция към градовете! Сега, удара е върху икономическата база на ГЕРБ - взема се свръхпечалбата на техните фирми, но не се бара свръхпечалбата на нашите фирми, защото тя е минала през "Пътя на Копринката" . Затова е тази неравнопоставеност. С това са активизира и определен корпоративен вот, необходим за изборите. Защото "фирма = корпоративен вот", а "корпоративен вот = сигурен платен вот"! Наричете си го "съвременен феодализъм" или "съвременно крепостно селячество"

Икономисти "разбиха" идеята на кабинета за данък свръхпечалба
"Част от бизнеса печели от тази криза и създава тази инфлация", коментира Георги Ангелов
19 Март 2023
https://www.segabg.com/hot/category-economy...MboUEddkM7VxF9g




Пътя на Копринката
преди 2 секунди
Не, така не се прави! На сички по 500 лв., тва е социализъм;))) При капитализма е "Пътя на Копринката". Парите минават през мен и аз ги давам на нашите фирми! А не, на всички! Ние, земаме от сички, за да дадем на тия, дето ша гласуват за нас! Ей, тва е "Патот на Коприната"!;))) Изборите са нашите фирми срещу вашите фирми! И ако вашите фирми ги захранвами, вие ще ни победите на изборите, но, ако ние захранваме нашите фирми и меткаме трохите на тълпата долу, ша вземем изборите, ние!

Вместо на бизнеса, дайте по 500 лева на домакинствата
Това призова Георги Самандов

https://www.dnes.bg/politika/2023/03/21/vme...t4q4TE5nQY-oAoE


Филибелия
преди 1 секунда

Какво да ви каа, кмета на Община Родопи, Михаиличенко Узунов се радва на механичното пренаселване с натурализирани пловдивчани от сички краища на България;))) Това води до повече местни данъци и такси, ликвидира вечно мрънкащите и "чоплещи земята", негови селяци и докарва ора, дето искат цимент и асфалт, т.е. пари от бюджета на държавата, които ще се предоставят по "Пътя на Узунката";))) Масонската ложа "Слънце Ориент" ви огрява със своята светлина Гергова;))) Господи Помилуййй, Господи Помилуй, Господи Помииилуууууйййй...
"На две трети, даже бих казала и на повече, всички градини са изоставени от стопаните, някои са продадени и в момента предстои да им бъде сменен статута, с цел жилищно застрояване", каза пред БНТ Олга Жилова, земеделски производител.

Собственици изоставят стотици декари череши в Пловдивско
Разходите за отглеждане се увеличават, както и рискът от измръзване

https://www.dnes.bg/stranata/2023/03/22/sob...#comment-newest

Тва ша е последната улица на масонската ложа "Слънце Ориент" с шеф Гергов;))) Парите в държавата почват да свършват оти ги изсипаха Узунов и Копринков на гюме в Община Родопи, и да наранат своите хора, защото те пък, от своя страна подрепиха Радев за втори мандат с въпросния Инициативен комитет. Та, така. Аз не съм привърженик на асфалта, цимента и винкела, където и да е. Ретрограден съм. Иначе, може да се радвате на асфалта, ако имате с какво да намажете филията, отгоре. Идва и това време;))) Бойко, поне имаше мас да маже и пудра захар да ръси, отгоре;)))

Село на 12 км от Пловдив вече има улица като слънце след 30 г. чакане
https://www.plovdiv24.bg/novini/regionalni/...XU9V9WFGmSKK3Cg


PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.3.2023, 16:37
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 030
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Пътя на Копринката
преди 0 секунди

Пътя на Копринката към старите милионери добавя нови милионери. Старите ги прави Бойко, новите - Радев. Секи урежда своите си хора, затова е държавния бюджет, от който по десетки начини мой са краде. Да добавя: кражбите се компенсират с високата събираемост на данъците. Затова в момента НАП спортува: частни лица, фирми, всичко под ножа, изтупват яко чувала и са като побеснели. Трябва да се покрие разликата породена от "Пътя на Копринката". Всяка пара в бюджета е от работещите и всяка кражба от бюджета се заплаща пак от... работещите;))))

Милионерите у нас започнаха отново да нарастват
Депозитите с по над 1 милион лева в момента са 1258
23 мар 2023 15:26, Стела Стоянова
Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2023/03/23/m...arastvat.563960
PMEmail Poster
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (Йордан_13 @ 23.3.2023, 18:37 )
Пътя на Копринката
преди 0 секунди

Пътя на Копринката към старите милионери добавя нови милионери. Старите ги прави Бойко, новите - Радев. Секи урежда своите си хора, затова е държавния бюджет, от който по десетки начини мой са краде. Да добавя: кражбите се компенсират с високата събираемост на данъците. Затова в момента НАП спортува: частни лица, фирми, всичко под ножа, изтупват яко чувала и са като побеснели. Трябва да се покрие разликата породена от "Пътя на Копринката". Всяка пара в бюджета е от работещите и всяка кражба от бюджета се заплаща пак от... работещите;))))

Милионерите у нас започнаха отново да нарастват
Депозитите с по над 1 милион лева в момента са 1258
23 мар 2023 15:26, Стела Стоянова
Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2023/03/23/m...arastvat.563960

Реално- погледнато 1200 влога от над 1 млн си е пълна мизерия - говоря като държава от 6-7 млн души това значи, че само толкова лица са направили по някой лев без се притесняват да ги декларират, т.е. ги държат в българска банка. Мизерия е защото във всяка зап. европейска държава хората, които имат десетки милиони са милиони. По-конкретно статистиката показва, че в държавите от зап. еврпа милионерите са около 5% от населението, в сащ към 10, както е Швеция, Дания, 15% - в Швейцария или Хонг Конг... и 0,3% в Русия и страните от източния блок и дори Гърция. Та по този критерий европеизацията на България не върви много добре, защото знаеш ли какво? 1200 върху 7 млн население дава 0,017% от населението на България имат депозити от над 1 млн. Ето това е показател, за който трябва да питаме политиците, защото в Унгария, Чехия и Румъния вече гонят 0,3%. За това бих гласувал аз - за онзи, който дойде и обясни как за 10 години 5% от населението на България да станат милионери. Иначе трябва да преосмислим целия идеологически конструкт. Не може да налагаш европеизация без водиш икономиката и в частност хората към просперитет и богатство. Цялата идея на западната култура и цивилизация се базира на частната инициатива, личното богатство. Трябва повече такива въпроси да се обсъждат, за да разберат хората къде е голямото разминаване. Те ни пробутват западняшки стандарти на цени и данъци, но мачкат частната инициатива и бизнеса, като налагат феодални порядки. Ние говорим тези неща отдавна, но те бяха решили да си направят този експеримент и ето че стана супер успешен за тях и катастрофален за държавата и обществото. Мина време и трябва да се признае, че феодално-либерален капитализъм е най-сладката система за либерално-глобалната върхушка. Те вероятно ще изчакат все пак да видят дали до към 50тата година от установяването на този строй ще има някакво развитие, но не вярвам народа да породи някаква съпротива или нещо собствено. И като казвам "те" имам предвид международните конспиратори и наще толупи в комбина. Прекалено сладка е лапачката от тука, за да се приключи. Погледнете реално: чужди фирми изсмукват природните ресурси, земеделска продукция и суровини на безценица, ползват нашите пътища на безценица, чужди по-точно немски фирми разпространяват хранителните стоки на спекулативно високи цени, вероятно произведени в Германия с нашите ресурси. Чужди фирми разпределят тока и водата на спекулативно високи цени, по мрежа, която е построена преди тях, т.е. там е само лапане! Всичките банки са чужди и предлагат услуги на спекалутивно високи цени, печалбите от банките се засмукват в световните финасови корпорации. Вичко това се случва заради корупция и рушвети, с които чуждите фактори дипломати, агентура, търговски и корпоративни представители купуват покровителството на една шепа лешпери т.нар. политици, които нямат дори качествата да управляват администрация. За всички замесени това е прекалено сладко. С малки нищожни инжекции всяка година от по 50-100 млн. те засмусват милиарди ако не и десетки милиарди на година. Няма да се спре това от само-себе си. Те няма да имат чест, доблест или съвест да се оттеглят, размислят, те ще ползват всички средства, за да продължават това ако ще 20 ако ще 30 ако ще 50 години: икономически средства, НЛП, психотроника, манипулация, държат медиите, оказват натиск от службите. Разберете го за тях това е нищожна инвестиция на дейности и средства на фона на милиарди свръхпечалба и нерегламентирани доходи от някой държавен сектор. Всъщност това са парите на нашите нереализирани милионери фалирани бизнеси, от кредити с високи лихви и високи сметки за производство, административни репресии и недостатъци. За това са само 1200 влога над 1 млн в България заради международен заговор между глобалистите и нашите политице. Разривът, за да случи, трябва да рязък и брутален, но със сигурност няма да стане по инициатива на "управляващите". Самия факт, че втора година народа им казва на избори "не бе вас не ви искам не искам да ме управляваш ти-ти-ти и ти..нито пък вие заедно", но те пак те се явяват същите -е ясна индикация, че става нещо нередно. Това ако се случва в една нормална не-манипулирана, свободна система и обществена среда - то вътре в самите партии биха се извършили преврати и брожения, за да запазят партиите лице пред обществото. Но тук няма нищо такова - лапачката си продължава едни и същи там, вече лумпенизирани, то вече не изглежда добре като визия.
За това казвам, ако някой обясни как да стане България с 5-10% от населението милионери, то може и да се гласува за него, защото той ще трябва да е измислил как да освободи системата от някои зависимости и да върне се пренасочат обратно печалбите и капиталите от разни дейности, които в момента са окупирани.




--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 030
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Журналист: Не може пресаташета на Радев да звънят в редакциите
https://frognews.bg/novini/jurnalist-moje-p...ltE9xGTKVEELlp8


А, звънят редовно по телефона, ма аз не им вдигам;))) Знам, че са хората на Муни;))) Чакам да ми дойдат на крака;))) Муни си е такъв, двуличен. Политиците са безпардонни твари. На електората говорат тва, дето иска да чуе, а инак, правят тва, дето им каже Херо Мустафа;))) Херо Мустафа стана емблемата на американската окупация на България. Хем е американка, ем е от чалмите, макар да са води кюрдка;))) С една дума, хем хуй с вазелин, ма мноо дълбоко ф гъзъ;))) А такива като Радев ги помним, много от отдавна - шапкари и чантажии, макар, че този се води профешънъл летец, голема работа, но излъчването му е на шапкар и чантажия, затва от него, не може да се очаква нищо друго, освен двуличие - на теб ще ти обещае едно, но ще направи точно противоположното!


Пътя на Копринката
преди 3 секунди
Копринков: Зърнарите не разбират...Узунов: Така е. Слънчогледа и зърното са вече в Африка!

Зърнопроизводителите за вноса от Украйна: Понесохме по-големи щети от тях
Загубите за България само за миналата година са около 800 милиона евро

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2023/03/30/z...#comment-newest


PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 31.3.2023, 11:05
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 030
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



"Държавата разбира притесненията на зърнарите и продължава да полага усилия те да получат по-силна подкрепа и справедлива компенсация в рамките на ЕС, заяви Румен Радев." https://news.bg/politics/zarnarite-protesti...si-s-radev.html
=======================================================
Класически шапкар-чантажия, лалажия или както още казваме празен дърдорко;))) По-правдиво, бе да им каже: – Г-да, в името на евроатлантическата дружба, вие и вашата дейност ще бъдете пожертвани. Сега, ще намерим начин да реализираме, квото сте произвели и стои в складовете ви, но оттам нататък, България ще внася своето зърно от Украйна, задълбочавайки своята "икономика на вноса" (това е най-новия икономически модел ;))) ). Вноса от Украйна ще замени и съвсем малкото останали селскостопански дейности и производства в България и съвсем скоро, украинските зърнари ще дойдат да орат и сеят и в Добруджа. Ние не дадохме пряко оръжие на Украйна, но все нещо, ще трябва да им дадем, пряко, нали в натура и понеже нямаме вече какво, ще им дадем нещо географско, като например Добруджа. Затова г-да, преориентирайте се към друг вид бизнес или емигрирайте!

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 030
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Нека се превърнат ръждив прах! Радев, стига си кудкудякал, герберска муцуно! Се едно ГЕРБ слушам! Ква държава е таа, дето сичку е туризъм и по Канал 1 зеха ми клокочат: вървете на тия скали, вижте колко са красиви, хър-пър, по таа екопътека до оня водопад, над него един скален кур стърче. Кура ми, Радев, Кура ми, стърче там, фатмако прост! Да си събираш партакешите от таа държава и да са мащаш! А, да, качваш на самолета, палиш, газ, "форца милано" и заминавай, надето си искаш. Ич не ща та гледам с твойте Узунов, Копринков, Михайлов и т.н.;))) Сбирай си, парчотъка и домана! Домана, мм ти и фърчилката!

Радев: Витоша се превръща в музей на затворени и ръждясали съоръжения
Призванието на политиката е да служи на хората, да прави живота им по-добър
https://www.vesti.bg/bulgaria/radev-vitosha...zheniia-6165302
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 030
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тва е интересно, Цанков;;))) А Михайлов и Узунов, нямат ли нещо общо с таа случка?;))) Щото сега "Узунов рулззз", проверките са на служебното правителство на Радев, чест гост на района и Първенец;))) Не, аз участвах в Инициативен комитет и събирах подписи в района за втория мандат на радев, не аз! А, кой? Да, твоят шеф, Цанков, кмета на Община "Родопи"! Какви са тия надписи? "Фискал контрол"? Верно сме, щатска фирма "България". Пише се, на български, г-да, това е държавна служба, на български се пише "Фискален контрол" или квото е друго там, преведено на български, кво е "фиск";)))

Шефът на борсата в Първенец: Проверки на НАП доведоха до отлив на клиенти и тонове непродадена стока

https://www.marica.bg/biznes-zona/shefat-na...GrwLeMtgcUEH_TA

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 16.4.2023, 10:07
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 030
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Бойко Тулуп Кабак
преди 0 секунди
А, виждате ли го, сега, моя човек?:))) Да сме единни;))) Чи то, ний, никога не сме се разделяли, бре, Радев! Помниш, как та подкрепих, да станеш президент, сложих неизбираемата Цецка;))) После ти, дойде при мен, на тенис корта, да вземеш Герджиков...Ний са знаем, са сгаждами и са разбирами, но електората се управлява с "разделяй и владей", та ти правилно дигна юмрука, за да разделим баницата, поделихме я и сега можем да управляваме електората;))) Единни!;)))

Радев: Само единни можем да видим България просперираща
Президентът отправи пожелание за Великден

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2023/04/16/rad...566693#comments

Тангра Сила
преди 0 секунди
До РАДНЬО ЗАЩОЗащото заповедта от посолството на США е на мънгъсърята да са дават крила, а на българите - да се подрязват! Моето дете също расте без детски от държавата, която би трябвало да милее за него, до смърт! Защото е чистокръвен ген! Държавата не е Българска и ние трябва да я отвоюваме, да отвоюваме България срещу всички тези, които искат да я превърнат в Балканска Индия! Смъртта им, лична, не ни удовлетворява, но и затриването на родовете им до корен! Слава на Тангра! Меча на Кубар в сърцето на Яга!

РАДНЬО ЗАЩО
преди 11 минути
ГЪЛЪБА ЩЕ УВЕЛИЧАВА 3 ПЪТИ ДЕТСКИТЕ НА РОМЧЕТАТА > ОТ 50 НА 151 лв. ?

PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (4) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020