www.Voininatangra.org
 
 
 
АКТУАЛНО   МАТЕРИАЛИ   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Форум на Движението -> Украинският незаконен град във Варна-борбата между


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Украинският незаконен град във Варна-борбата между, руснаци и украинци за Черноморието
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: админ
Съобщения: 17 745
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тва нема как да стане без покровителство от некой политик вероятно Бойко или па некой от ПП–ДБ-тата

https://trud.bg/a/articles/politsia-spria-n...leks-kray-varna
Украинска групировка строи 104 сгради без разрешителни върху горска територия


Тенгри кан Владетел
преди 1 секунда
ППДБ-ар прост! Трябва ли, да дойдат болшевиките, да ти опре рошковият под дупету, чи да съ сетиш, че имало закони? А през останалото време "Слава Украине" и сечи! Точно чужденците трябва да стимулират гълфоннье кат тебе да прилагат законите стриктно, а не да връщаш 90-те години! Вече ги минахме! Ако ти не си ги минал - в Украйна! Парите от трафика на човешки органи, наркотици, оръжие изсичат старите ни гори? Как се възстановява старо дърво,. хм?
7407
преди 1 минута
От общината съобщиха още, че районът остава под наблюдение, тъй като без присъствие на полиция или общинска охрана строителни дейности са били възобновявани в предходни периоди.

https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/722765-bla...ra-po-sabaryane
Благомир Коцев за открития "незаконен град" край Варна: Започва процедура по събаряне
В периода 2024-2025 г. са издавани актове за установяване на незаконно строителство и за сеч на дървета, но дейностите не са били прекратени


Тенгри кан Владетел
преди 1 секунда
Неадекватен... Той просто е част от украинската групировка "КУБ" и трябва да бъде разследван от ДАНС и съден за държавна измяна, защото е действал като украински кмет в България;))) Ние обичаме украинците и украинките, но не и тези;))) Какво му се лендрим на този кмет въобще? Ясно е, че е част от групировката,. т.е. имаме типичното за България срастване на мафиотска групировка с местното самоуправление и националното управление. Такива случаи сме имали много, които се знаят, де;)))

"Възраждане": Благомир Коцев е тежко неадекватен, оставка!
Коста Стоянов с тежки обвинения към настоящия кмет на Варна
https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/722844-vaz...ekvaten-ostavka


Стана ясно още, че шефът на варненския кадастър ще бъде уволнен. Пред БНТ кметът Коцев загадъчно каза: Заешката дупка е по-голяма.

https://www.segabg.com/hot/category-bulgari..._a1den5exw06ily
Министри: Община Варна е виновна за "незаконния град"
Благомир Коцев и ПП се оправдават с "чадър отгоре" за периода до кабинета на Андрей Гюров
27 Май 2026Обновена


PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.5.2026, 12:26
Quote Post


Админ
*******

Група: админ
Съобщения: 17 745
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



От едната страна руснаците ръфат, от другата украинците, от третата - турците, а останалите също искат и точат зъби! А, българина бега да работи в Германия;))) Демографската ни импотентност оставя големи и пусти пространства, които на Балканите много бързо се запълват. България е много красиво място и в това е проклятието й;))) Трябва голяма демография, силна икономика, собствена армия, абе въобще България може да съществува само в перманентно състояние като военен лагер, готов всеки момент да воюва, нещо подобно на Русия, днес. Рушняка и нас ни прави "специално военна операция";))) - хем на обявява за вражеска държава, хем ни изкупува земите! Руснаци навлязоха чак в Ситово! На пътка си майна с една дума! Значи, смятайте, тие са кат хлебарките! Ма, то Ситово ша ги излекува;)))

Руското присъствие в България: близо 11 000 имота и над 7800 фирми
Несебър е най-голямата "руска община", показва проучване на "Сега"
https://www.segabg.com/category-observer/ru..._a1den5exw06ily


Стана ясно още, че шефът на варненския кадастър ще бъде уволнен. Пред БНТ кметът Коцев загадъчно каза: Заешката дупка е по-голяма.

Министри: Община Варна е виновна за "незаконния град"
Благомир Коцев и ПП се оправдават с "чадър отгоре" за периода до кабинета на Андрей Гюров
https://www.segabg.com/hot/category-bulgari..._a1den5exw06ily


Той обясни, че удостоверенията за търпимост, издадени за строежа в „Баба Алино”, не са фалшиви, а става въпрос за „документ с невярно съдържание”. „Това е правилната формулировка. Архитектът, издал удостоверения за търпимост на десетки строежи в района, се казва Валентин Койчев. Той е бил главен архитект на район „Приморски“. Всичко това е станало по времето на управлението на ГЕРБ и кмета Иван Портних”, подчерта депутатът.
Той коментира и думите на премиера Радев, който в сряда заяви, че е сигнализирал за случая още преди година, когато бил президент. „Само да припомня, че началото на дейността на украинската престъпна групировка „Куб“ датира именно от служебното правителство на Радев. Не знам защо той тогава не е предприел някакви действия. Част от министрите, които видяхме на проверката в сряда, трябва да отговарят на въпроси, на които аз лично очаквам отговор”, подчерта народният представител.
Стоянов показа преписка от удостоверение за търпимост от главния архитект на район „Приморски“. „Към преписката са приложени следните документи: скица от службата по кадастъра – Варна с изходящ номер; Декларация с регистрационен номер, заверена от нотариус Павлина Симеонова и подадена от Олексей Соловьов, в качеството си на пълномощник на „Форест Клуб Варна“ ООД с управител Олег Невзоров, съдържаща информация за строежа и времето на извършване на строителството“.

Скандалът край Варна: Кой опъна „чадър“ над 104 незаконни сгради в „Баба Алино“?
При акция на полицията и общината в местността „Баба Алино” край Варна бяха разкрити 104 незаконни сгради, изградена инфраструктура, трафопостове и цели улици в близост до природен парк „Златни пясъци“
https://www.vesti.bg/bulgaria/skandalyt-kra...a-alino-6260732


Лѫбомиръ Димитровъ
А за Руската база Ропотамо и Поморие- гробно, вечноблагодарно мълчание от сервитутен, нищожен и незаслужаващ името на великите си деди "народец"...

Йордан Стайков
Лѫбомиръ Димитровъ: Га бея, ПП–ДБ на власт§ГЕРБ на власт§ДПС , да беха я ройнале, маа... Кво им пречеше? Занимаваха са с Муню да му сменят Конституцията и си го вкараха 13 ката, маа с тва;))) Аз още тогава гълчах, ако си спомняш, щото аз знам! Знам в какво гнездо на оси се бърка с голи ръце. От терена го знам, не от банката на НС:))) където всичко е "ала-бала" и знам, че нема да стане с тва по-добре, а по-зле! Чи, както аз го бей намислил, беше на-доброто;))) Ма, то немало равитие, немало динамика, немало-емало. Абе, трайте си, бееее, трайте си, сега историческият период е такъв. Нямало... Чи то, кога е имало? Аз, откак са повна, се няма! Откак са повна! И социализъм беше!;))) И демокрация дойде и се няма! И постдемокрация дойде;))) и пак няма!;)))

Лѫбомиръ Димитровъ
Нищо не моат да направят обаче. Малюк и куп неизвестни извършителчета точно в такива тайни базди ше ги отвлича за матреал в украинските биолабаратории и просто за личен садистчен кеф , за психотерапевтичен уелнесс... И на русофилистичетата и москалските агентчета и техните съребрия ташачките с пинцетки ше им ги късат извън полезрението на еврогейското правно поле 😉

Йордан Стайков
Лѫбомиръ Димитровъ Е, тва е по мойта област - касапството, транжировката. Баба ми Яна беше бахти жената... Ем ги жалеше, ем ги колеше;))) Жали, жали, па вика: Чай ти врътнъ ножа, да са свърши, да ни съ мъча аз и да ни съ мъчиш и ти;))) И мен ма учеше: Къф мъж си вика, да не мой да отрежеш главата на една кокошка и на един заек. Айде, чи и овце за клане, чакат;)))



Тенгри кан Владетел
преди 1 секунда

Коцев за разследването около "Баба Алино": Не съм доволен от нашите действия
Случаят не е нов за местната власт, а проверките по казуса текат от години
https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/722930-kot...shite-deystviya

Коцев, Коцев;))) С тялото си, ако трябва ще защитаваш това място! Ами то е твоя територия, бе! Аз, как си защитавах нивите с тяло? Ставаш от креслото, заебаваш всичко и в гората с МВР, ден и нощ. Ама институциите...Чуваш сигнали има, множество жалби има, значи институциите нещо не правят както трябва. Недей си измива ръцете с тях. Почваш по веригата, а в таа, а в онаа и гледаш кво са правили и как го праат и ги фащаш! Това е твоя територия! Това е се едно жена ти да наебът докато спи, бе!;))) Къф мъж си!

12swing69
преди 30 секунди
Кмете, кмете, а така те харесвах а как се оцапа яко........ Какво ми се обясняваш като първа любовница!!!!!!!

11анонимен
преди 33 секунди
Човек чието семейство незаконо е окупирало половината морска градина във Варна, как да спре строеж на незаконен квартал. Гарван гарвану око не вади. Нали ако вдигне шум ще се размирише и от към морската градина.

10Франк
преди 6 минути
Тия от ПП/ДБ не трява да управляват нищо. Дори и количка с дистанционно. Най хубавото е, че вече няма да управляват никога нищо, защот са приключили като партия!


анонимен
преди 16 минути
Ко да си доволен? Възраждане искат да подарят държавата на Русия, а ППДБ искат да я подарят на Украйна. Ходете си уреждайте сметките на фронта.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.5.2026, 19:27
Quote Post


Админ
*******

Група: админ
Съобщения: 17 745
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Очаквано за мене, москала Радев нанесе първи удар по Илашчук;))) Чичо Гошо, рулзз! Дъртият червен болшевик миришещ на Грооооббббббббббб... С ЧЕРВЕНА ПЕТОЛЪЧКА!
=================================================
Кратка хронологията на казаното днес е представена по-долу. Кой прав-крив тепърва ще става ясно. КУБ е насрочила пресконференция утре. Вероятно ще се появят нови данни от картината. Засега казаното следва да се приема за сведение. Но трябва да се направи уточнението, че на мястото на градежа - местността Баба Алино, е имало стара почивна база. Тоест, възможно е поне част от широко обсъжданите документи за търпимост да касаят тях - и някои от нещата да не се окажат незаконни (подобно на стотици други примери от страната, след като първоначално пред обществото са хвърлени бомбастики). Второ важно уточнение е, че търпимостта не позволява автоматично строителна дейност - отваря врати, но за строителство се изискват и други процедури. Тоест, ако спорът се върти около търпимостта, същината е изместена.
Пред БНТ тази вечер вътрешният министър Иван Демерджиев заяви, че Бойко Борисов и Делян Пеевски са замесени в натиска върху ДАНС собственикът на КУБ Невзоров да бъде върнат в България след заповедта да я напусне. Демерджиев отказа подробности, но допълни само че към случая да падне забраната има отношение и украинската посланичка Олеся Илашчук.

Тече състезание кой е по-по-най-невинен за "незаконния град"
Вътрешният министър намеси Борисов и Пеевски в казуса
https://www.segabg.com/hot/category-bulgari...ezakonniya-grad
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.5.2026, 23:00
Quote Post


Админ
*******

Група: админ
Съобщения: 17 745
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Муни ша изкара и той 15-16 години като Бойко;))) Само че, Муньь е Митрофанова и Путин! ГЕРБ и ПП–ДБ ще му осигурят тва на тепсия, а през тва време не ви мърда Диктатура, арестите на МВР ще се всекидневни. Те, кво украинците, ще ни нападнат?;))) Освен с дронове да на запукат, там ни е слабото място!
===============================================================================
Вергиния Х. Петкова
4 ч
МАДАМ ОЛЕСЯ от киевския бардак ме плаши.
Мен и всички останали български граждани.
В особено нагла декларация украинското посолство се възмущава от "езика на омразата" в България към украинците.
Съществувала "нездравословна и опасна среда, която може да доведе до опасна ескалация".
Ескалация?! Какво означава това - ще ни стрелят по улиците, ще ни вкарат всичките в списъците на "Миротворец", ще ни дадат на трибунала в Хага или на Христо Грозев?
Във Варна вече почнаха да гърмят и да бият, скоро и на други места ли?!
И още: "Системната антиукраинска реторика от страна на определени политически сили представлява заплаха за живота и сигурността на украинските граждани..."
Бесни са явно покрай разкрития за мафиотския украински анклав край Златни пясъци. Привидяло им се бе, че ще ни колонизират. Може би и за етническа партия по калъпа на ДПС се бяха размечтали...
По-скоро им е била обещана. От донорите им ГЕРБ и ППДБ.
Ясно е, че край Златни са изпрани парите от комисионни за правителствата на Борисов, Желязков и Гюров.
Инкасото от Зеленски е стигало и до Банкя.
Отпускат "помощи" от нашия джоб за наркорежима, а после прибират процент. Чиста сделка.
Украинизмът се оказа превъплъщениет на корупционерството. Такива като Мадам Олеся, освен съмнително морални, са и ужасно неблагодарни. Подслонихме ги, уредихме ги на работа "по квоти", интегрирахме ги като свои...Че и сградите си окичихме с техния байрак.
Храни куче да те лае.
Сега трябва да се тръгне обратно по следите на гешефтите, които отвеждат до върховете на държавата. И до Брюксел. Не става дума за принципи, идеи, солидарност, а за обикновен бандитизъм.
Войната на Източния фронт е далаверата на века за наднационалните елити на глобализма.
Недялко Недялков Вижте по-малко

Украинското посолство призова България да осъди езика на омразата и ксенофобията
https://eurocom.bg/2026/05/28/ukrainskoto-p...?fsp_sid=333192

=================================================
В позицията се коментира и дейността на украински компании в България. Посолството напомни, че икономическото сътрудничество между двете държави се основава на междуправителствени споразумения за взаимна защита на инвестициите. Всички въпроси около чуждестранните инвеститори трябва да се решават изключително в правната сфера, при спазване на международните задължения и без политизиране, допълниха от мисията.
Системната антиукраинска реторика от страна на определени политически сили създава опасна среда и застрашава живота и сигурността на украинците, предупредиха от посолството. Дипломатите призоваха официалните власти, правозащитните организации и обществените лидери да осъдят подбуждането към омраза.
==============================================================================

Каква омраза, г-н посланик? Живеете си перфектно в България. Вашите хора, освен, че ни дават акъл, коя била истинската ни история (вие, сте големи историци украинците), буйстват и вандалстват, а украински младеж уби човек във Варненско заради земята му. Всичко, може да се изтърпи, НО УБИЙСТВО НА БЪЛГАРИН ОТ УКРАИНЕЦ ЗАРАДИ ЗЕМЯ - ДИРЕКТНА ДЕПОРТАЦИЯ НА ВСИЧКИ УКРАИНСКИ МЪЖЕ НА ФРОНТА! БЕЗ ОГЛЕД НА ТОВА, ДАЛИ ИМАТ ДЕЦА ИЛИ НЕ! МАЙКИТЕ С ДЕЦА ОСТАВАТ В БЪЛГАРИЯ;)))
Тогава ще ги питам украинките, добре ли ще им е без мъжете им, които те самите подклаждат вкъщи срещу българите!
Г-н Посланик, време е Зеленски да помисли за смяната ви в България! ИСКАМЕ ДРУГ ПОСЛАНИК! Тази смяна ще стане, когато се установи вашата роля в бламирането на ДАНС за завръщането на лидера на групировката КУБ в България, срещу когото текат разследвания и в самата Украйна, т.е. заради откровената ви подкрепа за един мошеник! ХАРЕСВА ЛИ ВИ, МОЯТА РИТОРИКА?


Украйна призова властите да осъдят омразата срещу украинци в България
"Въпросите за инвеститорите трябва да се решават без политизиране"
https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/723018-ukr...tsi-v-balgariya

Тенгри кан Владетел
преди 0 секунди
Ни съ безпокойте, ой ся, ни бойся, сега Мунни жа я опрай;))) Той за тва бе избран от Путть, за да плякъ укърите в Болгария;))) Ще се изпрати нота до Зеленски за смяна на украинският посланик в България. Твърде много се развихри извън правомощията си и не просто се бърка, а се опитва и да направлява вътрешните процеси в България.







PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 29.5.2026, 21:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 575
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Стига с тия “украинци”. Попрочетете кой е Олег Невзиров и по каква линия е имал протекции в България. Евреите нямат нациоционалност. Вие знаете ли, че по Златни пясъци кенеф не можеш да вдигнеш без разрешението на една трибуквена групировка, на която е забранено да се споменава името. Над ТИМ стои хазарската мафия. Toва е цялата истина! Тоя е измамвал и преди със строежи в Одеса, бил е член на една проруска ГРУпировка и кандидат от нея преди 2014 за депутат в Одеса.
Хайде смелата «разследваща» журналисика да каже какви са му връзките на тоя с тимаджиите, заради които преди време се запали Пламен Горанов. И има ли тоя израелски паспорт. Защо не са го задържали, а си е излязъл преспокойно от България, а сега счетоводителят ще е виновен. Хайде холан, аман от бандити в тая пропаднала територия и овце, на които украинските мамита с деца са им виновни.
Ей ви го написано черно на бяло;

"Брюксел НЕ вярва на "Троянския кон на Москва"
Румен Радев четвъртък, 28 май 2026 в 11:32

Олег Невзоров, Ашот Чобанян и Джони Читадзе перат пари на Руски ЕВРЕИ и ФСБ. Грузинеца Читадзе е нещатен сътрудник на службите в Москва, затова и оня карнобатски мишок съсел Деньо и началника му Пеевски си е траел и оставил да ИЗПЕРАТ кеша.
МОСКВА има своя агентура, съставена от ГРУЗИНСКИ кавказки ЕВРЕИ, които действат на територия на България и правят квот си искат от много години.
Това са лицата :
ПААТА ГАМГАИНАШВИЛИ
РОЛАНД ИСАКЕВ
ЙОСИФ МЕГРЕ
ДАВИД БЛАОШВИЛИ
ДАВИД КОБЛИАНИДЗЕ

5-мата изброени са полковници от руските служби ГРУ и ФСБ. Същите имат руски, грузински и израелски паспорти и гражданство. Това са водещите офицери на БГ мутро-мафиотите;
Валентин Златев -Клюна ГЕПИ груп
Румен Николов-ПАШАТА
Васил Божков-Черепа
Делян Пеевски
Георги Гергов

Паата Гамгаинашвили, Исакев и Коблианидзе притежават;
МОЛ Парадайз София
МОЛ България София
Стокова Борса Илиенци

Същите наглеци грузино-израелски мафиоти със служебни карти на ГРУ чрез бушоните ГЕРБаджийки Гинка Върбакова и Теменужка Петкова (бивша любовница на младини на Пашата) се опитаха да изкупят и придобият ЧЕЗ-България, за да могат да имат монопол над тока в цяла София и Северозападна България и чрез тока да извиват ръце на правителството ако не играе по свирката на Путин и МОСКВА.

Паата, Роланд и Давид са собственици на най-глемите молове в МОСКВА от веригата “Золотой Вавилон“ и едри вносители на слъпи маркови дрехи и обувки и брандове от Италия и Франция.
Руско-грузинските мафиоти от службите ГРУ и ФСБ имат и огромно влияние върху движението, стокооборота, контрола и логистиката на контрабандните канали от Кавказ, Далечния Изток през Турция и ГКПП Капитан Андреево".
https://bnews.bg/koj-e-izmamnikat-ukrainecz...enev-i-sarafov/
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 575
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Вчера четем, че Олег Невзоров, преди да вазира от България бил приютен в украинското посолство в София, след което се изнесъл с някакъв брониран джип към Румъния. Това е по едни ужким украински медии, които посочват някакъв Телеграм канал със съмнителна достоверност.
QUOTE

КОЛКО ПУТИНОФИЛ И КОЛКО УКРАИНОФИЛ?
.
Невзоров е украинец, но с руско-еврейски етнически жилки. Бил е основна фигура в Одеса на една от проруските партии в Украйна – „Опозиционна платформа - За живот” (сега забранена от техния Върховен съд) и дори техен кандидат на избори за кмет. Като бос на тази партия се подвизаваше Виктор Медвечук, Медвечук е украински олигарх-милиардер, личен приятел на Владимир Путин. Руският президент е кръстник на дъщеря му Дарина. 
.
Обаче Олег Невзоров е близък и на бившия кмет на Одеса Генадий Труханов. Той е бос на местната мафия - "Одесса мама", почти всесилен. Накрая тенджерата прекипя и Киев го разкара по повод руския му паспорт и връзките му с ФСБ. Възниква обаче въпросът защо толкова се разсейваше за него.  Пазарът на бизнес-конгломерата на Невзоров е бил основно в Русия освен в Украйна, у нас площите са по-скромни, макар и над 3 милиона кв. метра/
В разгара на руската агресия неговата КУБ  със седалище в Санкт-Петербург е подменена с 3 Куб-а, водени от руснаци - вероятно подставени кукли. Основното от новите „кубчета” отново е в града на р. Нева. Те и сега си развиват необезпокоявано дейност, като включително са довършили някои от руските строежи, започнати от оригиналния КУБ на Невзоров. 

В Украйна връзките и контактите на Олег Невзоров изглежда опират на най-високо равнище - до бившия ръководител на канцеларията на президента Андрий Ермак (също евреин). В България – до украинската посланичка, която по мои данни и според украниски медии също е назначение на Ермак. Освен това вчера (неделя) брониран джип „Тойота Ленд Круизър” на една от фирмите, свързани с Олег Невзоров, влезе в района на украинското посолство в София. И поне до днес сутринта не го е напуснал.
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 575
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



https://www.facebook.com/reel/1267986215114709
Ся, Олеся много си сладка, щото това не го чухме от полковниик Митрофанова. Но трябва, заради своите сънародници тук, огромното мнозинство от които са майки с деца и да кажеш направо. "Това не е вярно, нямам нищо общо с този одеситски мафиот и не сме го прислонявали в посолството. Това е постановка на Кремъл и тоя е агент на ФСБ, който се издирва от Украйна също за измами".
Реално няма и логика за него да кара 400 км до София, само за да избяга в Румъния. От Златни пясъци до Дуканкулак са 50 мин

Не го ли направиш, значи все пак си съпричастна и наистина си свързана с еврейските МОШЕници Миндич и Ермак. Друг е въпросът защо българските служби първо не са го арестували тоя, след като още миналата година са искали да го гонят от България, забележете за наркотрафик и пране на пари. За първи път чувам, че при наркотафик наместо да го арестуват, само можело да го изгонят от страната. Историята се повтаря както при наркотрафиканта Деян Илиев от Петрохан, който след петорното убийство го пуснаха да се изнесе в Мексико, за да не се разприказва.

Но сега копейките са в истерия и ако се окаже, че украинското посолство укрива наркотрафикант и имотен измамник - време ти е Оля да си ходиш обратно в Украйна. Тук е БЪЛГАРИЯ. Единствената!
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: админ
Съобщения: 17 745
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 1.6.2026, 10:06 )
https://www.facebook.com/reel/1267986215114709
Ся, Олеся много си сладка, щото това не го чухме от полковниик Митрофанова. Но трябва, заради своите сънародници тук, огромното мнозинство от които са майки с деца и да кажеш направо. "Това не е вярно, нямам нищо общо с този одеситски мафиот и не сме го прислонявали в посолството. Това е постановка на Кремъл и тоя е агент на ФСБ, който се издирва от Украйна също за измами".
Реално няма и логика за него да кара 400 км до София, само за да избяга в Румъния. От Златни пясъци до Дуканкулак са 50 мин

Не го ли направиш, значи все пак си съпричастна и наистина си свързана с еврейските МОШЕници Миндич и Ермак. Друг е въпросът защо българските служби първо не са го арестували тоя, след като още миналата година са искали да го гонят от България, забележете за наркотрафик и пране на пари. За първи път чувам, че при наркотафик наместо да го арестуват, само можело да го изгонят от страната. Историята се повтаря както при наркотрафиканта Деян Илиев от Петрохан, който след петорното убийство го пуснаха да се изнесе в Мексико, за да не се разприказва.

Но сега копейките са в истерия и ако се окаже, че украинското посолство укрива наркотрафикант и имотен измамник - време ти е Оля да си ходиш обратно в Украйна. Тук е БЪЛГАРИЯ. Единствената!

Тенгри кан
преди 1 секунда
Браво на мамалигите! Ние трябва да изгоним Митрофанова и Илашчук едновременно, за да не позволим преноса на войната на наша територия!

Руският генерален консул в Констанца е персона нон грата, затварят консулството
Цялата отговорност за този инцидент е на Русия, заяви Никушор Дан
https://www.dnes.bg/a/2-svyat/723121-ruskiy...347LoRV4tayeDUg


Лѫбомиръ Димитровъ
Илашчук пък защо
2 д
Отговор
Йордан Стайков
Лѫбомиръ Димитровъ Щото са бърка дет не и е работата. Като излезе, че крепи този от КУБ и заминава. Ако Муни не го напрай, значи е голям педерас и борбата му с корупцията отива "на кино". Защото и двете страни, трябва да разберат, че България не може да им толерира мискинлъците. Митрофанова си е за гонене отдавна, а Илашчук, защото се набърка във вътрешните работи на България чрез Гюров, тегли му една патка;)))въртя му кавали и използва тази "интимност" за да се случи , това, което се случва днес, да застраши собствените си хора, закупили имотите с валидни документи. И не е лошо направено там. Добре са го пипнали,опитали са се щадящо да застрояват, но връзката на Илашчук с този от КУБ, за мене, това е недопустимо. Гюров, айде,слаби му ангелите, служебно правителство, ама тва с КУБ, край. Укринците остават на място, имотите им се узаконяват, загубите се възстановяват от помощта за Украйна, от активите на този КУБ, трябва квото има в България, да им се вземе и от заплатата на кмета на Варна, който ако иска да е кмет, ще е кмет без заплата, инак оставка.
2 д
Отговор
Редактирано
Лѫбомиръ Димитровъ
Йордан Стайков Справедливо. Но Муни е педераст на руска служба , при това фатмак. ТЕ не са герои и индивидуални играчи. Те са зкпчета с души на педерасчета и пропагандна маска на голямата работа и войни ))))))
2 д
Отговор
Лѫбомиръ Димитровъ
Йордан Стайков Това с Куба е много тенгрианско обаче...Квадрат ,КУб,ТЕсаракт....
2 д
Отговор
Лѫбомиръ Димитровъ
Йордан Стайков Има и друг вариант - изгодни за българия оръжеийни джойнт венчъри с Украйна. Дронове, ракети, лазерни оръжия, летящи стратосферни балони.
2 д
Отговор
Йордан Стайков
Лѫбомиръ Димитровъ По-скоро е езотерично, на Ленчето Блаватска феерично, но има и предмюсюлманската кааба и зеленият куб в Хатуша, ма укрианският куб, нещо нещо много му остри ръбовете;)))
2 д
Отговор
Йордан Стайков
Лѫбомиръ Димитровъ Тва с Муни няма да стане. По принцип, това ний требе си го напрайм, защото тук нема да има изгода, украинците са много силни сега и няма реципрочност, те имат и апетити към нас.
2 д
Отговор
Йордан Стайков
Лѫбомиръ Димитровъ Според мен, първото нещо, което е трябва е да обменим население, с което да общуваме, не оръжия.
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 575
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Украинската посланичка ни послуша и излезе с официално опровержение за слуховете, че посолството е давало подслон на Невзоров преди да се изнесе зад граница. Но само толкова, не опроверга, че е агент на руските служби. И няма как да го направи, защото се оказва, че в последствие e вербован от MI6 и СБУ. Сега, няма как да си двоен или троен агент, без една от службите да не бъде прецакана. Явно руснаците са разбрали още миналата година, когато Деню Денев от ДАНС наместо да го изгони заедно с грузинския мафиот отменя за него собственото си решение. Най-вероятно му е звъннала някоя "партньорска" служба и му е нашокала канчето. Точно по тая причина Демерджи ага (разбирай чичо Гошо и ложа Слънце), "пропуснал" да го арестува и Невзоров се изнесъл преспокойно към Румъния. Ако го беше арестувал, MI6 щяха да го "шибат през шортичките", както Тиквата се изразява. А може и някой дрон да се бухне в кортежа му случайно.

Идеята на Румен Гадев и руската ложа "Сoлнце" е да върнат парите на руснаците, които са изпирали чрез техния мафиот в Баба Алино. Има и още една важна причина. Неслучайно Демерджи ага контролирано спомена, че украинската посланичка също е замесена в тази афера. Така още повече отваря прозореца на Овертон на овчодушния български народ за "украинската мафия, която си правела каквото иска".
И третата, също основателна причина е да се удари един дебел олигарх от ДПС. Който сега всячески се мъчи да обясни как няма нищо общо с Баба Алино и даже уволни председателя на ДПС за Варна. В Афера Веселина Томова рязко смени плочата и започна да плюе Прасчо. Скоро от ДПС ще излети и небезивестният Данчо Ментата, който също се е облажил с имоти там.

Такива ми ти работи. Шеломов си иска парите обратно чрез Радев и наказва такива мафиоти, които му подливат вода като Невзоров от "Одеса Мамма". Така че няма страшно за купувачите, никой няма да им събаря къщите, просто ТИМ сменя изпълнителя. Е, ще им струва още пари, но да са мислили като купуват от Одеса Мама.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
Теодор 24/4/2026
bohi 11/11/2025
rodop 30/8/2025
RuMan 27/7/2025
Венци1 12/7/2025