www.Voininatangra.org
 
 
 
АКТУАЛНО   МАТЕРИАЛИ   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Галерия

Списък от албуми :: Последно качени :: Последни коментари :: Най-гледани :: Най-високо оценени :: Търсене

Галерия > България - политика 
Обратно към предишната страница Покажи/скрий информацията за снимката Започни слайдшоу ФАЙЛ 25 от 428 Изпрати снимката по email Вижте предния файл Вижте следващия файл
Натиснете,за да видите снимката уголемена
Илхан Кючук
Оцени тази снимка   (общ рейтинг : 2.8 от 5 с 11 гласа)
Боклук
Слаба
Средна
Добра
Отлична
Велика
Детайли за снимката
Заглавие:Илхан Кючук.jpg
От албума:България - политика
Добавена от (на фотоапарата за още):Йордан_13  
Оценка - 11 глас(а):
Ключови думи:
Големина:188 КБ
Качество:641 x 806 пиксели
Отваряна в цял размер:85 пъти
Изпратена по ел.поща:0 пъти
Изпращач Коментар
НСъпротива
Публикуван на: 17/1/2006 17:56  Обновен на: 17/1/2006 17:56
Регистиран: 28/11/2005
От:
Публикации: 208
 Re:
Отива му
LETO
Публикуван на: 17/1/2006 19:31  Обновен на: 17/1/2006 19:31
Регистиран: 22/10/2005
От: Wolf valley
Публикации: 356
 Re:
Симеон в дадения момент благодари за предоставената възможност да си върне т-нар имоти . За оказаното доверие да управлява 4 години и използва случая да напомни, че след царя винаги идва 9 септември!
100именъ
Публикуван на: 19/1/2006 9:27  Обновен на: 19/1/2006 9:28
Регистиран: 28/7/2005
От:
Публикации: 179
 Re:
Коментара ми на тази много добра, много показателна и красноречива снимка се състои в една едничка, също много показателна и красноречива дума:

НИЩОЖЕСТВО!!!

Тези които го изгониха от България и го пратиха в изгнание, тези които убиха регентите му, чичо му, тези които оскверниха гроба на баща му и разпиляха костите му, тези които почти унищожиха нашата хубава родина... и той им се продаде... повтарям: НИЩОЖЕСТВО!!!
Запознат
Публикуван на: 19/1/2006 10:40  Обновен на: 19/1/2006 10:40
Регистиран: 4/11/2005
От:
Публикации: 1759
 ДЪРТ КОЗЕЛ
ДЪРТ КОЗЕЛ - ИМОТИ ВЛАЧИ!
Влачи и дървен материал за Испания, без да плаща (краде), и лъже най-безподобно диването му с диване!
Запознат
Публикуван на: 19/1/2006 10:42  Обновен на: 19/1/2006 10:42
Регистиран: 4/11/2005
От:
Публикации: 1759
 БСП
БСП-Бягай Симеончо По-бързо от нашата БЪЛГАРИЯ!
gеorgi_nz
Публикуван на: 19/1/2006 11:07  Обновен на: 19/1/2006 11:07
Регистиран: 10/8/2005
От:
Публикации: 1386
 Re:
Ма много ще му отива един чер печат в паспорта на излизане от България - не мислите ли?
LETO
Публикуван на: 5/2/2006 23:33  Обновен на: 5/2/2006 23:33
Регистиран: 22/10/2005
От: Wolf valley
Публикации: 356
 Re:
...Освен в паспорта черен печат да му ударят на челото...както са маркирали престъпниците в миналото


[ xcGallery powerd by dev.xoops.org ]