www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Защо спря сайта?


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Защо спря сайта?, Хакнат ли е или е спрян за неподновен до
anti666
Публикувано на: 25.1.2009, 20:13
Quote Post












От няколко дни наблюдаваме една чудновата игра със сайта.
Тук има, тука нема. Ту се появява, ту излиза едно съобщение, че домейна е изтекъл на 22.01.2009. Логично и посетителите са няколко човека, успели да влязат някак си. Ако това е причината, дайте да съберем там тая сума и да го платим домейнa. Доколкото знам, сумата не е голяма. Въпросът защо ни изненада пак зимата ще го задавамe на друго място. Щото така беше и през есента с неплатения абонамент.
Ако има хакерска атака, имаме ли някаква идея откъде идва пък тя? Така и си остана тъмна мистерия есента кой изтри форума. Мога да кажа само че със сигурност не е танкиста. Той е набеден и в форума на атака, че манипулирал пощенските кутии, при условие че и там има баничка като и тук.
Top
Admin
Публикувано на: 25.1.2009, 20:56
Quote Post


Участник
***

Група: Админ
Съобщения: 193
Участник # 1
Дата на регистрация: 30-June 05



QUOTE (anti666 @ Jan 25 2009, 09:13 PM)
От няколко дни наблюдаваме една чудновата игра със сайта.
Тук има, тука нема. Ту се появява, ту излиза едно съобщение, че домейна е изтекъл на 22.01.2009. Логично и посетителите са няколко човека, успели да влязат някак си. Ако това е причината, дайте да съберем там тая сума и да го платим домейнa. Доколкото знам, сумата не е голяма. Въпросът защо ни изненада пак зимата ще го задавамe на друго място. Щото така беше и през есента с неплатения абонамент.
Ако има хакерска атака, имаме ли някаква идея откъде идва пък тя? Така и си остана тъмна мистерия есента кой изтри форума. Мога да кажа само че със сигурност не е танкиста. Той е набеден и в форума на атака, че манипулирал пощенските кутии, при условие че и там има баничка като и тук.

Няма тук никаква игра. Домейна не е платен и за това ни дават сигнали, че е време да го платим. Има закъснителен гратисен период около месец, през седмицата ще бъде платен. Относно изтриването на форума, наистина е мистерия-имаме само един IP адрес от София. Не е възможно да се каже кой точно направи тази мизерия без интернет доставчикът му да ни съдейства. Това в днешно време става много трудно, защото никой не бръсне човека за човек.
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post












Ми дайте го това айпи на новия участник в новия форум Парадокса тогава. Той и без това можел да намира ЕГН и адреси по IP-то. Може пък и да знае кой изтри форума. От отдела ще му съдействат.
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 18.2.2009, 21:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Що да му се дава IP-то? Той би трябвало и без него да знае отговора. Нали черпи от извора!


Това съобщение е редактирано от georgi_nz на 18.2.2009, 21:22


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Богатир
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



http://whatismyipaddress.com/
Отваряте сайта и внасяте въпросното IP, не е нужно да имаш връзки в службите
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Научавам, че Хунор, който беше обвинен съвсем несправедливо за изтриването на форума есента все още има БАН тук. Мисля, че и тази несправедливост трябва да бъде поправена. Хунор участва още от самото начало, заслугите му са огромни и не може просто ей така, по приумицата на някой си, който си въобразява, че с нещо е Запознат, да му се наложи БАН. За изтриването на форума съществуват множество доказателства. И още такива доказателства се натрупаха след като обвиниха Хунор. Нещо повече, доказателствата продължават да се трупат и до днес, което е още по-любопитно. Само че това е друга тема, сега не ми се пише. Единствено исках да повдигна въпроса за махане БАН-на на Хунор.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 088
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Елтимир @ Mar 5 2009, 05:48 PM)
Научавам, че Хунор, който беше обвинен съвсем несправедливо за изтриването на форума есента все още има БАН тук. Мисля, че и тази несправедливост трябва да бъде поправена. Хунор участва още от самото начало, заслугите му са огромни и не може просто ей така, по приумицата на някой си, който си въобразява, че с нещо е Запознат, да му се наложи БАН. За изтриването на форума съществуват множество доказателства. И още такива доказателства се натрупаха след като обвиниха Хунор. Нещо повече, доказателствата продължават да се трупат и до днес, което е още по-любопитно. Само че това е друга тема, сега не ми се пише. Единствено исках да повдигна въпроса за махане БАН-на на Хунор.

Хунор биде баниран, защото една вечер влезе и три мои теми. Не знам поради каква причина ги три, не му харесвали. Оставям настрана системните му заяждания с мене.
Нека не търсим заслуги. Те тежат на името и делата на личността. Когато делото се оцени заради самото дело, а не заради името на личността, не може да се говори за заслуги.
Ако той, се извини за това свое деяние, защото то най-вече беше срещу мен, склонен съм, да бъде отбаниран, но ще си бъде обикновен потребител. Той трябва да направи крачката.
Запознат не го банира. Мисля, че го банира го друг, по моя молба.
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post












Връщането на Хунор на модераторски права е изключено, това си е ясно. А за махането на бана му, доколкото разбрах от Елтимир, той гарантира, че няма да има подобни изпълнения. Но все пак не е лошо самият Хунор да си го каже на админа. Както после и сам да поизчисти белите, които направи, а и да се самоопредели къде стои c идеята за Саракта. Защото Елтимир вече взе решението за себе си, а може би винаги го е знаел. Няма да му падне себеуважението да го направи. Напротив. Аз лично ще се радвам да го видя отново тук.
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020