www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Ще искам убежище в Чукотка


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ще искам убежище в Чукотка
Елтимир
Публикувано на: 29.11.2012, 10:08
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Чукчи. Умен човек. Чукчи спи в хладилник, там топло. Навън минус 40, а в хладилник само минус 20.
Много правилно се изразих. Отивам в Чукотка и ще поискам политическо убежище там. Искам да живея сред умни хора. Ще живея в някой чум като чукчи. Те така наричат шатрите си. Вижте ги как изглеждат. Е, малко са неугледни, но по-добре сред чукчи в чум, отколкото сред извънземната циганска чума тук.
Чукчи пред своя чум. Там отивам.
Тук ми казват, че циганите били хора. Че циганите били човешки същества, принадлежащи към човешкия род. Не го вервам! Циганите са някакви извънземни. В циганите няма нищо човешко. Сега вервам, че извънземните живеят сред нас, само където ние не ги разпознаваме и ги смятаме за хора. Чукчи умен. Чукчи знае, че циганин извънземен, и че мангал не човек. Тук обаче ги смятат за хора. В Чукотка чукчите не мислят така. Чукчи умен, той не смята циганина за човек. Чукчи различава извънземни от хора. При чукчите цигани няма, така научих. Ето, затова отивам при чукчите и ще живея в някой чум. Искам да живея сред умни хора.
Ние много приличаме си с чукчи. Чукчи писател. Също като мен. Чукчи не читател. Също като мен. Чукчи пише, пие, а после отива стреля по елени и по мангусти. Това харесва ми. Много. Отивам при чукчи. При чукчи сега мангусти не останали, той застрелял всичките. Сега чукчи само пише, пие и стреля по елени. Отивам при чукчи.
Дете чукчи. Чукчи не убива децата си, а ги обича. И ги облича, при това добре.
ЧЧукчи умен. Отивам в Чукотка и ставам чукчи. Вярвам, че ще ме разберете и ще одобрите постъпката ми. При чукчи цигани няма. А тук тая държава, която първо превърнахме в тая страна, а накрая стана онова място се превръща в циганска. Извънземен до извънземен. Бивша България станала онова място. В Чукотка онова място нема. В Чукотка има тундра. Място колкото щеш. Ама не онова. Щото в Чукотка мангусти не останали. Останали хора. Чукчи. Умни хора. Тук само извънземни цигани и песоглави мангусти. Аз обаче искам да живея сред хора. Сред умни хора. Сред чукчи. Отивам при чукчи и ставам и аз чукчи.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 29.11.2012, 10:11
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Чукчи. Умен човек. Чукчи спи в хладилник, там топло. Навън минус 40, а в хладилник само минус 20.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 29.11.2012, 10:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Чукчи пред своя чум. Там отивам.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 29.11.2012, 10:13
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Дете чукчи. Чукчи не убива децата си, а ги обича. И ги облича, при това добре. Отивам при чукчи.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 29.11.2012, 11:06
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Чукчи отишъл в Москва. Взел такси. По едно време пред колата изскочил пиян циганин. Шофьорът едва избегнал удара. Чукчи обаче със замах отваря вратата и удря циганина. Она пада. Чукчи с укор се обръща към шофьора:
- Ти льоша ловес. Без малко изпуснес плячка. Ама чукчи добър льовес. Утрепал мангуста!


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 29.11.2012, 11:24
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Не! Не, не, не, не! Чукчи не яде мангуста. Мангуста ядат я кучета на чукчи. А чукчи яде елен. И пие водка. После пише, нали чукчи писател.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 29.11.2012, 11:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Чукчи поискал да отиде в Америка. Попитали го какво ще прави там.
- Чукчи ловес на мангусти. В Америка живее най-голема мангуста - Барака Обама.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 29.11.2012, 11:54
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



И blog.bg станал чукчи
Човек поискал дойде с мен в Чукотка и Чукчи Елтимир много зарадвал се. Написал коментар и Чукчи Елтимир одобрил коментар. Ама пиян блог пуска друго. Се пак ние стигнали Чукотка. Ходим си по тундра. Стреляме си мангуста и елен. После седаме на снег и почваме. Две Чукчи пие водка и яде елен. А кучета ядат мангуста.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 29.11.2012, 17:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Ей, господа офицеры и вся остальная сволочь! Кто придеть со мной в Чукотке? Чукчи, доколкото разбрах ич ги нема в пиенето. Това ми е проблемът. Сам ли ще си пия там? Хубаво, кучетата ще изкльопат мангустите. Ние ще ще изкльопаме елените. А кой ще изпие водката? Или ще потърся стария си приятел Володя. Высоцкого звали.
"Так, Борисов. Так, Леонов. Да, этот тип из Второго батальона."
Этот тип был я.
Ама требва да се оди, нема начин. По-добре в тундрата, в некой чум, отколко в демократичната мангалска чума тука. Имаче чукчи готин. Вика ми:
- Я - ловец. Одим на лов за елени и за мангусти. Я ядем елените, кучетата ми ядат мангустите.


--------------------
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020