www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> до теб,blag009


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> до теб,blag009
Дари
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



Аз също смятам,че бях достатъчно конкретна да ти разясня каква е аналогията между теб и Лемс,която лично аз правя,а това дали ще си промениш стила си е твой проблем.Пиши си както искаш.Аз не си избирам враговете,те сами се избират.А враг заради точки и удивителни все още съм нямала. smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
blag009
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



QUOTE (Дари @ Jul 3 2007, 12:48 PM)
Аз също смятам,че бях достатъчно конкретна да ти разясня каква е аналогията между теб и Лемс,която лично аз правя,а това дали ще си промениш стила си е твой проблем.Пиши си както искаш.Аз не си избирам враговете,те сами се избират.А враг заради точки и удивителни все още съм нямала.  smil3dbd4e5e7563a.gif

Господи и тук ли шъ съм ченге ??? smil4334a62fd4260.gif Сега остава Спорт и Здраве да се бие в гърдите ,че ме пуснал на някаква си ПСИ-програмка smil3dbd4d8676346.gif , да види степента на зомбирането МУ , от моя страна !!! Колко сте нещастни рибета Спорт и Здраве! Преди 3 год. и нещо в "Медиапоол" , ме пъхаха в разни програмки за да ДОКАЖАТ , че минимум под моя ник пишат поне трима души и че Бате Ви Блаже не е Бате Ви Блаже а ББ(Бат Бойко) и тем пудобни глюпости! Едно на ръка как се изкефих след моето ..."за протокола" , и как скочихте -"Издаде се куката" smil4334ad8a149e0.gif !!!!!! Колко сте ми наивни душички .
Сига за Лемс , Дари предполагам че си моме , прочети оплювките по адрес на Лемс от "мажкото" войнство ?!?! И как над 80 % са със сексуален намек на пубери !!!
Пак Ви казвам , в момента в който си отговорите защо имам близо 900 000 забатечени дела и близо 11 000 свободно разхождащи се бандюги , тигава шъ разберете какво се случи през тия вече 18 год. димокрация ?
Иначе бройте на Блаже припинателните знаци проблем немате smil4334a5a360a6a.gif !


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top
PARADOX
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (blag009 @ Jul 3 2007, 02:02 PM)
QUOTE (Дари @ Jul 3 2007, 12:48 PM)
Аз също смятам,че бях достатъчно конкретна да ти разясня каква е аналогията между теб и Лемс,която лично аз правя,а това дали ще си промениш стила си е твой проблем.Пиши си както искаш.Аз не си избирам враговете,те сами се избират.А враг заради точки и удивителни все още съм нямала.  smil3dbd4e5e7563a.gif

Господи и тук ли шъ съм ченге ??? smil4334a62fd4260.gif Сега остава Спорт и Здраве да се бие в гърдите ,че ме пуснал на някаква си ПСИ-програмка smil3dbd4d8676346.gif , да види степента на зомбирането МУ , от моя страна !!! Колко сте нещастни рибета Спорт и Здраве! Преди 3 год. и нещо в "Медиапоол" , ме пъхаха в разни програмки за да ДОКАЖАТ , че минимум под моя ник пишат поне трима души и че Бате Ви Блаже не е Бате Ви Блаже а ББ(Бат Бойко) и тем пудобни глюпости! Едно на ръка как се изкефих след моето ..."за протокола" , и как скочихте -"Издаде се куката" smil4334ad8a149e0.gif !!!!!! Колко сте ми наивни душички .
Сига за Лемс , Дари предполагам че си моме , прочети оплювките по адрес на Лемс от "мажкото" войнство ?!?! И как над 80 % са със сексуален намек на пубери !!!
Пак Ви казвам , в момента в който си отговорите защо имам близо 900 000 забатечени дела и близо 11 000 свободно разхождащи се бандюги , тигава шъ разберете какво се случи през тия вече 18 год. димокрация ?
Иначе бройте на Блаже припинателните знаци проблем немате smil4334a5a360a6a.gif !

Блаже, за накой хора ченгетата са навсякъде брат...!!!
Гледам, че докато ме нямаше доста хора са изкарали по един съкратен курс по контра-разузнаване!!! Много искам да разбера (и ще разбера) кой им го е водил, че да му кажа две думи на място...
PM
Top
Спорт-Здраве
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Друг начин на промивка е нарочното пълно възприемане на начина на изразяване на целта.По този начин се постига чувство на "влизане под кожата" или "екипност",след което целта става възприемчива на подавани промени в изказа и начина на мислене.
PM
Top
blag009
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



QUOTE (PARADOX @ Jul 3 2007, 04:28 PM)
QUOTE (blag009 @ Jul 3 2007, 02:02 PM)
QUOTE (Дари @ Jul 3 2007, 12:48 PM)
Аз също смятам,че бях достатъчно конкретна да ти разясня каква е аналогията между теб и Лемс,която лично аз правя,а това дали ще си промениш стила си е твой проблем.Пиши си както искаш.Аз не си избирам враговете,те сами се избират.А враг заради точки и удивителни все още съм нямала.  smil3dbd4e5e7563a.gif

Господи и тук ли шъ съм ченге ??? smil4334a62fd4260.gif Сега остава Спорт и Здраве да се бие в гърдите ,че ме пуснал на някаква си ПСИ-програмка smil3dbd4d8676346.gif , да види степента на зомбирането МУ , от моя страна !!! Колко сте нещастни рибета Спорт и Здраве! Преди 3 год. и нещо в "Медиапоол" , ме пъхаха в разни програмки за да ДОКАЖАТ , че минимум под моя ник пишат поне трима души и че Бате Ви Блаже не е Бате Ви Блаже а ББ(Бат Бойко) и тем пудобни глюпости! Едно на ръка как се изкефих след моето ..."за протокола" , и как скочихте -"Издаде се куката" smil4334ad8a149e0.gif !!!!!! Колко сте ми наивни душички .
Сига за Лемс , Дари предполагам че си моме , прочети оплювките по адрес на Лемс от "мажкото" войнство ?!?! И как над 80 % са със сексуален намек на пубери !!!
Пак Ви казвам , в момента в който си отговорите защо имам близо 900 000 забатечени дела и близо 11 000 свободно разхождащи се бандюги , тигава шъ разберете какво се случи през тия вече 18 год. димокрация ?
Иначе бройте на Блаже припинателните знаци проблем немате smil4334a5a360a6a.gif !

Блаже, за накой хора ченгетата са навсякъде брат...!!!
Гледам, че докато ме нямаше доста хора са изкарали по един съкратен курс по контра-разузнаване!!! Много искам да разбера (и ще разбера) кой им го е водил, че да му кажа две думи на място...

Парадокс за последно си окам част от биографията . Инвалид съм-боледувал съм от детски паралич, бил съм по-детски домове по причини свързани именно с куките. Но това не ми е пречило да живея честно и почтено.Отчувал съм три деца, без да съм лежал на гърба на държавата. Работил съм където съм искал и в Козлодуй и преди да се пенсионирам в "Топлофикация"-София.
Именно моята инвалидност и моя, все пак интелект ми е позволявало да гувора това което съм мислил ,без страх от ченгета, агенти и т.н.
Съгласете се че е смешно, кугато бай Тошо откриваше централата в Козлодуй - Блаже да иде да МУ шибне един шамар и т.н. Така че винаги съм подържал тезата , че ако има прераждане за да си съвършен , трябва да се преродиш в българин и т.н.
Пак Ви окам , страдаме от туй че не се изпълняват и хилавите закони които все още ги има !
Слава боге ,че неписаните български обичаи(закони) ги спазваме .


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top
blag009
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



QUOTE (Спорт-Здраве @ Jul 3 2007, 06:13 PM)
Друг начин на промивка е нарочното пълно възприемане на начина на изразяване на целта.По този начин се постига чувство на "влизане под кожата" или "екипност",след което целта става възприемчива на подавани промени в изказа и начина на мислене.

Глюпости драги - на тракалета !!!! Нито си кандидат зет , нито нещо подобно че да ти промивам мозъка зет да ми ставаш!!!!! Кой си ти драги , с какво може да ме заинтересуваш, какви познания имаш та шъ те зомбирам??? Стига с тая парония - докато ти гледкаш зад всеки ъгал , я ченге , я агент тия апапи така те грабат че и твоите пра-внуци има да пъшкат !!!!
Дай сигада се върнеме към първоосновата на туй чудо наречено "Воинни на Тангра"!!!!!! За мен първият сайт който преди години ме открехна на темата ДРЕВНА БЪЛГАРИЯ!!!
Иначе , съвременна България си я знаеме , нещо което е резонно след 45 г. власт на комунистите - да научи народа на ТОТАЛЕН МЪРЗЕЛ И БЕЗРАЗЛИЧИЕ!!!!


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020