www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Вътрешни спорове


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Вътрешни спорове
Дари
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



QUOTE
Аз предлагам малко по-различен подход..!!!
Незнам дали знаете, но в цяла България има само два цеха (завода) които обработват букова дървесина..?!! Единият е в помашкото село Драгиново до Велинград, а другият е в Банско...!!! Ходил съм в този в Драгиново - държът го помаци. Почти цялото село работи при тях...!! Във въпросното село, има новопостроен институт за имами(сещате се с какви пари)...!!! Почти същото е положението с дъбовата дървесина..!!! Ето къде трябва да се пали...!!! Като се удари дървопреработването им, няма кой да изкупува дървесината...!! Сечта няма да спре, но ще намалее чуствително..


Парадокс,приятелю теб да те попитам това професионално изкривяване ли е?
Сценариите ги запази за себе си и за професионалните ти нужди....!!!!!
ТАКА НЕ СЕ ПРАВИ.......!!!!!!!!

Имаш сведения, чудесно.Ти имаш развито въображение ами съставяш план събираш съмишленици и ДЕЙСТВАТЕ, ако трябва обади се ще помагаме......

Няма нужда от афиширане ..........
Надявам се да си ме разбрал.......!!!!!!!
PM
Top
Дари
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



QUOTE (PARADOX @ Aug 7 2007, 10:21 AM)
QUOTE (Дари @ Aug 7 2007, 01:03 AM)
QUOTE
Аз предлагам малко по-различен подход..!!!
Незнам дали знаете, но в цяла България има само два цеха (завода) които обработват букова дървесина..?!! Единият е в помашкото село Драгиново до Велинград, а другият е в Банско...!!! Ходил съм в този в Драгиново - държът го помаци. Почти цялото село работи при тях...!! Във въпросното село, има новопостроен институт за имами(сещате се с какви пари)...!!! Почти същото е положението с дъбовата дървесина..!!! Ето къде трябва да се пали...!!! Като се удари дървопреработването им, няма кой да изкупува дървесината...!! Сечта няма да спре, но ще намалее чуствително..


Парадокс,приятелю теб да те попитам това професионално изкривяване ли е?
Сценариите ги запази за себе си и за професионалните ти нужди....!!!!!
ТАКА НЕ СЕ ПРАВИ.......!!!!!!!!

Имаш сведения, чудесно.Ти имаш развито въображение ами съставяш план събираш съмишленици и ДЕЙСТВАТЕ, ако трябва обади се ще помагаме......

Няма нужда от афиширане ..........
Надявам се да си ме разбрал.......!!!!!!!

Слушам и изпълнявам, другарко командир...!!!

Тук няма главнокомандващи, които да издават заповеди и подчинени, които да ги изпълняват....
Да не би да си помисли, че щом тук са „Воини на Тангра”, значи е някаква военна организация?
СВОБООООДНО!!!!-ако така ще ме разбереш по-ясно.


PM
Top
PARADOX
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Дари @ Aug 7 2007, 10:55 AM)
QUOTE (PARADOX @ Aug 7 2007, 10:21 AM)
QUOTE (Дари @ Aug 7 2007, 01:03 AM)
QUOTE
Аз предлагам малко по-различен подход..!!!
Незнам дали знаете, но в цяла България има само два цеха (завода) които обработват букова дървесина..?!! Единият е в помашкото село Драгиново до Велинград, а другият е в Банско...!!! Ходил съм в този в Драгиново - държът го помаци. Почти цялото село работи при тях...!! Във въпросното село, има новопостроен институт за имами(сещате се с какви пари)...!!! Почти същото е положението с дъбовата дървесина..!!! Ето къде трябва да се пали...!!! Като се удари дървопреработването им, няма кой да изкупува дървесината...!! Сечта няма да спре, но ще намалее чуствително..


Парадокс,приятелю теб да те попитам това професионално изкривяване ли е?
Сценариите ги запази за себе си и за професионалните ти нужди....!!!!!
ТАКА НЕ СЕ ПРАВИ.......!!!!!!!!

Имаш сведения, чудесно.Ти имаш развито въображение ами съставяш план събираш съмишленици и ДЕЙСТВАТЕ, ако трябва обади се ще помагаме......

Няма нужда от афиширане ..........
Надявам се да си ме разбрал.......!!!!!!!

Слушам и изпълнявам, другарко командир...!!!

Тук няма главнокомандващи, които да издават заповеди и подчинени, които да ги изпълняват....
Да не би да си помисли, че щом тук са „Воини на Тангра”, значи е някаква военна организация?
СВОБООООДНО!!!!-ако така ще ме разбереш по-ясно.

Всичко е възможно с моето развинтено въображение...!!!
Може ли да отида до тоалета..?!!
PM
Top
antijew
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (PARADOX @ Aug 6 2007, 02:32 PM)
Тоя разговор го спираме тука...
Ще го продължим по някое време на друго място...

Действаш като форумен ПОЖАРОГАСИТЕЛ...!


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
PARADOX
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (antijew @ Aug 7 2007, 11:07 AM)
QUOTE (PARADOX @ Aug 6 2007, 02:32 PM)
Тоя разговор го спираме тука...
Ще го продължим по някое време на друго място...

Действаш като форумен ПОЖАРОГАСИТЕЛ...!

Както кажете...!!! Вие сте прави за всичко, а мен можете да ме обесите, когато ви е удобно...
PM
Top
Дари
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



QUOTE
(PARADOX @ Aug 7 2007, 10:21 AM)
Всичко е възможно с моето развинтено въображение...!!!
Може ли да отида до тоалета..?!!


Ами отивай, от един отбор сме, няма да се на*ираме сега я.
Колко мангали имаме да на*ираме по горите. smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
PARADOX
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Дари @ Aug 7 2007, 11:39 AM)
QUOTE
(PARADOX @ Aug 7 2007, 10:21 AM)
Всичко е възможно с моето развинтено въображение...!!!
Може ли да отида до тоалета..?!!


Ами отивай, от един отбор сме, няма да се на*ираме сега я.
Колко мангали имаме да на*ираме по горите. smil3dbd4e5e7563a.gif

Съгласен съм, но трябва да почакам одобрението и резултатите от проучването ми от страна на някои съфорумци..!!! Снощи бях на гости на едно място и там съвсем случайно видях една моя снимка свалена от телевизията...?!! Явно сред нас има оптимисти, които продължават да вярват, че могат да открият под вола - теле...!!! Вината, че вместо теле, са открили на вола оная работа си е изцяло тяхна...!! Ако някой в този сайт иска да научи нещо за мен, да ме пита, а да не се занимава с работи които не разбира и не му се отдават...
PM
Top
antijew
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (PARADOX @ Aug 7 2007, 11:55 AM)
QUOTE (Дари @ Aug 7 2007, 11:39 AM)
QUOTE
(PARADOX @ Aug 7 2007, 10:21 AM)
Всичко е възможно с моето развинтено въображение...!!!
Може ли да отида до тоалета..?!!


Ами отивай, от един отбор сме, няма да се на*ираме сега я.
Колко мангали имаме да на*ираме по горите. smil3dbd4e5e7563a.gif

Съгласен съм, но трябва да почакам одобрението и резултатите от проучването ми от страна на някои съфорумци..!!! Снощи бях на гости на едно място и там съвсем случайно видях една моя снимка свалена от телевизията...?!! Явно сред нас има оптимисти, които продължават да вярват, че могат да открият под вола - теле...!!! Вината, че вместо теле, са открили на вола оная работа си е изцяло тяхна...!! Ако някой в този сайт иска да научи нещо за мен, да ме пита, а да не се занимава с работи които не разбира и не му се отдават...

Да аз я направих тази снимка,защото не ти е чиста работата тук...!
Още с бруталното си появяване си съмнителен...!
Много ходиш на "едно място"...!
Да не търсиш Нещо там...?


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
PARADOX
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



За разлика от много хора, аз ходя на гости когато ме поканят (явно често ме канят) ...!! А защо ме канят е работа на домакина..!!! Не мислиш ли...?!!Ако той прецени да сподели с теб и останалите "пишман дедективи и контра-разузнавачи" причините за своите покани, ще научите, а дотогава (ако има тогава) ще си останете в същото неведение в което сте и в момента...!! smil4341944e6b0c8.gif smil4334a5a360a6a.gif
PM
Top
antijew
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (PARADOX @ Aug 7 2007, 12:48 PM)
За разлика от много хора, аз ходя на гости когато ме поканят (явно често ме канят) ...!! А защо ме канят е работа на домакина..!!! Не мислиш ли...?!!Ако той прецени да сподели с теб и останалите "пишман дедективи и контра-разузнавачи" причините за своите покани, ще научите, а дотогава (ако има тогава) ще си останете в същото неведение в което сте и в момента...!! smil4341944e6b0c8.gif smil4334a5a360a6a.gif

Не съм чувал досега,някой да са го канили на Първо гости в СЪНЯ му!
За това какво ще кажеш?
Май си се натресал?
Или греша а?


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
PARADOX
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



И адреса на Ангел ли съм го сънувал..?!! Или май ми го дате самият той..?! Виж какво..!!! През последните 18 години съм се нагледал на доста пишман патриоти като тебе... Много ми било брутално появяването тук, а кенцеларско мишоче такова...?!! Много лесно се засягате бе..?!! Ако питаш Ангел даже ви беше малко...!!! Ами ако винаги съм бил тука...?!! Замислял ли си се..?!!! IP-та и никове колкото искаш...!!! И ти И Севар сте един дол дренки..!! Започвате да лаете, като мине жегата...!! Къде бяхте когато ни пържеше ЛЕМС..?!! Къде бяхте преди последното дело на Ангел...?!! Защо не отидохте при него когато береше душа, ами ходите даму размахвате разни снимки и да създавате интриги...?!!! Май с друго не се занимавате тука, а...?!!! Само палите фитили и разединявате хората, а после гледате сеир...!!! В Българския език има само едно определение за мъже като вас и то е ПУТКИ... Я Севар да каже колко време ми бягаше по тъча преди делото на Ангел, вместо да се напъне и да набави необходимата информация навреме...!!! Писна ми от такива като вас, които само се бият в хилавите гърди...!!! Спрете се, че ще ви бия много накрая и тогава наистина можеш да се насереш... Ясен ли съм мишко, такава..?!!
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ей, ей, ей...! Не забравяйте, че именно Парадокс беше в челната редица по отстраняването на групата ЛЕМС. А тая група беше много добре обучена, снабдена с много добра техника и въобще битката беше сериозна. Кой какво е направил? Всички сме направили по нещо според силите си. И не е нужно да показваме тук, пред всички кой какво е направил и кой с какво се е преборил. Минахме през тежки изпитания, изпитанията още не са приключили и е рано за равносметка. Някои от вас, които стоят скромно в ъгъла и не се обаждат също направиха много, понякога рискувайки живота си. Никой не е най-велик и никой не е маловажен. Някъде беше казано, че Вселената има нужда от всеки свой атом.
Разберете, приятели, вместо да си мерим разни работи, нека свършим малко полезна работа. А когато България бъде свободна и независима Българска държава, тогава ще изясняваме недоразуменията си. Сега не можем да си го позволим. Война е!
За гостуването на Парадокс само ще кажа, че аз го поканих, при това доста настоятелно, защото имам съмнение, че ЛЕМС отново се опитват да се активизират. След онова, което понесох, не мисля, че ще се справя сам.


--------------------
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020