www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Сигурност и Защита от Проследяване


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Сигурност и Защита от Проследяване, Алтернативен Защитен Браузър
WhiteKNght
Публикувано на: 25.10.2007, 14:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 170
Участник # 1 172
Дата на регистрация: 15-September 07



http://portableapps.com/suite на този адрес може да си свалите програма, която използва енджина на Mozilla Firefox за сърфиране в Интернет, но главният плюс е, че може да се включи защита от проследяване... сменява ip-то с такива от цял свят и ги променя през няколко минути... ставате като летящият холандец! smil3dbd4e398ff7b.gif
PMEmail Poster
Top
antijew
Публикувано на: 25.10.2007, 14:43
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (WhiteKNght @ Oct 25 2007, 02:18 PM)
... ставате като летящият холандец! smil3dbd4e398ff7b.gif

Общо-взето това е тактиката на летящия еврейски сопол от СУ/веско/,който бълваше до скоро доста простотии тук.Не се е появявал скоро,а и дано не се връща.Дано са му поначупили ръчичките.
На мен не ми се е налагало да използвам тази тактика,защото няма за какво да се крия и си казвам всичко,както си го мисля.А и до колкото виждам повечето от тук са така.


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 26.10.2007, 14:38
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Държа да съобщя на всички, че се наложи да смея пощата си. Паролите на старите ми пощи се оказаха пробити и всички опити да ги сменя бяха безуспешни. Не знам, може би съм неграмотен, както вече някои казаха. Затова прецених, че е по-лесно да си направя нова поща: erigkan@front.ru
Другите пощи просто повече няма да ги отварям. Това беше само за сведение.


--------------------
PM
Top
Дари
Публикувано на: 26.10.2007, 15:08
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



QUOTE (Елтимир @ Oct 26 2007, 02:38 PM)
Държа да съобщя на всички, че се наложи да смея пощата си. Паролите на старите ми пощи се оказаха пробити и всички опити да ги сменя бяха безуспешни. Не знам, може би съм неграмотен, както вече някои казаха. Затова прецених, че е по-лесно да си направя нова поща: erigkan@front.ru
Другите пощи просто повече няма да ги отварям. Това беше само за сведение.

А дали има връзка между пробитите пароли и проблемите които имаше с пощите си , /за които не еднократно писа във форума/ няма да коментирам.
За мен отговора е ясен.

Честита ти нова поща Елтимир, а и честито на ония дето са ползвали старите ти пароли, сега ще имат задачка-закачка, да пробият новите щом толкова им е интересна твоята кореспонденция. smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 26.10.2007, 15:18
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ако се задоволяваха само с четенето, нямаше да има проблеми. Нямам какво да крия. Не съм нито престъпник, нито агент. Но те пречеха. Правеха разни мръснишки номера в стил "Цветомир Георгиев Йолов". Засега удрям само самара, ама както е тръгнало, май ще почна да налагам и магаретата. Макар по-досетливите от вас да разбират за какво говоря.


--------------------
PM
Top
WhiteKNght
Публикувано на: 9.11.2007, 15:03
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 170
Участник # 1 172
Дата на регистрация: 15-September 07



http://proxy.animes-bg.com/ - oт този адрес можете да сърфирате безпроблемно без да ви проследяват(удобно за интернет зали и приятели)
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020