www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ПРЕДЛОЖЕНИЕ...


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ПРЕДЛОЖЕНИЕ..., е, ще вдигаме ли летвата, или ДА?
Севар
Публикувано на: 21.10.2005, 7:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Разбира се, че ще е супер да се преведат на английски или други езици. Когато добием по-голяма популярност, надявам се да се намерят още хора за безплатен превод. За писанията, които е изписал Елтимир ще трябват един взвод преводачи. smil4334ad8a149e0.gif

Вижте промените и корекциите - менютата са с по-едър шрифт, списъците с нови текстове са по-нагоре. Коментарите са по 10 в списъка. Фиксирах бъга, при който усмивките разпъват екрана. Има и други дреболии, но не са толкова важни. Текста с девиза засега го оставих. Елтимир предложи надпис "Страница за българска просвета". Не звучи зле, но моето лично мнение е, че по-добре да не слагаме етикет на сайта, понеже е почти невъзможно с едно изречение да се опише сайта, така че по-този начин се самоограничаваме.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Mistique
Публикувано на: 21.10.2005, 9:17
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Изглежда по-елегантно. smil4334ad1724132.gif

Аз бих искала да предложа още една тема към Тематика (другите ми харесват). Но тази е тема, която "изстрадах" дето се вика и става още по-актуална с времето - ЗДРАВЕ. Може би ще е добре да се нарича "Здраве и опазване на околната среда" или нещо такова, защото там ще включим теми за натравянето на водите ни с флуорид и хлорин и ефектите за здравето ни, за добавките към храните и имунизациите, за изсичането на горите и природните бедствия и т.н.

Как мислите?
PMEmail Poster
Top
Севар
Публикувано на: 21.10.2005, 9:26
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Аз съм "за". Стига всички материали да са на български. Малко попада в категория "конспирации", но няма значение.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
100именъ
Публикувано на: 21.10.2005, 9:33
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



А, колега... точно за това ставаше на въпрос! Браво! Поздравления също и за това, че си направил коментарите да са по десет в списъка, а преди май бяха по-малко! Ето това е една много добра идея за корекция която ти е хрумнала, а на мен ми беше избягала, докато умувах по въпроса за предложенията!


За "етиката" на страницата както ти се изразяваш обаче много може да поспориме!

Моето лично мнение явно е точно противоположно на твоето, по конкретния въпрос!

За това и дадох примера с рекламата! Сириозните голями компании винаги си имат "етикет"!

На Самсунг е "всички са поканени", на автомобилите Хюндай е "карай си пътя" или "карай си по пътя", на НАЙК е "просто го направи" или "направи го" и т.н.

Вече споменах за рекламата въобще! Това е един от икономическите отрасли който в световен мащаб върти огромни пари! А щом е така, значи от рекламата файда има! А щом рекламния бизнес по цял свят е наложил това, че ако една голяма компания държи на имиджа си и иска да го подържа висок сред потребителите, то тя трябва да има "етикет", значи че по това отдавна са умували хиляди умуве и са преценили, че "етикета" има положително въздействие над потребителите! А понеже както споменах, рекламата си е един огромен отрасъл в бизнеса, то бъди сигурен, че голямите рекламни компании отдавна са правили десетки, стотици, а може би и хиляди проучваня на нагласите на потребителя, чрез допитваня и т.н. И така са установили и доказали дефакто и деюре, дето се вика, че ефект от "етикета" има...

Сега и друго нещо да кажа по въпроса! Казваш, че един с "етикет" е почти невъзможно да се обхване всичко което има на страницата! И че това ще е един вид ограничение!

Признавам си, хващам ти мисълта и логиката от която изхождаш! И наистина в нея има логика... smil4334ad1724132.gif

Но виж противоположната логика и помисли дали тя не е по-логична... smil4334ad1724132.gif

Навремето бях чел един езотеричен матерял и една теза застъпена в него доста ми хареса, тя се отнася точно за нашия спор и защитава моята позиция!

Ставаше въпрос, че нали се сещаш... мисълта е енергия ли там кво беше... абе хващаш ми мисълта надявам се.... smil4334ad1724132.gif Та тезата беше, че ако ПРИМЕРНО една статия за престъпноста се формулира в няколко изречения, но така да се формулира, че ако е възможно основните неща за които се говори във статията да ги има в тези няколко изречения, то ИНФОРМАЦИЯТА се била сгъстявала и ставала с пъти по-мощна и не само, че имала много по силно въздействие над четящия я, но и той много по лесно би я разбрал!

Абе принципно идеята беше, за концентриране на ИНФОРМАЦИЯТА!

Тоест в случая, трябва да се намери точно тази формуля в която всичко което го има в сайта да се обобщи в няколко думи!

Разбирасе в тази теза или фипотеза, се говорише, че ако сгъстяването на информацията е некачествено и неуспешно така да се каже, то нищо не се получава!

Демек в случая, трябва да намериме най-точната формулировка на това какво представлява страницата и какво е нейното съдържание и насоченост!

И в тоя ред на мисли, новото предложение на Елтимир е много добро, но аз пак имам една малко корекция която мисля, че ще направи формулировката още по силна и въздействаща!

И моята корекция е следната! Вместо "Страница за българска просвета"... да стане "Страница за националистическа просвета"!

Поне аз си мисля, че такава формулировка е по-правилна, по-точна и по-конкретна!

П.П. Тази тема се разви, но очаквах повече хора да вземат очастие в нея! А и идеята ми беше от тема която е с мое предложение, да се превърне в тема в която всеки да даде всоя идея и предложение, ако има такива! И ако отговорните лица, като Севар, Елтимир и т.н. харесат някоя идея и предложение от дадените, то тя да се реализира!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
100именъ
Публикувано на: 21.10.2005, 9:36
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (Mistique @ Oct 21 2005, 09:17 AM)
Изглежда по-елегантно. smil4334ad1724132.gif

Аз бих искала да предложа още една тема към Тематика (другите ми харесват). Но тази е тема, която "изстрадах" дето се вика и става още по-актуална с времето - ЗДРАВЕ. Може би ще е добре да се нарича "Здраве и опазване на околната среда" или нещо такова, защото там ще включим теми за натравянето на водите ни с флуорид и хлорин и ефектите за здравето ни, за добавките към храните и имунизациите, за изсичането на горите и природните бедствия и т.н.

Как мислите?

И аз съм за!

А иначе Севар е прав, че това попада повече в графата "конспирации"! Но мисля че Мистик имаше предвид просто да има засегната такава тама в страницата, а не толкова къде точно да попадне, в коя графа...

Поне така ми се стори на мен


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Миро
Публикувано на: 21.10.2005, 9:43
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



"И моята корекция е следната! Вместо "Страница за българска просвета"... да стане "Страница за националистическа просвета"!"
Ако съчетаем двете,се получава "Страница за българска националистическа просвета".
Дали пък няма да може и без "страница":
"Българска националистическа просвета".
PMUsers Website
Top
100именъ
Публикувано на: 21.10.2005, 10:33
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



А и още малко допълнение към тезата ми!

Нека всеки да си представи, че имаме възможност да наемеме билборд, примерно в центъра на София!

Този предполагаем билборд как би изглеждал по силно, как би направил, по силно впечатление, как би привлекъл повече интерес към себе си???

вариянт 1: "Движение Войни на Тангра"

www.voininatangra.org




вариант 2: www.voininatangra.org

СТРАНИЦА ЗА НАЦИОНАЛИСТИЧЕСКА ПРОСВЕТА

на

"Движение Войни на Тангра"



Аз лично бих се впечатлил от билборд с надпис като втория вариант!


А и още едно предложение за страницата! Нали има раздел със статии които са само за циганското насилие!?

Какво ще кажете този раздел да се озаглави така:

"МУЗЕЙ НА ЦИГАНСКИЯ ТЕРОР"

и също да получи подобаващо място на главната страница??????????????????????????


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Севар
Публикувано на: 21.10.2005, 11:01
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Знаете ли какво предлагам аз. Дайте да го оставим без етикет. Нека всеки сам за себе си да преценява какво е това нещо voininatangra.org. Заглавието Движение "Воини на Тангра" звучи достатъчно мистично и интересно за да подбуди по-нататъшен интерес.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Mistique
Публикувано на: 21.10.2005, 11:06
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



QUOTE
Мистик имаше предвид просто да има засегната такава тама в страницата, а не толкова къде точно да попадне, в коя графа...


И да и не Стоимене, защото ако слагането на химикали във водата и храната са част от конспирацията, изсичането на горите или натравянето на посевите с изкуствена тор и химикали си е наша глупост и алчност.

Трябва да повдигнем грамотността на нашите фермери (земеделци и животновъди) - трябва да се разбере, че производството на екологично чиста храна е въпрос на живот и смърт.

Не знам - важното е да се пише за това.
PMEmail Poster
Top
100именъ
Публикувано на: 21.10.2005, 12:09
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (Mistique @ Oct 21 2005, 11:06 AM)


И да и не Стоимене, защото ако слагането на химикали във водата и храната са част от конспирацията, изсичането на горите или натравянето на посевите с изкуствена тор и химикали си е наша глупост и алчност.




Съгласен съм


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020