www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Българите са потомци


  Reply to this topicStart new topic

> Българите са потомци, на най-древното население на Балканите
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Една статия на д-р Владимир Христов, която обединява всички наши мнения по тази тема, дискутирани във Форума. Публикувана е навремето в списание "Авитохол".

Най-същественото е, че тя оборва малоумието на Овцата (Овчаров), който миналото лято, намирайки на Перперек фигурка на човек със забодена в нея игла, обяви, че на Перперек, жреците са се занимавали с вуду-магии. В отговор на това, аз написах: "Защо непременно вуду-магии? А не например иглотерапия?". Нещо, което в тази статия д-р Владимир Христов несъмнено потвърждава.
Овчаров, Овчаров, Румене, (но не Петков), докога ще продължаваш да каляш древното ни минало?

Извинявам се, предварително за някои картинки в текста, които не се проявяват добре в Уорд и в самия текст, ако тук таме има проблеми.

Прикачен файл ( : 232 )
Прикачен файл  Bxlgarite_sa_potomci.doc
PMEmail Poster
Top
Заги
Публикувано на: 16.4.2008, 11:43
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 62
Участник # 1 342
Дата на регистрация: 15-February 08



Ами то какво друго да очакваме от Овчаров, който с гордост стана член на "темплиерския орден"!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 16.4.2008, 11:48
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Съвсем забравих ето тази карта, която е съществено документално доказателство за произхода на Българите от Балканския полуостров


User posted image
PMEmail Poster
Top
Дари
Публикувано на: 16.4.2008, 13:27
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



QUOTE (Jordan_13 @ Apr 16 2008, 08:56 AM)

Извинявам се, предварително за някои картинки в текста, които не се проявяват добре в Уорд и в самия текст, ако тук таме има проблеми.

При мен текста е в този вид:
QUOTE
8=D>@<0F8O.� �"078 �2J7<>6=>AB �15 �?>4-� � � �>I5 �54=>


Гледам, че има над 40 сваляния и се чудя дали само при мен е така.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 16.4.2008, 13:41
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Дари @ Apr 16 2008, 01:27 PM)
QUOTE (Jordan_13 @ Apr 16 2008, 08:56 AM)

Извинявам се, предварително за някои картинки в текста, които не се проявяват добре в Уорд и в самия текст, ако тук таме има проблеми.

При мен текста е в този вид:
QUOTE
8=D>@<0F8O.� �"078 �2J7<>6=>AB �15 �?>4-� � � �>I5 �54=>


Гледам, че има над 40 сваляния и се чудя дали само при мен е така.

Винаги е така. Ако ползваш Mozilla Firefox с десен бутон на мишката върху файла и избираш "копирай връзката като" и я записваш на харда си като index.php. PHP файловете се отварят с Уорд и там вече можеш да си преименуваш файла, както поискаш в doc формат.
PMEmail Poster
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Прочетете това!Много е интересно.
http://www.xnetbg.com/new/content/view/539/1/
PM
Top
anti666
Публикувано на: 14.5.2008, 13:29
Quote Post












Откъс от френския документален филм "Тракийски мистерии". Ако махнем неприятните муцуни и шоуменския стил на изразяване, този филм направи сензация. Именно с това, че вече не само ние, българите го казваме ясно. Древнобългарската цивилизация е най-старата в света! Както казват във филма - ДОМИНИРАЩА!
Това е едно голямо начало, което може да промени историята. Веднъж признали го дори с половин уста, лавината от последващи въпроси ще събуди заспалата гордост в Българите.

http://youtube.com/watch?v=IiZIn05jOBM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 14.5.2008, 14:10
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Мещера @ May 1 2008, 07:51 PM)
Прочетете това!Много е интересно.
http://www.xnetbg.com/new/content/view/539/1/

Много ценен материал. Човека работи в много правилната посока. Да се изследват топонимите е едно много добро решение от негова страна. Аз дори бих засегнал въпроса и за Южна Америка, но първо искам да сканирам части от една книга на Чифин (Сичин).
Само не съм съгласен твърдението му, че англичаните и американците ни помагали. Англичаните винаги са били против нас, а интереса на американците е, както руския - нездрав.
Ако сами не си помогнем, никой няма да дойде и да ни каже: "Вие, Българите, сте първия създал се народ на планетата и всички ние сме ваши деца".
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 14.5.2008, 14:15
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ May 14 2008, 01:29 PM)
Откъс от френския документален филм "Тракийски мистерии". Ако махнем неприятните муцуни и шоуменския стил на изразяване, този филм направи сензация. Именно с това, че вече не само ние, българите го казваме ясно. Древнобългарската цивилизация е най-старата в света! Както казват във филма - ДОМИНИРАЩА!
Това е едно голямо начало, което може да промени историята. Веднъж признали го дори с половин уста, лавината от последващи въпроси ще събуди заспалата гордост в Българите.

http://youtube.com/watch?v=IiZIn05jOBM

Това е голямо признание, направо цял пробив в историческата наука. Веднъж открехната, завесата трябва да бъде дръпната докрай.
PMEmail Poster
Top
Ник
Публикувано на: 17.5.2008, 21:36
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 380
Участник # 219
Дата на регистрация: 26-December 05



Ами наскоро имах схватка във форума на Атака,НА ТАЗИ ТЕМА,но нямах подкрепа,докато противници бол и ЕДИННИ!И не е въпроса за религия,а за уважение на българщината!Но, както казва уважаемият от мен Д-р Пасков,аз съм ПОЧТИ винаги прав,което означава,че може би точно в този момент на защита на българското, не съм бил прав!Т.е. другите да са били прави!Наистина е възможно,съгласен съм!Почти!
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



http://kamen4o.polyplast-4.com/books/7.pdf
============
Данчо,запознат ли си с този материал?
PM
Top
anti666
Публикувано на: 19.5.2008, 19:00
Quote Post












Ето и малко превод на на първата част от въпросното клипче, направено наистина много професионално и въздействащо от французи, макар да е на перфектен английски. Нататък махам муцуните на багериста Китов и еврейката Агре.

"Преди възхода на Римската империя,
Преди фараоните на Египет,
Първата човешка цивилизация доминираше над света.
От югоизточна Европа траките дадоха началото на съвременната цивилизация.
Издигайки първите градове и въвеждайки земеделието, те прекарваха своите необикновени кораби през моретата, натрупвайки несметни богатства, несравними по красота в цялата история.
Изгубени за хилядолетия!
Но сега...."

Top
anti666
Quote Post












След като вече и на Запад признават с половин уста, че българите сме най-древната цивилизация, днес излезе тази шокираща (за някои) новина
http://science.actualno.com/news_136139.html

Отново с френско участие. Французите проявяват особена активност към дълбоката ни древност. Не се подлъгвайте по манипулативното название - "...в Европа". Този череп, и то на завършен хуманоид (а не хомонид, както го определят учените "глави") е на 7 млн години. Тази му възраст директно поставя Българските земи не само като най-древни откъм цивилизация, но и въобще откъм човешко съществуване. До този момент най-древният череп Тумай е открит в Чад, Африка, датиран на 6 млн години. Сравнете снимката му. Остава скоро да започнат да отговарят на най-ключовия въпрос. Как тези човеци от Чирпан са се превърнали в Хора? Дали е вярна еволюционната теория на евреина Дарвин или е имала внимателна намеса на друг, висш Разум?
Тези, които по-късно в Древната ни Вяра, българите ще ги нарекат алпи и ще четем в древните книги как Хърса вдъхнал в българите Духа и превърнал в Хора. За Аудан и Иджик. Алпите, чието съзвездие блещука високо над България в есенното небе и напомня, че не сме сами.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020