www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> До Елтимир


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> До Елтимир, Моята връзка с него
IYI
Публикувано на: 15.12.2005, 7:34
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



Мисля, че е време всички да разберат за връзката ми с Елтимир, после преценете!

Боиле, дойдох с предзнамение!7символа и 7 фактора от времето ми показаха, че предстои нещо, което ще ме промени и то ще бъде под свещенният знак на Тангра.Когато дойде уреченето време се запознах с едно твое писание, само то откри безкрайните врати на космоса.За първи път видях безкрая и всичко това бе началото.Продължих да чета нещата от теб, до момента в който се отнасяха абсолютно идентично до мен(не ме интересува кой какво ще си каже), преживяванията бяха едно към едно и всичко, което ти написа, аз го преживях от постоянно нахлуващата информация на измеренията, ти ги отвори и ги описа и разказа, а аз ги преживях до абсолютният край, край, който разбрах, че е самото начало.Следващият момент бе в който се разпознах кой съм и на базата на това видях ти кой си, всичко, което пишеше аз го знаех до степен, която стигаше до идентичност.Тогава разбрах, че идваме от едно и също място, че имаме една и съща мисия, само не можех да си обясня, че си много по-възрастен от мен.От много време съм разбрал какъв съм и от много време съм видял сходството ми с теб и на базата на себе си, потвърдих за теб.По този начин видях една огромна част от цялостният план на Бялата Йерархия за Воините и Войната, която води срещу Тъмната ложа.Видях какви сили се влагат в представителите на Йерархията, защото ги разбрах за себе и ги видях в теб!Всичко, което ти пишеш, аз го знам и го потвърждавам, всичката информация е в следствие на посятият ти дух от Йерархията, всичките ти писания идват от там, а аз бях там и се върнах и за това аз ще съм от хората, които вечно ще потвърждават нещата, които си писал, защото аз съм едно от доказателствата, че те са верни.Един ден написа за наследника, отново времето, измеренията, същността и съзнанието намериха съвпадение, всичко, което писа за наследника се отнасяще за мен, толкова силно, че се самотрекох от себе си като си помислих, че съм самозабравил се и до днешен ден не вярвам, а по-късно установих, че сериозното изпитание към наследника е да повярва, че е именно той.Детските ми сънища ме подготвяха за момента на узряване, самите ми сънища ме развиваха и предсказваха бъдещето ми, бъдеще, което ти описа, моменти, които ти изнесе и разказа, а на мен ми оставяше само да ги преживея.ВИдях цялата картина на заробеният свят и знам всяка секунда, че ключът за отключването на оковите на човечеството се крие дълбоко вътре в мен, но безпомощността ми идва от мойта невяра и съмнение в мен.След, което идват белите одежди и свещенните слова на обръщението към небето, след което идва удара на жезъла в енергийните очертания на земята, след което идват разпростиращите се мощноенергийни вълни на светлината, след което вибрациите ще се разнесат из повърхността на земята и вътрешното измерение на наследника ще бъде разтворено и през него ще се влее най-мощният светлинен стълб, който ще дойде от началото и ще бъде началото, Ще бъде, Предречено е.

Това е връзката ми с теб, другото губи значение.

Предполагам видя последните изречения, предполагам си знаел, както предполагам, че разбра това, което другите не биха могли да разберат.
Сега вече знаеш, а аз знам, че то не е Война това което предстои, а Сътворение и войната е като малко камъче в сравнение с това, което ни
предстои, моя поглед е натам, а и ти си с насочен поглед на там, следователно
и двамата знаем какво предстои, както е ясно, че и двамата сме от една страна на линията, защото ти разбра от къде и защо е информацията ти, а аз знам същото за себе си.
За мен всичко, което е написано в този форум няма значение, защото на фона на действията космически във вечността и безкрайната Война на Светлината срещу Тъмнината е абсолютното безмислие.От този момент нататък аз вече нямам никакво значение, аз наистина бях до тук!
Севаре силно настоявам да ме удостоиш с една тотална забрава над моята личност, благодаря!


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
bgskin
Публикувано на: 15.12.2005, 22:44
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



QUOTE
Воини на Тангра в този момент е пълна катастрофа, а аз категорично се самоотлъчвам в самостоятелно изграждане на клон, като последствие на моето доказателствo и вяра към Тангра!!!!!!!!



Не че искам да кажа нещо, ама интересни неща. Хем се самотлъчваш, хем пишеш още и казваш че си част от Ангел, или по точно от нещо по-голямо от него!
Не ти прай чест, това не са постъпки на Люлинец!
Люлин това звучи гордо!


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020