www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Фирма "Сион" изкупува земи в района на


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topic

> Фирма "Сион" изкупува земи в района на, Мадара и Лудогорието
Йордан_13
Публикувано на: 13.7.2010, 13:22
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 120
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



User posted image


Най-голямата изненада в нашето пътуване, беше в едно пред кафенетата, долу на пътя пред скалния масив на Мадара. Там необезпокоявано, едното заведение, беше разпънало това рекламно пано, в което фирма "Сион", учтиво ви моли, да си продадете земята, а тя ви обещава да ви уреди всички документи и да плати на вас веднага, всичката сума накуп.
Първото, усещане е за името на фирмата "Сион", със седалище, в Шумен, който явно е станал толерантен за козните на евреите. Трябва да сте наясно, млади дами и господа, че планината Сион е любимо място на чифутите, на чийто връх, те построяват своя храм. Името на фирмата, с която изкупуват земята ви, в един велик, светилищен район, каквито са районите около Русенски Лом, Лудогорието и Мадара, не е никак случайно и открито показва техните намерения да направят държавата Еврия, изкупувайки усилено земята ни, и че в този регион, те имат специален интерес, който е доста занемарен и по-голямата част от населението е съсредоточено в големите градове, за всичко друго, наблюдавайки го с нескрито огорчение създадохме термините Североизпаднала и Североизточена България. Щото има и Северозападнала, ама това е друг край на България. Все си мислех, че Слънчева Тракия с Родопите е зле, обаче тя ми се стори като рай в сравнение с битнината, която имах огорчението да наблюдавам в този район.
И така, Сион, еми, те ви създаддоха цял филм "Матрицата", където затвориха човечеството в един такъв единствен град и то усилено чакаше да го спаси Месията от Системата на Машините. И ако този филм не е преразказ на еврейския Стар Завет, аз не знам друго, какво е.
Важното е, че понятието "Сион" в Североизточна България, не се брани от машините, а атакува последното, което ви е останало, след пладнешния 64 годишен еврейски грабеж - земята ви.
На мене веднага ми хрумва идеята, дали тази фирма, която разполага с огромно количество пари, за да ви плати за земята ви цялата сума - веднага и накуп, не е свързана със земеделския министър от правителството на Герб и със закона за комасацията на земята в България, процес, който тече усилено в нейната Североизточна част, където "държавата" е много настоятелна този закон да се приложи добре и с пълната му сила и тормози хората в село Мадара!






PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.7.2010, 15:39
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 120
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



А това е наблюдение и на друг човек, освен нас

========================================================
Видях че си постнал снимка на сионската фирма. Добре е че сте я забелязали. На мен ми направи впечатление, мисля че в Търговище им видях реклама залепена или в околията по пътя. Което си е радиус 30км от Шумен. Което значи че си "шетат" в района. Там умишлено се обезлюдиха много села по някакъв още по-странен за мен начин. В този край тютюн не се гледа и има малка традиция въобще. Но по подобие на Родопите младите се пренасочиха в големите центрове. А поминъка е по-универсален: зърно, овошки, определени зеленчуци. С две думи много по-големи възможности за пласиране отколкото тютюн / картофи както е в югозапада... обаче резултата е сходен. Нагоре в района между Опака, Търново, Попово и Разград цели села са почти без хора... Какво ли обяснявам след като от там се връщате.
Последното което наскоро ми направи силно впечатление беше един камион на центъра на Антоново(най-западния малък град в област Т-ще, преди В.Търново). Тира беше спрял до едно кафене до общината и бе натоварен със стандартен метален корабен контейнер в кафяв цвят, по който полуизтрити надписи стояха под каре от 4 или5 шестолъчки от онези средиземноморските. Беше колкото учудващо, толкова и очаквана констатация... Както бе писано тук преди време, явно някой много бърза за нещо! Бърза та се не трае и не го свърта...
======================================================
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 14.7.2010, 20:43
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 120
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Отговора на засегната фирма;)))
===================================================

Такива табели има във всеки един град - не една , а няколко. И мога да ви кажа със сигурност , че името на фирмата няма нищо общо с евреите. Не смесвайте продажбата на държавните имоти със свободния избор на гражданите на кого и как да продадат земята си.
Когато нямаше такива табели никъде - земята ни не струваше и 50... Вижте повечелв , защото нямаше кой да я купи. Сега земята ни струва от 300 до 800лв в зависимост от района и купувача. Не казвам , че е много , но може би някога ще достигне и европейски нива.
Право на всеки гражданин е да продава собствеността си и той да избира как и на кого.

А колкото до комасацията - тя е важна и необходима за земеделието ни. Въпросът е в начина , по който ще се осъществи.

г-н Стайков я вземете се разходете из страната ни. Прощавайте ме много ама вие от североизточена България не се отличавате с нищо от тези от югоизточена. Тези табели ги има на всяка пряка в големите градове , а в малките има поне по пет агенции които купуват земеделска земя. А колкото до името Сион дали е еврейско или не - все тая.
=====================================================

И моят отговор:

Значи да знам, като видя, такава табела, да я унищожа. И виж сега, явно си от партията Гроб, много думи, нищо казване.
Сега, аз да ти обясня и на тебе някои разлики. Имате време само до 2012-2013... Вижте повече г., тогава свършва властта ви. След това всички сделки със земя, продавани на чужденци се нулират, въвежда се данък "безстопанственост". На който бъде наложен такъв данък, няма право да продава земята на друг, нито да я преостъпва, а трябва да я работи. Българска земя, не може да се продава на чужденци, защото де факто се продава Българската държава. Точка. Виж, щом ще си загубиш работата, не се безпокой, че ти намерим нова. И успех - до 2012-13 не е много времето. Лапайте до тогава, след това - глад, скърцане със зъби и здраво бачкане. И успех;)))
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 14.7.2010, 20:52
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 120
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Губернатори ще продават имоти за милиони
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=







PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 20.7.2010, 12:21
Quote Post












В Централния Балкан пък се вихри една друга варненска фирма - Октопод. Името не е случайно, както и това че е от Варна. Те са част от така известната групировка ТИМ, която с подставени лица и еврейски капитали приватизира северното черноморие. Типично по мутренски стил там дейставали със заплахи - или селяка ще си продаде земята или ще му се случи нещо. Отделно направо назначени от тях арендатори най-безогледно си минават и изоравата чуждите ниви, а хората там - предимно пенсионери са се свили от страх и не смеят да гъкнат. Скандална фирма ожъна 340 дка чужд слънчоглед

Жалвали се били на Боко Тиквата и Найденов:) Смях в залата! Нали "гангстерската невеста" от ТИМ му беше министърка. Но да видим как се развива планомерния Геноцид срещу българското село
QUOTE
Дошли и членове на кооперацията и частници от селото. Те обаче не успели да се справят с чуждите комбайнери. Не дошла и помощ от полицията в Свищов, макар че веднага подали сигнал. Така деветте комбайна ожънали за около три часа слънчогледа, който бил натоварен на камиони и откаран.  Хората от селото не успели да предотвратят кражбата, защото районът бил отцепен от автомобили с яки мъже, които не позволили дори на кмета да се приближи.
Top
anti666
Публикувано на: 20.7.2010, 12:41
Quote Post












Понеже не им остава много време, в действие е вече последния етап в Геноцида. С активното съдействие на ГРОБаджиите да се комасира и отнеме земята на българина. Помните скандалната лобистка поправка, която задължаваше като в доброто старо време земята да се продаде само на "честния арендатор", разбирай - Октопода. Беше тихомълком пусната от ГРОБаджиите и после оттеглена. Обаче не е само това. Както знаем, има и още гениални идеи, които не отсъпват по изобретателност на колективизацията от времената на Антон Югов и Кимон Георгиев. Става дума, че ако имате земя под 50 дка, трябва да се разберете със съседа ви да я комасирате (уедрите). А ако съседа ви (както се очаква) няма да е съгласен - тогава държавата-майка се намесва и я отнема от вас на безценица.
Сами разбирате, че Моше иска не парчета малки земи. На него му трябват огромни масиви, подобни на 10-те хиляди квадратни километра, които многократно уважения МОШЕ-ник Найденов договори на евреите за 400 лв. декара. За да се отнеме тази земя, тя трябва да се комасира от ударните отряди на Сион и Октопод. Как? По-долу е даден буквално способа. Яките момчета и бой с бухалките на гадните дребни частници както в 50-те години.
Вся власт Советов!
Top
anti666
Публикувано на: 30.7.2010, 17:52
Quote Post












Изгониха поредната порция "честни" бизнесмени-евреи

QUOTE
Група руснаци, които с години са се подвизавали в България като честни бизнесмени и инвеститори, са изгонени от страната след разработка на ДАНС. Всички те са с израелски паспорти, много богати, със солидно присъствие на българския пазар. Официалният повод за изгонването на повечето от тях е, че са организирали изпълнението на мокри поръчки в България и Русия. Сред най-известните руснаци в групата е Константин Циганов – Костя, смятан за един от лидерите на Уралмашевската престъпна групировка в Екатеринбург. Той е издирван над 17 години. В България Циганов е действал заедно с Андрей Панпурин, с когото са и съдружници в няколко фирми, инвестиращи в строителството. Двамата са издирвани от Русия чрез Интерпол с черна бюлетина, която се прилага към хора, търсени за много тежки престъпления включително и убийства. Справка в Дакси показва, че Циганов и Панпурин участват в редица дружества у нас, сред по-известните е “Лаудис холдинг”. Името на фирмата нашумя покрай убийството на кмета на Елин Пелин Янко Янков през 2007 г. Тогава става ясно, че руснаците търсели пари от него заради провалена сделка със земя.

Чрез редица дъщерни дружества “Лаудис холдинг” участва в проекти за строеж на почивни станции, хотели и СПА-центрове в цялата страна. Сред по-известните проекти на холдинга са изграждането на жилищни комплекси в “Драгалевци” и “Бояна”, фирмата на руснаците строи също в Банско и Царево.

Въпреки че е издирван, в България Циганов е бил посрещан радушно дори и сред високопоставени държавни служители. Пред всички тях той се представял за човек на определени руски лобита със силни позиции във властта. Доказателство за това е и фактът, че издирваният опасен престъпник Циганов успява да се уреди с офис в един от блоковете на БОДК в столичния квартал "Изток". където живеят шефове на служби от МВР и дипломати.
Справка в Дакси показва още, че Циганов участва в управителния съвет на Сдружение “Спортен клуб ЦСКА-хокей”, според запознати руснакът е спонсорирал и футболния отбор на армейците.

Сред изгонените руснаци е и Роман Мирецки - изпълнителният директор на "Интер РАО България", която притежаваше 71% от капитала на "Химко – Враца”. Преди време името му нашумя и покрай слуховете, че поддържа интимна връзка с бизнесдамата Лора Видиндлиева. Самият той се представя така: “Аз съм евреин и мултимилиардер. Роден съм в Ташкент, живея в огромна къща в Лос Анджелис. Съпругата ми е "Мис Беларус". Имам три деца. Обичам България и Русия!" smil3dbd4e5e7563a.gif
От България е експулсиран и братът на Роман – Офер Мирецки. Той пък е известен като баща на четири дъщери и инвеститор в строежа на два от моловете във Варна.

В групата на изгонените руснаци е и Леонид Беренбаун. Неговото име също се свързва със скандалите покрай “Химко Враца”, но нашумя като основен конкурент на Роман Мирецки. Преди години именно той сигнализира руските спецслужби, че Мирецки е подменял документи и си е присвоил чуждо име. През 2005 г. Беренбаун се появи дори в компанията на руския посланик по това време Анатолий Потапов и бе представян като уважаван гражданин. Най-непознат у нас е Анатолий Дремлюг. Предполага се обаче, че той е влязъл в страната ни с протекциите на Константин Циганов.
Top
vihar
Публикувано на: 30.7.2010, 21:21
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 75
Участник # 2 328
Дата на регистрация: 4-June 10



Изгонените са Хазари. И са изгонени от ГЕРБ. Герб е маша на ционистите сафариди, слугуваща на Уорлик. Същото правеше и тандема Костов-Атанасов, който изгони хазарите около Чорни,....

"Десните" про-ционистски сили гонят руските евреи(хазари), а Левите(БСП) ги канят в България когато са на власт.

Общо взето банална история и пореден микро сблъсък между евреиските групировки, като хазарите са губещата страна, тъй като дори самата Русия не е тяхна а на ционистите сафариди.


--------------------
"????? ???????? ??? ??????!" ???? ????? ?? ??????????????? "??? ????? ? ?????????????????"
PMUsers Website
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 120
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Чрез редица дъщерни дружества “Лаудис холдинг” участва в проекти за строеж на почивни станции, хотели и СПА-центрове в цялата страна. Сред по-известните проекти на холдинга са изграждането на жилищни комплекси в “Драгалевци” и “Бояна”, фирмата на руснаците строи също в Банско и Царево.
======================================================

Точно така, тук е гнездото на осите. Към този списък трябва да прибавим и родопския курорт Пампорово, където бумът на строителството доби невиждани размери и винаги съм се чудел, кой изпира парите си на това място, та го е превърнал в един малък град, докато днес, минавайки през него и чакайки автобуса си на малката автогарка, която се е образувала там, бях изумен.
Първом видях микробусче с надпис на иврит на табелата, а отгоре на български. Помислих, че ми се е привидяло, докато покрай нас не мина такси, чиито врати изцяло бяха залепени с надписи на иврит - бели ленти с черни букви. Таксито мина бавно, покрай нас, явно очакваше еврейска клиентела, която да го спре.
Истински шок предизвика това в мене и нямах време, кога да извадя бързо фотоапарата, за да заснема тези уникални кадри, все едно се намираш, не в Родопите, а в центъра на Йерусалим. Вероятно не видяхме кипита и масури, само защото валеше здрав дъжд, а чифутята не са свикнали с него.
Наличието на еврейски надписи на микробус и такси, говори първом, че тази клиентела там е многобройна и второ - е постоянна, т.е. идва всяка година, което пък ме навежда на мисълта, че вероятно еврейски капитали, изпозлващи български изпълнители са строили в Пампорово и повечето обекти там, де факто са притежание на евреи. Цитата по-горе с дъщерната фирма "Лаудис холдинг" го потвърждава.
нека който ходи там, д асе озърта за този феномен и да го заснеме, ще сме му благодарни, защото аз не можах, поради проливния дъжд и голямата ми изненада.
Едва ли такива надписи се позволяват от нашето законодателство, особено, ако не са дублирани, т.е. преведени.
В крайна сметка на Пампорово неусетно се е оформила една микроеврейска среда.
На реакцията ми, че тук не ги бомбят, затова си развяват патките свободно, реагира само един младеж. Всичко друго беше пълна апатия. Вероятно, защото присъствието на евреите там е многогодишно и не прави на никой вече впечатление. А аз рядко ходя по луксозни строежи и заведения, тази среда ми е чужда и неестествена, но днес, връщайки се от върховете Перелик и Карлък, ми се наложи да гоня рейса за Пловдив от Пампорово, неусетно станах свидетел на евреизирането и на тази част от България.
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post












QUOTE (vihar @ 30.7.2010, 22:21 )
Изгонените са Хазари. И са изгонени от ГЕРБ. Герб е маша на ционистите сафариди, слугуваща на Уорлик. Същото правеше и тандема Костов-Атанасов, който изгони хазарите около Чорни,....

"Десните" про-ционистски сили гонят руските евреи(хазари), а Левите(БСП) ги канят в България когато са на власт.

Общо взето банална история и пореден микро сблъсък между евреиските групировки, като хазарите са губещата страна, тъй като дори самата Русия не е тяхна а на ционистите сафариди.

Значи измежду тях нашия най-голям проблем е именно с хазарите-ешхенази. Сефаради, фалаши и други еврейски племена са обединени около човеконенавистническия талмудизъм, който си е разисъм в чист вид. Но конкретно срещу българите те имат толкова омраза, колкото и срещу всички останали гойски народи. Тук са заселени по времето на османската империя, след като биват изгонени от Испания. При хазарите не е така. Те имат да си връщат на нас, украинци и руснаци заради това;
User posted image
Именно Чьорни и Батков са спонсорите на филма "Еврия". Зад проекта Еврия и заселването им тук стои именно това племе. Сефарадите и останалите еврейски племена се интересуват главно от опазването на настоящата си държава Израел.
Иначе много правилно си отбелязал, че ешхеназитата сега са усетили дебелия в Израел и именно тях виждаме из България. Последните събития ясно показват какво предстои и те нямат много време за губене. Точно вчера, представителя на Иран в ООН си го каза в прав текст, че ако бъдат нападнати ще изгорят Тел Авив.

И тук му е мястото да попитам за самия Сергейко - който си е хазар и по двете линии, а не руснак. Той има руско поданство. Както е известно в руското законодателство няма право на двойно гражданство. Той го придобива в края на 90-те, когато генните инженери на Кърмилницата решават да правят педераса без ден трудо стаж и български паспорт премиер на нещастната ни Родина. Та би било редно да се позанимаят както с онези МОШЕници относно статута на плъхчо и ако е с двойно гражданство, да му се отнеме българското и да бъде пратен да си ходи в Масква. Аз лично смятам, че има и още едно - израелско, за всеки случай. smil3dbd4e5e7563a.gif
Top
anti666
Quote Post












Така че на този етап в наш интерес е сефарадите да се наложат над хазарските планове за пореден Изход. И тези МОШЕници много правилно са изгонени, само не разбрах след като ги издирва Интерпол защо не са екстрадирани в Русия.
А след време, редом с възстановяването на Закона за защита на нацията, българската почва ще стане непригодна за паразити, така че те сами ще се махнат. Ако не го направят - за всеки случах се маха гражданството им с елементарна забрана за двойното гражданство, какъвто има в много страни.
Всички до един от тия паразити, както и в статията е отбелязано, са с израелски паспорти. Да си бегат нататък, а не да дезертират от Тцахал, когато Израел ще има нужда от тях в наближаващата война.
Top
vihar
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 75
Участник # 2 328
Дата на регистрация: 4-June 10



Между Сафариди и Ашкенази има огромна расова разлика. Нека дам няколко примера:

Хазари:
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image


--------------------
"????? ???????? ??? ??????!" ???? ????? ?? ??????????????? "??? ????? ? ?????????????????"
PMUsers Website
Top
vihar
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 75
Участник # 2 328
Дата на регистрация: 4-June 10



Сафариди:
User posted image
User posted image
User posted image


Хазарите са расово и културно дъщерен народ ренегат и най-злокобен враг на народа ни - точно както сърбите. Сефаридите от своя страна са потомците на оригиналните евреи, които са контролирали Римската Империя, и са създали всичко което днес се нарича християнство, експлоатирайки делото на исус.


--------------------
"????? ???????? ??? ??????!" ???? ????? ?? ??????????????? "??? ????? ? ?????????????????"
PMUsers Website
Top
vihar
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 75
Участник # 2 328
Дата на регистрация: 4-June 10



Да продължим нататък. Хазария приема Юдаизма през 9 век, и поема огромен бежански поток на византииски евреи, които от Константинопол, през Херсон отиват в Хазария. Нещо повече - тези евреи в хазария поемат КОНТРОЛА над ЦЪРКВАТА във Константинопол...

Самият Патриарх Фотий е чифутче, подобно на Саркози, когото гърците наричали "евреското лице...

Фотий 'дава напътствия" на Борис, как да ни покръсти. И той е Сефарид.

Някой да иска да разкажа малко повече?


--------------------
"????? ???????? ??? ??????!" ???? ????? ?? ??????????????? "??? ????? ? ?????????????????"
PMUsers Website
Top
vihar
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 75
Участник # 2 328
Дата на регистрация: 4-June 10



За съжаление, поради невежество, гърците смятат че Фотий е хазар, тъй като по онова време държавата на евреите е Хазария. Въпреки всичко преките източници сочат че през 9 век в хазария все още не е имало поюдеичване, а само бежански вълни на чифути....

Какво получават сефаридите, за да ДАДАТ перфекният си расизъм на ашкеназите?

Много лесен отговор - хазарските жени, тяхната армия, тяхните богатства. Хазарите са огромен бял народ от източно-средиземорската раса с жени подобни на нашите, с 28 васала, с огромни съкровища.

И така Хазарите дават наготово правото на сефаридите да бъдат ЕЛИТ на Хазария. Хазарите дори пращали мисии които да търсят евреи из багдад и арабския халифат, и да ги ЗАСЕЛВАТ.

Резултата от това бе мелезиране, и разруха на държавата. Следва периода, в който Ашкеназите подобно на сефаридите, се разпръскват из европа и смучат парите на гойте.


--------------------
"????? ???????? ??? ??????!" ???? ????? ?? ??????????????? "??? ????? ? ?????????????????"
PMUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020