www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Аркаим-градът на Тангра


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topic

> Аркаим-градът на Тангра, или каквото е останало от него...
Елтимир
Публикувано на: 16.9.2012, 15:55
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Боя се, че си ме разбрал погрешно, Анти666. Хората са важни. Хората са по-важни от всичко. Механизмът се задвижва с помощта на енергия. Опитай се да пуснеш своя компютър, ако няма ток. А вие отбслъквате хората. Спирате тока, а се чудите защо машинката не иска да работи. Няма да работи, докато липсва енергия, която да я захрани. Разлика между духовни и физически закони няма, запомнете го. Набийте си тая проста истина в кухите глави.
Не ви го казвам с лошо, нито с омраза. Напротив, ще ми се да успеете, макар изобщо да не вярвам, че тъпанари като вас ще успеят. Въпреки това реших поне малко да ви помогна. Но помнете, че няма дълго да ви показвам грешките. И аз нямам време.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 16.9.2012, 19:03
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (VostroRe @ 16.9.2012, 17:55 )
Боя се, че си ме разбрал погрешно, Анти666. Хората са важни. Хората са по-важни от всичко. Механизмът се задвижва с помощта на енергия. Опитай се да пуснеш своя компютър, ако няма ток. А вие отбслъквате хората. Спирате тока, а се чудите защо машинката не иска да работи. Няма да работи, докато липсва енергия, която да я захрани. Разлика между духовни и физически закони няма, запомнете го. Набийте си тая проста истина в кухите глави.
Не ви го казвам с лошо, нито с омраза. Напротив, ще ми се да успеете, макар изобщо да не вярвам, че тъпанари като вас ще успеят. Въпреки това реших поне малко да ви помогна. Но помнете, че няма дълго да ви показвам грешките. И аз нямам време.

Хахахахаххаха, Елтимире, голем купонджия си, след 10 литра червено вино. Тия шменти-капели ги говори на околовръстното край Ботевград. Там има кой да те чуе smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 17.9.2012, 12:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (VostroRe @ 14.9.2012, 22:37 )
Има едно неотменно правило. За да бъде активирано дадено свещено място или свещен предмет е нужна енергия. Не всякоя енергия е подходяща. Нужна е човешка жизнена енергия. Опитвам се да го кажа по-достъпно. Лично аз използвам друга терминология, която е непозната за вас. Но няма ли енергия, която да захрани обекта, той ще си остане мъртво безжизнено тяло.
"И боговете се връщат в руините на своите храмове."
Да, но ако някой ги призове. Проблемът е, че не всеки е годен да Призовава. Нужна е чистота да духа, на постъпките и помислите. Не съветвам никого да проявява лекомислие, последиците могат да се окажат непосилни за опитващия се да призовава. В тези неща рисковете не се препоръчват. В живота може да се рискува, животът е нещо временно. След него иде друг живот. Но не всякога и не навсякъде рисковете са оправдани.
Не знам дали ще ме разберете, може и БАН да получа, но бях длъжен да го кажа. А аз съм свикнал да изпълнявам дълга си.


Без да съм еди какъв и си и еди що си ходя по светилищата и правя каквото сърцето ми подсказва. Онези с които ходя се бунтуват - не бивало това не бивало онова, не сме знаели какво правим.. Аз обаче чук - правя каквото ми светне. След това попадаме на четива и разбираме, сърцето подсказвало много правилно - всеки път! То знае кога трябва да се започне и кога да се спре, то подсказва какво иска Духа, който обитава мястото. Качвали сме се на места, които са идиотски непристъпни, без да ни мигне окото, а само няколко часа по-късно, пред друго, по-пристъпно място сме се огъвали и сме го оставяли за друг път.. Случвало се е да си позволим волности, да направим по някоя глупост и сме си носили последиците - натъртено колянце или наранено пръстче, но това е сладка цена за познанието, което се придобива. Единствената препоръка, която може да се даде в случая под формата "трябва" е: "да ти е чисто сърцето и бистър разума, и да ги слушаш!"

Не се лъжете - енергиите по тези места в България са живи и копнеят да общуват с посетителите - по техен си начин. Те съвременните порядки не ги разбират, не ги и касаят. Затова може би някои се лъжат, че не бивало това и не бивало онова, защото мислят според съвременните порядки. Когато сърцето ти е затлачено и разума помрачен - объркването може да е тотално.
Но иначе какво да се каже - който може и знае как да активира такива места - да се стяга и да си поема функциите, защото времето е дошло. Да не стане после децата да посрамят дедовците - големите специалисти, нещо което наблюдаваме днес във всички сфери на живота.
България естествено ще я има - и тук и там и навсякъде и всички съседни народи отново ще искат да се зоват Българи. Такъв е естествения ред на нещата - такъв е естествения кръговрат, който нито един човек не може да спре, забави или забърза. Човеците могат само да поемат своите роли и да ги играят докрай, което може само да внесе леки корекции в сценария, но това е всичко.




--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
anti666
Публикувано на: 17.9.2012, 19:22
Quote Post












"А вие отбслъквате хората..."
Кой го казва само!

Тъпанари или не, Небето ще ни е съдника, не ти. Знаем само, че Слънчевият Бог не може да търпи вече тая йезуитщина и лъжа по неговата земя. Той ще реши дали ще успеем и ще я има ли България.
Top
anti666
Публикувано на: 10.3.2016, 14:09
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Скелет с удължен череп открит в могила при Аркаим
http://novostikratko.ru/bash/2016/03/08/19...lanetyanka.html
User posted image

Коя ли е тази сарматска жрица, както сега си кълчат езиците руските археолози? И какво ли общо има с Девненския некропол 3 (масов гроб на избитите от "свети" Борис - Българоубиец жени и деца). Където 75% от убитите българи са с такива удължени черепи.
http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...album=41&pos=21

Удължен череп и чембас - Просек, България
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020