www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> До Севар


Страници: (3) [1] 2 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> До Севар
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ако обичаш, изтрий всички мои материали, за да не ги трия аз един по един. Щом всичко, което се случва с мен ви е безразлично, тогава вие нямате нужда от нещата, писани от мен. Останете си със здраве. Но без мен.


--------------------
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Ами направо да спирам сайта тогава? Тъй и тъй не сме нужни.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Azerath
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Ами то почти нищо не остана. Затварянето на сайта е грешка според мен. Предполагам че една от целите на хората от ДС е била точно тази.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
ЛЕМС
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE (Azerath @ Aug 10 2005, 12:28 AM)
Ами то почти нищо не остана. Затварянето на сайта е грешка според мен. Предполагам че една от целите на хората от ДС е била точно тази.


ТОВА Е ИСТИНАТА - планът ИМ успя.


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 10.8.2005, 11:11
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Пускайте сайта, повече няма да преча и няма да трия. Можете и да ме махнете като потребител.


--------------------
PM
Top
TheWatcher
Публикувано на: 10.8.2005, 11:26
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 7
Участник # 60
Дата на регистрация: 30-July 05



QUOTE (ЛЕМС)
QUOTE (Azerath @ Aug 10 2005, 12:28 AM)
Ами то почти нищо не остана. Затварянето на сайта е грешка според мен. Предполагам че една от целите на хората от ДС е била точно тази.


ТОВА Е ИСТИНАТА - планът ИМ успя.

Има нещо такова. Щом битката "за" българския народ (или поне "против противниците" му) - към който аз лично съм резервиран, се е пренесла на лична основа, това е успех за "тях". Не знам дали ДС са единствените ви врагове, но всички те печелят от това.


--------------------
always asking
PM
Top
Публикувано на: 11.8.2005, 15:21
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (TheWatcher @ Aug 10 2005, 11:26 AM)
QUOTE (ЛЕМС)
QUOTE (Azerath @ Aug 10 2005, 12:28 AM)
Ами то почти нищо не остана. Затварянето на сайта е грешка според мен. Предполагам че една от целите на хората от ДС е била точно тази.


ТОВА Е ИСТИНАТА - планът ИМ успя.

Има нещо такова. Щом битката "за" българския народ (или поне "против противниците" му) - към който аз лично съм резервиран, се е пренесла на лична основа, това е успех за "тях". Не знам дали ДС са единствените ви врагове, но всички те печелят от това.

Много страшно звучи това!! Това не означава ли,че е напълно възможно зад много от личностните нападаки и вътре в Движението "Воини на Тангра" да стои пак ДС!??
Направо настръхвам!!
PM
Top
Севар
Публикувано на: 11.8.2005, 15:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (Мардук @ Aug 11 2005, 03:21 PM)
Много страшно звучи това!! Това не означава ли,че е напълно възможно зад много от личностните нападаки и вътре в Движението "Воини на Тангра" да стои пак ДС!??
Направо настръхвам!!

Абе мръсен хомункулус, кой ти даде телефона да звъниш на момичето. Гаден изрод, до толкова ниско ли падна в пияно състояние да заплашваш момиченца!!!! Каква майка те е раждала такъв изрод!!
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Публикувано на: 11.8.2005, 17:42
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Т'ва да си женски бабаит е много хубаво. Правиш се на интересен и на силен пред жените, а когато се изправи някой от мъжки пол пред теб, веднага запалваш джапанките и се скривш като мишка. Смешна Работа!


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 11.8.2005, 17:52
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Обаждал се е Спас Минков, който е получил уверение, че ще му се размине. Няма да му се размине.


--------------------
PM
Top
Севар
Публикувано на: 11.8.2005, 18:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



За тези, които си мислят, че всичко е преувеличение: Помислете, един луд (но не и чак толкова прост) се обажда по GSM и заплашва със смърт. Това е подсъдно и поне за такова нещо лесно може да бъде съден, защото доказателството се пази като разговор. Значи щом го прави е получил някаква гаранция. Любопитно във фирмата, в която работи дали знаят какъв психар са наели на работа? Кажи, Спас Мордохай, нали това ти значи ника "Мардук"?
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 11.8.2005, 18:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Защо ченегата не казват, че е измислица или преувеличение? Защо не го кажат официално, след като обвинението им е отправено официално? Защо мълчат? Това, което направи Севар със сайта не е шега, защо те мълчат? хайде, нека се защитят. Но не могат.


--------------------
PM
Top
Чое
  Публикувано на: 11.8.2005, 18:45
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 72
Участник # 12
Дата на регистрация: 11-July 05



Не му се сърдете на змйчето, то не е виновно, че се е родило с жълта книжка.
Дорде е мъничко змийчето елате да се съберем с крака да му ....... главата свободни да се назовем.


--------------------
???? ?????, ?????? ?????!
PM
Top
Публикувано на: 12.8.2005, 23:25
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Чое @ Aug 11 2005, 06:45 PM)
Не му се сърдете на змйчето, то не е виновно, че се е родило с жълта книжка.
Дорде е мъничко змийчето елате да се съберем с крака да му ....... главата свободни да се назовем.

Правилно ли те разбирам, Чое: Ти в момента не можеш да се наречеш свободен защото ти пречи някакво си змийче?
И за да се почувстваш свободен ще трябва да му стъпчеш главата!!
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 12.8.2005, 23:29
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Как да ти го напише. Буква по буква ли за да го разбереш? Нписал го е просто и ясно. Това, че ти си посещавал помошното училище във Варна си е лично твой проблем. Викни си другарката, да ти разясни, какво е напсал Чое.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020