www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Чукът на Вселената


  Reply to this topicStart new topic

> Чукът на Вселената
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



"Пада звезда, тресе се Земята, аз съм Чук на Вселената. Това е мечът на Марс и с него ще завладея целия свят." - Кан Атила
Това, което ще разкажа е само един сън. Може нищо да не значи. Все пак в него видях толкова символика, че реших да го споделя.
Призори сънувам, че един глас ми казва: "Трябва с чук да разрушим тая нечовешка Вселена и на нейно място да построим нова." След което се събудих. И си спомних историята на Огнения меч.
Атила още бил млад. Не знам нито в коя година се е случило, нито къде. Едно от краварчетата видяло, че някаква крава куца. Отишло до нея. Кракът й наранен, а до кравата лежи къс меч. Краварчето взело меча и го занесло до Атила с очакване той да го обезглави. Вместо това Атила взел меча, целунал го и казал: "Пада звезда, тресе се Земята, аз съм Чук на Вселената. Това е мечът на Марс и с него ще завладея целия свят."
Атила не завладял света. Но битката при Каталаунските полета нанесла такъв съкрушителен удар на Римската Империя, че тя никога повече не могла да се съвземе. Мечът пък се оказал странен, не ръждясвал. Бил изкован от Огнено, тоест от метеоритно желязо. Векове наред същият меч носил победи на Българите. Днес никой не знае къде е той.
Но пък Римската Империя отново се въздигна и се готви да доунищожи България. Ще падне звезда, комета ще прекоси небето и България отново ще се възроди.
Мога да кажа още много, ама на кого ли. За тези, които ще го прочетат и това е достатъчно. За останалите няма никакво значение.


--------------------
PM
Top
Петър.
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Елтимир,това,което казваш само по себе си е запленяващо,а истината в тях ги прави безценни .Знаеш неща,които едва ли бих ги прочел или чул другаде.Споделяй,пиши има за кого!


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



QUOTE (Петър. @ 5.7.2013, 21:00 )
Елтимир,това,което казваш само по себе си е запленяващо,а истината в тях ги прави безценни .Знаеш неща,които едва ли бих ги прочел или чул другаде.Споделяй,пиши има за кого!

Бблагодаря ти за добрите думи! Виж новия ми сайт:
http://eltimir.ovo.bg/
След като през януари евреите изтриха предишните ми сайтове, направих тоя. В него има доста неща. Има и малко снимки в галерията. За съжаление физическите ми сили вече не стигат да поддържам онова темпо, което поддържах някога. Но докато мога, ще пиша и няма да се пречупя, нито да се огъна. Поне в това съм сигурен.


--------------------
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE
Мечът пък се оказал странен, не ръждясвал. Бил изкован от Огнено, тоест от метеоритно желязо. Векове наред същият меч носил победи на Българите. Днес никой не знае къде е той.
Но пък Римската Империя отново се въздигна и се готви да доунищожи България. Ще падне звезда, комета ще прекоси небето и България отново ще се възроди.

Според преданието, този който намери и извади от камъка мечa на Колад Болг ще бъде достоен да управлява Саракта. И Мечът ще му даде необходимата подавяща сила да победи материално по-силния враг. Този Меч, дали под форма на оръжие, технология или информация, е скрит в някое древнобългарско светилище и търпеливо чака своя час. И своя притежател. Все някога Българите ще го намерим и използваме по предназначение.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020