www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Момчето ще се върне


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Момчето ще се върне
Петър.
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



"Кълна се! В Онази долина, ние пак ще се срещнем с теб!" - Едгар Алан По
Та и аз ще се върна, каквото и да се случи. Имам обаче една молба. Знам точно къде ще бъда погребан. Искам на гроба ми да пише само "Елтимир", нищо друго. Да няма "тук почива", защото почивка за мен никога няма да има. Да няма дата на раждане, макар датата 5 ноември да е сакрална. Да няма дата на смърт, защото смърт няма.
А после... За после Майка Умай и Ериг Кан ми обещаха. Аз ще продължа да се намесвам в земните дела. При това с по-голяма сила и мощ. Макар в друг вид и от друго място. Но вие ще го усетите и разберете.
Ще кажете, че съм луд, но знам, че това е реалност. Вчера се случи нещо изумително. В съседния вход трябваше да има сватба. Бяха докарали цигански оркестър да свири. Младоженекът отказал да тръгне с мотива, че с циганска музика никъде не тръгва. Духовното прочистване започва! Голямото Прочистване предстои.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020