www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Свети Иван Рилски


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topic

> Свети Иван Рилски
Ванина
Публикувано на: 24.11.2014, 13:10
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



"Аз, смиреният и грешен Иван, който не съм извършил никакво добро на земята, когато дойдох в тази Рилска пустиня..."

Може би думите на Свети Иванъ Рилски да са звучали така:
"Азъ радостниятъ и огненъ Иванъ, който съединихъ Небето и Земята, когато дойдохъ въ тази Рилска светиня..."
Злите се ползватъ отъ Имената, за да прокарватъ изопачаване на Истината.
С една дума всяка Истина си има дубликати. Елтимиръ ми говореше че ще дублиратъ, имитиратъ. Така и въ този форумъ детъ са отворили тема за Иван Рилски... Толкова трогателно и завладяващо е написано. Вече много родолюбиви Българи се молятъ искренно на Балъ. Тук е въпросъ да се усети Истината въ Сърцето, да се опознае Началото, за да се стигне и до Края. Отношението към Живота и към Светиите... "Бай Иванъ". Азъ много често казвам бай Гугльо, но да нарека така човекъ който уважавамъ, камоли светия да нарека така.... не и на ум не ми е дохождало.
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Ха, гуруто от "Ти си това", Чорбаджака си е регистрирал вече НПО. Само за 30 лв месечна вноска можете да участвате в цитирам: хармонизация и усъвършенстване на социалния и обществен климат в страната чрез развитие на процеса за личностно израстване и усъвършенстване на отделните членове на обществото.

Голяма работа са тия НПО-та. Правиш нищо и смучеш едни евреопари, а в дадения случай гуруто си иска и членски внос. Наскоро мернах още едно нпо, сдружение "Саракт" за подръжка на екопътеки. Бедна ви е фантазията колко пари се усвояват за тия екопътеки, каквото и да означава това еко-smil3dbd4e5e7563a.gif Ковнеш няколко табелки, разчистиш малко клони и хоп - няколко хилядарки в джоба. Хубаво, нека си правят нпо-та, защо се закичват със свещена дума и понятия, това не ми побира ума. Както и Ванина го написа, много дубликати и имитатори се навъдиха. По користните им цели това ще ги познаете. При тия всичко се върти около парите.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.1.2015, 18:55
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Днес по Канал 1, в предаването "История БГ", ще коментират тази тема, вероятно в опит за реабилитация на цар Петър smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020