www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Подправената и неподправената история


Страници: (3) [1] 2 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topic

> Подправената и неподправената история, Кой фалшифицира историята на България?
Votan
Публикувано на: 22.1.2007, 12:10
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 24
Участник # 426
Дата на регистрация: 10-June 06



Във форума на движението "Войни на Тангра",както и във всички останали форуми

на български патриотични и националистически организации темата "История" и ос

обено "История на България"присъства постоянно. Прави впечатление,обаче липса

та на един изключително важен въпрос : Как така се оказва,че българското племе

е,може би единственото в Европа,което не притежава почти никакви запазени писм

ени исторически паметници ? Защо ? Ако е имало такива паметници,нещо в което не

се съмнявам ,къде са ? И кой ги е унищожил? Защо почти всичко,което знаем за на

шата история трябва да научаваме от чужди източници - арменски,арабски,визан

тийски,ватикански,руски и дори китайски ?Замисляли ли сте се върху това?


22 януари 2,007 година VOTAN
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 22.1.2007, 12:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Съвсем логично е, когато българското племе има врагове, те да са затрили доказателствата за неговата славна и древна история. Отявлен хилядолетен враг на българите са евреите. Кой друг, ако не те и платените им слуги са направили тъй, че да ги няма или да изчезват доказателствата? Зулумите на чифутите, които са сторили на българския народ не могат се опишат дори на харди диск от 250 гигабайта. А за зулумите извършвани от тях към човечеството -о, тамтрябва стотици терабайти!
Кои, освен евреите и тяхните слуги се мислят за нещо повече от другите? Ами няма други!
PM
Top
Миро
Публикувано на: 22.1.2007, 12:54
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Votan, ако можеш да отговориш на този въпрос, професорската титла не ти мърда smil4334ad1724132.gif Наистина, защо според теб е така?
PMUsers Website
Top
anti666
Публикувано на: 22.1.2007, 12:56
Quote Post












Вотан, отговорът на въпроса ти го има също в този сайт, просто трябва да прочетеш по-внимателно. А за да обобщя - всички сте чели приказката за Пепеляшка. Ако знаеш съгласно древните предсказания, че плановете ти ще се развалят от един народец, наречен българи - какво би направил? Помисли логично - защо взривяват скално изображение на Плеядите, защо заляха с радиоактивна вода входовете под връх Градище в Странджа, защо този атлетичен мъж с 4 кг чисто злато по него, който е на 7000 години, го изкарват тракиец? Защо цялата история на българите системно се изопачава и навсякъде по медиите се тръби, че ние сме една жалка некултурна нация, с робска психика която не залужава да се самоуправлява. Погледни и небългарите в държавната власт. Лидерите на тройната коалиция - кой от тях е българин? Напълно нормално е за да не се сбъднат предсказанията, тая сила, яхнала българите да го прави това. Скапи самочувствието на един човек, смачкай го финансово, здравословно и най-вече психически и тогава няма от какво да се страхуваш, че един ден ще той ще стане по силен от теб и да ти обърка маниакалните планове.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
Top
anti666
Публикувано на: 22.1.2007, 13:09
Quote Post












Можеш ли да си представиш какво ще се случи, ако се разкрие истината и смазаните от мизерия и системен геноцид българи разберат, че те са в основата на човешката цивилизация, че влъхвите спасили Христос от лапите на Ирод са български колобъри, ако излязат наяве знанията, скрити под Странджа и Царичина (включително технологични) какво ще се случи - Те ще бъдат изметени за няма и 24 часа. Тъй като няма да допуснат това, целта на това Движение е да даде знания на критична маса българи, които ще бъдат в основата на бъдещата Съпротива когато започнат събитията. А те няма да са много далеч. Става дума за по-малко от десетилетие - затова се бърза и с привършването на българската нация и по-специално на Българския Дух...
Top
Votan
Публикувано на: 22.1.2007, 13:45
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 24
Участник # 426
Дата на регистрация: 10-June 06



Господа,приятно съм изненадан от вашата светкавична реакция по зададената от мен тема.Аз никога не съм се съмнявал във вашата осведоменост.Хайде,нека да разнищим този въпрос,защото там,всъщност се крие истината за трагичната съдба
на българския народ и за днешната му незавидна действителност.
Някои хора явно са добре запознати с формулата на пропагандата,т.е.че една добре организирана и проведена масивна пропагандна кампания може да се окаже
много по-силна и по-ефективна от една добре въоръжена армия.И точно по този начин през последните години в България непрекъснато се появяват материали,целящи единствено и само едно:отродяването на българския род,стесняване на българското етно-културно пространство,преиначаване или умаловажаване на всичко,постигнато от българите.Започвайки от псевдо-научните доктрини на някои преподаватели в Нов Еврейски/пардон,Български/Университет,минавайки през твърденията,че тук,по тези земи ханаанското племе е живяло още преди 7,000 години и накрая като се стигне до кощунственото твърдение на някой си Ziezi в "националистическия"сайт
TRIBAL,че най-големият си на Кубрат - Батбаян бил приел юдаизма,като религия на
останалата на Волга част от Ордата,всичко това е просто една много добре премислена кампания с цел преобръщане на 180 градуса на историята на нашето племе.Ето, това са въпросите,върху които би трябвало да се дискутира,останалото е дребнотемие.
PM
Top
Миро
Публикувано на: 22.1.2007, 13:56
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Нека да почнем от това-кой е писменият език на българите, за да знаем какво е унищожено и потулено? Така нареченото тракийско писмо...? Или някакво друго?
PMUsers Website
Top
Votan
Публикувано на: 22.1.2007, 13:58
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 24
Участник # 426
Дата на регистрация: 10-June 06



На Миро искам специално да благодаря за хубавото пожелание!Миро,аз съм само

доцент,за съжаление не можах да стана професор,поради изключително тежко за

боляване.Сега,когато ми предложиха професорско място в Санкт Петербург,е вече

късно за нова научна кариера.На мен ми остава много малко да живея и предпочи

там да отдам последните си сили само за едно:ИСТИНАТА ! Българският народ тряб

ва да знае истината за себе си,за своята история ,за своята МИСИЯ,за да може да

излезе от тази страшна пропаст,в която го натикаха ВЕЛИКИТЕ МАНИПУЛАТОРИ !
PM
Top
Миро
Публикувано на: 22.1.2007, 14:13
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Votan, разбира се нямах предвид академичното тълкуване за "професор", човек може да е достатъчно мъдър и с основно образование, а специално за този толкова български форум това е думата Колобър. Но...това са подробности. Аз наистина искам да знам за писмения език на българите, искам да знам какво да търся, защото не вярвам тотално да могат да изчезнат всякакви писмена на народ с хилядолетна история, колкото и да им се иска това на някои. Освен това фениксът все пак се възражда, нали?
PMUsers Website
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.1.2007, 15:33
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 096
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Миро @ Jan 22 2007, 02:13 PM)
Votan, разбира се нямах предвид академичното тълкуване за "професор", човек може да е достатъчно мъдър и с основно образование, а специално за този толкова български форум това е думата Колобър. Но...това са подробности. Аз наистина искам да знам за писмения език на българите, искам да знам какво да търся, защото не вярвам тотално да могат да изчезнат всякакви писмена на народ с хилядолетна история, колкото и да им се иска това на някои. Освен това фениксът все пак се възражда, нали?

Като начало можеш да започнеш с това

User posted image
PMEmail Poster
Top
Иван
Публикувано на: 22.1.2007, 16:12
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Малко ще разширя въпроса!

Кой води война срещу българите?
Моят отговор за сега не е много избистрен, но звучи така:
- Еволюцията е борба между Видове, Раси и Нации. До 1914г. войните приличаха на битки от втория и третия тип - между раси и нации, все представители на вида Човек (Хомо Сапиенс).
- След първата световна война битките, в които участват нациите и расите са пагубни и за двете страни, дори са пагубни и за неучастващите в тези войни. Щом всички раси и нации губят, значи война се води срещу вида Човек на планетата Земя.
- Българите са първите и най-чисти представители на Човекът на Земята. Има достатъчно данни, че на нашата планета се преплитат интересите на множество неземни раси и видове. Различни народи са станали проводници на някои от тях и волно или не, работят за тези неземни или нечовешки видове.
- Логиката и фактите потвърждават, че българите са образцовите представители на Човека на Земята, затова е логично една враждебна на Човека раса (или Вид), да се цели право в центъра, в генофонда на човечеството - българите!

Ако и други са стигнали до тази логика и са потвърдили някои неща, нека да използват наученото за да изясним така важният въпрос. Изказаните съображения имаха за цел само да насърча участниците да не пестят доказателства, които могат да се сторят на незапознати твърде неясни или нелогични. Действителността винаги е по-фантастична от фантазията.

Моля, да не се измества все пак темата. :)
PM
Top
Votan
Публикувано на: 22.1.2007, 17:41
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 24
Участник # 426
Дата на регистрация: 10-June 06




Моят интерес към тази тема възникна спонтанно преди 30 години.На "сука"т.е. покрития пазар в Дамаск влязох в един антикварен магазин и започнах да ровя из
книгите.През това време антикварят,старец с дълга бяла брада, ме наблюдаваше
с нескрито любопитство.Започнахме разговор и той ме попита какво конкретно търся.Аз реших да се пошегувам и му казах,че търся нещо по-конкретно за техните врагове -евреите.На въпроса му от къде съм,отговорих:"България,но надали знаете къде се намира моята страна".Изумлението ми бе огромно,когато този стар арабин
с по детски щастлива усмивка отговори:"Г-не,не само че знам къде се намира България,но и мога да ви кажа,че ако за .вас ние и евреите сме врагове,то вие,българите сте сто пъти по-големи врагове с тях! И започна да разказва.....
"Те ви преследват и ви мразят от 3,000 години и няма да престанат,докато не ви унищожат!" И се започна ... В продължение на три дни от сутрин до вечер седях
в малкото дюкянче ,слушах и сменях касетите в касетофона,а .старецът не спираше да говори.И всеки път,когато питах:"Баба,а това ти от къде го знаеш?",ми се отго
варяше:"От моя баща,а той от неговия баща".И накрая на всеки разговор завършваше с думите:"Синко,нали разбра,става въпрос не за нашите братовчеди -
сабрите/сабра или хебрю = евреин / а за ония ,рижавите,заради които вашият народ е дошъл в Европа, ХАЗАРИТЕ !
votan
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.1.2007, 18:27
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 096
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



а за ония ,рижавите,заради които вашият народ е дошъл в Европа, ХАЗАРИТЕ ![I]

Тази теза е доста неиздържана. Принципно, ние никога не сме бягали от враговете си, дори да сме били побеждавани от тях. Това не е в тъканта на Българския боен дух. Ние никога не бихме бягали, та дори и така наречените грейове, "сиви" с летящите си чинии да ни налетят. Ние се Завръщаме в Европа, у Дома, на Балканите, не защото хазарите ни притискат. Нас много са ни пристискали, но не този натиск е определял Пътят на нашето движение.
Заповедта за Завръщането е издадена, мисля, че от Кан Шамбат (да не греша, трябва да проверя), а преди това в продължение на 300 години водим битки с Римската империя, за да подготвим условията за това Завръщане.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.1.2007, 18:33
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 096
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Иван @ Jan 22 2007, 04:12 PM)
Малко ще разширя въпроса!

Кой води война срещу българите?
Моят отговор за сега не е много избистрен, но звучи така:
- Еволюцията е борба между Видове, Раси и Нации. До 1914г. войните приличаха на битки от втория и третия тип - между раси и нации, все представители на вида Човек (Хомо Сапиенс).
- След първата световна война битките, в които участват нациите и расите са пагубни и за двете страни, дори са пагубни и за неучастващите в тези войни. Щом всички раси и нации губят, значи война се води срещу вида Човек на планетата Земя.
- Българите са първите и най-чисти представители на Човекът на Земята. Има достатъчно данни, че на нашата планета се преплитат интересите на множество неземни раси и видове. Различни народи са станали проводници на някои от тях и волно или не, работят за тези неземни или нечовешки видове.
- Логиката и фактите потвърждават, че българите са образцовите представители на Човека на Земята, затова е логично една враждебна на Човека раса (или Вид), да се цели право в центъра, в генофонда на човечеството - българите!

Ако и други са стигнали до тази логика и са потвърдили някои неща, нека да използват наученото за да изясним така важният въпрос. Изказаните съображения имаха за цел само да насърча участниците да не пестят доказателства, които могат да се сторят на незапознати твърде неясни или нелогични. Действителността винаги е по-фантастична от фантазията.

Моля, да не се измества все пак темата. :)

Различни народи са станали проводници на някои от тях и волно или не, работят за тези неземни или нечовешки видове.[I]

Един път вече тези получиха своя урок чрез нас. Втория им урок ще бъде още по-безпощаден от първия.

PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 22.1.2007, 18:43
Quote Post












Вотан, този сириец християнин ли беше. Каза ли ти нещо за арамейците?
А ние наистина не сме бягали от хазарите. Мисията на Аспаруховите българи е била да се върнат и обединят с автохонното българско население на Балканите - същото място, откъдето са тръгнали след Потопа. Затова са пресекли Дунав и започнали война срещу Византия - единствената глобална сила тогава. Така е трябвало да стане, така е и станало. Неговата мисия е била най-рискованата и най-важната от на братята си. Затова на него са дадени и най-способните войни и най-добрите колобри. Той просто е трябвало да успее на всяка цена.
Top

Topic OptionsСтраници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020