www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Хилда Кларк


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Хилда Кларк, Лечението на всички болести
Karutzar
Публикувано на: 27.1.2007, 14:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



Това е една книга на прословутата Хилда Кларк. Преди 10тина години я прочетох, и до ден днешен ми е настолна книга. На английски е - не се наемам да и правя превод - може-би само на части от нея. Би трябвало да бъде в сектор "Нетрадиционална медицина". Бих искал да я кача при "Книги", но не зная как - в *.pgf формат е. и е The Cure For All Diseases.pdf - 5.50 MB (5,771,264 bytes).
Би ли могъл някой модератор или Севар да ми даде линк за ъплоуд?
Имах нейното устройство за лечение, но нещо се развали. Сега мисля да си правя ново - ужасно е елементарно, и невероятно ефективно. От личен опит го казвам.
Мисля, че всеки един би трябвало да има това устройство, и да забрави къде се намират аптеките управлявани от фармацефтичната мафия.


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
Запознат
Публикувано на: 27.1.2007, 16:14
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Интересна работа. Каруцар, прати я на мейла на Севр да я пусне в сйта, че да я видим тая книга.
PM
Top
Karutzar
Публикувано на: 27.1.2007, 17:30
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



Е, да, ама не мога да му изпратя мейл защото не го зная, а чрез форума не ми дава права да му видя мейла.
Севар, пусни линк за ъплоуд


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
Миро
Публикувано на: 27.1.2007, 18:03
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Karutzar, разкажи по-вече за устройството-какво представлява, какво лекува, схемичка някаква. Такива неща трябва да се знаят, да се правят и да се използват, защото това е начинът да не прибягваме до услугите на "здравеопазващата" мафия.
А и нали знаеш-ако искаш едно нещо да не се изгуби, дай го на хората. smil4334ad1724132.gif
PMUsers Website
Top
iss
Публикувано на: 27.1.2007, 22:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (Миро @ Jan 27 2007, 06:03 PM)
Karutzar, разкажи по-вече за устройството-какво представлява, какво лекува, схемичка някаква. Такива неща трябва да се знаят, да се правят и да се използват, защото това е начинът да не прибягваме до услугите на "здравеопазващата" мафия.
А и нали знаеш-ако искаш едно нещо да не се изгуби, дай го на хората. smil4334ad1724132.gif

Prisyedinqwam se kym Miro...razkaji ni malko po-podrobno za towa...


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Севар
Публикувано на: 27.1.2007, 22:35
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Каруцар, пробвай пак да качиш книгата. Промених някои настройки и увеличих максималния размер на файловете. А за тези, които не знаят къде се качват файлове, ето упътване по-долу. Може да качвате файлове. Поне вече ограничението е цели 10 ГБ.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Karutzar
Публикувано на: 28.1.2007, 10:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



Севар, има някакъв проблем със MIME при ъплоуда - smil4341944e6b0c8.gif два пъти го писах цялото описание, клячови думи и прочие - и грешка...
Тук като файл във rtf формат прилагам само указанието как да се направи запарът на Хулда Кларк - това тук е оригиналът. Защото из нета има много такива запъри за продаване, но това тук работи. Самия аз (преди доста години) го направих (с малка помощ на приятел), нещо се развали - ще си направя нов.
Ще се опитам в 2 думи да преразкажа идеята на Кларк.
Всичко във Вселената вибрира, всяко тяло, същество, - всичко материално и нематериално. И вибрира със собствена дължина на вълната. Вибрираме и ние хората - и всеки със собствена дължина, която се обуславя от това колко е духовен или недуховен даден индивид. Вибрират и бактерии, вируси, и какви ли още не, движещи се в нас, полезни или вредни създания.
И всяко вибрира на собствена дължина на вълната. Е, Хулда е успяла да измери вибрациите на всички вируси и бактерии. (В музиката се нарича биене - тогава, когато 3 струни (например) на пианото - 2 са настроени на 440hrz а третата на 338 - тогава се получава биене - като резултат двете ( smil4341944e6b0c8.gif здрави) струни се разстройват и понижават честотата си на трептене до около 335 hrz - с други думи ги унищожаваме. Така и при живите организми - след като им знаем честотата на трептене им пускаме или "биещо" трептене, или същото като дължина - като тяхното, но с голяма амплитуда и заряд. Това ги разрушава - smil4341944e6b0c8.gif както струните на пианото.
Мисля, че е по-добре да се принесе темата Assembling The Zapper в основни дискусии

Прикачен файл ( : 58 )
Прикачен файл  Assembling_The_Zapper.rtf


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
iss
Публикувано на: 28.1.2007, 10:53
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06





--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Karutzar
Публикувано на: 28.1.2007, 11:13
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



QUOTE (iss @ Jan 28 2007, 10:53 AM)
http://www.voininatangra.org/modules/xfsec...p?articleid=278

Да - горе-долу както и при Райф, но с електричество.
Уредите на Райф не само лекуват, но и стимулират мозъчните процеси. Занимавам се с това от доста дълго време. Но нека да пренесем темата във "Общи"


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
iss
Публикувано на: 28.1.2007, 11:23
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (Karutzar @ Jan 28 2007, 11:13 AM)
QUOTE (iss @ Jan 28 2007, 10:53 AM)
http://www.voininatangra.org/modules/xfsec...p?articleid=278

Да - горе-долу както и при Райф, но с електричество.
Уредите на Райф не само лекуват, но и стимулират мозъчните процеси. Занимавам се с това от доста дълго време. Но нека да пренесем темата във "Общи"

Ami w momenta w koito ti prenasq6e tema az postwah tuk i si artisah... smil3dbd4e398ff7b.gif sega dobawih komentara i tam!


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Севар
Публикувано на: 28.1.2007, 16:57
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Каруцар, по принцип PDF-файловете са позволени за качване. Ако искаш ми прати ми всички файлове, заедно с пълните описания на sevarbg @ mail . ru и ще ги кача още днес.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Биляр
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 241
Участник # 929
Дата на регистрация: 15-April 07



линка със схемата на Каруцар, не го отварям. някой ако може, моля, да ми прати схемата на мейла: lamercho@mail.bg



--------------------
"?? ????? ????? ? ??????? ?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ????"
????? ??????
PMEmail PosterICQ
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Относно въпросната книга - ето една българка се е погрижила да преведе съществена част от книгата. Качил съм я тук:
http://tangra.nz.free.bg/
Файла е HuldaKlark.doc
А относно запъра - дадения в книгата генерира на около 30 килохерца -твърдо без да може да се настройва и е тъпо да е така. Не се хабете с този вариант. Трябва да помисля за настройваем такъв.
Например нещо подобно на схемата пусната от Запознат за йонизатора на вода дадена във подфорума за Алтернативните неща. Обаче честотите трябва да се менят от няколко килохерца до 1 мегахерц.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Канатица
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 916
Участник # 1 054
Дата на регистрация: 25-July 07



Георги, благодаря за полезния линк. Гледам там има още много интересни неща.


--------------------
"?????? ???? ???????, ?? ???????? ???? - ??? ????? ?? ???? ?? ? ???????"
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (0z0ne @ Aug 8 2007, 05:45 PM)
Георги, благодаря за полезния линк. Гледам там има още много интересни неща.

Моля! smil3dbd4dbc14f3f.gif
Ами това е учебен за мен линк. Учил съм се да качвам неща в нета. Линка е на безплатен хост и след като днес го обявих публично, значи скоро може да изчезне. Но това не е беда. Тегли каквото ти е интересно. Аз тези неща съответно също съм ги изтеглил от някъде.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020