www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Предложение до Севар


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Предложение до Севар, И всички участници във форума
Karutzar
Публикувано на: 29.1.2007, 11:20
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



Имам предложение нови участници във форума да нямат право да пишат във него, докато не са прочели някакъв минимум информация от сайта. Просто много се регистрират, пишат 2-3 провокативни постинга и изчезват ( smil4341944e6b0c8.gif из дебрите на кабинетите на коя институция - знаете сами). Не зная дали това технически е възможно (чрез кукитата), но откровено казано ми омръзна да чета постинги на лаещи кученца ( smil4341944e6b0c8.gif много са сладки), дошли с една-единствена цел - провокация.
Предполагам Севар, че е трудно, но така ще се поизчисти форума от джафкането на кученцата, доста досадно при това. Също така при неучастие във форума за определен срок да се премахва акаунта и да влезе в черен списък. Аз самия съм бил пасивен и неучавстващ за отокол 40тина дни - по мои си причини - работа. Естествено остава опцията да уведомя модератори и администратор за това, че ще бъда пасивен за определен срок, при който акаунта ми няма да бъде изтрит. А и си мисля, че по този начин (минимум прочетена информация от сайта) ще помогнем на лаещите кученца (много са сладки милите smil4341944e6b0c8.gif ) - ще ги ограмотим достатъчно. smil4334abded4493.gif
Моля, обсъдете предложението ми. Не става въпрос за цензура


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 29.1.2007, 11:53
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мисля, че по-скоро ние сме тези, които трябва да вдигнат летвата.


--------------------
PM
Top
Севар
Публикувано на: 29.1.2007, 13:02
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Това е нелошо предложение. Ограничения сравнително лесно могат да се поставят примерно във вид на карантинен период, през който да няма право на писане във форума. Но изисква писане на php и съответно време. Засега не виждам наплив, тъй че наложително ли е?
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Karutzar
Публикувано на: 29.1.2007, 13:21
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



QUOTE (Севар @ Jan 29 2007, 01:02 PM)
Това е нелошо предложение. Ограничения сравнително лесно могат да се поставят примерно във вид на карантинен период, през който да няма право на писане във форума. Но изисква писане на php и съответно време. Засега не виждам наплив, тъй че наложително ли е?

Естествено това е само предложение. Не зная колко "мъртви души" има във форума - това ти Севар можеш да кажеш. Защото имам чувството, че от време на време по някоя тема във форума специално се регистрират "души", лаят, и после изчезват. Също така имам чувството, че една "душица" пише под няколко ника, и от едно и също IP. Дали е така ти можеш да кажеш. Но такава им е практиката от другите форуми. Аз винаги пиша от едно IP - независимо дали съм в България или не. Имам достатъчно дълъг лист от IPта, които са опитвали да влезат в БГ компютъра ми. smil4341944e6b0c8.gif Ама малко се стараят, пък е командата ping не им помага - щото портовете са стелт. Имаше няколко провокации от форума - кой съм, защо съм, и т.н. (алоооо петее - къде изчезна?) на ЛС. Ама много са "любознателни" кученцата smil4341944e6b0c8.gif
Естествено това беше само предложение - ако, Севар, не го намирате за целесъобразно - просто го забравете. Зная, че отнема време
Привет


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
antijew
Публикувано на: 29.1.2007, 16:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



КАРУЦАР,кажи си направо,че комунизма ти харесва.С тези комунистически предложения го доказваш.Ако имаш предвид някое кученце лаещо и душещо конкретно го цитирай директно.Това,че според теб някой не са ти на нивото не те прави автоматично най-умен.С това предложение караш всички новаци да бъдат неуверени.Параноята те гони това е ясно и може би има защо,но това че някой има по некомпатентно мнение не го прави провокатор.Всеки трябва да извърви определен път за да достигне до някаква истина.Затова дайте шанс на всеки,който иска да се образова и да си задава въпросите,а вие знаещите да му отговаряте.А не му затръшвайте вратата под носа.
С това предложение мисля,че съвсем ще ограничиш броя на съидейниците.По прегледа на стари теми виждам,че доста от участниците ги няма сега.Да не останете само ти Севар и Елтимир?Аз не съм кабинетен плъх от някоя институция/ти я знаеш/ нито съм провокатор,но се почувствах лично засегнат,защото и аз съм от новите.
Какъв ти е проблема,че двама човека пишат от 1 комп?Аз и съпругата ми сме регистрирани и пишем от едно и също IP с различни никове,защото и двамата ни вълнуват различни теми от форума.
От:Душещо,лаещо и любознателно куче/antijew/ smil4334ac3a07306.gif


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
iss
Публикувано на: 29.1.2007, 22:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (antijew @ Jan 29 2007, 04:00 PM)
КАРУЦАР,кажи си направо,че комунизма ти харесва.С тези комунистически предложения го доказваш.

Много прибьрzано zаключение си правиш zа новобранец вьв форума...и доста остьр еzик иzполzваш smil4334a79125a1c.gif


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Karutzar
Публикувано на: 31.1.2007, 11:36
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 214
Участник # 433
Дата на регистрация: 16-June 06



QUOTE
Ако имаш предвид някое кученце лаещо и душещо конкретно го цитирай директно.

212.122.185.5 говори ли ти нещо?
inetnum: 212.122.185.0 - 212.122.185.31
netname: BGGOV-VCLUBS
descr: Military clubs
country: BG
admin-c: VM743-RIPE
tech-c: VM743-RIPE
status: ASSIGNED PA
mnt-by: AS12564-MNT
changed: v.milev@government.bg 20060510
source: RIPE
Този господин милев от военни клубове към правителството на едикоя си република говори ли ти нещо? Защото аз не го познавам. Може на теб antijew да ти е познат. Но на мен всички адреси завършващи с government.bg , и ровещи из портовете на моето РС не ми харесват. И не става въпрос за параноя, а за факти. Изгорялата входна врата на Елтимир - и тя ли е параноя?
Достатъчно ЛС имах от "пипалцата" на "охтоподчето" с въпроси кой съм, къде съм и прочие въпросчета на кученцата.
И защо лично се засягаш, че и заплашваш че щяли сме да останем само малцина, и прочие глупости? Нарочно не отговорих веднага на написаното от теб (iss -благодаря) - просто ти оставих време да осмислиш същината на постинга. Но не се получи. Което ме накара да си извадя определени изводи.


--------------------
??????? ??????????
PMEmail Poster
Top
antijew
Публикувано на: 31.1.2007, 13:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



КАРУЦАР,г-н Милев не го познавам!
Твоето предложение на което аз отговорих е от 29.01.07г,11:20ам.В него ти не говориш за никакъв г-н Милев,а предложението ти е за новите участници на форума.Почувствах се лично засегнат,защото съм нов.За да няма други подобни недоразумения препоръчвам ти да назовеш поименно джафкащите и лаещите кученца във Ф О Р У М А. smil4334abded4493.gif
Привет!

П.П. Прочети си предложението и последния си пост от 31.01.07. 11:36ам виждам противоречия.В първото говориш за нови участници,а във второто за г-н Милев.


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
antijew
Публикувано на: 31.1.2007, 13:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



КАРУЦАР,привет.Надявам се да си ме разбрал.Ако не си ще ти цитирам част от материала"Роби на свободата"написан от Елтимир с който да ти припомня целта на движението.
"Всички заедно без високомерие,без натякване за грешки и пропуски,без надменно наставничество.Всички заедно към победата или поединично към гибелта.Щем или нещем-това е положението."
Незнам какъв извод си си направил за мен,но въобще не искамда оставате ти Севар и Елтимир,а да се МНОЖИМ И ДЕЙСТВАМЕ.Поздрави!


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Севар
Публикувано на: 31.1.2007, 14:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



antijew, освен нас тримата има и други стари кучета, които няма да си отидат. Тъй, че бъди рахат, има кой да ни замести. Краткия карантинен период не може да попречи на никой сериозен симпатизант. Може само на провокаторите, но пак повтарям - в момента не съм забелязал такива.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Публикувано на: 31.1.2007, 19:17
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Аз подкрепям идеята.Тук наистина са по-малко провокаторите,но оттатък,във форума на АТАКА-е чудо...АнтиЮ,когато ти дойде непознат в къщата не го пускаш веднага в хола,нали?Първо разменяш няколко приказки с него НАВЪН и после решаваш...Поне аз така правя. smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 22.5.2007, 16:53
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Предложение до модераторския екип.

Нека изчерпателното и точно описание за Движението се обособи във виден бутон в началото на сайта.Така всеки,който идва във форума,ще идва с един въпрос по-малко.Само един може би,но основен.
PM
Top
antijew
Публикувано на: 22.5.2007, 17:35
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Спорт-Здраве @ May 22 2007, 04:53 PM)
Предложение до модераторския екип.

Нека изчерпателното и точно описание за Движението се обособи във виден бутон в началото на сайта.Така всеки,който идва във форума,ще идва с един въпрос по-малко.Само един може би,но основен.

Спорт-Здраве подкрепям предложението ти!

Добре,че извади темата,та да си припомня първите ми стъпки тук!
Нещо,като бойно учение!
Горните постове м/у мен и Каруцар/къде се изгуби този човек???/са пример за Белл,че въпреки негостоприемството на някой хора аз съм м/у Вас!
Изводи да си направят всички!
Който Иска постига,въпреки препядствията!!!
Поздрави! smil4334abded4493.gif


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Bell
Публикувано на: 23.5.2007, 14:19
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Престани да ме провокираш, ако ти е "писнало"! Светът не започва и не свършва с теб и твоя личен пример!

Поздрави и на теб! smil3dbd4dbc14f3f.gif
PM
Top
antijew
Публикувано на: 23.5.2007, 14:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Bell @ May 23 2007, 02:19 PM)
Престани да ме провокираш, ако ти е "писнало"! Светът не започва и не свършва с теб и твоя личен пример!

Поздрави и на теб! smil3dbd4dbc14f3f.gif

Моят живот започва и свършва с мен.Ако аз спася себе си и ако всеки сам спаси себе си,всички ще бъдем спасени.

Ако ДЕН-ГРЕЕ не е бил в душата ми,то аз нямаше да съм тук,въпреки препятствията,които ти омаловажаваш.

Единствената цел в провокацията ми е да изгоня христиенските останки в мисленето и държанието ти.

Поздрави и бъди здрава! smil4334abded4493.gif


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020